94802
  • mongoose789
    #19588
    am én meg 22 zlotyié . az 1644ft ;)
  • rav3n319
    #19587
    ez hihetelen 14 fontért vettem 100 ezer boostot!!!!! ez valami hiba akar lenni??? csak nehogy valami legyen később...
  • mongoose789
    #19586
    egy megbízható egyed nekem is kéne akinek van PayPal accuntja. Előre utalást követően szeretnék boostot rendeltetni.(
  • tutuhawer #19585
    most vettem a fáradságot, és elolvastam az olcsó boostos hosszú hozzászólást, Bonesainak jár a piros pont érte, jó lett, hasznos lesz, remélem sokaknak
  • SylarHun
    #19584
    Hihetetlen! Az unokatesóm account-jából hibátlanul működik. De az én akkomból nem.
  • mongoose789
    #19583
    most leskelődtem az euronics honlapján van egy fasza kis Acer elfogadható áron. Holnap be megyek és meg próbálom kihozni részletre. imádkozzatok hogy sikerüljön.
  • mongoose789
    #19582
    hát sajna nekem most csak ez maradt. most gondold el, bevásároltam 100 000 boostért rá 20-30 percre lefüstölt a gép és azóta nem is voltam benn haver sgedi a gemeket. ja és ott van még 100 000 ami elköltésre vár. :s
  • tutuhawer #19581
    kell egy stabil pc, nem is kérdés. meg hozzá a normális software... na itt vagyok gondban én.
  • mongoose789
    #19580
    ezzel a buzi android genyóval nem tok statsra menni.....
  • tutuhawer #19579
    tudom, hogy nem túlzol, OK is ez, majd összefutunk.
  • mongoose789
    #19578
    nem szoktam túlozni. az igaz h 2:34.6 feletti de 2:34 az tuti de majd ha orbán lemond és tudok gépet venni majd megyünk.
  • tutuhawer #19577
    na, peeeeeeeeeeeeersze...
  • mongoose789
    #19576
    bocs 2:34-et XD akartam írni.
  • mongoose789
    #19575
    ja meg gray pointon mentem volna egy 1:34-et csak rá nyomtak egy +kört. akkor kicsit elpattant az agyam.
  • mongoose789
    #19574
    megpróbálok. majd kedden megyek haverhoz ott tudok kicsit játszani mert az én gépem pénteken eltávozott a vinyó és a táp müködő képes, de igérem mindent megteszek amit a lehetőségeim engednek
  • tutuhawer #19573
    aaaaz igen! nagyon szép az 55. hely. Mennél a kedvemért akár szinglit is a többi csak t2-es pályán? Fontos visszajelzés lenne mindenkinek, hogy hoppá, ez a csávó ezzel a tuninggal ezt tudja, ami nem semmi. Előre is köszönöm. A stat oldal szerkesztőinek külön köszönöm, hogy 5X frissítés után megnyitotta az adatlapodat.
  • mongoose789
    #19572
    Nekem például az m3 e30-ba a felső három: tuned ventura motor tuned ursa turbó és váltó. az hogy két ursa van a felső háromba az elég ellent mondásos a ventura motor meg pláne. szépen kiegyensúlyozzákegymást és eszem ágában sincs kicserélni, aki nem hiszi el néze meg a Rockrideos időmet.
  • tutuhawer #19571
    meg már többször is belinkeltem a legfontosabb videót. Most a másolás+beillesztéssel kell megnéznetek youtube-on:
    http://www.youtube.com/watch?v=huxpGOih45A
    Tessék nézni a videót, 10 perces össz-vissz. A csalóknak kötelező, a becsületeseknek meg főleg.
  • tutuhawer #19570
    írnak okosakat a world-garage.comon is szerintem, na nem mindennel értek egyet. Ahogy meg összerakják az autókat, azzal pár (nem sokat írkáló) olvasó bizony vitatkozna a pályán elért eredményeivel. :D Szóval nyomd a futamokat, mint az őrült, és nem lesz baj, ezt tudom mondani. Majd egyszer összehányom a képeket, amik mutatják, micsoda válogatott fasza cuccokat dobtam már ki a skyline-omból...azaz: nagyon is érzésre tuningolok, meg néha kérdezek, olvasok. Mint most munka közben. Ha már a meccset nem tudom nézni, mert az ILEMI-n nincsen nfl-stream, akkor olvasok okosokat...
  • JuhaAasz
    #19569
    ezeket a dolgokat egyéni tapasztalatokból vonjátok le, hogy ennyire különbözik minden egyes alkatrész?
    a fene se gondolná, hogy ennyire bonyolulttá tették :D
  • tutuhawer #19568
    350Z ; sorra veszem az alkatrészeket:
    a motortérben volt kék race és zöld race motor is ,de nem panaszkodom a pirosra sem. A BMW M3 E46 példámból kiindulva, akárki akármit mond nekem, a medion tuned 10-10-0 motor nehéz volt, és elúszott az autó eleje, nehéz volt nagyon, ugyanez áll a gromlen tuned motorra is, gondolom. A bmw mutatja azt is, amit itt is gondolok. Nyilván nem a piros motor a legerősebb, de könnyű, értsd könnyed, és stabil az autó eleje is, nem pillekönnyű, éppen jó. A nissan gt-r is vezethető vele könnyedén, szóval ide sem rossz, nincs rá panasz.
    turbó és váltó még nincs benne új, mert az nem esett, illetve ami esett, az a toyotába ment, de a lancerbe is került.
    rugó: a gromlen tuned helyett azonnal beletettem egy utcai kéket, és kevésbé pörgött ki a kerék. Azt vártam, hogy majd kicsit izgága lesz az autó, az is lett, jobban reagált, kicsit lazább lett. Aztán a zöld rugóra sincs panasz, a tapadás megvan, stabil, és a kezdethez képest elég fürge is maradt.
    gumi: kaptam egy ilyen velocici tuned gumit, azonnal beépítettem, és tetszetős. Nem tudom, hogyan megy pirossal, az a toyotába megy majd, fehéret sem teszek bele, elégedett vagyok a kékkel.
    fék: lövésem sincs, mia a jó. Ha adom a gázt a kanyarban és módosítani kell, belenyúlok a fékbe, de ez a viperával se jó, meg ezzel se: egy lefulladás szerű eseméyn van, jó nagy sebesség-vesztéssel. Nagyon sokat lehet bukni ilyenkor.
    Egyébként jól vezethetó, jól tapad, jól ugrató, szép hangú gép, amivel r34, r35, evoX, impreza körüli időket simán lehet menni. Jól felépítve pár komolyabb ellenfelet is meg lehet lepni vele a rossz reputációja miatt



    A bődületes boostosoknak mondom, hogy legyenek szívesek, egy M3 e46-os BMW-t is építsenek már fel normálisan... maradjon már annyi szar cucc vagy boost vagy mittudomén... Ha mindig a boostos autóval jönnek ellenem, 100/100 alkalommal elsüthetem a viccet, hogy a boost menti meg a seggüket mindig, és igazam is lenne...Szóval tuningoljatok egyet, előre is Köszi
  • Kicsizoli
    #19567
    Annak a versenynek még a való életben se lenne értelme, nem egy játékban.

    Idővel mindeki rájön majd hogy ha vélemyényeznek valamit, legyen az most egy virtuális világban szereplő autó, soha nem lesz olyan hogy az mindenkinek tetszik, valaki elfogadja, valaki próbálja bebizonyitani a elllenkezőjét

    De TutuHawer írásához kapcsolódva, ha valamire az mondjuk hogy "sz.r" az tényleg nem vélemény, az a megnyilvánuló szókincsének hiányát mutatja, egyben akár jelleméz is tükrözheti...
  • tutuhawer #19566
    nekem nem kell megéznem a végeredményét, mert már 100X láttam, hogy nem is mindig látom a térképen se a silviát. Sajnos. Skyline-t tuningolok már 2011. március 4-e óta, így döntöttem, ezt akartam, lotus, ford, TT és barátai ide vagy oda. Ezért is szar, hogy még mindig érkezik olyan vélemény, hogy X vagy Y nem jó, vagy szar, ne vedd meg semmiképp stb.
    @mongoose: a francba, hát én is fórumozok sokat
    sunny is túlzott, amikor azt írta, hogy specnaz nem tud vezetni, igaz, az nem volt akkora túlzás, mint az üres silviás eset. Ez az én véleményem.
    Már most szólok, hogy már szerkesztem a 350Z-s hszt, közben nfl-t próbálok nézni...

    OFF: kibaszottul el van pofázva, hogy a macskák nem jöhetnek fel a munkahelyemen az asztalra. Letettem szépen 1000X, letettem őket kicsi pofonokkal 1000X, letettem nagyobb pofonokkal, kiabálással is 1000X... de csak feljönnek az állatok: hozzájuk vágok valamit, és ha lecsuknak állatkínzásért, valakinek odaadom a profilom...
  • norby9201
    #19565
    Furcsa,egyedül Tutu tudja rendesen,normálisan leírni hogy mi a probléma.
    Igaz,ez a fajta vélemény kicsit nyers,erős,de ha finomabban mondjuk attól sajna World-ben nemfog jobban gyorsulni,se kanyarodni a gépezet.
    Sp3cn4z meg eléggé eltúlozta ezt a silviás dolgot, főleg hogy alapot mondott xD De egy pro silvia vs r34 versenynek megnézném a végeredményét
  • mongoose789
    #19564
    tudod az igazán jó sofőrök kicsit hátrébb állnak az aktív fórumozástól. És itt World-ben abszolút érvényes az a közhely, hogy amelyik kutya ugat nem harap. én is fel jöhetnék és egész nap verhetném a nyálam de nem teszem. A 13-15 éves "májereknek" egy jòtanács (aki nem ide tartozik az tudja). Szóval mielőtt neki álltok itt pattogni gondoljatok arra hogy egy felnőtt ember véleményét fikázzátok le aki már lehet akkor need for speeddel tolta amikor ti még apátok tökébe vizipóloztatok!!!
  • Leo 1991
    #19563
    valaki rendelne nekem boostot??kifizetem előre is az összeget
  • tutuhawer #19562
    Ment a gondolkodás azon, hogy most mit hogyan, miért , miképp vonultatnak vissza, köztük ott a skyline r34 is. Ekkor jött:
    noryby első hozzászólása
    Aztán jött:
    specnaz
    Nem a jó autókkal , a temérdek boosttal, a skyline rossz kalibrálásával, hanem a nagyképű, lenéző beszólásokkal van a bajom.Azzal, hogy Norby és Specnaz minden ok nélkül sértett meg engem és a Skyline-fan játékosokat. Lehet vélemény, nekem is lesz a 350 Z-ről hamarosan, de nem az, egy szóban, hogy szar. Ez nem vélemény, amit hangoztattok. Ez egy 0 tudással, hallomásból benyomott hozzászólás. Ezzel van a bajom, Norby és Speci, érzitek, értitek? Tudom írni angolul még, de nem szívesen tenném...
  • norby9201
    #19561
    Éés te ki a faszomnak képzeled magad a 37-es szinteddel kockacukor? :)

    barack1997 felhasználónév...hmm ez mindent elárul,és ez se kutya:
    Hozzászólásainak hasznossága:
    -100 (0/4) grat mester...
    Sunny-t és Tutu-t tisztelem annyira mint ahogy ők engem,nah de téged...tudom hogy Sunny és Tutu régi és jó sofőrök,csak az r34-et nem csípem. Csakhogy fel fogd töki...
  • Ryder159
    #19560
    Tölteni nem jó, mert akkor 3 nap az utalás.
    Össze kell kötni a bankszámlával
  • SylarHun
    #19559
    Sajnos nálam a PayPal vásárlással ez a helyzet!
  • barack1997
    #19558
    veszel nekem is boostot ?
  • Bullitmustang
    #19557
    na rákaptam én is a hülyeségre töltöm a paypal számlám mert nincs rajta cash :D de most őszintén 140 ft =5750 boost :D
  • Sp3cn4zHUN
    #19556
    Azt hiszem, elég pro időt mentem, de szólj, ha tévednék.
    Ezzel az idővel 597. hely...hmmm, szerintem nem rossz, de amint már mondtam, lehet überelni! :)
  • mongoose789
    #19555
    lol csípem az ilyen fórum huszárokat.
  • barack1997
    #19554
    Sunny-t nem kurogatni mert jó klocsiai vannak az életben is játékban is :DD
  • barack1997
    #19553
    maradj el norbika, te egy senki vagy itt, és ezzel csak magad irod le.. sunny egy ős lakos az nfs-ben nagyon pro, szóval kussolj be, pár hónapos reggel nem pofáznék -,- boosthuszár..
  • norby9201
    #19552
    Most akkor ennyiből te is "vérpisti" leszel?
    Én nem verem semmire,nem is vagyok egy top sofőr,de nem is istenítek egy a játékban lévő gyengén szereplő autót. Részemről ennyi pá
  • SUNNY84HUN
    #19551
    .. lemaradt az hogy : verik a mellüket hogy mással már nem is lehet versenyezni vagy jó időt menni

  • Powerups OFF
    #19550
    van benne igazság
  • Kicsizoli
    #19549
    Nos egy kicsit tesztelgettem a 350z t egyetlen hibája van, nem pörög fel...fordulton nincs ereje...de nem tudom miért.

    egy 386 365 409 beállással próbálgatam

    Más. nagyot csalódtam Elisesekben, bár lehet hogy nem voltak jó kezekben akikkel verszenyeztem, de 350z vel ott voltam mögöttük...sőt sklapot szeretem nem is eggyet...:)