94802
  • kruger445
    #19635
    Ja, még valami: találkozott már valaki ezzel a Decontrollal? (Az osztrák, aki legutóbb volt a Community Spotlightban.) Csak mert a legutóbbiról, Hammarról gyorsan megtudtam a chatfalról, hogy csaló...
  • kruger445
    #19634
    Hűha. Alig van tuning a Medvében (M3GTR), de nagyot lép startnál. Heritage Heights-nél start után olyat gyorsul, már az első kanyarnál 260-at mutatott a mérő és nincs addig valami nagy távolság. Hű, ha lesznek benne pro cuccok...
  • SUNNY84HUN
    #19633
    ügyi vagy , egyébként is r34 volt , csak fel lett fúja eléggé ( mindenki részéről ) .
    gyűjtögess alaplapra addig is
  • Dealcsy
    #19632
    Mostanában hanyagolom sajnos a World-öt, mert bemondta az unalmast az alaplap, azt most nincs rá fedezet, de istenem,,, két órába került elolvasnom az összes hsz-t, többet át is léptem, mert süket duma volt (tisztelet a kivételnek) és ezzel kapcsolatban egy dolog jutott eszembe (az r35-ös vita kapcsán): nem ismerek nagyon senkit se, de két vagy több (szerintem) abszolút ismeretlen ember olyan baromságon vesz össze hogy már , Ilyenkor mi a franc játszódik le az emberekben???

    Egy pszichológiai példa jut eszembe, mikor két ősember terület és dominanciaharcot vív egymással, de csak a barlangrajzok miatt tudják, hogy ott van a másik, mert soha az életben nem találkoztak, mert mindig a másik van oda vadászni vagy gyűjtögetni és csak a nő van "otthon", aki állandóan mondja, hogy a másik műszere nagyobb (az őskori erkölcsnek megfelelően a nő a rátermettebb férfit keresi).

    És utálok novellát írni, de most kivételt tettem, hogy egy kisarkított dologgal biztos megértessem magam. Kösz
  • varazslo1
    #19630
    Akkor 50 000 SB 1 000 Ft??

    Szívesen utalnék át innét,Szerbiából valakinek egy kis zsét...mire megcsinálom a paypal-t meg mire teszek rá lóvét...Persze,ha lenne oly kedves valaki s venne :)
  • varazslo1
    #19629
    T4 verda :P

    http://nemkutya.com/2012/01/lamborghini-ankonian-a-k-a-batmobile/

    http://nemkutya.com/2012/01/jatekosok-erteni-fogjak/
  • Gam3r
    #19628
    Üdvözletem!
    Ilyen garázs mikor volt , szerintem nagyon bejövős:)

    Inkább leíróm , mert ebből most mit szedjek ki nem tudom :
    (sok benne a = jel utáni = és feature , amitől behülyül , és nem rakja be)

    http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=czGlRM9ByC8

  • Dannyspeed9601
    #19627
    Na én is kipróbáltam ezt a boostos dolgot,be is jött, éppen ezért:KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!!!!!!
    Még 1 kérdésem lenne, mivel szert tudtam tenni egy GT3 Rs-re,meg szeretném csinálni ilyenre:
    http://www.ferrarifl.com/galleria_images/747/747_main_l.jpg
    Ehhez melyik színkombinációt ajánlanátok,mert sehogy sem találom az igazit :/
  • kisgaraba1
    #19626
    nem gépeltem el semmit, már vagy 10-szer próbáltam, de azért kössz
  • Overburner
    #19625
    Lehet valamit elgépeltél kártya szám esetleg a kártyának a fajtája nézd meg rendesen
  • kisgaraba1
    #19624
    mért nem akarja elfogadni a paypal a bankkártyámat?


    This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

    Valaki tudna segiteni? ????
  • 91sty
    #19623
    Hat nekem nem akar sikerulni sehogy se. Esetleg valaki megbizhato szemely ha lenne szives es vasarolna nekem 100 000-et...teremeszetesen nem ingyen...fizetnek neki meg egy 50 000-es csomagot :)
  • Overburner
    #19622
    Igen :D
  • csrobee
    #19621
    neked a leírás alapján sikerült?
  • chris1997
    #19620
    sztem nem kell még1szer leírnod.
    Szabi már kitette :)
  • Overburner
    #19619
    Siker! 820 ft ért 50000 Boost
  • norby9201
    #19617
    Nekem és a baráti körömnek is sikerült pár adag :P
  • Overburner
    #19615
    Akk szerinted várjak vagy ne? :D nem szeretnék 100 eurót fizetni :S
  • Overburner
    #19613
    Még mindig olcsó ott? tehát vehetek?:D
  • mitaraczu
    #19612
    nem akar valaki meghívni egy 50000 SB-ra
  • Overburner
    #19611
    Jaj bocsánat nem vettem észre :(
  • Bullitmustang
    #19610
    le van írva a fejéc alatt zöldel írott link, katt és láss
  • Overburner
    #19609
    H müxik ez az akciós izé most?:D Vki letudná irni nekem pontosan?:D
  • nzotya1
    #19608
    OK.köszi szépen.
  • SylarHun
    #19607
    Igen. Bármilyen pénznemről, bármilyen pénznemre.
  • nzotya1
    #19606
    A valutát átváltja automatikusan?
  • SylarHun
    #19605
    Nem kell feltölteni. Ha van Visa vagy MasterCard kártyád, akkor csak hozzá kell adni a PayPalos számládhoz. Ha belépsz a PayPalra, ezt a My Account fülön, a Profile menüből az Add or Edit Credit Card menüpont kiválasztásával teheted meg.
  • nzotya1
    #19604
    Valaki válaszoljon légyszi Kisgataba1 kérdésére ( #19601).Erre én is kiváncsi vagyok.
  • SylarHun
    #19603
    Győzelem!
    Sb beszerezve.
  • SUNNY84HUN
    #19602
    annyit írok még nyugi 1 játékon főleg ami ilyen ganaj nem veszekszünk
    szúszáztam , ma jó napom volt ... meg munka után hazafele m1 esen majom csóka valami tuning bömbivel azt hitte ő a jani csak benézte mert vti -ben ott az erő .. remélem nem lesz fénykép csomag belőle :)
  • kisgaraba1
    #19601
    sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy a paypalnál mindegy hogy milyen pénz van rajta(forint, hrivnya..)a paypal átváltja lengyelre? bocs ha hülyeséget kérdezek, de még nincs paypalom, de kéne, ahogy elnézem
  • SylarHun
    #19600
    Nálam probléma megoldva!

    Az EA accon belül egy vadonatúj email címet kellett megadnom és így már müxik.


    csrobee
    Nekem is vannak aggályaim.
  • csrobee
    #19599
    na,most kajakra.biztonságos ez az akciós sb? nem kapok majd később jó zsíros befizetendőt :D
  • Ryder159
    #19598
    Cayman S
  • Ryder159
    #19596
    Másgél év játék után kapok egy ilyen levelet:


    Komolyan mondom, itt bajok vannak...
  • csrobee
    #19595
    most komoly ez az sb akció?nekem elég furán hangzik.pár ezer Ft-ért kapni 100.000-et? holott annyiért jó esetben kapni rendesen pár ezret? ez nem akció.ez annál sokkal több.abból bármit megveszel.nincs hova fejlődni,nincs mit elérni :D de mind1 is.nekem nincs paypal-om :(
  • barack1997
    #19592
    Ezt a hsz-t norby-nak irtam
  • barack1997
    #19591
    A taiwani beta óta 4db 50-es profilom volt, először 2010 április 8-án játszottam először, szoval maradj el te csak itt ujonc vagy...
  • mongoose789
    #19590
    nem hiba am. néhány országba van akció
  • rav3n319
    #19589
    azzal kicsit jobban jártál