94802
  • chris1997
    #19771
    Pontosan ezért bannonlatták az Ausztrálboostosokat
    Először majdnem én is ott vettem :D
    Még jó hogy szóltak, hogy a lengyel olcsóbb
  • Dannyspeed9601
    #19769
    Ezzel az 50.000-es boosttal és a bannokkal kapcsolatban én úgy hallottam, hogy csak az ausztrálokat bannolják, mert náluk vmi adórendszer miatt adócsalásnak minősül...
  • peeter014
    #19768
    És ugy gondoltam h ráutalom a számlaszámára!
  • Kicsizoli
    #19767
    kevés a tuningcuccom hozzá...
  • SylarHun
    #19765
    Szóval akkor mind 2tőtöknek a szabi finanszírozzon 135 ft/ fej?
    Mert ugyanis 835ft (50.000SB).
  • chris1997
    #19764
    R34 egy nagyon brutál gép, a Z33 is az csak nem tudtad olyan jól használni
  • Kicsizoli
    #19763
    No megvettem R34 et istenkirály:) Z33 egy kicsit hogyismondjam melléfogás volt..:(
  • chris1997
    #19762
    Az EA-ból kinézem hogy több időt gondol 1 kifogásra mint1 hiba megoldására(pl csíterek írtása)
  • peeter014
    #19761
    Szabi!

    Egy ilyen dolog engem is érdekelne! Nagyon is! Szintén 1500 HUF megoldásban? Köszi
  • varazslo1
    #19760
    Szabi! Neked sikerült Venned olcsó SB-t?? Ha igen,küldök át postán pénzt..1500 Ft-t s veszel nekem is 50k-t?? apró a tiéd :)
  • RYAN012 #19759
    na ezt magyarázza meg valaki
  • RoboKutya78
    #19758
    Srácok ez eddig senkinek nem verte ki a szemét az ea nál ekkora bagos kasznit a világon nem láttam azt hittem jót teszek a skíline r35 nek ezzel a kasznival:(
  • RYAN012 #19757
    szerintem pálya frissítés volt mert a TRACKS mappában találtam 2012.01.25 dátumú fájlokat, de nem csak itt találtam hanem a GLOBAL mappában is vannak 01.25 dátumú fájlok
  • adamatts
    #19756
    köszi az infót a csíterek ellen :D
    az igazat megvallva nem sok mindent raktak bele a játékba ezért kellett leállniuk 4 órára hogy néhány bugot kijavítsanak és visszarakják a paganit? ez vicc...
  • chris1997
    #19754
    remélem tényleg dolgoznak nem pedig kifogást találtak.
    Ha kibaszták a BF3 csalókat akkor szálljanak de és kapával, hólapáttal írtsák ki a csalókat!
  • Racing824
    #19753
    Tehát reportoljaátok akit kell reméljük lesz eredménye
  • Racing824
    #19752
    Köszönjük, hogy igénybe vette az Electronic Arts terméktámogatását.
    Elnézést kérünk a kellemetlenségért.

    Teljesen megértem Önt, hogy a csalókat el akarja távolítani a játékból. Továbbítottam ezt az ügyet kivizsgálásra.

    A rajtunk keresztül történő jelentés folyamata lényegesen lassbb, a továbbiakban kérem, hogy kövesse a következő lépéseket:

    - Lépjen be a felhasználó nevével és jelszavával a játékba.
    - Kattintson jobb egérgombbal azon a játékoson, akit jelenteni szeretne
    - A lehetőségek közül válassza a “Report this driver”. opciót.
    - A kiválasztás után a jelentés a csalásokkal foglalkozó részleghez kerül.

    Kérem jelentse azokat is ezzel a módszerrel, akikről a képeket küldte a mai levelében.

    Köszönjük, hogy igénybe vette a szolgáltatásainkat, kérdés esetén forduljon hozzánk bizalommal!

    köv...

    Az EA folyamatosan azon munkálkodik, hogy a felhasználók részére megfelelő környezetet tudjon biztostani.
    Kérem azt értse meg, hogy rengeteg bejelentés érkezik csalókól és más egyéb zavaró tényezőkről. Ezek kivizsgálása beérkezési sorrendben halad, ami időbe telik.

    Jelenleg a Battlefield 3 játékkal kapcsolatban van folyamatban egy "tisztogatási akció" az összes, az EA felhasználói feltételeket megsértő felhasználót BAN-olják.

    Ismételten kérem szíves türelmét, míg a megfelelő lépéseket megteszik.

    Köszönjük, hogy igénybe vette a szolgáltatásainkat, kérdés esetén forduljon hozzánk bizalommal!

    mai 17 csaló képe beküldése után kaptam ezeket.
    Nos kiváncsian várom tesznek-e valamit


  • barack1997
    #19751
    Szabi vezér! nálam már az kivágta a biztosítékot, hogy lebuzizta Ryo-t éééés utána boostot koldult -,- Én a helyedbe már rég kidobtam volna.. és amugy én kedves vagyok mindenkivel, aki nem köt belém, és nem bunkó, és nekem nem vesznek boostot pedig kifizetném, mert elküldeném azt az összeget levélbe..
  • RYAN012 #19749
    Szevasztok!

    Egy segítséget szeretnék kérni valakitől és az nagyon megköszönném neki!

    Mivel az én Bankkártyámat nem fogadja el a PayPal, szeretnék valakit megkérni hogy vásároljón nekem olcsó SB-t 100.000-et(2x50.000) és kifizetem neki 2000 Ft-al akár előre utalással is. Ha valaki segít akkor az küldjön pm-et és még egyszer megköszönöm neki.

    UI.: fontos lenne
  • illesgergely
    #19747
    Most féláron van az összes boostos body, ha vkit érdekel.
  • peeter014
    #19746
    Üdv!

    Vki venne nekem olcsó sb! ?? Paypal-on nem tok regisztrálni! A saját, valós telefonszámomat nem fogadja el!! Ja! Előreutalással is megoldhatjuk! Köszi!
  • SylarHun
    #19745
    A két vadállat és teljesítmény adataik.




    Feltettem a képet az EA World fórumra.
    Cheaters...
  • peeter014
    #19744
    Üdv!

    Valóban vannak szösszenetek, csak az a baj h némely össze van keverve, meg ilyenek....
  • RYAN012 #19743
    Jó reggelt!

    Az a fura hogy nem tettek-be új autókat a játék mappájába, de akkor mire ez a kb. 95 MB patch?
  • BB0735
    #19742
    Asszem sikerült magamtól is rájönnöm, hogy csak rémeket láttam, nyugodtan hagyjátok figyelmen kívül a kommentjeimet :)
  • BB0735
    #19741
    Meg most nézem, hogy a More Info-ba is van hozzá írva egy kis szösszenet.
  • BB0735
    #19740
    Üdv mindenki!
    Nem tudom, hogy csak kezdek már szenilissé válni, vagy esetleg jól emlékszek, hogy a Dodge Challenger R/T-ből eddig csak egy kölcsönözhető változat volt? Most meg a patch után látok egy igc verziót. Légyszi ha valakinek jobb memóriája van, az mondja már meg, hogy hülyeséget beszélek-e, vagy tényleg most került oda.
  • SylarHun
    #19739
    A vadállat.


    Valamiért imádom.


    A legszebb autó a játékban. Csak ne lenne lomha, lassú és rosszul kanyarodó.



    Ez sem gyenge.


    Aston vadítva.


    CCX másképpen.



  • RYAN012 #19738
    ez szép én csak egyszerre 2-vel találkoztam de az egyik kikapott tőlem
  • SylarHun
    #19737
    Egy futam, 4 csalóval.

  • Ryder159
    #19736
    Ez minden????? IGC autó???? új versenyek???? Ezért 4 óra??? Az anyjuk pi***t!!!
  • RYAN012 #19735
    De azért az M3 Sport Evon azért se javítják ki a Body kit-et
  • norby9201
    #19734
    Az EA-sok
  • bboyatty
    #19733
    Ki nem?
  • norby9201
    #19732
    Hát ez lófax :D Valahogy többre számítottam
  • RYAN012 #19731
    3 dologért 4 óra?

    biztos hogy a T4-es autók kerülnek a játék mappájába
  • bboyatty
    #19730
    Jaja, megvan. Megint lócsecs az egész. Mire kell ehez 4 óra???
  • tutuhawer #19729
    ennyi, kilens stabilizálsá, pagani zonda és a news ablak közben nem lehet nyomogatni semmit talán... asszem így helyes
  • tutuhawer #19728
    a hivatalos oldalra is teszi fel ling, de a fórumban már fenn van
  • norby9201
    #19727
    Új kocsi(k) és kifujt?