94802
  • RoboKutya78
    #21664
    ment az info
  • B13A6
    #21663
    Jah...mintha a hivatalos oldalon megmondták volna...nem gondolod?(akkor mit vársz? :))
  • bboyatty
    #21662
    Na akkor most már világos a dolog, hogy miért vették ki a versenyeket, hogy visszategyék, legalábbis eddig semmi változás, még azt a 99km-es versenyt sem javították. Erről ennyit.
  • SylarHun
    #21661
    Bemutatkozik a hármas számú BMW M3 GTS-em!

    [http://www2.picturepush.com/photo/a/7653240/220/Nfs%3A-World-Wallpaper/BMW-M3-GTS-10.jpg[/IMG]
  • SylarHun
    #21660
    Véglegesítettem az egyes számú BMW M3 GTS festését.

  • adamatts
    #21659
    plusz még a special packokat is visszarakták limitált ideig
  • SylarHun
    #21658
    Visszarakták a cardealer-be a Porsche 911 GT3 RS-t!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    5500 boost!
  • Driverkiller30
    #21657
    Megérkezett a kedvencem :DD
    Az RX 8
    (szerintem egész jó lett)



  • mrredbull18
    #21656
    milyen star trek? o.O kicsit offolok bocsesz, de nem kaphatok priviben 1 linket? hogy én is nézzem meg? :D
  • Driverkiller30
    #21655
    Épp most néztem én is,
    És mekkora pech hogy kb 1 hónap mulva tudok csak sb-t venni újra ...
  • chris1997
    #21654
    Porsche Gt3RS visszajött 1 hétre
  • chris1997
    #21653
    Unatkoztam.
    Bementem egyetlenegy Allinre a kis MX-5-el
    erre:

    1. szavam: b+
    2. Szavam: Hoppá

    Utána: Nah ezt még emésztenem kell(Pont TE-n adott ilyet......)
  • Driverkiller30
    #21652
    Javítottam a BMW motorháztetejét és hátujját
    Képek:

  • Driverkiller30
    #21651
    Ez így van!!!
    És köszi :))
  • Lupous
    #21650
    Ügyes, a játék keretein belül :D
    Viszont ha azt nézzük az szánalmas hogy a különböző domborulatokon és íveken hogy deformálódnak a matricák, annyira gagyi :S, meg h hopp hirtelen eltűnik a matrica az elemek illesztésénél :S

    (A munkád remek, szimplán a játék ratyi :/...)
  • Driverkiller30
    #21649
    Elkészítettem a BMW M3 GTR E46 Most Wanted kiadását:
    Felteszem, hogy mások is láthassák :)) És kiváncsi vagyok a véleményekre is..

    Íme:



  • doncsi1
    #21648
    hu rohad kivancsi vagyok h ma is raktnak e be uj autot az elmult napokban nagyon odatetek magukat.... igaz legalabb ebben ha masban nem tudjak...
  • bboyatty
    #21647
    Nem tudom mikor lesznek újra versenyek de mikor felmentem jobban idegesített a NFSDEVELLIS féle 1-es küldözgetés. Nem tudom mit csinálnak, hogy egy teljes napig valaki garázdálkodhat a játékba anélkül, hogy valaki lekapcsolja a férget.
  • chris1997
    #21646
    jaja....

    2 lehetséges verda...

    Renault Clio V6
    Bentley Continental Juggernaut
  • High end PC #21645
    ma jön új verda?
  • doncsi1
    #21644
    most akkor reggelig van ez a szar h nincs verseny vagy csak ejfelig?
  • csiliboy
    #21643
    *törölj

    De már úgy is mindegy :)
  • chris1997
    #21642
  • csiliboy
    #21641
    Üdv!
    Akkor töröpj egy könnyen pótolható matricát a restart előtt
  • chris1997
    #21640
    húú... meglesem énis a matricákat
  • Driverkiller30
    #21639
    MEgoldódott :)))
    A 7edik restarta magához tért ;)
  • Driverkiller30
    #21638
    REstartoltam már 4x is de nemjó :(((
  • chris1997
    #21637
    Bug..
    Restart és rendbejön....
  • Driverkiller30
    #21636
    Heló mindenkinek!
    Van egy gondom: valószinüleg bug vagy nemtudom

    A vinyl menüben nem ad ki egyetlen kategóriát sem, vagyis egyetlen matricát se enged rakni a kocsira(persze nincs a kocsin 1 db matrica sem)
    ezt irja ott ahol a matricát választani kell:
    CATEGORY IS LOCKED DRAG&DROP A VINYL ONTO YOUR CAR

    a vinyl szinválasztója mellett(a 3 kis karika mellett) ezt irja:
    VINYL MANIPULATION: DISABLED

    1db kép:
  • Lupous
    #21635
    Ja ez meglepő :p... kíváncsi vagyok mit kaphattam :o (Mert kúrvaisten...nem vettem észre).
    Am mindezek tudatában is sokkal normálisabban is meglehetne csinálni egy játékot (Egy szaros privát szerveren wowozok, de még ott is több figyelmet fordítanak a bugok javítására, játékélmény javítására :S)
  • RoboKutya78
    #21634
    vasárnapig van időm legalább Star Trekezni egy kicsit
    De most az a szerót is pont most frissítik.
  • RoboKutya78
    #21633
    nem tudom mit akartak ezzel az eventtel elérni de tényleg siralom.
    A gyémántozást 26. nappal ez előtt újrakezdtem, mert szinte semmit nem adott a 85. nap körül.
    Most szintén ez a helyzet poverup rakásra, még akkor is ha játszom mellette néhány kör multi.
    Addig kaptam valami szart amíg kötelező volt osztogatnia. Kolléga mellettem nem elég hogy két egymást követő napon alkatrészt forgat 25. nap felett, de még versenyen is leakasztja előlem a partot.
  • JuhaAasz
    #21632
    piros betűkkel ezt is ki kellene lassan írni, hogy attól, hogy 0-0-t mutat a végén és nincs kártya, megkapod ami benne lett volna. úgyhogy -> don't worry, be happy :D
  • Lupous
    #21631
    Fazsa...ennél jobban zavar hogy a játék lényegi része egy kalap szar még mindig. Oké hogy szarul van megcsinálva maga a verseny mert ide oda cikázik szaggat minden brümi körülöttem, még azt is boldogan benyelem h a trafik olyan hogy nagyon jó....de a vége ahh az a nemsemmi. mentem gyors 5-6 versenyt persze most szinte mindig full ellennel úgyajó...első kettőn kb uccsó voltam (rx7 szép meg minden ...de ebben a szarban a zsiguli is jobban megy :S) node iylenkor persze ad a végén kártyát nem is akármit 2*3 OML kártya fákyee. Kövi 3 verseny nem volt iylen siralmas :) denemám....2 második hely ééés egy win méghozzá lambók meg hasonló kaliberű uzsetonos manus ellen :O. a hab a tortán persze a revard :O...denincs, verseny vége next next némi mány felpörög a számlára aztán csokkolom. Ilyenkor persze tökéletesen nyugodt vagyok és arra gondolok ezt a szűk 20 percet értelmesebben is ellehetne ütni :/

    (Jóideje a napi gyémántgyüjtögetésbe illetve a szegényes matricázgatás adta örömökbe fojtom bánatom csupán mert ez a játék szánalmasan szar :(...persze "ingyé" van , nem is kötelező...de akkor is felbasz! :( )
  • BONESAI
    #21630
    A GT3 RS inkább gyorsulásra van, a Carrera S stabilabb. Viszont a Carrera S nem gyorsul úgy, mint a GT3 (nem a perfect startra gondolok)!
  • Bullitmustang
    #21629
    Ne aggódj,mindenkire,plusz akad némi szerver lagg is ezt gyorsan megmagyarázza a hackerünk aktivitását illetve mentális abnormalitását mert nagyon faszájul meg lehet ilyenkor keresni anak akinek van hozzáférése az NFS szerverhez. IP cím keresés bejelentkezett acc alapján és "hopp egy bann"
  • Househeaven
    #21628
    Sziasztok nekem is gondom van a deviles acc-al rám is whipserrel :( :(
  • Bullitmustang
    #21627
    Gondolom felbuzdulva a bann akcióra néhány hacker elment egy továbbképzésre és megbuherálták az Uff nagyfőnök accját(mert ez az övé lenne) és most se térkép se verseny csak whisper amire nem megoldás a block mert visszautasítja.
  • Lupous
    #21626
    OKé...belogoltam...erre nfsdevellis 1eket wispel rá...ez mi okból történik? :D
  • SUNNY84HUN
    #21625
    itt is megválaszolom , a 911 gt3 rs hasonszőrű mint a 911 carrera s , leheletnyivel jobb a gt3 rs ..ennyi