94802
  • Driverkiller30
    #21745
    Kössz szépen :)))
    Megnézem:)
  • nfsmw4ever
    #21744
    Szia! A kocsi alapszínét vedd fehérre és húzzál rá alapnak egy négyzet matricát, és azt fesd a kocsi tervezett színére. Után a már azonosak lesznek a matricák azonos számú színei. Veddy úgy, hogy az elwső matrica az alapozás :-)
  • Driverkiller30
    #21743
    Dodge Charger General Lee:
    Valaki segítene abban, hogy mért nem tűnik el a 01 szám körül aza kis fekete kontúr?



  • doncsi1
    #21742
    Nem tom ti hogy vagytok vele de en miota viszaraktak a versenyeket egy darabb prot sem nyeryem tehat tuti nem dropjavitas volt a celja ennek az akcionak
  • High end PC #21741
    Nekem olyan normális garázs kéne, amiben márkák szerint rendbe vannak szedve a kocsi típusok, hogy gyorsan válaszhatóak legyenek, mert már elegem van, hogy 120 kocsinál állandóan végig kell mennem sorban az egész repertoáron, ha ki akarok választani egy kocsit, csinálnák már meg normálisan.
  • mrredbull18
    #21740
    passz, de nekem igy jobban tetszik, ami most van :D
  • mrredbull18
    #21739
    hát igen a beetetös képességem ugylátszik tökéletes xD, mert én kezdtem és a többiek besegitettek, a lényeg hogy azota éjjel csabamagyar nem láttam kocsikázni xD
  • janihunk
    #21738
    Emberek most miért nem ilyen a garázs?:
  • RYAN012 #21737
    kicsit lebukott a csávó Speed hack-el
  • Lupous
    #21736
    Ó ...várd ki a végét, a sok agyhalott "fellép" a hacker ellen, aztán mikor ismét "jó" minden megint pont úgy fog menni a játék mint eddig :) (szarul)
  • bboyatty
    #21735
    Az szép elmentem másfél órára és 55 olvasatlan hsz, gondoltam, hogy hasonlókat olvasok majd. Ismételten csak gratulálni tudok az EA-nek, kellett egy egész nap (vagy több), hogy fellépjenek a hacker ellen.
  • chris1997
    #21734
    Szabi!

    Gondolom Emlékszel amikor CsabaMagyar-t bannoltad?!

    "Repül a Bann Hammer kitudja hol áll meg...."

    Ez Valami Easter Egg lett volna???
    Vagy hogy sikerült ezt így megjósolni?!
  • High end PC #21733
    Kemény 3 perc után le is dobott -.-
  • High end PC #21732
    Mennek a szerverek.
  • Househeaven
    #21731
    de jó mert már jó ideje futnak a szerok csak a türelmet felirattal :) :) nekik már nem áll le a szero :) :)
  • Househeaven
    #21730
    Jaah csak legyen is belőle valami :) :)
  • janihunk
    #21729
    És am f@szbukon fognak írni ha kész vannak vagy mi?
  • B13A6
    #21728
    megállás nélkul azt hajtogatják hogy adjanak boost kodot szal nem mondanál ujat nekik
  • Househeaven
    #21727
    Tudsz adni fb account linket mert akkor ki lehetne írni hogy oké törelmesek vagyok némi boostért cserébe
  • janihunk
    #21725
    Nem most írták hogy türelem?
  • adamatts
    #21724
    be is lép a játékba de kidob -.-
  • doncsi1
    #21723
    Need For Speed World Hungary
    ‎Marc De Vellis most írta ki a facebook oldalára, hogy a fejlesztők rajta vannak a jelenleg fenálló problémák kiküszöbölésén. Legyetek türelemmel amíg végeznek.
    Marc De Vellis
    NFSW Update: Chat Issues - Just talked to my NFSW engineers and Technical Director...and they are on it. Thanks for the patience everyone as they work through it. Can`t wait to put the Ban Hammer on that account. md
  • adamatts
    #21722
    launcher nálam most bejött xD
  • B13A6
    #21721
    mennyi?!....hát uuu....nekem 512 kbps
  • janihunk
    #21720
    Szép adatok, csak nálam ismét a t-coom cseszte el és szívhatok 8 megával 3 napig vagy amíg ki nem jönnek megcsinálni.
  • chris1997
    #21719
    Akkor sztem én viszem a legjobb netet

    Legjobb esetben 3Mpbs a net(mikrohullámú)
  • JuhaAasz
    #21718
    nekem meg az 5 megás wifi ment el reggeltől
  • Househeaven
    #21717
    de legalább írnának ki valamit fb falukon vagy bárhol de semmit nem tudni
  • adamatts
    #21716
    helyrejöhetne már ez a ganaj annyi mázlim van hogy HS-n első kör időm 2:30 körül volt második lettem erre nyitom a kártyát és egy T3 velo tuned váltó pont ez hiányzott bele
  • Driverkiller30
    #21715
    Az még jó akkor az enyémhez képest...
    (5 megás net)
  • Tripla
    #21714
    Épp ideje hogy leállt!
  • Househeaven
    #21713
    valaki ezért sztem fog gugolni rendesen
  • janihunk
    #21712
    Nálam is sz@r a net. 8 mega jön 15 helyet:D
  • JuhaAasz
    #21711
    na mondom játszok egyet, még mielőtt megyek szórakozni kicsit némi alkohollal, még jó, hogy legalább a gt3 rs-t sikerült megvennem...egész nap nem volt a netem...ennyi szerencsém van :D
  • Driverkiller30
    #21710
    Leállt a szerver..
    Remélem most megoldják a problémákat mert kicsit kezd sok lenni ezekből a hackerekből...
  • Tripla
    #21709
    Nálam a server most offline.
  • Househeaven
    #21708
    de most azt írjaa honlap is hogy nuku szero
  • SUNNY84HUN
    #21707
    sajnos ez már nem vicces siralmas
  • Househeaven
    #21706
    ez már kezd vicces lenni
  • SUNNY84HUN
    #21705
    később talán leszek .. szevasztok