94802
  • chris1997
    #21869
    Undefiened error....
    fasza
  • chris1997
    #21868
    Még szar a Szeró???
    Akkor marad a Hot Pursuit, Burnout, Black Ops Trió
  • speed187
    #21867
    mért csináják ezt,azt szeretenék hogy útálják meg ezt a játékot.???....nem vagyok nagy játékos de ezt a játékot szerettem erre csak felidegesit mostanába mindig van vmi gebasz......
  • Overburner
    #21866
    Server fatal error je xD
  • bboyatty
    #21865
    Én még bent voltam mikor a probléma jelentkezett, egyik percről a másikra belassult minden, verseny után fél percig nem mozdult az autó, percekig lépett be és ki a garázsba. Szóval ha versenyezni akarsz inkább azt ajánlom, hogy ne tedd ha gyémántozni akkor várj vele hátha méltóztatnak csinálni valamit.
  • varazslo1
    #21864
    most addig jutottam el, hogy kiválasztottam a drivert :P
    holnap ilyenkorra már az utcán lexek...
  • bboyatty
    #21863
    Le se szarják csak a pénz menjen a számlájukra. Devellis úr facebook oldalán is írják, hogy szar a szeró.
    "Boooo who cares about the cars if you cant race them because this game works like crap"
  • IDFMAXIMUS
    #21862
    nincs valmi magyar hivatalos oldala NFSW-nek hogy irjunk nekik csinaljanak valmit ? mert mikor te el utalod a penzecsket akkor azt nyomba biza le veszik a kartyarol gondolkozas nelkul es mikor valmi problem van akkor hagyak hogy az ember szenvedjen
  • varazslo1
    #21861
    rámegyek, hogy play..el kezd tölteni, erre mi jön ki? out of memory...becarok rögtön
  • varazslo1
    #21860
    Szerintem már a legelején elbacták a játékot, úgy adták ki, hogy semmi komolyabb terv nem volt előre, ahogy esik úgy puffan, majd időközben lex valahogy. Várhattak volna még egy kis időt s mindent kidolgozni előre. Nem egyből beleugrani a közepébe.Noh de biztos a pénzünk kellett :D azaz,hogy vegyél SB-t.
  • janihunk
    #21859
    Jaja reggel semmi baja nem volt.
  • illesgergely
    #21858
    Reggel még semmi baj nem volt, lejött a patch, összeszedtem a gyémántokat, mentem pár TE-t, minden normális volt. De délután már ilyen kaki volt, mint most.
  • bboyatty
    #21857
    Kinézem belőlük, hogy nem csinálnak semmit a következő patch-ig, nem tudnak meglepni, két hét kellett nekik, hogy az rx8-at kipofozzák.
  • varazslo1
    #21856
    valamikor valami biztos,hogy lex vele :D
    csak addig ne kapcsolják le, míg a TH-m nincs elvégezve..2x :D
  • IDFMAXIMUS
    #21855
    szerintetek lesze valmi a szerverbol vagy igy fogunk szenvedni ?? a kov PACH-ig ?
  • Overburner
    #21854
    Hát nem most :D
  • barack1997
    #21853
    A nissan 240sx ? vagy a fairlady 240zg ? a fairlady nemrég, az sx meg megjelenés óta
  • IDFMAXIMUS
    #21852
    mikor volt ez be teve ?
  • barack1997
    #21851
    Olyan mint az S15, szerintem nagyon jó, érdemes felépiteni :D
  • bboyatty
    #21850
    Áhh de nagy kár, hogy nem tudtam megvenni.:(
  • Overburner
    #21849
    Nem.... :)
  • IDFMAXIMUS
    #21848
    NISSAN 240 beszeltek amit meg lehet veni IGC-ert 20.000 ???
  • chris1997
    #21847
    Pontosan :)
    Full tuningolt 240ZG kegyetlen verda....
  • IDFMAXIMUS
    #21846
    ha igy tart a szerver akkor en is fogom imadni
  • Overburner
    #21845
    Én is és szerencsére nincs olyan sok belőle nem ugy mint az MR2-ből amit csak azért vettek mert "jó" kocsi :D
  • chris1997
    #21844
    a 240ZG nagyon gyors verda....
    Imádom :)
  • Overburner
    #21843
    MR2 ők nagy részét megverem Nissan 240zg-vel...homárverda az a kocsi...sztem :D
  • Gam3r
    #21842
    Arról beszéltem , de azt kb semmit nem ér:)
  • Gam3r
    #21841
    A patchben van valami hogy "kikészíti" a szervert , vagy máshol van a gond?
  • IDFMAXIMUS
    #21840
    hat a SZERVER nem er egy zseb kakit ? mi lett vele ?
  • Ryder159
    #21839
    OFF:
    Akit érdekel: Windows 8 Beta 32 bit
    Windows 8 Beta 64 bit

    Ha már egyszer egy szemétdomb a szerver, akkor egy kis elfoglaltság azoknak, akik szeretik az újtonságokat...
    OFF vége
  • IDFMAXIMUS
    #21838
    szerintem ha a CLIO-t be teszik T1-be akkor lehetseges hogy le fgoja verni az MR2 !

    Szerintetek ?
  • SUNNY84HUN
    #21837
    nincs és tuti még jó darabig nem lesz
  • IDFMAXIMUS
    #21836
    sziaszatok van INGYEN BOOST KOD ???? halotatok ti valmit erol?
  • SUNNY84HUN
    #21835
    egyik kecsói havernak van is aszem 3.0 ás 24 szelepes 2001 évjáratú v6 clio ja 220 le - s méregszák .
    semmiben nem volt még halálfélelmem de abban a kis dobozban ami vadállat erős igen és hozzá illik full gyári
  • SUNNY84HUN
    #21834
    ha jól értesültem jövő héten jön a 3.0 clio v6 t1 be , már csak a HONDA kellene ebbe a gameba
  • janihunk
    #21833
    Az lehet.
  • bboyatty
    #21832
    Közben eszembe jutott, hogy lehet arról van szó, hogy több napig kinn volt game luncherre téve, hogy valami gubanc van és elnézést kérnek bla-bla...szerintem arra értette.
  • mrredbull18
    #21831
    Pfffuuu de kibebaszott lagos a szero -.- fél ora alatt lettem kész a THval..... na de nem is ez érdekel csak gondoltam hogy bejelentem hogy ha ma este nem lesz lagos a szero de ha igen akkor holnap festek 1 EA-s kocsit, és ahoz kérném a véleményt, hogy melyikre fessem? ( kivétel : porsche cayman s és lamborghini gallardo) Ezeken kivül bármelyikre mondhatjátok :D
  • janihunk
    #21830
    Én sem tudom miről beszél.