94802
  • GEMPAHUN
    #22864
    Ja magyar SZIKLAMEN a neve
  • noxwill
    #22863
    Magyar a kölök?
  • bboyatty
    #22862
    Róla volt már szó ma. Kis tetű.
  • GEMPAHUN
    #22861
    Volt egy csaló kis szemét gyerek és nem nem jött grupba meg nem valottabe
  • xxGAbenxx
    #22860
    én attol vagyok kész geci h könyörögtem egy honapig h utaljon fater
    és mikor kapom meg a lét mikor vége -.- hát a faszom elhagyom :S
  • RYO21
    #22859
    Megint kaptunk ló**sz újítást!
  • bboyatty
    #22858
    Kalap szar.
    Hirtelen megörültem, hogy a Fairkady igc lett de nem.
  • chris1997
    #22857
    NFSW Maintenance Window - March 20
    By: NFSLing | 03-20-2012

    Purpose:

    The purpose of this maintenance window is to deploy server / a game patch to Need for Speed World. Please see Release Notes below.

    Date:

    March 20th, 2012

    Duration(s):

    3.5 hours

    Start: 1:30pm (13:30) PDT -- 4:30pm (16:30) EDT – 8:30pm (20:30) GMT

    End: 5pm (17:00) PDT -- 8pm (20:00) EDT -- 12am (24:00) GMT

    Affected Users:

    During the maintenance window, the servers will be offline and users will not able to log in and play Need for Speed World. Players who are already logged in and playing NFS World will be disconnected from the server and therefore, disconnected from the game.

    New Features:

    - Added the ability to auto-decline all Private Match Invites as well as Group Invites in the Options menu

    - A new Lamborghini Countach 5000 quattrovalvole (Cop Edition) has been added to the game and is available for purchase from the Car Dealer

    - The Nissan Fairlady 240ZG has been re-introduced to Need for Speed World and is available for purchase from the Car Dealer

    Bug Fixes/Changes:

    - Fixed an issue which prevented players from receiving Group or Private Match Invites after being sent an Invite while in the Options menu

    - Fixed an issue that caused damage to appear distorted on the Lotus Evora

    - Fixed a vinyl mirroring issue on the Volkswagen Scirocco equipped with certain Visual Packages

    - Fixed an issue that caused geometry to disappear from the Chevrolet Corvette Stingray when equipped with certain Visual Packages
  • adamatts
    #22856
    na ja már csak az ACR lendítheti be újra az EA-t mert itt a konkurencia és vmi újat fel kell mutatni
  • bboyatty
    #22855
    Azt szerintem leshetjük, hogy újra a régi legyen a játék, én speciel már csak a régi dropnak is nagyon tudnák örülni de az sem lesz már a régi soha.

    (Várom, hogy beinduljon az ACR és ha jobbak a körülmények akkor beleszarok EA-be.)
  • adamatts
    #22854
    helyesbíteném amint az imént írtam a szerverről
    Official Need for Speed World
    Hey everyone - NFSW servers will be going down for maintenance in exactly one hour from now.
    szóval fél 10-kor mindenkinek takarodó
  • adamatts
    #22853
    nekem speciel sehol nem fáj :D inkább arra kérném az EA-t hogy felmutathatna már vmi újat is mert ingyenes játéknak indult és hova jutott.... a kocsiknak 60-65% boostos nem úgy mint más online ingyen letölthető játéknál lásd:World of tanks... szóval csak azt várom hogy újra a régi jól bevált módszer lenne megint úrrá a játékon...
  • adamatts
    #22852
    azért mondtam 50-50-re ;)
  • bboyatty
    #22851
    És kinek hol fáj az. hogy lesz egy top T3? Nem egy T3 van a játékban ami veri a GT3 RS-t.
  • chris1997
    #22850
    Nem szimulátor ez: nem biztos hogy jobb lesz mint a GT3RS
  • adamatts
    #22849
    az előbb olvastam, éppen Chris írta hogy beteszik majd a porsche 911 GT2-t ezt tudjuk keményebb mint a GT3RS szal megint lesz lehet egy top T3 verda ami mindent lever...
  • bboyatty
    #22848
    Arra még várhatsz egy keveset szerintem. De mind1 milyen autó jön engem nem érdekel kivéve ha az nem az E30 lesz.
  • adamatts
    #22847
    én IGC-s játékos vagyok szóval inkább az e havi IGC-s kocsi érdekelne
  • bboyatty
    #22846
    Valami nagyobb durranás várható?
  • varazslo1
    #22845
    Magyar idő szerint?? Hai gen....
    tutira nem fogok fentmaradni, de ki tudja :D
  • chris1997
    #22844
    nah.... várom a mai kocst(most bármi jöhet, örülni fogok)
  • adamatts
    #22843
    na lássuk csak ma leállás a szervereken hajnal 1 és 3 közt... várjuk az újításokat ami leginkább új kocsikat takarnak meg pár bug javítását
  • nfsmw4ever
    #22842
    Szerintem is igazad van. DE. Úgy indult, hogy hetente más-más országban lesz akció. erre el is kezdték. például Poland. No de miért is maradt két hónapig????? pláne, hogy ezzel sok-sok mársország játékosait ERŐSEN diszkriminálták és erősen hátrányosan. tették ezt, mert -szerintem- brutális bevételi mutatókat könyvelhettek el, az egyébként sem lapos pénztárcájukban. Valószínű, hogy rengeteg olyan boost vevő akadt, aki egyébként egy rohadt váltópénzt/aprót sem adott eddig ki ilyesmire. Mondjuk az volt a vásárlók tendere, hogy évente x összeget tudnak szánni a valamennyi boostért. de most a saját keretük többszörösét is rááldozták, mert hihetetlen mennyiségű boosthoz jutottak!!! És nem egyszer vásároltak (a nagy átlag). Ha ennek ellenére mégsem folytatódik más országokban a leértékelés, akkor minden idők legnagyobb gerinctelenségéről tesz tanubizonyságot az EA!
    Logikájuk nincs szerintem. szóval ezen sem fogok meglepődni, de nem hiszem, hogy saját maguk ellenségei lennének, amikor pénzről van szó. Bár a munkáról könnyedén lemondanak...
    szerintem.
  • noxwill
    #22841
    A mostani helyzetre gondoltam
    Akkor azért vettem maxot mert bőven megérte
  • xxGAbenxx
    #22840
    hát sztem is de azér egy like-ot dobtam rá
  • chris1997
    #22839
    EA megfossa....
  • nfsmw4ever
    #22838
    Szia Mindenki! Kis érdekesség, azután, hogy tegnap lázítottam kicsit a wördben :-)
    Petíció a poland bosst-ért

    Lehet, hogy lehetne belőle vmi?????? Hmm....
  • mrredbull18
    #22837
    köszi :D szerintem is :P
  • rav3n319
    #22836
    egész jó lett :D
  • mrredbull18
    #22835
    ott se xD
  • varazslo1
    #22834
    a TV ben xD
  • mrredbull18
    #22833
    nem nálam ment xD lol
  • varazslo1
    #22832
    Miután vmelyik este por-no ment nálad...amikor Norbival voltunk...nem is tudom xD :DDD:DD::D
  • mrredbull18
    #22831
    dehogy :D csak besz... :P te ilyennek néztél? :D :D :D
  • varazslo1
    #22830
    Roxikával, hogy állsz?? :P Összejöttél vele?? :D
  • varazslo1
    #22829
    M A R H A!!! ! xDD
  • mrredbull18
    #22828
    a-a :D ez csak délibáb :P :D :D :D
  • varazslo1
    #22827
    Téged is látni?? RB??
  • mrredbull18
    #22826
    xD
  • GEMPAHUN
    #22825
    Tessék most nem csalt