94802
  • Quqa
    #37460
    Nem azt írtad – bár csak fordítóval olvastam – hogy más örökbe kapta te meg nem (nem keresem vissza), mindegy téma lezárva, legközelebb érdeklődj utána mit hogy kell, és ha elcseszed utána ne rohangálj ide-oda, mert te írtad a support is elcsodálkozott azon amit mondtál szerencsére én addigra kiváltottam és megmaradt. Utána viszont jött egy frissítés és aki utána váltotta ki beszopta és 12000 boost az nem kutyafüle (tuningolva, felskill-ezve ami mind 2*-os, egyedi festés mittudomén). Amúgy nincs harag, de előbb gondolkozni kéne úgyis leszarják a fejünket az EA-nál kár reklamálni.
  • goregrind #37459
    Jelenleg amcsi szerveren vagyok, semmi változás! Veszek egy talicskát és eltolom magam a pics@ba...
  • kowavega
    #37458
    kipróbálod..megtudod
  • chris1997
    #37457
    nem
  • IDFMAXIMUS
    #37456
    szevasztok ezek a SUV-ok most ingyenesen jonek nekunk vegleg ?
  • kowavega
    #37455
    te meg vedd meg boostért mondjuk.. ha kell..
  • goregrind #37454
    Most nálam van a gond, esetleg tele minden pélya - vagy csak szimplán ráált mindenki ugyan azokra?!? Napok óta szinte ugyan azt a pár pályát kapom csak ki, nagy ritkán becsusszan egy-egy "unikum". A F@sz már kivan...
  • chris1997
    #37453
    És arról nem tehetek hogy miattam, ez mi ez a kibaszott ökörség?
    Én csak mondtam, hogy nem kaptam meg.. Nem azt mondtam, hogy javítsák ki és mindenki szopjon.. Én magamnak akartam volna egyet, erre mindenki aki nem aktiválta, az miattam szív?! Pont miattam? Ugyan már...
  • chris1997
    #37452
    Hát nem is tudom.. mert nekem kellet volna?!
  • mrredbull18
    #37451
    de nem is volt hosszu a loading lol :D na meg az a sebesség? és mikor irtam hogy cheater akkor irta hogy your gold :D goodot akart csak nem jött össze xD
  • goregrind #37450
    Igen lehet csalás is, de nagyobb a valószínűsége a SZINKRONHIBÁnak! Én is startoltam már korábban! Volt, hogy 5 másodperccel is!
  • Quqa
    #37449
    "Csak hírtelen, hogyhogy mindenkinek megtetszett ez a szardoboz... pff"

    Akkor minek rinyáltál egy óráig a support-nak hogy elcseszted, így egy csomóan miattad nem kaptak ingyé legközelebb fekvés 22-kor ahogy a kisfiuknak szokás.

    Más: aki meg képet akar feltölteni miért nem csinál egy facebook oldalt és nem teszi nyilvánossá ott aztán nincs feltöltési korlát. Oh jaj!

  • varazslo1
    #37448
    Köszi JUHAASZ!!

    Azt hittem, onnét is kivették :D
  • mrredbull18
    #37447
    329el mikor megy a ZL1 ? nitro nélkül... (soha) ... és a starton nem várja meg a 3,2,1,go-t -.- hanem startol -.- na az ilyen csitert nem szeretem.... de legalább volt annyira rendes és megvárt a cél elött mig közelebb érek én is... és utánna ment be :D és persze hogy 4mpvel a cheatje miatt én mentem be hamarabb xD
  • JuhaAasz
    #37446
    car dealarbe megtalálod 0 boostként rental aláírattal. csak kicsit utána kéne nézni
  • kanyesz07
    #37445
    én meg se kaptam xd aztirta hogy grat megkaptad vagy amit szok, megyek megnézem és nincs sehol.
  • mrredbull18
    #37444
    lol? nekem még a main accba megvannak a többit nem is néztem :D
  • varazslo1
    #37443
    Fuck... éjjel beírtam a kódokat, meg is lettek a giftek, most néztem, már nix meg, mind3 accból elvették se 3 napos se örökös
  • mrredbull18
    #37442
    hah de lol :D 1 evorat lenyomtam majdnem.... csak lerammolt és 1 olyan rendör lerázós dolgot kiütött és az egész utat elzárta.. igy odabaszott... és lemaradtam... de az elején én nyomtam :D ugy le volt maradva de valahogy hamar utolért.... és nyitottam 2es süllyesztést xD
  • SUNNY84HUN
    #37441
    1ik ismerősöm így járt csak őr enyhén ittasan törölte peddig volt benne nem kevés lóvéja
    írt a supportnak megírták neki sajnálják hogy törölte és nem áll módjukban vissza állítani mert nincs eszközük hozzá ..... vagy is figyelj jobban és le vagy sz@rva
  • trakk
    #37440
    A SUV-os bugot egyébként már javították szóval már nem lehet megkapni örökre.
    (fejlécre célzás)
  • chris1997
    #37439
    nem lehet.
  • norby9201
    #37438
    senki?
  • mrredbull18
    #37437
    semmi nagy bajom vele csak bonyolult a kép beszurása vele...
  • mrredbull18
    #37436
    én azóta használom mióta létezik mert anno volt emailom is róla és anno még vipmail volt és utánna kb 1-2 év után lett indamail.... és ha van mailed van képfeltöltö részed :D
  • mrredbull18
    #37434
    háhá sikerült :D na akkor a google+ nál maradok :D tökéletes.... ám sunny itt a nissan amit elvertem xD
  • mrredbull18
    #37433
    valami más kellene :D mert azt se tudom ide belinkelni azthiszem... a google+ osokat is csak linkel tudom de a képet magát beszurni nem.... teszt:
  • Lycanon
    #37431
    Sziasztok.
    Régen tettem fel képeket, de a mostani (régi) hiba nagyon megörvendeztetett...









    így maradt a kilépés...

    ja, és bocs a képekért,de még nem enged linket beszúrni...

  • chris1997
    #37430
    (én alap Corollával kikerülöm oszt kész :P )
  • mrredbull18
    #37429
    akkor tuti én is.... na meg persze sokan mások... és nem hiszem hogy mostmár visszavinnék az idöt mert már elég sok minden történt az elmult pár orában miota ez megtörtént...
  • mrredbull18
    #37428
    de tudod milyen jol megy TEn? :D kell 1 kis powerup és az rhinot ugy bassza a falnak hogy a levegöt is szívószálon veszi....
  • SUNNY84HUN
    #37426
    érdekes dolgok ezek
  • chris1997
    #37425
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hirtelen mindenkinek kell ez a fos? Ahogy mindtam, ingyé se kéne... megjelenéskor hajtották néhányan. Na most meg kéne...
    ......................................
  • norby9201
    #37424
    Egyik ismerősnek törlődött a driverje,valahogy vissza lehet szerezni,hova kellene írnia a supporton belül?
  • JuhaAasz
    #37423
    na de jó :D át kéne írni akkor Mr. -re :DD
  • SUNNY84HUN
    #37422
    a görög mitológiában az
  • JuhaAasz
    #37421
    háhá :D
  • SUNNY84HUN
    #37420
    végzet
  • SUNNY84HUN
    #37419
    bosszú istennője
  • JuhaAasz
    #37418
    vagyis ha lefordítod angolul mit jelent