94802
  • trakk
    #37633
    Fotóztam, mert miért ne.
  • mrredbull18
    #37632
    na jo kocsi festés és alvás, majd holnap meg is mutatom :D jo8
  • mrredbull18
    #37631
    ez kurwára igaz ... nekem is ez volt az 1. gondolatom hogy pffu bazz meg ez iszonyat randa..... és ja a SUVok pffu juggyval ugy mennek mint 1 tank ... eszméletlen ... gyors is és kemény is... a legjobb TEre :D (a lassuságát 1 kis nitroval lehet simitani) :D
  • Quqa
    #37630
    Hát ez az új kis bömbi valami iszonyatosan randa, ha nincs rá rendes kaszni szerintem az EA semmit nem keres, legalábbis rajtam.

    Más: nem kell tank mód csak a SUV és jugger-el is föd-körüli pályára állnak a Rhino-k.
  • smokes
    #37629
    nem baj, majd megint azt vesszuk eszre hogy tank mode hegyen hatan repkednek az autok mint a regi szep idobe:-)
    azt majd megkerdem ez mi volt, ugyis letagadja azt irjara hogy hat ez bug volt.
  • smokes
    #37628
    Hatnem tudom sracok, de mostansag azt veszem eszre megint jo par magyar hasznalja a trainert, hamar a regit tiltottak ,es bejott az uj akkor azt hasznaljak:-)
    es meg rinyalnak hogy jaj cheater meg a mottojahoz is kirija utalja oket
    azert ez nem ketszinuseg?
  • tucs95
    #37627
    Nemtom FB-n hol irkáltál!
    Be írod : Farsang Gergő(2db találat lesz quados kép a profil képem)
  • mrredbull18
    #37626
    mi nem jár veszéllyel? .... mindenben van veszély csak nem mindegy hogy mennyi... és persze hogy ez is veszéllyel jár csak nem annyival mint pl. a TH hack.... olvass vissza FBn vegyél fel és ott átküldöm csak irj rám hogy ne kelljen keresgélnem mert közbe szeretnék játszani is de csak ha kell
  • tucs95
    #37625
    Ez a driftes dolog érdekelne engem persze ha nem jár veszéllyel
  • mrredbull18
    #37624
    na jolvan kidobott..... m1 kaja és utánna leszek...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    photoshop elött :
    photoshop után:

  • Undertaker189
    #37623
  • mrredbull18
    #37617
    van olyan drift trainer amit lehet ki / be kapcsolni és tudod csak freeroamba meg használni versenyre kikapcsolod :P nemrég láttam xD
  • zsomboor
    #37616
    Hát nem tudom, én ha driftelni akarok és mindenképp nfs-ben akkor underground 2...nekem az jött be eddig a legjobban drift mód (legalább is nfs-ből, amúgy meg GRID )
  • kanyesz07
    #37615
    ink bárcsak olyan drift fizikája lenne mint a Hot Pursuitba.. MEgvannekem és viszem és abba iszonyat jó a drift.. a lgejobb ami volt NFS be.. higgyétek el..
  • kowavega
    #37614
    holnapra szerezhetek linket
  • kowavega
    #37613
    van olyan
  • norby9201
    #37612
    Közel sem hasonló,trainerrel azért látványosabb.
  • kowavega
    #37610
    leszarom, másnak van belőle hátránya? nincs? akkor toljad ha akarod
  • kanyesz07
    #37609
    én csináltam drift videot. De nem használtam trainert stb.. de még nicns youtubon.
  • SonTom
    #37608
    Aki be akar szállni egy kis ideológiai "háborúba", kérem tegye! A tárgy a következő: Gerinctelen csaló -e az az ember, aki saját maga szórakoztatására az ezer éves játékmódokat megunva úgy dönt, hogy mások játékát nem tönkretéve csak és kizárólag Free roamban, vagy másik hasonszőrűvel karöltve privátban Driftelget, esetleg videót készít róla??? Egy barátom indította a topicot, én kommenteltem. Kiváncsi lennék, főleg szintén FAIR playerek véleményére a témával kapcsolatban, hogy mégis hol van a Magyar toleranciaküszöb. Szvsz, minden trainer használó azt csinál, amit akar, amíg nem rontja el mások játékát, vagy nem szerez aránytalanul előnyt más módon annak használatával. Itt kiemelném, hogy egyedül a kocsi fizikájának driftelésre képessé tételét tartom elfogadhatónak, akkor, csakis akkor, ha mások játékát ezzel nem teszed tönkre. Trainereket mint a TreasureHunt hack elítélendőnek tartom fejlövéssel jutalmaznám, na jó képletesen, de biztos nem simogatnám meg azt, aki használja... A topic angol nylevű, és sikerült elég suta angolsággal fogalmazni a topic indítónak is, meg nekem is (AsphaltSamurai), de ezt nézzétek el. Akinek van erre ideje, kommentelje ott is. Csodát nem várunk, nekünk elég, ha valaki az EA-tól elolvassa és elgondolkodik egy picit. EA Forums
  • mrredbull18
    #37606
    én is elég szarul mentem mert még nem voltam ezen a pályán xD
  • zsomboor
    #37605
    na de inkább időket hasonlítgasd ne azt hogy valaki béna volt a Murcielagoval....
  • kanyesz07
    #37604
    most mindjá kész a videó ahol 3 an mentünk tema escape suv nos úgy röpködtek a zsaruk hogy átmentek a kék szabályozó izén xddd
  • kowavega
    #37603
    attól még lehet szar a sofőr..
  • mrredbull18
    #37602
    és még hogy szar a SUV xD
  • trakk
    #37601
    Ugyanitt, kozmikus nitró.
  • trakk
    #37600
    Úgy néz ki.
  • chris1997
    #37599
    szóval az M3 tól CSL ig 3X van korona a BMW-n?! :D
  • mrredbull18
    #37598
    FB :D
  • kowavega
    #37597
    új bmw tier 2ben
  • kanyesz07
    #37596
    wtf?
  • mrredbull18
    #37594
    akkor ha lehet majd én is csatlakoznék :D
  • zsomboor
    #37593
    De gyárilag ebben RACE tuned van, ne felejtsd
  • tutika14
    #37592
    Ja és egyébként aki akar felvehet! :) És dobjon egy üzit, hogy ki ő :DD
  • kanyesz07
    #37591
    miaza CSL?
  • tutika14
    #37590
    engem is hívjatok :D Szeretek én is ilyen autós hülyülős, csúszkálós, mutogatós, kocsikázós, találkozós dolgokat :D
    Xfire: tutika94
    Esetleg Facebook: Fehér Tibi Tibeo
  • SUNNY84HUN
    #37589
    a többi videót majd zene aláfestéssel rakom de nem sok időm van erre majd hétvégén megcsinálom őket
  • trakk
    #37588
    Hát én a CSL-nek megajánlanék egy T2-es koronát, gyárilag 303 a vége.
  • mrredbull18
    #37587
    már mondtam a játékban de itt is mondom szuper lett :D
  • kanyesz07
    #37586
    index hol marad?