94802
  • kanyesz07
    #37676
    nmw m1 procar 6mp alatt 300 on xd.. akkor az a befutó :D + TH-s úgyhogy mégjobb nékem
  • JuhaAasz
    #37675
    emOne
  • kanyesz07
    #37674
    melyiket érdemesebb megvenni? amelyik hamarabb gyorsul azért..


    BMW M1 procar [ TH edition]
    667
    648
    616

    vagy

    SLR MCLAREN 722 Edition [Rendőrös : L-vle villog]
    667
    648
    616
  • chris1997
    #37673
    Én pont hülyeségből írtam fel ezeket a szarokat, mint faszbúúk meg egyebek. ezeket is 1 éve bőven. FILA-t meg azért mert nagy szám volt a Tescoba és akkor már én se maradhattam ki a Fila gyökérségből valahogy X) (akit sért az ne vesse magára..) Szeretlek bözsi? Az konkrét, inkább felrakom: anyád Devellis ez jó?
  • JuhaAasz
    #37672
    miért elbaszott?
  • kaoszgolyo
    #37671
    Elbaszott kor ez. Miért nem azt írjátok, szeretlek Bözsi? Gyártói matricákra és márkajelekre izgultok, és felteszitek a kocsitokra, de nem néz ki jól, csak keservesen ordít: elbaszott kor ez.
  • chris1997
    #37670
    Nekem is van FB, FILA meg egy elb*szott Nike. De a kedvenc a Fila X)
  • smokes
    #37669
    nem hiaba az en kocsim, nagyon tud
  • kanyesz07
    #37668
    ghelltrucker, sztem aza ak47 vagy mi akar lenni, csak úgy a gyerek megcsinálta.. Nekem van a kocsimon
    Monster,DC jel stb.. Azokat is saját magam csináltam.
  • JuhaAasz
    #37667
    vagy egy kiadós ebéd helyette egy gyors étterembe
  • kanyesz07
    #37666
    gyá már cask 2 starterpack van.. lemondhatók rólad koenigsegg ..

    Akkor jön vagy sesto elemento vagy rtr x
  • JuhaAasz
    #37665
    még mielőtt magára veszi valaki a csórit, magamra is értem, mert nem is költök after packra többet, mellesleg az igc-s profilba is jó lenne 1-2 jópofa rendszám
  • JuhaAasz
    #37664
    hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrá á öröm s bódottá'

    leaglább akkor az jónéhányat beraknának lucky drawba(a színesebb fajtából, hogy a csóriknak is akadjon 1-2 )
  • JuhaAasz
    #37662
    szarháziak ezek...átnéztem ezt a szart...millió + 1 rendszámtábla, de mikor az ember vett pár after packot, akkor rittik, hogy nem is egy rendszámom volt amiből 2-t is adott... ez kell amúgy...100 fajta rendszám...ez kell...................
  • JuhaAasz
    #37661
    érdekesek ezek a rendszámok...nem is így néz ki a játékba mindegyik. példának csak a CUBIC-ot tudom felhozni most hirtelen...

    jajj még van amúgy gymkhana is
  • kowavega
    #37660
    fákk.. köszi.. most nincs neki való "szabad" autóm, majd ha bejön a gt2 porsche, kr. írjad csak
  • KRTuning
    #37659
    Okés. Sajnos nem megy gyorsabban a kocsi egy vagány rendszámtáblától, így nem figyeltem eddig. (ha érdekel kifejtem PMben, de itt nem akarok offolni vele) Nameg 10 henger. Reggel vala.
  • kaoszgolyo
    #37658
    FLAT6.
  • kowavega
    #37657
    látom nem érted mi volt a "problémám" de a szándékot köszi.. (aftermarket shopban írja, hogy a táblán minek a rövidítése van)
  • KRTuning
    #37656
    Rendszámok
    V10
    6 hengereseket passzolom
  • goregrind #37655
    Fényképezgettem kora reggel...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!





    És tegnap, vagy az előtt...



  • kowavega
    #37654
    bocs, rosszul írtam, szóval olyan is bekerült amiről tudom mit jelent:) (pl grandtour)

    a v10es és a 6hengeres boxermotoros gépek közül írnátok párat?
  • kaoszgolyo
    #37653
    Inkább tíz hengeres. :D

    Mi lehet a két hengeres csattogó lepke? :)
  • KRTuning
    #37652
    V10MNCE= V10 MENACE= tízszelepes veszedelem (szerintem)
  • kaoszgolyo
    #37651
    FLAT6 = hat hengeres boxermotor.
    GRNDTUR = grand tour?
  • kowavega
    #37650
    na akkor "élesben".. megint csak vettem pár after cuccot, amiben olyan rendszám is volt, amiről nem tudom h mit jelent, és így azt sem, hogy melyik vasra tegyem... Ehhez kéne segítség:)

  • nfsmw4ever
    #37647
    Magyarosítás van hozzá. Sok-sok Erős Pista kell bele. De ha csak magyarítást vagy honosítást keresel, akkor az sajna nincs.
  • KRTuning
    #37646
    nincsen. szótárazd ki ha valamit nem értesz, kb értsd így amit írt
  • HUNGabor
    #37645
    Az NFS World-hoz
  • HUNGabor
    #37644
    Ok
  • kowavega
    #37643
    igen, Tessék
  • HUNGabor
    #37642
    Az egy kérdezős smyle, csak fekete a háttér, és a kérdőjel is, ezért nem látszik a smyle fölött a kérdőjel
  • chris1997
    #37641
    Nincsen magyarosítás.
  • HUNGabor
    #37640
    Valaki tud magyarosítást
  • kowavega
    #37639
  • doncsi1
    #37638
    hat sztem top t2 nem volt meg szerencsem tesztelni e30 meg 1m ellen de a sracok azt mondjak ez most a kiraly en m6 ot vertem vele annal jobb
  • odébbb
    #37637
    Jó Reggelt ASZFALTBETYÁROK !!!

    Mi ez a suvos sztori?
    meg kéne az uj béjenvéről az infó , dobjatok egy pár sort , léccci-lécci ?
  • kaoszgolyo
    #37636
    Az M3 SE gyorsabban megy kilyukadt hátsó gumival a 959-nél, amin épp aktív a slingshot.

    A 959 már egy kilyukadt gumival sem megy sehová, pláne nem 250-nel, egyre gyorsulva.

    Hááát peeerszeee! Nyilván. Teljesen alapvető, hogy egy hátsókerekes kocsi kilyukadt hajtott kerékkel otthagy egy összkerekes kocsit, ép gumikkal, továbbá az összkerekes kocsi kilyukadt gumival úgy lelassul, minta öszvér húzná.

    Köszönöm a kiváló realitást, meg a helyben pörgő és osztódó Rhinokat!
  • trakk
    #37635
    A tegnap éjjeli az volt.
  • Gyuszopapa
    #37634
    Az hogy ingyen vannak a SUV-ok az nem bug.

    "Get your adrenaline pumping...

    Battlefield Heroes has teamed up with Need for Speed World to release two special edition SUV’s and driver outfits, and since you are one of our most loyal fans you’ll get them for *free!

    Download Need for Speed World now and get your Battlefield Heroes SUV! "

    "*Offer available to existing Battlefield Heroes subscribers as of July 20, 2012 and good for one time use."