94802
  • BENCE4
    #37879
    köszönjük ryan
  • RYAN012 #37878
    Nem tudtam kipostolni úgy hogy így oldottam meg. DONCSI002 th hack
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=9t8un5f1rmlg2dskth0h.jpg
  • kowavega
    #37877
    Worldhöz zseniális zene, csak akkor sajnos nem tudom nézni a klippet
  • BENCE4
    #37876
    képet istván töltsd fel
  • chris1997
    #37875
    Nem csak a facebook van.. tessék mindenhova kiposztolni, ha nagyon akarod..
  • kowavega
    #37874
    akkor lesz.rom:)
  • BENCE4
    #37873
    ott van a kép pedig
  • kowavega
    #37872
    nem, kiléptem abból a csoportból asszem
  • BENCE4
    #37871
    nem láttad még?
  • BENCE4
    #37870
    facebooke most posztolta ryan
  • kowavega
    #37869
    hol vannak ezek a képek?
  • BENCE4
    #37868
    amúgy doncsi az TH-hackel? mármint DONCSI002 azaz a rendes DONCSI? mert mind 2 ről volt kép facen :(?
  • BENCE4
    #37867
    én is
  • chris1997
    #37866
    Not bad... alig várom, hogy ez is meglegyen..
  • BENCE4
    #37865
    istenes darab kowa
  • kowavega
    #37864
    kimaradt
  • Gyuszopapa
    #37863
    Valami van benne,igaz nem túl sok versenyt nyomtam de 112 versenyemből 42-őt megnyertem de 0 darab értékelhető dolgot kaptam:alap tuning,pénz,rep,poweruppok.
    1 azaz 1 darab ultra cucc nem esett pedig volt olyan versenyem is ahol a Mazda 3-asommal sokkal jobb autókat vertem.
  • kowavega
    #37862

  • KRTuning
    #37861
    drop limitnek hívják. de hogy miként van beosztva talán egyedül a fejlesztők tudják.
  • Kevmonster
    #37860
    Azt szeretném kérdezni hogy a különleges matricákat honnan töltsem le és hogy helyezzem be.
    Előre is köszönöm a választ
  • chris1997
    #37859
    Ez is jó, de BBS tényleg kötelező rá :D
  • Lycanon
    #37857
    Két "terepjáró" vagyis SUV 3 napos bérlési kódja, amit a world net oldalán tudsz aktiválni a redeem code résznél jobb oldalt.
  • nfsmw4ever
    #37856
    3 napos bérautók. SUV fantázia verdák.
  • Kevmonster
    #37855
    Egyébként mik azok a kódok amik itt az oldalon vannak? Mire jók?
  • nfsmw4ever
    #37854
    Nna ez megy hozzá. Frankón passzol a kocsi stílusához. Szerintem mehet rá.
  • chris1997
    #37853
    néhányat...
  • Kevmonster
    #37852
    Ti mennyi boostot vettetek? Mert ezek az autok nagyon sokba kerülnek. :D
  • kowavega
    #37851
    Nem tudom, hogy tetszik-e rajta ez a felni..:S :)

  • Lycanon
    #37850
    Kb. ezt mondtam én is.
    Szerintem azért nem kapunk rendesen part-ot, mert a csalók már elvitték amit dobna a gép.
    Az "csak" kicsit bosszant, hogy "neki van, nekem nincs"...

    Bár szerintem van benne ráció...

    Mindenesetre vannak "gondok" a játékkal....

    ....már szinte "elképzelni sem tudom", hogy mit fog hozni a class rendszer és a drag.
  • nfsmw4ever
    #37849
    Lehet. Még az is lehet, hogy hülye vagyok. De nekem az jött le: aki th hackel annak van alkatrésze, aki multizik, annak szinte nincs. A tény meg az, hogy pár hete visszaesett rendesen a part drop. Amúgy nem tudom mit bonyolítottam túl ezen. Csupán csak fejeltem és ennek a koncepciónak látom realitását és nagyon nem biztos hogy igaz is.
  • kowavega
    #37848
    ez hülyeség, már bocs, túl bonyolítod
  • nfsmw4ever
    #37847
    Hmmm..... Érdekes dolgot vetettél fel. Én kísérletképpen végigtoltam egy karriert lvl16-tól lvl50-ig. Kattintottam szorzót, jött a szülinapi is, így kilenc nap alatt teljesítettem. Ez alatt az idő alatt nyertem négy pro partot, egy ultrát (lvl49, Waterfront road, este 10) és tíz-tizenkét kétkulcsos ratyi cuccot. Közben irritált a news-om, mikor a barátok lvl20-tól elkezdték nyerni a pro és ultra partokat. Mellékesen öt rendszám, öt felni, 6 ültetés és két üvegfestés esett. Nekem ez elkeserítően kevés, de kaptam, szóval örűjjek....
    És akkor amit felvetettél. Én úgy gondolom, hogy van egy k...nagy kosár az EA világában. Ebben benne van minden, mi szem-szájnak ingere. Ebből potyog neked, nekem, nekik egy-egy nyalánkság a TH napi becsületes teljesítésével. És akkor jönnek a TH csalók pl (pont ide teszem az egy másodperc alatt célbaérőket is), akik pofátlan és becstelen módon belenyúlnak a kosarunkba és vesznek, markolnak, harácsolnak belőle amennyit csak bírnak, sőt, bőven többet mint amire szükségük van. 3-4 autós igc profilban nem igazán használ ki az ember 150 part helyet ugye. Ami pedig nincs a kosárba, azt te, én ,mi nem kaphatjuk meg!!!!! Lehet hogy ezért ad nekünk szarul újabbann???????

    Bocs a reggeli kis depiért...
  • kaoszgolyo
    #37846
    Két kocsimról eltűnt a fekete üveg. :( Nem most történt, de most vettem észre. Fürödjenek a saját és utálóik gecijében ezek a mocskos redvás dögök, és közben basszák szájba magukat! :( Nem mintha olyan fontos lenne, de szerettem azokat az üvegeket.
  • Lycanon
    #37845
    Sorry előre is mindenkitől, de baromira nem értem ezt a world-öt.............

    Szülinapkor úgy,ahogy DE elment a szerver... most meg akad free roam-ban mintha egy 486-oson játszanék.

    Mióta bejött a seasto (nem tudom, hogy írják), azóta nem lehet rendes multit menni.

    Van egy olyan érzésem is, hogy a sok hacker miatt akik par-ot, th csaltak, azért nem dob semmi jót egy pályán sem,se TH-kor....

    Multik alatt a ram-oláson már nem is csodálkozok... már nincs értelme...

    A nitro-t sem értem... lehet tápolni, hack-el többet elnyomni mint ami "reális", de minek?... ez nem olyan mint a "régi" NFS-ek, hogy amíg nyomtad, addig volt, meg újratölt... itt "gyorsulsz" 20-30kmh-t, azt szevasz...

    A "régiekben" volt értelme... pl. elrontottad a kanyart, akkor "nyertél" egy kis sebességet "kompenzációként"... vagy drift-nél lehetett szebb és gyorsabb íveket venni, ha lassan mentél be a kezdéskor... DE itt semmi értelme... "bár reálisabb"... én ezért sem használom a nitrot....

    Pár napja itt volt egy régi barátom, aki először játszott a world-el... régi NFS:U2 fan, brutális időkkel downhill-en, meg drift-ben, de itt ő is észre vette, hogy a nitro "csak dísznek jó"...
  • kaoszgolyo
    #37844
    Sok rosszindulatúnak látszó játékos van.
  • Gyuszopapa
    #37843
    Az normális hogy nagyon sokan roncsderbit játszanak a játékban?Utálok ütközni bárkivel,de azt nem hiszem el,hogy egyenes úton senki nem jön szembe,mellettem ezer hely,direkt lehúzódok hogy ha előz valaki elférjen és mellémérve beleken a falba.Szinte minden versenyen így van,kívétel ha el tudok húzni.
  • HITMANHUN
    #37842
    jó éjt
  • chris1997
    #37841
    na én viszont már tényleg lépek nhogy reggelre 100 új hsz legyen mert akkor olvasnom is kéne rögtön... felkelés után 1 percel megy csak az olvasás..
  • kaoszgolyo
    #37840
    Nyertél egy herét?
  • HITMANHUN
    #37839
    köszi szépen a biztatást brian előttem csinálta meg nem egyszer 86 pályán javittott a topp 40 -50 es idein 1 - 2 másodperceket ezért mertem be irni bocsi mégegyszer tutu