94802
  • SUNNY84HUN
    #37920
    ha nincs boostod és t1 kell azt vedd amit szeretnél
    de az mx5 , silvia , chevy ss , lexus is350 az igc-k közül ami eléggé jó
  • JuhaAasz
    #37919
    és egyre nagyobb a sötét oldal ereje...
  • noxwill
    #37918
    Akisbuzi azthitte nagyon okos
  • ADAM483
    #37917
    a th hack az mit takar, ezt én nem értem semmi furát nem látok a kocsiján
  • chris1997
    #37916
    Doncsi nagyon nem OK :(
    Régi motoros, az a legrosszabb, hogy úgy csalt, hogy már tényleg benne van a játékban egy jópár ideje :/
  • SUNNY84HUN
    #37915
    ja mert különböző mailosak vágom , ám én is láttam a th mókerolást de valaki azt írta nem ugyan az a 2 ember , de így már ok vagy is nem ok
  • RYAN012 #37914
    mind a kettő th hack
  • JuhaAasz
    #37913
    hsz of the year 2012
  • SUNNY84HUN
    #37912
    állj állj két doncsi van

    DONCSI

    DONCSI002
  • chris1997
    #37911
    Cashért veszel autót, akkor Megveszed, akár kell akár nem (:D )
  • doncsi1
    #37910
    hat en mar hetek ota egy darabb partot se nyerek , szarok ra hatha mashogy nem lehet akkor igy kell szarazni:P
  • mamiya70
    #37909
    hali!
    vennék egy T1-es verdát, de boost-om nincs elég...
    mi a véleményetek egy mx5-ről?
    mr2 és clio ... mennyire jobb nála?
    érdemes rá beruházni? :))) (már ha az 50E játékpénzt annak lehet nevezni)
  • RYAN012 #37908
    th hack, vagy annyira régen volt hogy elfelejtetted?
  • SUNNY84HUN
    #37907
    miért hackes az ?? boostért vehető ilyen
  • JuhaAasz
    #37906
  • noxwill
    #37905
    Ez egy roadster Murci.....
  • doncsi1
    #37904
    milyen automal?
  • RYAN012 #37903
    És még van pofája verenyezni az hack-es autójával
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=cylqg05o7vfr64c1oq1k.jpg
  • JuhaAasz
    #37901
    túlélhető lett volna benne ülve :D
  • noxwill
    #37900
    Ez fájt. Fizikailag fáj. És micsoda pazarlás
  • gyeprefos007
    #37899
    ok köszi
  • JuhaAasz
    #37898
    3 napos rental
  • JuhaAasz
    #37897
    pontosan...nekem is kéne nagyon sok ultra part az R34-be, hogy versenyezhessek vele, mert üres...kéne az mp4-be is mert félig üres...de majd idővel....
  • gyeprefos007
    #37896
    Sziasztok ne haragudjatok nem voltam már jópár napja. Ezek a SUV kódok rental vagy örök kocsik?
  • JuhaAasz
    #37895
    tényleg jobb ;) nagyon üt így a gép...mindgyárt megveszem énis :D

    a doncsi képért énis nyomok egy köszönömöt, minden ilyen jellegű kép jöhet
  • noxwill
    #37894
    Persze azért én sem szándékozom elcseszni a saját játékörömömet mindenféle hackekkel, de amikor azt látod hogy valaki a friendslist-en szarrá partolja magát TH hackkel közbe te meg szart se kapsz az kicsit elgondolkodtató. De mint mondtam tartom magam hisz ember vagyok
  • tucs95
    #37893
  • tucs95
    #37892
    M power :D

  • kowavega
    #37891
    Szerintem jobb így sárga spoilerrel, tükörrel, felnivel

  • goregrind #37890
    Nálam valahogy semmi kísértés nem ólálkodik ez ügyben (sem). Miért rontsam el a játék "örömét"[i] ezzel, meg akármilyen szirszar gyermekeknek való ökörséggel?!?

    Sokkal több örömet [i](és persze agyrákot)
    nyűjt a játék, ha bármilyen segítség nélkül játszod! Emlékszem pár hete vagy inkább hónapja, amikor elérhetővé tették az ultra partokat és és bespájzoltam jó párat (köszönhetően a nem kevés SB-nek), az egyik tisztelt MAGYAR játékos első kérdése az volt (nem tudván az SB mennyiségemről), hogy

    "Te melyik verziót használod, a 3. *-at?" (nem emlékszem pontosan 0-át vagy 1-et kérdezett)

    Azóta ő is bevallotta, hogy használt ezt-azt (itt nektek) - és azóta tőlem írogathatja, hogy ő már nem és ő sajnálja...


    Szóval a lényeg annyi, részemről akár TH Hack, akár Speed vagy egyéb hack, tréner vagy akármilyen csitör sz@ar - Én meghagyom ezt a szellemileg fogyatékosoknak és az óvodás szintűeknek!



  • kowavega
    #37889
    valamelyik mindig le van értékelve 1750re, és ha nem akarod nem veszed meg:)
  • noblem1983
    #37888
    Nekem az Aftermarket pack árával van egy kis problémám. Látom néhány embernek milyen szép neonjai vagy rendszámtáblái vannak de 3000 boostból már bármelyik jó T2-es autót meg lehet venni és az gurul is és hangja is van. Ráadásul ha 1-es ületetést ad ami semmire sem jó vagy ha mázlid van és ad 17"-os felnit ami nevetséges mert a mostani sportkocsik is 20"-os felnikkel jönnek ki. A part drop tényleg lehetne jobb is és lehet igazság Lycanon szavaiban is. Bár nekem azért néha ad egész jókat a TH és a versenyek.
  • kowavega
    #37887
    de üzenetet küldeni attól még tud?!
  • kowavega
    #37886
    köszi
  • Ryder159
    #37885
    igen, amikor az a valaki rád ír akkor a cset ablak jobb felső szakában a fogaskerékre (vagy mi a rák az) kattintasz, és ott kiválasztod hogy xy ismerős számára ne legyek elérhető. vagy valami ilyesmi szöveg van ott
  • kowavega
    #37884
    bocs, hogy off, de fontos lenne, facebookon be tudom állítani valahol, h xy ne tudjon nekem üzenetet írni, de attól még az ismerősöm maradjon?
  • Lycanon
    #37883
    józene... :)
  • noxwill
    #37882
    Úgy látszik többeket magával ragad ez a dolog. Csak jelentem hogy még tartom magam de elég nagy a kísértés látván hogy a fejlesztők szarnak az egészre........
  • Ryder159
    #37881
    No Comment. Hatalmas csalódás...
  • Gyuszopapa
    #37880
    Szégyen.