94802
  • kowavega
    #38045
    én vennék a boostból csomó after packot
  • chris1997
    #38044
    Téényleeg.
    :D
  • patrikhun97
    #38043
    Nem öt? Mivel ott van még T1-ben a Rentalos Dodge
  • mrredbull18
    #38042
    ááá most nem... elfáradtam most relaxálni akarok xD
  • chris1997
    #38041
    4 elite van...
  • chris1997
    #38040
    (Pontiac Solstice GXP)
  • patrikhun97
    #38039
    Nem ismételjük meg, úgy kb. most?
  • kanyesz07
    #38038
    GXP?

    Ám csak 3 elite verda van nem? a Koenigsegg , Camaro és még valami..
  • mrredbull18
    #38037
    jaja :D
  • mrredbull18
    #38036
    elite verdát vennék
  • chris1997
    #38035
    16000 SBből vennék egy:
    Shift R8
    GT2
    GXP
    1M
    És még pár szép autót
    120.000 $-al? Semmit, megtartanám.
  • patrikhun97
    #38034
    Húúú de nagyon elvoltunk
  • kanyesz07
    #38033
    miért szivta meg a Focusod tök faja :D

    Ám ha nem baj énis kérek egy fejléct

    KANYESZ07



    Ám most amit kérdezni fogok légyszives ne gúnyoljatok ki hogy boostos izés vagyok, meg érthetetlen légyszives..

    Tik mit kezdenétek 16,000SB és 120,000$ al?
  • mrredbull18
    #38032
    huuuu de nagyon megszivta xD mocskosul ....
    itt a többi maradék kép ami az után készült miután posztoltam az elözöket:
  • KRTuning
    #38031
    Hopsz #38026 ra akart menni.

    Az hogy nem ad kártyát (nekem repet/pénzt akkoris ad de lehet neked azt se?) az a játék hibája. Lag vagy szinkronhiba vagy miafene. De játékosa is válogatja, mm ellenfél.
  • KRTuning
    #38030
    Ez van ha se igc, se boost se partok nincsenek az embernek. Marad a f@szság.
  • kowavega
    #38029
    Unatkoztam anno, és a Focusom szívta meg:


  • trakk
    #38028
    Ha egy nap nem szeded össze a gyémántokat, akkor másnap folytathatod 500 boostért, vagy újrakezdheted.
  • kanyesz07
    #38027
    én 5 versenyen egyszer se kaptam meg se a Rep et se a Casht -.-" És miaz hogy az 5 napi gyémántnál boostkell??
  • patrikhun97
    #38026
    Na fasza megyek egyet Silk Roadon erre két másik Suv forgalommal szemben igyekezett rommá törni a kocsikat:/ Mi ez valami új divat?...
  • trakk
    #38025
    Off is, meg nem is, egy kis program azoknak, akiket zavar a kurzor játék közben: ittvane
  • Lupous
    #38024
    MR2 miért ne számítana T1nek? :) úgyértem oké túl van húzva itt de amúgy így ránézésre nem egy nagy vászízdász :P kb mint egy nissan silvia (bár rá nézve szerintem ez sértő mert ő az egyik legalulértékeltebb verda :()
  • Lupous
    #38023
    Kedvenckedvenc a NISSAN GT-R (R35)
    De MAZDA MX-5, NISSAN 350Z;370Z, SUBARU IPREZA....és még rengeteg kedvenc van, csak sajna garázshely nincs nekik :P (majdlesz :P)...bár perpill a bankszámla is picit offon :D mivel elég keveset versenyzek/ menekülök.
  • Freeman16
    #38022
    Én is kérnék egy fejlécet THEFREEMAN14. Köszi.
  • chris1997
    #38021
    Hát, nem sok olyan T3 van ami mellet elmenne egy T1-es(GXP, Eclipse MR2 nem T1-nek számítanak..)
  • JuhaAasz
    #38020
  • kanyesz07
    #38019
    azért írtam hogy "gondolom" :D Sony vegas nekem is a kedvencem, én úgy ismerem azt mint a tenyeremet, de igaz az elején az nagyon bonyolult volt.De aztán magam rájöttem erre arra.. Jó lenne ha még menne nekem és nem ez a sz@r movie maker -.- ...
    Te se itélkezz afelől hogy én választásaim által hogy tudom a kocsikat vezetni amiket veszek.. Mert nálam a j ó vezetés nem kocsitól függ.

    ___________________

    Lupos: Mik a kedvenc verdáid amúgy? :D
  • chris1997
    #38018
    Azok ám, seggfejek
  • chris1997
    #38017
    Ennyi. Mondtam hogy nem szabad előre ítélni..
  • kowavega
    #38016
    köcsög boostosok
  • kowavega
    #38015
  • Lupous
    #38014
    :) ez édes.

    (Sose vettem még boostot viszont tele van a a garázsom a kedvenc verdáimmal :), nem csalok, nem PUpozok és egészen jól elvagyok :) )
  • trakk
    #38013
    Eh... inkább nem feszegetem ezt tovább, felesleges...
  • chris1997
    #38012
    "itt majdnem mindenki lvl 50 tele zsével és boostal xd, és azzal a kocsival amire vágyott gondolom.."
    Hát, sok a lvl 50, de nem sok a full boostos.... ne próbálj ítélkezni anélkül, hogy nem ismered a többséget.
  • chris1997
    #38011
    Sony Vegas a legjobb....
    Lehet bonyolult, de én azt már fél éve használom, videószerkesztésre, nehéz de bele lehet jönni.

    Khm.. Hp-ba 5 volt :P
  • patrikhun97
    #38010
    Szabi én is kérhetnék egy kis fejléc frissítést? :D Az új profilom neve: Tcmpatesz2 előre is köszi :D
  • chris1997
    #38009
    Nem érted a Car Classok lényegét. Akkor ne erőltesd magad.
    Mivan? Egy, Ha veszel egy autót a győzelem nem garantált, hanem azt az autót meg kell tanulni vezetni, hoppácska.... Vettem Shift R8-at 2 éve, rájöttem, na tessék ez nem egyszerű, de leszartam, megtartottam, most is megvan és ultrázva van, de rendesen. Őrülök, hogy olyanokat vezethetek, amik tetszenek, nem pedig olyanokat, ami nagy kedvence mindenkinek, vagyis közösség kedvencét.... Szeretek egyedi lenni...
  • kanyesz07
    #38008
    itt majdnem mindenki lvl 50 tele zsével és boostal xd, és azzal a kocsival amire vágyott gondolom..

    ---------------------------------

    légyszi akkor mondjatok videó szerkesztős progi nevet


    ----------------------------------

    mondjuk na az lehetne felosztás ami a Hot Pursuitban!

    aza 4..
  • JuhaAasz
    #38007
    kösz pedig volt 1-2...meg mikor írok egy hsz-t is frissül...bár tény, ez függ mástól is, hogy betölti e már...türelmetlenség na :D kösz még1x :)
  • trakk
    #38006
    Ugyan, ha egy napig olvasod akár ezt a fórumot, rájössz, hogy jelenleg is a legjobbra hajt szinte mindenki. Aki megengedheti magának, az megvesz minden neki tetsző gépet, viszont akinek kevés lehetőségből kell gazdálkodnia, az rájön, hogy a legjobbat kell venni a lehetőséghez mérten.
    A classok pedig szerintem rendesen be lesznek osztva, nem ilyen adatok alapján.