94802
  • tutuhawer #38087
    csak bánt, ahogy írod, hogy jajj, de rossz lesz, meg jajjj, mi lesz. Meg alátámasztottad, hogy ez jó. Ezek előtt értetlenül állok.
  • mrredbull18
    #38086
    hozzá teszem 4 acc van amit használtam... 1 haveromé az övét is az én gépemröl regiztük... az övével tudok az én 3mal nem... és már mindent kiprobáltam
  • mrredbull18
    #38085
    nem tudok earn boostolni sehogy sem.... probáltam mindennel de semmi.... amugy is alapból kéne annyi ajánlat legyen hogy ne tudjak levegöt venni... de 1 sincs... nonstop csak azt irja hogy unavailable....... és már többen is mondták hogy supportolnom kellene... de én nem tudom hogy kell.. fogalmam sincs hogy kezdjek neki.. te amugy is már VIP vagy... a mutlkor is 2 perc alatt supportoltad a suvokat... most legalább hasznos is lenne a gyorsaságod na megteszed helyettem? xD
  • kanyesz07
    #38084
    Figy :D Én régen nagyon régen kezdtem world. 3évre abbahagytam. Msot van 1 hónapja kb hogy újra worldozok. A vezetési skillem stb. megmaradt. De ami itt van nem ismerem fel, és olyan vagyok mint 1 kezdő, és ezért kérnék én elnézéseket esetekre ..

    "Én meg ne legyek g3c! és beszólós szemét?" Ha attól jobban érzed magad..

    Elhiszem hogy több mint másfél évig szoptál a skillrendszer miatt. Hogy miért azt nem tudom de magánügyed ha úgy tartod. Az jó ha olyan régóta megvan egy kocsid :D Biztos igen szereted, adj egy képet azért majd róla kiváncsi vagyok hogy néz ki.
    Nem tudlak meggyőzni hogy minden jó volt azelőtt, mert akkor nem voltam itt.. Nem tudom hogy milyen lehet. Csak nekem az új rendszer nem bejövős, és a 9 szerintem sok lenne, de nem fogok vitázni. Nem mondom hogy sokat bukok. Csak félek hogy ha 9 lessz akkor a felsőbb kocsikat nehéz lessz elérni holott a boostosok akik egy kettővel veszik megveszik.. és mivel sok van lehet hogy a 8. 9. csak boostos hiper autó lessz.. ettől is tartok, és akkor meg már nem m1 hogy milyen célom lessz, mert van eszük és tuningolnak.. Ha tartasz tőle mert bukhatsz, akkor miért várod ennyire?
  • patrikhun97
    #38083
    Na én léptem további jó kockulást
  • chris1997
    #38082
    Mondjad.
  • mrredbull18
    #38081
    chris azt hiszem szükségem lenne a segitségedre
  • tutuhawer #38080
    neked kéne újraépíteni? Te buknál sokat? Én meg ne legyek geci és beszólós szemét? Hát több mint másfél évig szoptam a skillrendszer miatt, szeptemberben lesz másfél éves a Skyline-om. Engem győzz meg, hogy minden jó volt azelőtt. Nekem mondd, hogy ennél csak szarabb lehet. Azt mondani, hogy te majd sokat bukhatsz, meg furcsa lesz meg nem tudod, meg stb... hát nekem még furcsább és akár én is bukhatok, én is tartok tőle, mint mindenki.
  • kanyesz07
    #38079
    Izlések és pofonok..

    CSak ha lenne ilyen új rendszer én csak azért félnék tőle. Mert tök új, 3 helyett 9!, és tök máshogy.. gondolom drágábban.. És amire most készültem, nagy dolgokra, hogy egy jó kocsit max tuning aztán cél másokat legyőzni. Ilyenből újra kéne építeni..
  • tutuhawer #38078
    azt mondod, minden jó ahogyan van. Én nem akarok belemenni, milyen lenne a jó, mert felesleges szócséplés, csak simán azt mondom, hogy ami most van, az nagyon szar. Tudod... Sunny84HUN belinkelt egy skyline-os videót. Ne kelljen még 1X.
  • kanyesz07
    #38077
    Amelyek ben 9 tier féle van, és olyan statok amelyek valósak?
  • tutuhawer #38076
    Figyi, KaoszGolyo, jó, amit írsz nekem, értem , és megértem. Majd 1-2 nap múlva írok egy pár sort erre a hsz-re és az előzményeire. Amint lesz megint mikrofonom, mert most nincs telepítve a hangcuccnak a cucca.

    Kanyesz007. Jók a statok meg a tierek? Megkímélem Szabit pár törléstől megint és csak annyit mondok, Skyline-om van, aminek az alap adatai a legeslegmagasabbak a T2-ben. Nekem lehet Porschézni meg Lambózni, kár, hogy szarok rá, mert skyline-om van. Meg Supra is. Meg EVO X AMS. Új rendszer kell, különben abbahagyom én is, pedig lelkes vagyok
  • kanyesz07
    #38075
    mert lehetne pontokra..
    1.Hely 50 pont
    2.Hely 40 pont
    3.Hely 30 pont
    4.hely 25 pont
    5.hely 20 pont
    6.hely 15 pont
    7.hely 10 pont
    8.hely 5 pont
    lenne.. amelyik csapatnál :D de ilyen már valahol megvan írva akkor elnézést xd
  • kanyesz07
    #38074
    akkor már ki lehetne irni hogy milyen klán van és ki a tagjai.. Mert én is vagyok egybe, ahol 3 an vagyunk.. Black Pain

    KANYESZ07
    BOLORODRIGUEZ
    SAJTBEIT
  • RED BULL F
    #38073
    Sziasztok. Végre elmondhatom, hogy a csapat alapú kezdeményezésünk kezd beindulni. Az első ilyen eseményt már sikerült is lebonyolítanunk. Akit érdekelnek az eredményei, az látogasson el nyugodtan a weboldalunkra. Szeretném felhívni mindenki figyelmét, hogy ha netán léteznek itt ilyen kicsi, eldugott NFSW klánok, csapatok, szívesen várjuk a kihívásokat tőlük is, szeretnénk másokkal is összemérni a tudásunkat. Privát üzenetben elér bárki, aki netán komolyan gondolná a dolgot.
  • SUNNY84HUN
    #38070
    turbo charged maniacs
  • chris1997
    #38069
    csúnya is lenne
  • SUNNY84HUN
    #38068
    persze ez sem a worldban
  • kaoszgolyo
    #38067
    Tini cuncimókusok.
  • SUNNY84HUN
    #38066
    0-300 – km/h 29.2 sec
  • kanyesz07
    #38065
    Köszönöm szépen a normális választ Chris :D Ám mi hosszabítva a TCM?
  • chris1997
    #38064
    17 mp
  • SUNNY84HUN
    #38063
    100 km/h: 3,2 s a valóságban
  • trakk
    #38062

    Nem, most kajak.
  • patrikhun97
    #38061
    Megvan csak most eljött az újra kezdés iránti kedv :D
  • kanyesz07
    #38060
    De az van :D

    .. Té Cé eM krisz tudsz mondani egy másodperces időt hogy milyen hama éri el körülbelül a 300kilométer per órát?
  • chris1997
    #38059
    Hm 0 score, 0 helyezés lvl 50.. hm... nem sok jót mond rólad(megint)
  • SUNNY84HUN
    #38058
    a PATRICKKING997 lvl50es profiloddal mi van ??
  • kaoszgolyo
    #38057
    Nem a kalapácsvetés van most?
  • chris1997
    #38056
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Autó, nem kajak :P

    Gyorsan eléri.
  • kanyesz07
    #38055
    most kajak xd
  • SUNNY84HUN
    #38054
    Grand Canyon-ban lelökve pillanatok alatt eléri
  • patrikhun97
    #38053
    XD
  • mrredbull18
    #38052
    xDDDDDDDDDD lol 1 nap alatt xDDDDDDD
  • chris1997
    #38051
    Egy nap alatt eléri
  • kanyesz07
    #38050
    sima ccx milyen hama érheti el a 300 at?
  • patrikhun97
    #38049
    Majd adok egy kis munkát, hogy ne tudj pihenni Majd a kezedre bíznám az M3 GTS-emet ha meglesz :DD
  • trakk
    #38048
    Vennék egy gyári CCX-et, a maradékot spájzolnám.
  • kanyesz07
    #38047
    After packot hol lehet?
  • patrikhun97
    #38046
    Ilyenre nem oda figyelni... :D

    Kár pedig jó lett volna egy kis SUV-os krúz megint :D