94802
  • EDI28
    #39950
    és a Royal Purple verzióra ugyanaz a véleményed??
  • chris1997
    #39949
    Én nekem 1,5 éve van egy Shift R8-am. Nagyon szeretem. Külső nézetben nem vészes, ha ultrázva van. Jobban szeretem, mint bármelyik autómat.
  • RYAN012 #39948
    Köszi a tippet, kiprobálom
  • kaoszgolyo
    #39947
    Nem is olyan vészes az IGC-s R8. De külső nézetből vezethetetlen, olyan érzés, mintha a stadion gyepén menne az ember. Lökhárító-kamerával is csúszni tűnik, de sokkal jobban kontrollálható, sőt, élvezetes, ahogy siklik a fara. Két napig TE-ztem a Dariusért. Durván túl van árazva. Szerintem nem éri meg, ha valaki nem a festésért veszi és van pár T3-as alkatrésze bele.
  • chris1997
    #39946
    Akkor a Red Juggert is utálni fogom, ha sok lesz belőle :DD
  • EDI28
    #39945
    én csak azért vettem meg hogy Red Juggernaut-ot csináljak belőle....hogy úgy nézzen ki mint a Top Up
  • chris1997
    #39944
    (mocsok vagy de..) Én pont hogy örülök, EA forumon noob trucknak hívják.. és igazuk van XP
  • EDI28
    #39943
    sajnálom a Blue Juggernaut-ot pedig jó a ramja
  • noblem1983
    #39941
    Nekem is rémlik valami ilyesmi. Mert az, hogy akciós az is lehet egy szűrő de még marad 3 meg lehet a Suvok is jönnek ha jönnek az meg nem biztos, hogy a ugyanúgy lesznek sorolva bár a BF-esek elég jól mennek
  • B13A6
    #39940
    írták előzőekben a hatot....akkor írták volna ezt is...de hát nekem aztán mindegy....
    edi:ultrával már gondolom simán S...
  • EDI28
    #39939
    Vajon hova kerülnek a CCX, M1 Procar, GT3 RS, Sesto Elemento, Super Snake
  • kaoszgolyo
    #39938
    S osztályból több lesz (S1, S2 stb.), meg mintha arról is szóltak volna mendemondák, hogy lesz még egy különleges osztály vagy micsoda.
  • chris1997
    #39937
    Jó neki a B.....
  • EDI28
    #39936
    hogy mit vonok le a képből :: azt hogy B Classba fog tartozni a Lambo Gallardo érdemelhetne C-ét is
  • B13A6
    #39935
    A skyline meg audi,meg a többi sorsa gondolom az lesz,hogy megkapja a teljesítményéhez méltó statokat..skyline gondolom éppen feltolható C-be ,stb :D...legalább ha lesznek class restricted pályák,lehet velük menni versenyeket nem estélytelenként indulva....
    Ha egyszer bekerül ez a cucc....első dolog amit megnézek,hova az istenbe nyomták fel az exige handlingjét...ez eddig olvasottak alapján marha nagy lesz....
  • B13A6
    #39934
    6 lesz száz éve leírtuk...
    valszeg azért van sok mert ott vannak a többi szűrők(akciós,új,stb.)
  • noblem1983
    #39933
    A class választónál látom a B osztály 7/10-es. 10 osztály lesz akkor?
  • chris1997
    #39932
    Ezen töprengek én is, 2 hiányzó kakukk tojást meg kéne majd vennem, ami kell.
  • noblem1983
    #39931
    3700-ért érdekes egy nem is olyan gyakori autóért. 2-3-at láttam eddig és nem nagyon dicsérték még és mégis drágul. Akkor lehet venni kell pár autót nehogy rosszul járjak az új árakkal.
  • chris1997
    #39930
    Hm.. érdekes. Visszacsábít ez engem is >.<
    De azért aggasz a Countach Cop ára...(3300-ról 3500)
  • nfsmw4ever
    #39929
    Én is bízom, hogy nem bőg le a dolog. Meg talán az invetorymat le tudja szinkronizálni rendesen. Ott nincs nagy tolongás... :-D ha nem lesznek aránytalan változások az alkatrészekben és jól belövik a classok határait, akkor szerintem gördülékeny lesz az átállás/átszokás.
  • Lupous
    #39928
    Így elsőre nekem is bejön csak nehogy pofára essünk . Mert elméletben a versenyzés is hatalmas fun csak amikor a szinkronizációs hibák miatt nem látjuk mit nyomat a másik már nem olyan fun :/
  • kaoszgolyo
    #39927
    Holnap fullad a majom a vízbe: Events and Matchmaking. Ha csak meg nem tanult úszni. :)
  • kaoszgolyo
    #39926
    Cseréld ki a piros féket.

    És jegyezd meg, hogy az kanyarodásgyilkos. Nekem sok időbe került megtanulni. Már bánom, hogy korábban nem jutott eszembe odafigyelni a tuningra, és alaposan megjegyezni vagy feljegyezni a hatásokat.

    Más. Pár napja jöttem rá, hogy a tükröket és a hátsó szárnyat a kocsi hátuljának bal alsó részén (pontosabban alatta) lehet festeni. Sokan biztos tudták, mert láttam itt festett tükröket, de talán valakinek még érdekes infó. Nem tudom, minden kocsinál működik-e.
  • kowavega
    #39925
    én nyertem
  • nfsmw4ever
    #39924
    Hááááát.. elvesznek valamit. Talán elleszek a misc nélkül. :-D De örülök az összes többi új dolognak (új menüvel kapcsolatban) amit híresztelnek és ami a képen is látszik. Az autó variálás leegyszerűsödik, a sok autós userek könnyebben választanak verdát. Szerintem precizebb lesz ez a rendszer. Nekem tetszik. Izgatottan várom.
  • JuhaAasz
    #39923
    jogos. bár az űbernagy hackerek oda is csináltak valami extrát :D
  • RYAN012 #39922
    Vettem egy GT2 997-et de nem nagyon akar kanyarodni, valaki tud egy használható tuningot amivel kanyarodik is?
    Jelenlegi tuning: Motor-Zero ultra tuned
    Turbó- Velocicom improved
    Váltó- Speedsciens tuned
    Rugó- 1 kulcsos zöld (mert már probálgattam javítgatni)
    Fék- Ventura sport
    Gumi- Medion sport
  • tutuhawer #39921
    én szerettem, ott biztosan nem szenvedtem hátrányt a boost királyokkal szemben, nem?
  • JuhaAasz
    #39920
    hát a misc részleget jól kihasználtuk :D
  • tutuhawer #39919
    Kösz a gyors infót.
    érdemes elemezni a képet is tovább . A jelenleg szabvány stattal hasító t2 gép Pro Tuned alkatrészekkel a B osztály tetején van, és még egy kis adat kéne a felsőbb szinthez. Mondjuk pár ultra tuned és kész is az A szint. Biztató a dolog, más kérdés, hogy a pályán mit látunk majd ebből. Van elég komoly R8-as Audim, van elég komoly Skyline-om , bizakodó vagyok.
  • trakk
    #39918
    Mai infók:

    - A garázsban és az autókereskedésben végre lesz görgethető autóválasztó menü
    - Lesznek szűrők is mindkét helyen
    - Új stílusválasztó
    - Egy külön panelban látható lesz majd az autóban lévő összes alkatrész (külső és belső is) és skill mod
    - A "Misc" szekció ki fog kerülni
    - Új játékosoknál az első autó vásárlásakor csak az akkor megvehető autók lesznek láthatóak


    Hát ez nekem bizony egyre jobban tetszik.
    Az viszont röhej, hogy a "Misc" alkatrészek kikerülnek, mielőtt bekerültek volna
  • RoboKutya78
    #39917
    Itt egy teljes video a kiállításról amit Londonban tartottak.
  • RoboKutya78
    #39916
    azt nem vágom mért nem tették be így
  • kruger445
    #39915
    Szerintem frankó lenne, jók a színei, jó a mintája. Csak a rajtszámot oldd meg valahogy régiesen.
  • RoboKutya78
    #39914
    srácok véleményt kérek randa lenne ezzel a festéssel a bmw?
  • proracerhun
    #39913
    Az új gt2-nek az irányíthatósága melyik kocsihoz hasonlít?
  • kruger445
    #39912
    Igazából nitró nélkül lett volna érdekes, hogy hogyan bírja az oldalról jövő támadásokat. Különben pofás gép és ahogy látom, jól is megy.
  • trakk
    #39911
  • trakk
    #39910
    Egyébként top-up a 300C Red Juggernaut