94802
  • Quqa
    #39990
    Ezt a Blur-t kerestem (csak nem volt meg a neve), valamelyik multiban mentem vele pár karikát és ilyen kilődözést el bírnák viselni a World-ben pár csaló megérdemelné.
  • chris1997
    #39989
    Blur 4eva Burnout után ;)
  • SUNNY84HUN
    #39988
    kipróbáltam kb 10 perc után töröltem a blur sokkal jobb :)) + a world
  • chris1997
    #39987
    +1

    Leszedtem, de nem jött be.
    Burnout ezerszer jobb nekem
  • trakk
    #39986
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [off]Háttöööö... k*rva nehéz, meg kicsit uncsi egy idő után[/url]
  • tutuhawer #39985
    majd ha eljön a világvége, kipróbálom , addig maradok a Worldnél
  • Quqa
    #39984
    Ha már mindenki más játékokat mutat be, erről mi a vélemény, játszott valaki ezzel, másrészről a narrátorom bepisáltam.

  • tutuhawer #39983
  • SUNNY84HUN
    #39982
    mikor lesz ez a marha nagy variálás a worldal ? 21 -én vagy 28 án
  • chris1997
    #39981
    [OFF] SG fórumos piros pont jár neki? :D
  • tutuhawer #39980
    nekem 5 éve hibátlan az SG fórum. Magától megjavult szerintem, vagy valami ilyesmi lehet nálad. Egy biztos, Szabinak piros pont nem jár.
  • Freeman16
    #39979
    Nekem még mindig mikor először lépek az oldalra bevisz valami más fórumra és akkor más nem tudok ugrani az utolsó olvasotthoz.
  • Lycanon
    #39978
    Kérdésem lenne az oldal illetékeseihez... változott valami az oldallal?
    Konkrétan arra gondolok, hogy még régebben (kb hónapja) írtam, hogy mindig elmászkál másik topicokba az world fórumról... most pár napja azt tapasztalom, hogy nem... és ennek örülök... szóval, minek tudhatom ezt be?... javult valami "titokban", vagy csak "magától megjavult"... netán a zöld manók az érintettek ebben?...
  • trakk
    #39977
    Drew erre is válaszolt, az bug, ugyanúgy 5 hely lesz.
  • Quqa
    #39976
    Kösz, akkor a szokásos ködösítés, de várom és az csak véletlen hogy a skill-eknél 6 hely van vagy annyi lesz, esetleg még a „misc” helye maradt ott!?
  • trakk
    #39975
    Akárhányszor megkérdezték a fórumon, hogy mikor jönnek ezek, Drew mindig csak ennyit válaszolt:
  • trakk
    #39974
    És egy kiszivárgott kép:
  • trakk
    #39973
    A tegnapi autóválasztóról itt egy nagyobb kép
  • Quqa
    #39972
    És jóval túl van az ultra stat-okon (érdekes) is, ha gyorsulásra max-olnám most ez lenne a plafon 561, 623, 582 és 588 overall. Hát jól fel lesznek tépve a gépek.

    Ez a z új garázs meg akármi mikorra várható írták már valahol?

    #39962 Az RTR-X fikázásért meg asszem adós vagyok egy R8 elpicsázással, de ami késik az nem múlik.
  • Freeman16
    #39971
    Csak lenyomtam egy Ford GT-t a BMW M3-al azt írta csalok nem is látott és jelent. De akkor nem félek mert nem csináltam semmit.
  • chris1997
    #39970
    Ha abszolút semmi csalás, tiszta vagy mint a frissen Vanishel kimosott rongy, akkor nincs.
  • Freeman16
    #39969
    Ha jelentenek de nem csaltam van félnivalóm?
  • proracerhun
    #39968
    576-ba megrendeltem a startert mert elfogyott most a weboldalon azt írja , hogy van raktáron abban az üzletben , ahol rendeltem. Nem kellene felhívniuk?
  • B13A6
    #39967
    Hát az biztos,hogy én is azt tolnám ha törttel fel lehetne menni multira :D
  • BDGO94
    #39966
    azér kérdezem újra, mer eza kék meg 6-9 es... szval nem tudom eldönteni, aza transtek anyira szar lenne..
  • chris1997
    #39965
    Szerintem: ne.
  • BDGO94
    #39964
    oké oda figyelek újra :) LOL na akór ne tegyem bele ??
  • proracerhun
    #39963
    Köszi.
  • chris1997
    #39962
    GT2 996/997, M1, ReTeR(K)-X, GT3RS, MP4, M3 GTS, Carrera S...
  • chris1997
    #39961
    Nem basztatás, csak észrevétel.
    Remek, megint a semmiért. Akkor finomabban mondom: Figyelj a helyesírásodra... :P
  • proracerhun
    #39960
    8750 boost-om lesz és az lenne a kérdésem , hogy milyen top t3 as autókat ajánlanátok?
  • BDGO94
    #39959
    nem nyelvtan leckét kértem , te még azóta ezzen vagy kiakadva?, én segícséget kértem ,de ugylátom it csakaz embert basztatni tugyák.. többetse
  • tutuhawer #39958
    Halihó, a TDU2 biztosan jó, élvezetes, de nem az én világom. Nagyon nem tervezem a kipróbálást. Az utcai tuningolós nekem bejön, a World a kedvencem. Az R35-öt láttam TDU-ban, hirtelen másik Nissant nem is, nekem azért hiányzik a sok japán autó. A Bugatti és társai nekem nem jönnek be
  • chris1997
    #39957
    Nem vagyok nagy MegaRetek2 szaki, de szerintem nem jó a 13-13 motor bele.
    De már bocs, de egy nyelvtan könyvet adnék...
  • BDGO94
    #39956
    hali mindenkinek nyertem egy transtek ultra t1 motort na és azlenne a kérdésem hogy az mr2 be az jó e? :S mer már nyertem egy 11 -11 -es ultra fehér motort de az elbaszta, és bele tettema kék motort mer tudom hogy az mr2 be az jó és mostigy jó is, de eza transtek nem tudom mit tegyek vele ez 13-13 mas amugy. lécives segícsetek.
  • chris1997
    #39955
    [OFF] És ott a Corvette ZR1 az Cashes vagy atari pontos?
  • chris1997
    #39954
    Lehet behozatom Ebay-ről, ha nem több mint itthon az a premium cucc, mert annak ronda a boritója.
  • SylarHun
    #39953
    Nyilván észrevettétek, ha másból nem is de abból biztosan, hogy nincsenek újonnan bemutatott autó festéseim, bizony már néhány hete, szinte teljesen eltűntem a world világából.

    Az ok nagyon egyszerű, másik játékra nyergeltem át.
    Mégpedig a TDU2-re.

    Sunny84, tutuhawer, Nfree kollégáknak nagyon ajánlom a a fent említett játékot.

    Iszonyat élvezetes egyjátékos módja és a közösségi online része miatt. No meg a fantasztikus autóparkja miatt.
    Belsőnézetes vezetés, rendőrös üldözés, bajnokságok, sokféle könnyed és igen nehéz küldetés. Változó napszakok, időjárási viszonyok, offroad és aszfalt pályák, versenypályák, két sziget (Hawaii, Ibiza) teljes úthálózata lemodellezve.
    Volt már olyan futamom ami 45 percig tartott, de nem ritkák a kihívásos versenyeken az 1-2 óra hosszúak sem.

    Szeretnék egy képcsokorral kedved csinálni nektek és mindenkinek a TDU2 világához.

    Képek ITT!!!!!
  • kaoszgolyo
    #39952
    Jó tudni, hogy lehet belőle valami.

    Miért van az, hogy az összkerekes kocsik nem bírják az ütközést? 959, R34, R8 – nagyobb ütközés, és már repülnek, borulnak. A többi kocsi nem ilyen instabil.

    -

    Nekem csak ez az egy R8-am van, Royal Purple autóm egyáltalán nincs.
  • chris1997
    #39951
    Megéri az a 700.000k- több nem. Profibbak közül is csak a profibbaknak ajánlott.