94802
  • B13A6
    #40073
    Csak a world tud olyan szar lenni,hogy egy ekkora visszalépés,egy negatív változás pozitív eredményt hozzon....1-2 szeretett pálya csak lesz mindig a választékban és mivel szinte szószerint nincs más ellenfél is lesz(végre) még az olyan pályákon is amik eddig 1-10 lvl-sek votlak...pl. a carbonos részről ami a tuneres csávóé volt......szeretem azt a pályarészt,de most chinatown tramen és garden boulevardon kívül a többi semmilyen körülmények közt sem játszható...
    az hogy 6-ra lett csökkentve a játékos szám nem hiszem,hogy sokmidnenkit érint én legalábbis hiába vagyok 8-as lobbyba még 7 -es futamot sem láttam....
  • begotten
    #40072
    Uppszz... Azt hiszem tárgytalan. Ott van az, de boost-rt lehet csak megvenni.
  • begotten
    #40071
    Üdv!
    Ismét egy kérdés - sorrry, de mint írtam 1-2 napja játszom. Szóval nyertem az egyik verseny után egy rendszámtáblát. Valami "MIA..." izé... Ezt hol tudom felrakni az autóra? Mert a garázsban nem találom a rendszámok között...

    Előre is köszönöm a választ!
  • kaoszgolyo
    #40070
    Csomag, egyenesen a farkuk tövétől...
  • kruger445
    #40069
    A mellékelt ábrán látható, hogy bizony de.

    Másik: ezután legalább, ha legközelebb bajnokságot szervezünk, a pályacsomag már biztosított...
  • gtc376
    #40068
    Én úgy értelmeztem, hogy lesz naponta 15 speciális verseny, “Events-of-the-Day”, de nem írja, hogy többi pálya elérhetetlen lesz.
  • JuhaAasz
    #40067
    az az első mondat legjobb az egészbe...ha jól értelmezem ez olyan, mint a megvehető igc kocsik....csak azokat 2 hetente cserélik....így legalább nem az lesz, hogy van 70 pálya mint most, de csak 5ön lehet menni, mert a többi 65ön 5 percig nem talál ellenfelet...az meg végképp jó lenne, ha néha úgy lennének a napok, hogy az a 12-15 verseny csak multi....nem esik bele mondjuk TE...és akkor legalább versenyeznének az emberek...rohadjak meg, hogy ezzel a gyökeres változással végre normális lesz a játék :D
  • kaoszgolyo
    #40066
    Vajon a két shardon különböző pályák lesznek aktívak? Biztos értitek, mire célzok...

    Ömlengés következik. Nem kell elolvasni, ha nem bírja a gyomrod. Köszi.

    Kíváncsi vagyok azok véleményére, akik nem értették, miért állok negatívan a változásokhoz... Gondoltam, hogy nem a legrosszabb hírekkel kezdik, de ekkora visszalépésre nem számítottam.

    Nézzük csak! 15 verseny. Abból minimum 2-3 rendőrös, tehát marad 12-13 normális verseny. Abból 2-3-at nem szeretek, marad 10-11. De vegyünk valaki mást, valaki olyat, aki komoly pénzeket fizet a játékért. Választhat 11 pálya közül? Hát ez mi a bánatos fene?!
    Elkezdtek porhinteni olyan változásokkal, amik alapból kellettek volna. Eddig úgy volt, hogy lyukas a tető, de nem baj, mert a két lábos és egy bili pont elég volt összegyűjteni a csepegő vizet, ezek meg jönnek itt azzal, hogy befoltozták a tetőt. Eleve rendes tetőt kellett volna felhúzni, vagy gyorsan kijavítani, mivel kurvára ez a dolguk, ezt vállalták. Nemde? Most meg kiderül, hogy a ház egész szerkezete egy rakás trágya. Nincs free roam chat, nincs többé 8 játékos multi, nincs többé 100+ pályányi választási lehetőség. Szomorú vagyok.
  • kowavega
    #40065
  • kaoszgolyo
    #40064
    6 játékos multiban. 15 elérhető verseny. Több mint 100 pálya van... És, ha jól értem, nem is utalnak rá, hogy csak addig lesznek korlátozások, amíg upgradelik a rendszerüket, hogy bírja a terhelést. A boost is olcsóbb lesz 80 %-kal? Kezd fuldoklani az a majom...
  • Undertaker189
    #40063
    Annyit megér :D Talán 2-t is .. :P
  • goregrind #40062
    [OFF]

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Anno (pár hónapja) még a napiszaron olvasgattam ilyen "újmagyarosított" mondat szerkezeteket, melyeket a tisztelt fosbúk tagok eszkábáltak össze.
    Természetesen nem sikerült magával ragadnia ennek az új és full idióta "divatnak", de látom van akit nagyon megfogott!

    Jó volt picit nosztalgiázni, mert rég nem látogatom már a napiszart és ezért nem tudom/tudtam, mi a helyzet fosbúk királyságban! Megnyugodtam, és látom dúl még a hülyeség-divat-hullám!
  • trakk
    #40061
    Mai infók:

    - Új "Events-of-the-Day" rendszer: minden nap 12-15 pálya lesz játszható mindenki számára (mindegyik versenymódból), ez naponta változik majd
    - A versenyek ezentúl nem lesznek szinthez kötve
    - Nem lesznek Tier-hez kötött versenyek, helyettük lesznek nyitott versenyek (minden autóval lehet indulni) és class versenyek (csak adott osztályú autóval lehet indulni)
    - A térkép és a versenyindító menü is változik
    - A match-making az autó teljesítményéhez leginkább közel álló ellenfelekkel sorol majd össze mindenkit


    Hát... az első, ami nem tetszik... nem jó ez így, hogy kötöttek lesznek a pályák... bár legalább így talál majd ellefelet.
    Ugyanakkor ezentúl semmi értelme nem lesz a szintlépésnek.
  • trakk
    #40060
    Szóval unatkoztam és ez történt:
  • JuhaAasz
    #40059
    trolololololololol.
  • chris1997
    #40058
    naná.
  • trakk
    #40057
    Simán.
  • BDGO94
    #40055
    hol lehet megtalálni??
  • BDGO94
    #40054
    olyanok nekemis vannak ,mer amikor vettem boostot kaptam egy bmw vinyls meg vmi mástis írt, miket kaptam. az holvan?? mer hogya Vinyls-nincsenek az biztos átnéztem már őket.
  • SUNNY84HUN
    #40053
    azok matrica csomagban voltak :)
  • BDGO94
    #40052
    nem rossz:))) azokata hankok matricákat ugye nem szabad kézzel csináltad??mer látok rajta olyat ami van a játékban, de van ojan ami nincs és mégis otvan.:)
  • SUNNY84HUN
    #40051
    supra megmókerólva



  • BDGO94
    #40050
    Na már megy :)) nem tudom mi lelte, még íjjet nem írt azéris rágtam be, időkorlát lejárt?? .azthittem hogy vmi nagyon nagy bajvan.....
  • trakk
    #40049
  • BDGO94
    #40048
    LOL ijjen kibaszást.. Grat EA akinek kéne nem basznak ki vele ,akit nem avval ezt csinálják LOl fuckkkkkkkkkkkkkkk...
  • RYAN012 #40047
    Probál belépni újra, ha nem megy akkor várj egy kicsit, más ötletem nincs:(
  • BDGO94
    #40046
    nem tudom mivan , mostmeg íjjet ír lefordítottam google-ba, idő korlátja lejárt próbálja meg újra. LOL vki vmi ötlet milehet a wordel?. azóta csinálja ezt mióta most egy 15 perce kidobott mindenkitt.
  • RYAN012 #40045
    Nálam már működik a World mindenem megvan
  • chris1997
    #40044
    Ne motorral menj, hanem autóval, ott vannak a lényegek :D
    GHELL: Egy blur nevet majd kaphatok ha megjön?
  • BDGO94
    #40043
    LOL srácok én beléptema wordbe és autót kel vennem mintha a játék újra indult volna. vagyis corollát agya be ,ami ingyen van és csak arra lehet nyomni. mia ff... vannn??
  • tutuhawer #40042
    Szokott dobálni, számítani kell rá bármikor, bárhol. A single playerben is eshet 3-as ültetés például, de mindig akkor , amikor nem kéne - legalábbis nekem
  • Quqa
    #40041
    Az M1 a legjobb választás mert az a legstabilabb T3-as és fordul mint a búgócsiga, semmihez sem foghatóan irányítható. Én is tegnap kapartam elő, ment bele kis tuning és néhol jobbat megy bárminél (kanyargóson).

    #40008 Én remélem az MR2 S++++-os lesz. hogy s-opassa a sok GT2-est is!
    Más: mentem ezzel a Burnout Paradise-el, de még nem jöttem rá a lényegre hasítottam mint állat a mocival új csúcs új csúcs hátán, de se RPM merő se Km óra, nem beszélve azt se értem merre menjek, meg mi a feladat. Nem tudok azzal menni amivel akarok, utána kell olvasnom mi ennek a lényege, de eddig nekem nem bejövős, inkább előkaparom a régi MotoGP játékot, erre jó volt meghozta a kedvem hozzá.
  • goregrind #40040
    Holnap érkezik az eredeti BLUR, remélem nem téved el a postás! Eddig csak olvastam róla, de soha nem játszottam, remélem tényleg van olyan jó, mint ahogy írták/írtátok!
  • SUNNY84HUN
    #40039
    aszem inkább bf -ben hentelek picit ah-64 Apache -al
  • chris1997
    #40038
    Sunny: tedd azt amit én: Blur és lőjél ki pár parasztot :D
  • SUNNY84HUN
    #40037
    ja , csodálatos gallardoval
  • RYAN012 #40036
    Nem jó megint 1-es szint van és játék kezdés :D
  • chris1997
    #40035
    mégse
    Itt a szeretett Gallardo :(
  • chris1997
    #40034
    már megy
    Blur később lesz...
  • RYAN012 #40033
    Már jó a szeró, megint szórakoznak az EA-nél :D