94802
  • HITMANHUN
    #40408
    mért te nem ?????? nem vagy régebbi mint én csak te azt gondolod mi van ha azt mondom hogy béta verziós vagyok hm erre mit lépnél ?????????????????????????????????????????????????,,??,??
  • tutuhawer #40407
    új vagy még ebben a játékban
  • HITMANHUN
    #40406
    ujra : ilyen meséket olvastam már annyit...
  • HITMANHUN
    #40405
    és megérkezett a mese :D látjátoMondom, ilyen meséket olvastam már annyit... Angolul ez megy, meg brazil-angol webfordítósban, elképesztő. 100 000? És még mindig csaltál egy játékban, ahol versenyzünk, haverkodunk stb. Szar, nekem ez szar. Egy nagy szar. És ez nem prvát beszélgetés, hanem közös ügy. Mindenki lássa meg, hogy nem kell hazudozni a mikrofonban össze-vissza, meg nem kell nyomkodni a csalást, mert úgyse veszik észre majd... Menj gokartozni. Én csak szeretnék normálisan versenyezgetni itt, ennyi.
    Válasz 'HITMANHUN' üzenetére (#40398) NFSWorld:TUTUHAWER, TUTUHAWER003 -- youtube.com/tutuhawerk mondtam nem különb mint én ennyi ........ezt a mesét már hollatuk :
  • tutuhawer #40404
    ott a pont, a lényege, hogy senki se verheti a mellét a semmire. A gokartosok se.

    A cheatengine meg 2 éve se működött online játékoknál, amikor próbáltam, meg most se. Nem vagyok programozó, nem értek hozzá, és örülök, hogy nem értek. Jár nekem a piros pont is érte
  • HITMANHUN
    #40403
    jólhaljátok ha össze jött volna a nagy tutuhawernek ismétlem tutuhawer !!!!! akkor ő is csalt volna bizony :D enyit erről és most erre ő is el kezd majd mesélni ahogy az összes többi csaló vagy csaló szándéku ember !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bizony csalni akart !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • HITMANHUN
    #40402
    te is egy nagy mese vagy te állpilóta te is ki akartad próbálni a csalást te se vagy különb mint én és az sg 90 % a ők is csalnak sokan
  • Lycanon
    #40401
    Már, bocs, hogy belevuzok, de nem lehetne ezt privátan folytatnotok?
    Tutu & Hitman... köszi...

    u.i: aki valamilyen módon csalt a játékban, arról megvan a saját véleményem... mert mindenkinek lehet véleménye... max nem érdekel senki mást...
  • HITMANHUN
    #40400
    mond az időpontot itt a fórumon nullás autók és ha van kedved hozzá ha nincs ha nem álsz ki velem magad fogod meghazuttolni ezt te is tudod én nem egy gyerek viktorhungari vagyok akivel ugy beszélhetsz mint egy kutyával ezt is tudod alig vártad hogy találj ellenünk valamit amivel magyarázod a bizonyitványt
  • tutuhawer #40399
    Mondom, ilyen meséket olvastam már annyit... Angolul ez megy, meg brazil-angol webfordítósban, elképesztő. 100 000? És még mindig csaltál egy játékban, ahol versenyzünk, haverkodunk stb. Szar, nekem ez szar. Egy nagy szar. És ez nem prvát beszélgetés, hanem közös ügy. Mindenki lássa meg, hogy nem kell hazudozni a mikrofonban össze-vissza, meg nem kell nyomkodni a csalást, mert úgyse veszik észre majd... Menj gokartozni. Én csak szeretnék normálisan versenyezgetni itt, ennyi.
  • HITMANHUN
    #40398
    de feleslegesen tépem a szám egyszer th hackeltem előtte 100000 ft ba került nekem a boost meg még az apróbb dolgok egyszer hackeltem 3 héttel ez előtt és az előtt SOHAAAAAAAA az előtt is gyorsabb voltam ezt nem nagyképüségből mondom van akinek jobb a reflexe van aki egy pillanat alatt döntést hoz a vezetés közben gokartban életemben először ültem és olyanokat vertem el akik évek óta nyomják ott is hackelek ????????? mi ????? vagy kerozint használok ?????
  • tutuhawer #40397
    ez egy játék, versenyzünk a barátainkkal, én pedig azonnal a barátaimnak tekintek itt mindenkit. Te pedig csalással épített autót hoztál, majd mikrofonban hazudtál egyet és itt a fórumban még ki tudja hányszor. Pedig ez csak egy játék lenne. A nemzetközi terepen is ez megy, a csalók mindig igazolják magukat valami mesével. Ismerek egy embert, akinek nincs meséje, és örülök, hogy nincs meséje. Van olyan, akivel minden futam élvezetes, akivel játszunk. Ez egy játék - nekem. Neked pedig valami egyéb. Láttuk. Olvastuk.
  • HITMANHUN
    #40396
    fogd fel ez egy játék mi az hogy hackel jössz ellenem engem élőben már szurtak késsel oldalba téged ????? ez nem olyan mint a hackelés az élet nem itt zajli te nagyokos hanem ott ahol lépsz egyett a járdán ahol rugsz eggyet a labdába ahol kézfogással igazi barátságok köttetnek ahol meghal nagyapám ahol elszakad a bokaszalagom és egy életre megpecsételődik a járásom ahol eszel ahol iszol MÉGEGYSZER EZ EGY JÁTÉK TE MÁRTIR!!!!!!!!!!!!!!!
  • tutuhawer #40395
    én mindenkit megtisztelek a startnál, amikor kiállok. Te sose tiszteltél engem. Csalással érkeztél mindig. Ez nem tisztelet. Szakmailag nulla volt az összes futam így, aki mást mond , az téved. Majd talán összefutunk valamikor... most dolgozom
  • HITMANHUN
    #40394
    megtiszteltél mikor felvettél barátnak de már ugy érzem hogy nem is voltam sose egy csepetse barátod igen azt mondtam jelen pillanatban az a legfontosabb számomra hogy tutuhawer barát listályán szerepeljek de már nem érzem ezt olyan tisztán
  • HITMANHUN
    #40393
    nem birtam ki kiváncsi voltam hogy mi írsz na mind 1 vissza vehettél volna magadból velünk szemben mert én mindig tisztelettel beszéltem veled , rólad te meg mindi ezt azt amazt nem tudod senki vagy hitmanhun hitmanhun kiaz senki igy tettél én meg azt is lenyeltem a hitman profilomat kitöröltem de a darkassaul profilomat jó hogy nem kiüritem az rtrx et gyere döntsük el ki a gyorsabb ha elversz akkor ok te vagy a jobb és verheted a melled igaz ehez 1 az 1000 hez az esély !!!!!!! most még rá érek ha te is it a bizonyitás perce nem a szájtépésé bizonyits lássuk rajtam nem mulik!!!!!!!!!!! tied a dontés!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • tutuhawer #40392
    nagyképű vagyok? Mindhármótokkal szemben minden esetben, bizony. Üres autókkal sose mentünk, ti pedig treasure hunt autókkal jöttetek, naná, hogy jár a pofám, naná... Adja az ég, hogy Brian bizonyíthasson, komolyan mondom, szorítok neki, mikrofonban is. Főleg mikrofonban, nem csak fórumban.
  • tutuhawer #40391
    összekeversz valakivel. Nekem sose volt 5000 nitróm. Jobbak vagytok talán, ezzel sincs gond. Mindhárman csalással jöttetek ellenem, és vertétek a melleteket, naná, hogy felemelem a hangom. Becsületes versenyzőnek érzem magam, téged meg nem tudom , hova tegyelek. Mind örülünk, ha jól mész, nem értem, mi a gondod. Kb 6000 vereségem van, hát most privátban vagy multiban valaki jobb, ejha.. megesett már. Nem emiatt ordibálok, ha ordibálok. Nem vagyok pulyaagyú, ostoba vagyok ,eddig se volt kérdés.
  • HITMANHUN
    #40390
    na már ha igy célozgatsz nem mindenkinek kell mint neked 5000 nitró sose birtál se az öcsémmel se velem alap autókal is el kalapáltun de jó már hogy épp haza értem minden esetben amikor beszélgettünk magadat magasztaltad az égig te egy olyan pökhendi ember vagy mint én 1 cseppel se külömb csak én voltam a gyorsabb ...... minden esetben és leálhatnál már eltüntem nyugi már te vagy a kis csapatodban a leg gyorsabb csak arra gondolj hogy egy versenyen 10 15 másodpercet kaptál tőlem de nyugi brian vissza tér :::::::::::::::::DDDDDDDDDDD KINEK ÉRZED TE MAGAD MI ???????? senki vagy akár csak én és mindig bökni fogja a csőrödet hogy mi voltunk a legjobb magyarok !!!!!!!! ja és irhatsz akármit vissza ugyse olvasom el mert ahogy ez az üzenet elment én be zárom a sg fórumot végleg :D te pulyaagyu
  • tutuhawer #40389
    remek info, kösz a gyors fordítást. Ami sokakat zavar, az a szintlépés. Materazzi barátom is azt mondta, hogy szart se ér így a szint, de remélem, ezzel adnak egy kis értelmet az 50-nek. A powerup is jó dolog, legalább a magyar sofőrnek nem kell mind a 86 pályán világrekordot futnia 300 nitróval. Van ilyen is köztünk. Aztán alkatrész és skillek... nem kell variálni, legyen jobb és több, akkor a elhallgatok én is. De mindenekelőtt az autóimat lőjék be normálisra, ugyanis kedvelem a BMW-ket, azokkal nincs is gáz, de lenne még 20 japán gépem is... Van 10 nap hátra, maximum, én bizakodó vagyok, mindegyik INFO cikk tetszett nekem, úgyhogy
    A 6 fős multi amúgy biztosan jobban fizet, mint a privátozgatás. Ez elég ködös, lássunk pár száz meccset, és akkor kiderül, mennyivel is jobb a multiplayer. Játékélményben hosszabb távon sokkal. Jó a privát is, de én nagyon kevés ellenfél ellen tudok 100%-ot menni privátban. A multi a menő , gondolkodjatok ti is így.
  • trakk
    #40388
    Bocs, megint elszúrtam, még mindig a multi lesz a "legnyereségesebb", de privátban többet fog adni, mint eddig.
  • trakk
    #40387
    Mai (és egyben utolsó infók):

    - A versenyekért járó pénzjutalmat az új áraknak megfelelően állították be
    - A privát versenyekért több jutalmat kapunk majd
    - A magasabb szintű játékosoknak nagyobb a droprate, több eséllyel kapnak ritka alkatrészt / skill modot
    - A kis mennyiségű powerup-jutalmakat kivették (pl. az 1 db Nitro-t), új "Jackpot" jutalom kerül be, erről nem árultak el semmit, csak annyit, hogy nagyon ritka és nagyon értékes


    Szóóóóval... több multizásra akarnak minket ösztönözni azzal, hogy kevesebb elérhető verseny lesz... de a privát versenyek több jutalommal kecsegtetnek? Most itt csak az én gondolkodásommal van baj, vagy ebben tényleg nincs semmi logika?
  • tutuhawer #40386
    elég össze-vissza hozzászólásaid vannak, nem vagy képben
  • chris1997
    #40385
    hjaa, hogy már kedd van :D
  • barack1997
    #40384
    Ma , vagy Holnap :DDD
  • chris1997
    #40383
    Holnap vagy szerdán Patch.
  • chris1997
    #40382
    [OFF] megint kezdődik az istenítés?
  • BENCE4
    #40381
    látod tutu?:))
  • chris1997
    #40380
    [OFF] Balu nem merne nyilvánosan hekkelni.. tudom hol lakik :D
  • tutuhawer #40379
    az complete az összeszedett tényleges darabszám. A streak a sorozata, az nem stimmel, ez a látványos , egyértelmű csalás.
  • Ryder159
    #40378
    de itt pont hogy nem +1 van hanem -140. Ha már egyszer összeszedte 301-szer(best streak) akkor hogy lehet csak 160 a completed. Ha megszakítod a gyémántozást akkor a Tresure hunts Completed sor nem nullázódik.
  • B13A6
    #40377
    Ez így biztos csíter....eleve 301-et összekellett "szednie" valamikor és el kellett rontania,hogy most 212 lehessen neki....minimum 212+301-et össze "szedett"miközben fizikailag csak 160-at.....
  • tutuhawer #40376
    értem, mit mondasz, de ez lehetne 160, 161, 161 számokkal is, és az lenne BOOSTOS téma, ez a plusz 1 darab sorozat
  • Ryder159
    #40375
    De nem a collected treasure ikons a nagyobb hanem a Completed Treasure Hunts (a legelső). Mert én is hagytam ki kb egy hónapot, akkor voltam 104-en, és mikor ujra kezdtem akkor az számolt tovább, most van 209-en.
  • tutuhawer #40374
    ez látványos, ez OK, de vegyük át, mit tudunk:
    X-szer összeszedte a gyémántot, fizikailag annyi darab összeszedése megvan. Ahhoz tartozik a fizikailag összeszedett gyémánt darabszám. Az napi 15 darab, de lehet olyan, hogy már nem szedi, kimaradt és csak free roamban nekiment valaki, és akkor több mint a NAP X 15 db. De, ha 500 boosttal továbblököd magad, akkor a fizikailag összeszedett darabszámok nem nőnek, csak a sorozatod nő, hisz most lökted tovább a boosttal. tehát akkor mindig 1-gyel nagyobb lesz a sorozatod. Így azért lehet nagyobb az a szám is, van ilyen, beszéltem ilyen játékostársammal, sejtettem is, hogy ez a trükkje.
  • pmarky
    #40373
    LOL
  • Ryder159
    #40372


    vegyétek, kell nekik még egy kis lóvé...
  • Nomish
    #40371
    Oké,felírtam a Blacklist 15. helyére...:D Majd ha gyakoroltam Little italyn,kihívom egy baráti mérkőzésre,miután megbütyköltem a BMW-jét :D
  • tutuhawer #40370
    pont ma beszélgettem a bosszal egyébként. Mindenkinek megvan, akire felnéz mint versenyző, nekem is van ilyen. Pont online volt, és mentem vele pár futamot. Legyen olyan versenyzőtársad, akit mindig tisztelsz, nincs ezzel gond, de nagy dobra verni nem kell, nagybetűs kiemelések meg főleg. Semmi extra. Ilyen versenyző, mint én, 12 egy tucat.
  • Ryder159
    #40369
    akkor hogy lehet, hogy 69 completed van az illetőnek, és a best meg 250. Tehát nem a current streak a 69