94802
  • kaoszgolyo
    #40450
    Nem.
  • CortezK2
    #40449
    Nem gyenge...

  • Kevmonster
    #40448
    melyik megy jobban audi tt rs vagy nissan skyline gtr34 vagy audi rs4?
  • chris1997
    #40447
    [OFF] Az teljesen más.... Szerintem nincs azzal baj, ha valódi versenyzőket bálványoznak. Mert ők elértek valami olyat, ami nem könnyű
    Dehogy is nincs, reggel van még a magyarázáshoz....
  • kruger445
    #40446
    Tudjátok mit? Engem se. Persze, jópofa lesz az F150 Raptorral kiflibe hajtani a járőröket, de ez már nem Most Wanted. Az MW nekem egybe számít a koszos, firkás, átlagautót tuningolós stílussal. A Criterion felpolírozta, gyakorlatilag bedugta az új Hot Pursuitot egy nagyvárosba. Engem nem érdekelnek annyira az egzotikus szuperautók, inkább nyomnám egy Golffal. De erre itt már nem lesz lehetőség.
  • kaoszgolyo
    #40445
    Miért bálványoznak híres autóversenyzőket, autógyárakat vagy tuningalkatrész-gyártókat...? Nincs különbség, csak az ismertség mértéke.
  • goregrind #40444
    Kár, hogy a videók alapján már most nem érdekel... De változhat a véleményem még!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    CPU
    Recommended: Quad-Core CPU -> AMD FX-8120 8 Core

    RAM
    Recommended: 4 GB -> Kingston HX, 16 GB

    OS
    Recommended: Windows 7 64-Bit ->Windows 7 64-Bit

    Video Card
    Recommended: NVIDIA GEFORCE GTX 560 or ATI RADEON 6950 ->Zotac GEFORCE GTX 560 Amp Edition

    Sound Card
    Recommended: Realtek High Definition Audio ->Realtek High Definition Audio

    Free Disk Space
    Recommended: 20 GB -> több, mint 100 giga...
  • chris1997
    #40443
    És mi a minimum? :D
  • zsomboor
    #40442
    Végül is annyira nem...kb. pont ugyan az mint a már lassan 1 éves bf3-nak, remélem pont ugyan úgy futni is fog a gépemen (ha jobban az se baj )
  • chris1997
    #40441
    Én nekem senki nem példaképem, semelyik versenyzőt sem bálványozom. Nem is értem, miért bálványoznak emberek játékosokat....

    Tennagre Transg*cit én utálom, annyi hülyeséget mond, hogy fejre állok. De ha tiszteled, akkor tiszteld.
  • smokes
    #40440
    az uj NFS MOSTWANTED 2 ajanlott gepigenye kicsit se durva:-)

    CPU
    Recommended: Quad-Core CPU

    RAM
    Recommended: 4 GB

    OS
    Recommended: Windows 7 64-Bit

    Video Card
    Recommended: NVIDIA GEFORCE GTX 560 or ATI RADEON 6950

    Sound Card
    Recommended: Realtek High Definition Audio

    Free Disk Space
    Recommended: 20 GB

  • smokes
    #40439
    elolvastam itt a nagy csaladi perpatvart csak ugy jojozott a szemem tole a sok hozzaszolastol, de mintha nem csak hitmanhun csalt volna ugyan igy, ugy tudom, de aki csal az tudja mi a kovetkezmenye ,szal o ezt valalja hogy bannoljak erte ha bebukik vele.
    de amugy en egy fajta world bajnokot tisztelek ,az Razorx33
  • noxwill
    #40438
    Szerintem vitán felül áll hogy ez az autó szép
    Csak kár hogy nem túl ütőképes
  • csiliboy
    #40437
    Ezt a kib@szott trafik mágnest vehetnék már ki...
  • Ryder159
    #40436
    Nagyon tetszenek ezek az újítások is, a Jackpot-ra különösen kíváncsi vagyok, vajon mi lehet. Netán ha ezt húzod, akkor választhatsz amit akarsz? akár tuningot, akár autót?

    Remélem, ma vagy holnap meg is kapjuk, mert ez így nagyon fasza lenne, azt leszámítva hogy az előző beszámoló nem tetszik. De várom nagyon.

    Amúgy csak úgy megjegyezném, hogy a 3 kulcsos partok ritkábbak, mint az ultrák, szóval ezeket nem nevezném rare part-nak
  • veszettróka
    #40435
    vagy használjatok Internet Explorert, ott aztán semmi nem marad rejtve - még a személyes adataitok sem
  • B13A6
    #40434
    Hát ez laza volt.....Country clubon 1. kör végén rögtön kilép az ellenfelem ,beérek szép nyugisan hát mit kapok,nem dnf-et?persze a jutalom is és a statisztika is egy dnf értékével változott......
  • goregrind #40433
    Hitman már az elején lebuktatta magát nálam, akkor még nem volt baráti listán sem Tutuval, sem pedig Juhaaasz-al. Itt is írtam valamikor: "Amikor újra elérhetővé tették az ultra partokat és én bevásároltam egy raklappal, egy magyar egyből játékos rákérdezett, hogy 3.x-es verziót használok-e (hogy mire gondolt akkor nem vágtam még).

    Egyébként ha lehetséges, akkor IP cím alapján ránéznék, mert van pár felhasználó más néven, akik ő és az öccse lehetnek, de felidézni nem tudom most ezeket a neveket hirtelen...
  • noxwill
    #40432
    Meglettek kösz
    Hitman csak annyit mondok. Szedd a gyógyszered rendesen és járj orvoshoz. Biztos megártott a hosszú hétvége
  • CortezK2
    #40431
    Reggeli mellé kellemes olvasmány
  • csiliboy
    #40429
    Ja, én is kíváncsi lettem volna a teljes párbeszédre.Mert én már csak ilyen kíváncsi természet vagyok :)
  • noxwill
    #40428
    Haaaaaj lemaradtam valamiről? Most jöttem haza a melóból és csak annyit látok hogy egy kupac Tutuhawer komment van, de semmi előzmény. Vagyis annyit hogy Hitman karattyolt valamit de törölték a hozzászólásait.

    A CasClassal kapcsolatban meg csak annyit: Most már nagyon várom. Nem is gondoltam volna hogy ez ennyi változással fog járni, de kíváncsian várom. Sok kecsegtető, jó ötletet látok az eddig leírtak alapján, várom milyen lesz élesben :)
  • CortezK2
    #40427
    Lehet átugrottam ez ta részt az egyik cikkben, vagy tényleg nem volt róla szó, szóval a kérdés az lenne, hogy ha megszűnik az alkatrészek Tier-ekbe sorolása, akkor gondolom lesz egy újfajta Trezsör Hánt.?.? Hülye kérdés? Remélem nem
  • tutuhawer #40425
    VIP szerk:

    lemaradt, hogy így néztem ki akkoriban:
    http://nfs-s.com/nfsw/TUTUHAWER/20101124074631
    van egy megbízható forrásom , elő tudok szedni régi adatokat is egy-egy időszakról
  • tutuhawer #40424
    azt tudom, hogy 2010 novemberében jött az 5. patch, az 5. verzió, az egyenkénti alkatrész tuning, és már ennyiféle autóval mentem, próbáltam stb stb. Volt a charger, ami hasított nagyon komolyan és a patch utáőn meg már az se. A nagy Nissan akkoriban még a szarnál is szarabb volt. Játékpénzt próbáltam trükközni magamnak, de nem jött be. Hitmannek volt ez új info, jópáran azért tudták. Ahogy tudják , hogy akkor nem ment csalás a játékban, a cheatengine meg bohózat, naná, hogy nem tudtam játékpénzt növelni. A statisztikám 2010 óta nyitott könyv, nem látsz benne mást, mint a tisztességes munkát, az egészésges fejlődést. Az egész világ rajtunk kívül is mind ezt látja. Elég kevesen vannak, akik belelátnak többet is. A szándékom megvolt, nem jött be, ennyi a lényeg. Törtem az utat annak idején, és látható, hogy rossz felé. Megfizettem az árát. Meg a Nissan GT-R-nek is, meg a Neterror_connect_peer_timeout-nak is. Duplán.
  • EDI28
    #40423
    HITMAN először is "és az sg 90 % a ők is csalnak sokan" te valamerre rossz fele jársz


    másodszor Tutu esetében a szándék és a tett az nem ugyanaz és itt most másokra is gondolok akiket a

    szándékukkal gyanusítasz
  • JuhaAasz
    #40422
    ja és ezzel nem felvágni akarok, csak nem kéne magatokat akkora nagy dobra verni, mert az, hogy van 3-4 pálya, amit már kívűlről fújtok és verhetetlenek vagytok rajta, az nem = azzal, hogy hű de geci legjobb world sofőrök vagytok...nagyon nem egyenlő vele...
  • JuhaAasz
    #40421
    kösz a videót quqa! elfelejtettem megint, szóval, most felnéztem reméltem vár az üzenet :)
  • JuhaAasz
    #40420
    hitmanhun...pár beszélgetés után korrektnek tűntél baszki...hiába ez csak amolyan játék-barátság, mégis csalódtam benned...ez a cirkuszolás meg valami kész katasztrófa...hány éves is vagy te? mert legalább 18 éves fejjel már nem illik kinek nagyobb a farka versenyt játszani...azért mert mentek egy versenyt nem döntene...tudod-e, hogy mi döntene? minden pályán menni legalább 15x...mind a 60 vagy 70-en mittudomén mennyin...az már mérvadó lenne...a másik vicces dolog egyébként (azon kívűl amit quqa leírt, mert az viszi a prímet), hogy vered(veritek) magatokat milyen faszák vagytok. hát mert van 2 pálya, amin mentetek legalább 500x két hét alatt...az lehet, hogy nagyon megy...viszont emlékezzél csak vissza a "kezdetekre"... especiel most a velem való futásokra gondolok...elején nagyon nem bírtatok velem...(persze sikerült, de javarészt nem bírtatok velem)...pedig én előttetek a világéletbe nem mentem se campus interchargeon, se country clubon, se savannah street-en...és mégse bírtatok velem...pedig nekem még top 500-as időm sincs...viccek vagytok...de köszi, hogy a cirkusz javarészt itt folyt, egy élmény volt elolvasni.

    más: jackpot ? :D kíváncsi vagyok...anno játékgépezős időszakomba a helyi kocsmába lévő gépen fogtam egyet 100-as téten 25 ezerért :D remélem itt többet fogok fogni :D
  • Quqa
    #40419
    Mi az szart beszélsz itt össze-vissza te gyik (Varga tesók, ha azok vagytok és azt is nem hazudtátok) az RTR-X hogy a vérvörös fszba megy 364-et NOS-al, elmagyaráznád kispapám. Az enyém csak full pro (semmi ultra), de többet megy, és hogy csak TH hack-eltél röhögnöm kell volt ott minden, spéci skálázható kütyü, minden amit el lehet képzelni. Honnét szalajtottak csak nem Schumacher a fater és Prost a mutter, mert mindjárt elhiszem hogy így tudsz menni 1-2 hónap alatt.
    Te lennél régi versenyző azt hiszem az elsők között mentem veled, nem tudtad ki Tutuhaver, Nfree és ami a legfeltűnőbb nem tudtad ki az hogy POSEIDON pedig akkor ő volt a ranglista vezető, tehát a régi sofőr meséket hagy valami ovisoknak, azok talán beveszik.

    Jól vezetsz, igen? Hát nem, megvan még videón az a pár kanyar amit MR2-vel mentünk (lehet felteszem ha erőt veszek magamon) és te apám nem hogy 50., de nem lennél benne az első 500-ban sem. Tehát húzzál a jó (kamu) időiddel a vikicsako haveredhez, aki persze sosem csalt (ő sem milyen érdekes), mégis a nagy eszével beismerte ezt is a PH-n (ez is megvan fotón) aztán told az MW-t a gép ellen és ott csalhatsz bármivel senkit sem érdekelsz, ugyanúgy ahogy itt sem.
    Tehát végezetül a hülyék odaát vannak ott keresd őket!
  • trakk
    #40418
    Olyasmi.
  • tutuhawer #40417
    ez piros pont?
  • trakk
    #40416
  • tutuhawer #40415
    természetes, hogy gondol rá az ember, hogy "ha neki lehet, nekem is lehet". Ha ő nyer rajta, akkor én is hadd nyerjek rajta". De van másik fele is az éremnek: "ha az az ember elviseli, hogy nem teheti meg, akkor én is elviselem, hogy ki se próbálom" , "ha ő tiszta, akkor azt akarom, hogy vele egy lapon lehessen említeni engem." Ilyen gondolatok is vannak ám, és jó, hogy egy lapon említhetem magam XY-nal meg a többiekkel.

    BlackFox: én már küldtem privátot, ott "egyeztetünk" tovább
  • trakk
    #40414
    Senki. De senkit nem is érdekel. Nem tudom, mit akarsz mindenáron bizonyítani Tutunak, de inkább privátban tedd.
  • HITMANHUN
    #40413
    ha neked lenne egy jó pár profilod eggyet nem áldoztál volna be hogy kipróbáld azt a szar th hacket ???? és mi van ha ez a profilom volt beáldozható ???? uh micsoda kérdések :) vajon ki tudja rá a választ ??????
  • HITMANHUN
    #40412
    nem volt fura picit kettő olyan pilóta aki alap autóval repesz :) ennyire nem ??? mi ????
  • HITMANHUN
    #40411
    na jó segitek wiesmann a többi karaktert tedd hozzá és megtalálsz de már azt se használom az a bibi :D
  • tutuhawer #40410
    küldök privátot, mert Szabi töröl. Ez off-topic, nem szakmai.
  • HITMANHUN
    #40409
    mi van ha zt mondom hogy ez csak egy a sok profilom közül ???????? és valamelyikkel az előző ranglistán topp 10 be voltam nem mondom tény ként mert akkor össze törném pici lelkedet de kezd csak el a nyomozást ehez értesz ugy is a mások bemószerolásához kezd el nyugodtan van időd mint tenger