94802
  • kowavega
    #40780
    eszembe jutott valami... ugyebár, minden alkatrész minden kocsiba jó... a gold/platinum packok lényegesen olcsóbbak lettek
  • JuhaAasz
    #40778
    most tudatosult bennem, hogy ez a pár darab verseny tényleg a lehető legszarabb megoldás volt a részükről...minden kategóriának van 1 verseny, meg vagy 4 open verseny...most pl egy ilyen fejlődös, 1-2 kocsival rendelkező egyénnek, aki egy lexus is350-el szaladgál, egy pályán mehet MA, mégpedig a rockridge & unionon...a maradék open eventre felesleges bemennem, mert jönnek az A kategóriás kocsik...ha nem S-esek...én meg úgy nem indulok versenyre, hogy nincs legalább 1% esélyem a győzelemre... az már más, hogy 0.47 seccel vertem le egy gyengébb statú corollát, 7 nitróval meg 2 slinggel míg ő semmit se nyomott [#hehe

    nagyon, de nagyon piros pont a részemről ez a classonkénti 1 verseny + 3-4 open event...
  • EDI28
    #40777
    a véleményem erről jó :)....................

    S Class versenyen először nyertem erre lecheater-ezett egy orosz......

    3 S Class autóm van a Sesto épp hogy belefért
  • JuhaAasz
    #40776
    lényegesen változott azért az egész játék...másodprofilomba (nemesisbe) eddig az ugyanolyan statú silviák corollák a lecsóba se voltak, most meg elvertek :D pedig hibamentes kört mentem...ez tetszik...nem adják könnyen a gyózelmet
  • CortezK2
    #40775
    Nem jobb, de nem is rosszabb A Class besorolás meg olyan amilyen.....EA-s
  • B13A6
    #40774
    Gondoltam veszek valami D-set,hogy kipróbáljam,milyen egy lassú nyugis verseny a brook streeten,de 450k-ért chevelle vagy mx5 300k-ért nem vicces....inkább legyen 2 milla egy lfa-ra....+tudtátok,hogy a corolla jobb a silviánál?.....alap corolla D-ben van silvia csak E..tényleg csak reálisABB lett a stat ,de nem reális :D
  • JuhaAasz
    #40773
    high stakes reward card = 20k cash :D legalább ezeket is növelték emberesen :D
  • chris1997
    #40772
    A class az a turkáló Class.
    Ott az R8-am, GT2, ElCamion, Terlingua, Sesto, stb.
    Vicces.
  • B13A6
    #40771
    Mért jó hogy A classban van?....szerintem rossz mert classon belül sem tud hozzá megfelelő ellenfelekkel versenyzeni....lancer evo x-em ott virít A osztályban,de mit csináljak ott vele?....tudom,hogy a tempója alapján nem oda való....Nézzük mi van még A-ba....audi a1-be teszek race cuccot.....Ugyanolyan gyors mint az evo x-em ultra/pro val?.....Na ne röhögtessenek....
  • kowavega
    #40770
    az árak kb. visszamentek a régire (boostos)
  • chris1997
    #40769
    (most nézem, semmi tuning nics az RTR-X be csak minden partnak ugyanaz lett a képe mint a Pronak.. ejj)
  • kowavega
    #40768
    javaslom, nézzetek be az on saleba
  • chris1997
    #40767
    (most néztem az árakat... nagyon nem vészesek..)
    Eddig ez a legjobb Patch szerintem.
  • B13A6
    #40766
    Ezt pont eltaláltad ...1. futamom lincoln boulevard porscheval( ilyen se volt még) 7 mp alatt megvagyunk 6-an,egy betöltő ablak,kb egy perc,aztán 4-en állunk rajtnál.....
  • chris1997
    #40765
    (Shift R8 A Class... Ezaz... viszont a GT2-m is... he?)
  • JuhaAasz
    #40764
    nekem is
  • chris1997
    #40763
    (Csak annyi gond van, hogy tudtom nélkül tuningoltál fel az RTR-X-em :D (nem feltörés.))
  • chris1997
    #40762
    Nekem ez a car class... tetszik. Nem vicc, tetszik.
    Csupa jó dolog ez, az IGC árak növelése kis baj csak, boost árakat megnövelték annyi baj van, azon kívül semmi. Ez kibaszottul tetszik.
  • kowavega
    #40761
    nekem 9 s gépem van, de h az LFAm h lett jobb, mint a sesto...
  • kowavega
    #40760
    és ezzel mi a baj?
  • JuhaAasz
    #40759
    az azért elég érdekes, hogy az mp4-emre teszek egy 0-0-12-es ventura sport féket, és a gyorsulási érték nő 11-et, a max sebesség nő 2-t, és az irányíthatóság meg 1-t wtf is this?
  • B13A6
    #40758
    olyan ,hogy lotus elise megszűnt létezni....és úgynézem a régóta igc-s kezdetek óta bentlévő kocsik statjai tudáshoz képest bőven magasak,nehogy hülyén nézzen ki....
  • B13A6
    #40757
    4110 casht adott egy egyszerű high stakes...legalább vamivel növelték....murci igc ára lement 1,7mil.-re,de közben ilyen nissané fel 1,3-ra,gondolom kiegyensúlyozni akarták.....
    teletömték bugokkal,hogy most egy újabb évig legyen mit javítgatni
  • JuhaAasz
    #40756
    a kocsiárak durván az égbe szöktek :D
  • B13A6
    #40755
    A pályaválaszték az egy nagy szar....2 városrészből ,de onnan sok...mákom van vele,hogy egyiket szeretem,de ha nem baszhatom az egészet.....gondolom így volt a legkönnyebb...a partok egy bugosak,mindegyiknél a pro part képe van és improved,tuned helyett ugyanazt írja mint felette (race,street,stb.)
    kiadtak egy képet amin bugos volt a car dealerben a skill panel még most is
  • CortezK2
    #40754
    Minden alkatrésznek az eddigi helyett a volt 3 kulcsos cucc képe van?
  • JuhaAasz
    #40753
    hát a 2 pursuit, meg a 3 TE az kell... elég lenne belőlük 1-1 is BŐVEN...
  • B13A6
    #40752
    Eddigi t3-masaim közül csak a gts és a z4 gt3 nem lett s,többi igen (12-es boss,mclaren,....)...amin beszartam,hogy a lancer x-em A
  • zsomboor
    #40751
    csak az a baj hogy tele van minden buzi gyökerekkel
  • zsomboor
    #40750
    szerintem meg jó így, nem kellett eddig 5 mp-nél tovább várnom versenyre
  • Quqa
    #40749
    Én egynek örülök az MR2-m S lett és erősebb mint valaha, a Sestot úgy hagyta el mint ha el sem indult volna, pedig annak magasabb volt a stat-ja lényegesen.
    A kevés pálya egy kalap szar, a 10-bol 3 class-hoz kötött ha jól emlékszem, tehát versenyezni képtelenség a szokott helyeken.
  • BB0735
    #40748
    Nem tudom ki találta ki az autók statjait, de nagyon messzire gurulhatott a gyógyszere. A 911 GT3 RS-em 696 overallról lett 789-es, az LFA-m 665-ről 783. Csodálatos, élmény lesz az LFA-val versenyezni ezután, nyilván sok köze van a full ultrás kozmikus nitrós top autókhoz.
  • barack1997
    #40747
    hát ezért kár volt fentmaradni, egyáltalán world-ön is..
  • zsomboor
    #40746
    de legalább adtak színeket az ultra cuccoknak is
  • BB0735
    #40745
    Az nem egyszerű, amit az alkatrészekkel csináltak. 9/4/3 váltó helyére berakom a 6/8/3-mat, gyorsulás marad ugyanannyi, overall lemegy 1-el, nem rossz.
  • barack1997
    #40744
    MR2= A bocs félreirtam..
  • barack1997
    #40743
    Nekem a GT2 (996) is A, Egyedül az RTR-X S. Az a vicces, hogy az MR2 is S xDDDD
  • zsomboor
    #40742
    Nekem is, GT3 RS az "S" a többi meg nagyrészt "A"
  • barack1997
    #40741
    Single player minden NPC Piros Carerra GT-vel volt. Ez áma a választék :)
  • barack1997
    #40740
    ebből hatalmas anyázás lesz.. Szinte minden kocsim 'A' Class, 1 'S' Class van..