94802
  • kanyesz07
    #40906
    velemi s ez van, a m1 esemmel hogy teszek bele jobbat, de valahol szarabb, holott semmiköze nincs ahhoz..

    Ám faja Paganim veri a Sesto Elemento , GT2 , GT-R 35
    agyon nitrózák magukat meg juggernaut, én meg no powerrel lehagyom úgy hogy a mini mapon se látni

    Ám ami a fura. hogy a CCX elite-n semmitse állítottak.. És ha a stats nézük akkor sz*r.. És még a stock CCX jobb mint az Elite, ha úgy nézzük..
  • zsomboor
    #40905
    de vannak itt még érdekes dolgok, 8-8-as és 9-9-es turbó között pl. semmi különbséget nem ír
  • Failbunny
    #40904
    Nekem nem tetszik hogy beletettem hogy beletettem a porsche gt3 rs-be azt az ultra turbót ami 13% don a gyorsulásán és a gyorsulási adatja csak 3-al növekedett..

    Meg az árak..(jó az talán reális)

    Meg az hogy a miura sv nek is lett rendszámtáblája..bár lehet hogy eddig én nem vetem észre
  • zsomboor
    #40903
    Nekem meg GT3 RS-ben az ultra fék javytja a végsebességet, az irányítással meg semmit nem csinál
  • Ryder159
    #40902
    Igen ez most normális. Másik profilomban egy tiszta üres autóba pakolgattam az ultra cuccokat, és minden part lejjebb vitte az irányítást...
  • CortezK2
    #40901
    Nem tudom, de az én procarom a tiédnek az inverz változata :D
  • CortezK2
    #40900
    Hogy ne tudnám ki az a Nakazato...... Csórinak nem volt sok sikerélménye
  • KillerBlue
    #40899
    Ez normális?!

  • kaoszgolyo
    #40898
    Köszönöm a kitöltést! :) De csak azért ne írjátok ide, hogy leírjátok, kitöltöttétek, mert ha sokan kitöltik és ezt meg is írják itt, Szabi agyfaszt kap. :)
  • kruger445
    #40897
    Kitöltve.
  • barack1997
    #40896
    kitöltve, rá fogtok jönni a japán dolgokból, hogy én vagyok :)
  • JuhaAasz
    #40895
    kitöltve
  • kaoszgolyo
    #40894
    Ha van kedved, töltsd ki ezt a kérdőívet! Előreláthatólag 2012. augusztus 23-a délutánjáig/estéig lesz elérhető. Ha érdemesnek tűnik, megosztom itt az eredményeket. Kérlek, csak egyszer töltsd ki, és ne szemetelj bele! Köszönöm.
  • kruger445
    #40893
    Initial D-t láttad? Ha igen, értened kéne.
  • barack1997
    #40892
    Ezen besírtam xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • JuhaAasz
    #40891
    megtaláltam a world legjobb sofőrét :D

    külföldi csávó mottója:

    "no powerups is the best driver"

    english
  • CortezK2
    #40890
    Nem orrnehéz az, csak Black Boxosan AWD-s :D
  • kruger445
    #40889
    Hja, az árak... Végre megvettem a Nakazato-Skylinet (R32), de jobban jártam volna, ha nem várom ki és veszek egy garázshelyet. 400k-ról 700k-ra emelkedett az ára. Durva. De legalább jól megy, csak ugye orrnehéz.
  • zsomboor
    #40888
    Hát nem tudom, van ami jó, van ami nem...ezzel így kb. megint nem jutottunk sehová..
    az hogy egységes a tuning az jó, az hogy 5mp-nél nem vártam még tovább versenyre az mégjobb. (az más kérdés hogy meddig tölt és hogy továbbra is kihullanak rengetegszer az ellenfelek, de arról nem is volt szó hogy javítanák) viszont azt nem tudom hogy pl. a Porsche Boxster mit keres egy kategóriában a GT2-vel GT3 RS alap verziójával stb. Az autó árak végül is tényleg csak a régire emelkedtek vissza, de van egy pár érdekes..az M6 az nem kicsit drága az eddigihez képest...
  • Herwis
    #40887
    úgy látszik nem csak én nem vagyok oda az új "designért" meg újításokért://
  • noxwill
    #40886
    Beakartam menni a garázsba most és csak a töltőképernyő ment. Feladtam
  • kaoszgolyo
    #40885
    Volt nemrég egy kis balhé. Most hívjuk így, tök mindegy, minek nevezzük. Mára összeállt a kép, és kiderült, hogy olyan emberek szóltak leghangosabban, akik leplezni akarták, hogy nincs annyi tartalom a szavaik mögött, amennyit láttatni szeretnének, meg olyanok, akiknek rejtegetnivalójuk van.

    Kérek mindenkit, aki törölt a barátlistájáról, legyen szíves és értesítsen erről, hogy helyet csinálhassak a barátlistámon olyan játékosoknak, akik szívesen felkerülnének oda! Előre is köszönöm. (Sajnos a játék ebben is szar, nem jelzi, hogy elmúlt a kölcsönös listázás.)
  • Ryder159
    #40884
    Most meg nem bírom elindítani.. állandóan servererror...
  • trakk
    #40883
    Sajnos megint több volt a mese a tényleges munkánál... én vártam, bizakodtam, úgy látszik hiába...
  • Dunna
    #40882
    Úgy látszik maradok a Sims 3 nál és a World of tanks nál
  • Ryder159
    #40881
    Azért adtott nekem alkatrészeket is, de nem figyeltem hogy azokat be-e tette a garázsba
  • kruger445
    #40880
    Jöhetne már alkatrész is a PU-k helyett, folyton hozom a győzelmeket és csak haszontalanságokat nyertem eddig...
  • RYAN012 #40879
    A Porsche 911GT2(997) még mindig king autó, hiába mennek rs-el multizni. 1 jó pont :D
  • Gyuszopapa
    #40878
    Madarat tolláról,embert barátjáról.
  • Ryder159
    #40877
    15 verseny után vettem észre, hogy nem írja jóvá a pénzt amit kapok.
  • B13A6
    #40876
    Mindig ezt mondja mindenki...sejtettem,hogy most is fogja valaki....érdekes,hogy nálam minden ugyanolyan...talán mert nem nyúltak bele...mért nyúlnának?...csak munka lenne vele....
  • Ryder159
    #40875
    Itt minden tele van buggal. Olyan autókkal jónnek az AI-k, amik bent sincsenek...
  • GEMPAHUN
    #40874
    Öreg vállogasd meg szavaidat mert nem tudod kivel beszélsz
    el lett pofázva (Ismerösöm csalta az accot mert én 2 hétig oda voltam nyaralni barátnőmel a és el kurta és gartulálok neki még most is ) .
  • RYAN012 #40873
    Ja és még egy dolog tele van bug-gal car class.
  • RYAN012 #40872
    Sziasztok!

    Nekem tetszik a car class, csak annyia a gondom hogy kevés a pálya amin lehet menni, meg elég sok autóba belenyultak, (pl. nehezebben kanyarodik az mr2), meg még mindig az a hiba hogy nem tölti össze a versenyzőket még 6-ot se valakit mindig kidob és nem ad kártyát.
  • RED BULL F
    #40871
    ÓÓ basszus bezavart az Mk. A Fordot Golfnak olvastam... jól van ülj le egyes... :D
  • barack1997
    #40870
    Buzi hacker, nincs véleményem, kellene egy kis takarítás..
  • Quqa
    #40869
    Ember kapjál a fejedhez szűrő programról nem hallottál már.
  • Ryder159
    #40868
    Azért nem rakják be mert óriási leégés lenne ha fél évig dolgoztak rajta és 5 perc után ismét fel van törve...
  • JuhaAasz
    #40867
    ??