94802
  • zsomboor
    #42061
    Rosszul tette hogy megpróbálta pénzért visszavásároltatni Cseppet átvertem, ennyi
  • kaoszgolyo
    #42060
    Örülök.
  • chris1997
    #42059
    Hacker...

    Na grat. Hogy sikerült?
  • zsomboor
    #42058
    "Visszaloptam" a profilom...beszarás
  • SACONEX
    #42057
    oké lehet hogy az lesz.
  • chris1997
    #42056
    Akarod? vedd meg. E be jó lesz
  • Ryder159
    #42055
    Azt hazudják, hogy ők márpedig feljátszák a hangokat. akkor miért van a z4 GT3-nak mindenhol más hangja?

    Shift 2


    World


    Valódi hang:


    Ez utóbbi alálökhetnék world-ben.
  • SACONEX
    #42054
    jahh bocs WW
  • chris1997
    #42053
    Ha kell megveszed.
    (milyen R32)?
  • SACONEX
    #42052
    az R32 jól megy?
  • Quqa
    #42051
    Egy igazi hozzáértő (nevezzük hacker-nek) feltör bármit ha nagyon akarja, de azt nem értem ha visszaírok a játékban a kékben (amúgy nem szoktam) akkor hogy szerzik meg az adatokat. Mert ha így meglehet akkor a World biztonsága egyenlő a nullával!
  • chris1997
    #42050
    Azt nem tudom. De én mindent megteszek a protekció miatt. Kicsit lejjebb el is mondtam, hogy miket használok.
  • Quqa
    #42049
    És hogy törték fel vagy milyen módszerrel, hogy el tudjuk kerülni a hasonlókat.
  • chris1997
    #42048
    Transzgeci asszem visszakapta az accját.
    Valami pamela cevetevehannahmiafaszom volt, aki feltörte... XP
  • JuhaAasz
    #42047
  • chris1997
    #42046
    Oké tényleg bűzlik a meki :D
  • chris1997
    #42045
    Megkeresek egy MP4 tesztet....
  • chris1997
    #42044
    Sőt, biztos, hogy a CCX rendben, van, mert a TOpGear-ben tesztelték és a hangja olyan a CCXnek mint egy CCX-nek :D
    McLaren is oké, sőt, a bugatti is.
  • JuhaAasz
    #42043
    nemtudom. annyit tudok, hogy néztem a videót és mikor az undercoveres rész ment veyronnal akkor felfigyeltem a hangra, hogy wtf!? rátekertem egy hang-kakaót, és egy az egybe ugyanaz, mint az mp4-nek a worldbe. youtube-on néztem egy videót, az mp4 hangja nem olyan. tudom apróság, meg hülyeség ennyin kiakadni, de már lassan ott járok, hogy megbánom azt a napot amikor elkezdtem játszani ezzel...
  • chris1997
    #42042
    Akkor most a McLarennek van Bugatti W16 hangja, vagy fordítva? Mert ha igen, akkor a CCX is. De szerintem a CCX-nek a V8-a rendben, a McLarennek is. Mivel a veyronban is V8 van... csak 2X V8. Így W16.
  • JuhaAasz
    #42041
    Dealcsy: hatalmas köszönet a nosztalgia videóért...úgy érzem, hogy a hosszabb távú játékfelhagyás, tényleg kurva hosszú táv lesz. most igazán nagyot csalódtam a játékba. ennyi telik tőlük?

    Undercover Bugatti Veyron motorhang (az utolsó darab fordulatig) = World McLaren MP4 motorhanggal.

    vicc.
  • zsomboor
    #42040
    Jaja , meg 5 liter benzint, azzal felgyújthatja magát
  • B13A6
    #42039
    6 packs?...Küldjé neki 6 csomag gyufát azt boldog lehet...
  • zsomboor
    #42038
    Amúgy nem tudom, valaki azt mondta hogy az open eventek használhatatlanok meg hogy a kis szintűek meg nem tudnak hol versenyezni...eddig 8 versenyből 6-ot nyertem lvl2-5-ig, ami kettőt vesztettem ott meg a rohadt 50-es bénája 2 magnet+ rammolásal vert le, de az autója akkor is csak kicsit volt jobb mint az enyém, tehát nekem egyelőre még mindig működik egész normálisan a matchmaker, de így volt a másik profilomban is....amin még dolgozok hogy visszaszerezzem, van több regisztrációm is ugyan arról a napról és valószínüleg ugyan azt a dátumot használtam...márcsak ki kéne találni hogy hol tudom azt megnézni vagy hogy egyáltalán meg lehet e nézni ez viszont nem hangzik jól, egy eddig számomra teljesen ismeretlen ember felvett ma és írta facebookon..: "6 packs or i will start deleting cars and drivers
    Sweetie " na meg az anyukád picsája bazzeg szóval ez valahonnan tud rólam, de gőzöm sincs ki lehetne a játékban...az egyetlen akire gyanakodhatnék némileg az meg tud angolul és már vagy 3 hete a "barátom"...ez a szerencsétlen olyan baromságokat is ír hogy fejenállok tőle pedig én se vagyok valami perfect, nem google translator mert nem olyan mint a délamerikaiak, de nem is normális
  • chris1997
    #42037
    [OFF] pontosan.
  • kaoszgolyo
    #42036
    Az stb. a biztonság legfontosabb összetevője. Én is alkalmazom.
  • chris1997
    #42035
    Nekem a biztonság annyi:
    -World-höz és az Emailhez két külön jelszó van
    -Semmi ismeretlent nem veszek fel.
    -EA forumon nem szólok be :D
    -Senkinek nem adom az adataim(egy valaki tudja, de ő megbízható).
    -Biztonságos Email szolgágltató
    stb.
  • Undertaker189
    #42034
    A 350 vagy a 370z a jobb?
  • zsomboor
    #42033
    Az a baj hogy az email változtatásnál egyetlen megerősítő link vagy biztonsági kérdés nincs, egyszerűen semmi...oda változtatod ahova akarod ha valahogy a játékon keresztül vagy akárhogy máshogy megszerezted a másik adatait, még csak fel se kell törni a másik email fiókját mert oda annyit küldenek hogy sikeresen megváltozott az email és szevasz...könyörgöm ez milyen baromság már?
  • B13A6
    #42032
    Egyelőre azt se tudjuk hogyan törnek fel valakit.Amilyen gyakorisággal megtörténik nem magunkban ,hanem megint az EA-ben keresném a hibát.És ha tényleg csak egy kis indíték kell nekik,az azt jelentené,hogy bárhol bármikor feltörnek.De még ezt sem tudjuk...lehet,hogy azért pont azokat törték fel akiket,mert ök valamilyen ponton gyengék voltak(feltörhetők)...
  • chris1997
    #42031
    inkább azzal, aki provokálja magát. Azzal, hogy a VW Turbóbohóc bogarat megszégyenítette(GT3RS), azzal lett ellensége. Valószínű, mivel tényleg provokálta magát, ezért esett pofára. De akkor is szar érzés, hogy fel van törve az acc én már tapasztaltam kétszer is, azóta minden faja.
  • EDI28
    #42030
    ez történik azzal aki feltűnősködik
  • zsomboor
    #42029
    Nekem is ez volt az első amit láttam reggel.....viszont azt honnan a szarból tudja hogy mi az email címe a hackernek!? Csak azért mert szívesen "elbeszélgetnék" vele én is mivel hogy a support az nem fog segíteni mert b@sztam valós születési dátumot megadni....
  • chris1997
    #42028
    Felkelek és mit látok..
    Transzg*cinek meghekkelték az accját. Az konkrét...
  • kaoszgolyo
    #42026
  • trakk
    #42025
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remélem, egy percig sem gondoltad, hogy ez valódi.
  • Dealcsy
    #42024
    Haha, röhög a vakbelem...

    Más: ej, de várom 2013. április 13-dikát... (szegény friccek, de sokba került ez nekik, ripityára törni álomautókat...)
  • BENCE4
    #42023
    :DDDDDD
  • BENCE4
    #42022
    www.youtube.com/watch?v=6o3Cqlj6sxw&feature=related
  • Dealcsy
    #42021
    Egy kis nosztalgia és még abból az időből, mikor mindenkinek kivétel nélkül ott volt a seggén a tojáshéj, vagy még nem is létezett... (tudom, a mondat utolsó része kicsit morbid)