94802
  • chris1997
    #42144
    Bakker, pedig, tényleg nagyon sokat már nem látok belőle..
    Mindenki elcserélte GT2-re? De akkor miért nincs abból se olyan sok?
    Érdekes, asszem a fél nép lement a játékról..
  • tutika14
    #42143
    Ja! ez a láthatatlan dolog nagy poén xDD Párszor volt nekem is :D HS-en mentem egyedül és a végén írta egy pali, hogy egy "anyabaszó rammer" vagyok XDDD
  • goregrind #42142
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1233324348&no=42140]#42140[/URL]

    - 0 rep/pénz a hosszú töltések után szokott előfordulni, az okok lehetnek a második válaszban felsoroltak...
    - augusztus 2..-ei frissítéssel történtek
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    - Events-of-the-Day: az eventek mostantól dinamikusan váltakoznak minden nap (naponta 12-15 event lesz elérhető).

    - Új Car Class rendszer: az autók többé nem lesznek Tierekre korlátozva, ezek helyett osztályok lesznek (E, D, C, B, A és S)

    - A játékosok mostantól ha fejlesztik autóikat, azok magasabb osztályokba léphetnek át az Overall statisztika alapján.

    - Az autókereskedés, az autó eladás, és az autóválasztó menük kezelőfelületei átalakításra kerültek, a könnyebb és rugalmassabb használat érdekében. Az autók mostantól görgethető listába lesznek sorolva, szűrők alapján (például osztály). Egy új panel mutatja a Skill modokat, a teljesítmény alkatrészeket, és az Aftermarket alkatrészeket amik az autón/autóban vannak, mielőtt megveszed. Ezekre az alkatrészekre ha a kurzort rávisszük, akkor láthatjuk is az értékeiket.

    - A teljesítmény alkatrészek nincsenek többé Tierre korlátozva, bármely alkatrész beszerelhető bármelyik autóba.

    - Minden utcai teljesítmény alkatrész elérhetővé válik IGC-ért a Performance Shopban.

    - Új garázs helyek nyílnak meg a következő szinteken: level 12, level 20, level 30, level 40, level 50 (A játékosok visszamenőlegesen is megkapják a garázs helyeket, tehát aki level 50, az 4 garázs helyet fog most kapni).

    - Az A.I ellenfelek mostantól többféle autóval indulhatnak ellenünk.

    Változtatások & Bug javítások:

    - A multiplayerben a maximum játékos szám 8-ról 6-ra redukálodik.

    - Az eventeknek többé nincs szinthez kötése.

    - Az autók amik elérhetőek IGC-ért nincsenek többé szinthez kötve.

    - A vizuális packok amik elérhetőek IGC-ért nincsenek többé szinthez kötve.

    - Az autók javítási költségei át lettek állítva.

    - Az IGC-ért elérhető autók árai át lettek állítva.

    - A SpeedBoostért vásárolható egyes autók árai át lettek állítva.

    - Az új Driver profilokon a kezdő pénzösszeg meg lett növelve.

    - A "Misc" kategória a Performance Shopban törölve lett.

    - Kijavították azt a hibát a Skill Workshopban, ami miatt a szűrők üresnek látszottak miután a Store aljára görgettünk.

    - Kijavították a BMW M6 Convertible vinyl tükrözési hibáját.

    - Néhány hiányzó sérülési részletet hozzáadtak a BMW 135i "Flexor" Editionhöz.


    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1233324348&no=42133]#42133[/URL]

    Hatan a lobby-ban, de csak 3-4-5 játékos a versenyen

    tapasztalataim szerint ez lehet:
    * internet kapcsolat hiba valakinél
    * okozhatja trainer vagy egyéb hack
    * sok idióta torrent/DC++/egyéb le- vagy feltöltés mellett játszanak (fos internettel)

    Láthatatlan, nem mozgó játékos

    Aki valójában mozog, csak te nem látod. Ezt okozhatja szintén a fos vagy egyéb internet kapcsolat hiba, de lehet az ok valamelyik trainer/hack használata...

    Nálam is előfordult már jó párszor ez a meglepetés!
  • Quqa
    #42141
    Én is előkapartam az M1-et (úgy sivít várom mikor hullik szanaszét) és marha érdekes úgy kilő a rajnál mint a fene (2db IGC-s perfec-tel), jön a szíjjel tuningolt GT3 mellette jugger-al és lemarad.
    Ráadásul jobb időt ment Condo Row-on mint a GT2.
  • gduck
    #42140
    Sziasztok!

    Régen játszottam és van pár dolog amit nem értek:

    - verseny végén miért van néha 0 rep és 0 mani? (mind1 hanyadik vagyok)
    - miért látszódik olyan kevés verseny a térképen? (pl. Mason Streetet se látom)

    Előre is köszi!
  • BENCE4
    #42139
    10 percet játszottam 3 as ülti és smoke ablak köszöntem elég is volt mára:D
  • zsomboor
    #42138
    Ez a majom leszedte a body-t az Audi quattro-ról, letörölte a rally-s festésem, ...full utra tuningokat pakolt a régi Imprezába, bezzeg a rally-s festést erről is leszedte, nem baj, végül is csak 3-4 órán keresztül buzeráltam a csillagokkal meg a színekkel rajta. Amellett hogy 90%-át elhasználta az ultra tuningjaimnak tett egy szívességet is, letörölte a bodykitet a TH-s IS300-ról amit én is le akartam csak nem volt hozzá szívem De legalább megvan minden más egyelőre úgy látom, így kb. 2000 boostból megúszom mindennek a visszaállítását (kivéve a tuningokat, azt majd reménykedek hogy nyerek) már amennyiben nem készül velem is úgy eljárni mint Transporter barátunkkal Viszont az kiderült hogy bénán megy, kicserélte sok autómban a skillek közül az egyiket Redline-ra

    Amikért igazán ölök és legtöbb időt töltöttem azokat viszont békén hagyta szerencsére, E46, M3 GTS (E92), GT2 997 és a CSL

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Viszont így már nem fordul annyira teherszállító hajó módon a Subaru, kár hogy még mindíg nem jó semmire ott ahova ezekkel a tuningokkal így került (B)


  • B13A6
    #42137
    és megvan a 4. karambolom is a semmivel....nem normális ez a "játék"
  • B13A6
    #42136
    Most csak én mozogtam egyedül :D...persze valami köcsög százmillió nitróval nyert...
  • Freeman16
    #42135
    Velem ez gyakran előfordul volt olyan, hogy vezettem a nyomomban sem voltak de +0,11mp-vel 2. lettem ezért szoktam nitrozni néha a biztonság kedvévért.
  • kruger445
    #42134
    Szabadkártyás raliversenyző.
  • B13A6
    #42133
    6-an vagyunk lobbyba...versenyben márcsak 4-en...pályán 3-unkat látom,és ketten mozgunk is....és még mielőtt beérek célba(én képernyőmön fizikailag 1.ként) megnyeri a versenyt egy olyan autó amit előtte nem is láttam a lobbyban....A world házatáján minden rendben tökéletesen működik..
  • zsomboor
    #42132
    Jah...de talán kommenteltem neki valahova valamit előtte, azt nem tudom, 50-60 kommentet biztos írok naponta...illetve írtam, most egy időre asszem befagyasztom a facebookon való segítségnyújtást, meg tudok egy-két embert aki még ilyen üzemben csinálja mint én, megpróbálok nekik is szólni valahogyan hátha valamelyikben ismét összefutok kedves barátommal
  • chris1997
    #42131
    Csak ennyi?
    Eh... akkor lehet osztani észt máshol kéne :D

    Bár, az adataimban is érdekes dolgokat írtam.....
  • zsomboor
    #42130
    Mondom, miután feltört azután jelölt be és írta azt amit...én is rendszeresen osztom az észt a facebook főoldalon, meg 1-2 csoportban....
  • chris1997
    #42129
    Na én ezért nem jelölök vissza senkit sehol, ha nem ismerem.
    Sőt, fosbúkon se vagyok aktív, csak a csoportokba, ennyi. Vagy osztom az észt az FB- s World-ön.
  • zsomboor
    #42128
    Ja egyébként facebookon messze kerülni Isabela De Vuega és Monica De Vuega nevezető embereket...játékban pedig TRIWINGAR nevű egyént, én játékban is összeakadtam velük és facebookon is..meg is lett az eredménye Az érdekes dolog hogy teljesen függetlenül egymástól volt a játékbeli és facebookon levő egymásraakadás. Játékban csak úgy láttam versenyben és miután felkent a falra párszor kapott egy két csillagot tülem jutalmul, ennyi...aztán facebookon ma reggel felvett barátnak ez az Isabela De Vuega és külde azt kedves kis üzenetet amit már kiírtam egyszer....most meg Transporter barátunktól tudom hogy ugyan az a kettő. Komolyan elég vicc hogy csak így fel lehet törni bárkit a játékból...
  • B13A6
    #42127
    Akkor flexor rendben,de az infiniti úgy csítelt,hogy amikor nitrózott mindig elszáguldott....
  • chris1997
    #42126
    Infinitinek nincs hipernitrója...
  • chris1997
    #42125
    Infinitinek passz
    Flexornak mindig is volt. C-be az fasza nekem X)
  • B13A6
    #42124
    infinitinek meg flexornak mióta van hipernitrója?
  • SACONEX
    #42123
    nekem már az is elég lenne, ha nem dobálna le, nem töltene sokáig és nem adna 0 casht meg repet(bár ha megvárod hogy 1 mögötted lévő beérjen a célba akkor sose ad 0casht meg repet)
  • chris1997
    #42122
    Még komolyan mondom, a speedhack is lószar ahhoz képest, ha account hack van...
    Mert akkor megy a World plusz a eredeti EA játékaid.
  • zsomboor
    #42121
    De különben is ez a legkisebb gond a játékkal ...
  • SACONEX
    #42120
    marketing :S
  • zsomboor
    #42119
    Az nem jó nekik...így végig kell néznie a játékosnak a boostos autókat is megnézve, amolyan hírdetés szerű dolog szerintem
  • B13A6
    #42118
    Marha jó,hogy ugyanazon a futamon ha evo x-el megyek be telerakja mr2-vel,ha meg elite zl1-gyel akkor meg tele rakja igc-sel....
  • RoboKutya78
    #42117
    Hát srácok szörnyű ez az új rendszer amit kitalált keedves Dreew barátunk.aki most kezdene neki a játéknak és a játékpénzes autókat keresi az igencsak belefárad majd és lehet inkább befektet egy starter pakkba:) anniy eszük lehetett volna hogy csinálnak egy ingame listát
    ez is egy mínusz pont a srácoknak.

  • SUNNY84HUN
    #42116
    ne már így is hidegfront van :)) megfagyna az egész minden még a hondám is
  • tutuhawer #42115
  • SACONEX
    #42113
    szerintem jobb ez a classokba osztott kocsik mint a tieres, mert több esélyed van nyerni :D
  • tutuhawer #42112
    Szabi a poénra kap tőlem egy piros pontot

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    adok neki, mert ő a főnök, és ha megsértődik... törli az egész topicot, de még az SG-t is, sőt még az internetet is
  • Big Boss Hu
    #42111
    Ez a class dolog jobb mint a tier? Felmegyek és azontúl, hogy még mindig nincs chat :D gyakorlatilag van 10+ autóm class a-ban 3 b-ben és 1 s-ben.
  • Freeman16
    #42110
    Azt hiszem akkor nem tölt be ha safehouse-ból jöttél ki nálam legalábbis.
  • zsomboor
    #42108
    Na elbeszélgettem a supporttal, kikértem tőlük a születése dátumom meg adott egy biztonsági kérdést is, így mostmár nyugodtabban leszek Mint értékes vásárló kaptam egy 15%-os kupont, mivel én nem tudok vele mit kezdeni bankkártya nélkül, ha valaki kéri odaadom szívesen...
  • trakk
    #42107
    "sziasztok. nálatokse tőlt be a word:)?? "
  • chris1997
    #42106
    Szabi csak viccölt... :D
  • BDGO94
    #42105
    mien 2010.: ) az miben másab amugy ??
  • BDGO94
    #42104
    na már betöltőt .. Mi lehetett vele .:S vagy 10 percíg fekete kép volt kiléptem vissza és most jó:S:)
  • BDGO94
    #42102
    sziasztok. nálatokse tőlt be a word:)??