94802
  • HUNRRIKAN
    #43455
    Szia lesz valami abból a pagani tesztes videóból egész nap várom ám tőled :)
  • JuhaAasz
    #43454
    Akkor én meg ÍGY
  • goregrind #43453
    Ja, és még annyit, hogy:

    .
    ..
    ...
    ....
    .....
    ......

    ¤

    nehogy már ne én legyek az, aki a legsötétebben, a legsötétebb dolgokat irkálja...
  • goregrind #43452
    Jelenleg szinte egyáltalán nem megy nálam! Volt valami x giga frissítés (hogy megint mi, azt nem vágom), és azóta kampec...

    bekaphatják bő nyállal
  • kaoszgolyo
    #43451
    Még annyit mondanék: ****** ********* ***** ***** *******!
  • goregrind #43450
    Csak most vetted észre? A legutóbbi pötcsh óta nem műxik... ...ez sem!
  • kaoszgolyo
    #43449
    Mi a szar ez, hogy nem lehet Free Roamban jobb klikkel előhozni más versenyzőkön a menüt?
  • tutuhawer #43448
    Heló. Én néha elszállok , de utána pofára esek szerencsére, a fórumba pedig nem volt időm annyira rézletesen beírni. A tuningolásom pedig... egyedi, minden értelmet nélkülöz. Az SRT8-ba csak pirosakat raktam, mert az volt, ez nem színkód, csak ez jutott bele.
  • JuhaAasz
    #43447
    wát dö fákk? elsőre értelmesen kérdezte ezt nem vitattam. viszont mivel semmi válasz nem érkezett (belegondolván amit lejjebb énis és chris is írtam), már egyből magyar mentalitásosozni kellett?
    mert ahelyett, hogy a mentalitással verné ki más agyába a vizet, megkérdezhette volna értelmesen 2x-orra is...ha már elsőre sikerült.

    én komolyan nem értem a mai embereket...
  • NicoKoko759
    #43446
    Szerény véleményem szerint, értelmesen kérdezte! Maximálisan egyetértek a mentalitásos mondatával is. Na, de én is visszavonulok.
  • chris1997
    #43445

    Ne légy elszállva magadtól :D
  • JuhaAasz
    #43444
    jééé, és nem kevesebb, mint egy nap egy óra és 17 perc után jön is a segítség számodra (carmina).

    nem is volt olyan sok, hogy ne lehetett volna megvárni, vagy esetleg újrakérdezni értelmesen.

  • SUNNY84HUN
    #43443
    szerintem ez pont akkora
  • NicoKoko759
    #43442
    Én segítek Neked! Minden autó megvan, amit kiadtak. Limited, jugger,nfs,bfh,alap stb.. Szóval, elküldöm privátban. Szép napot! :)
  • Overburner
    #43441
    Csak méretügyileg lehetne gondok szerintem , az eredeti ennél tuti nagyobb. :D
  • kruger445
    #43440
    Korrektül ki lett dolgozva, az biztos.
  • Overburner
    #43439
    Nem szarral gurigázott a csávó :D
  • chris1997
    #43438
    F*szt csak nem olvastam :D
  • JuhaAasz
    #43437
    szép summát kaszál vele az öreg :D
  • JuhaAasz
    #43436
    he lopod a kérdéseim? :D
  • chris1997
    #43435
    Nagyon szívesen.
    Arra nem gondoltál, hogy ritka a Red jugg autók? Vagy hogy akinek megvan, az már nem játszik? Belegondoltál, hogy ezek a red juggerek tavaly voltak kaphatók TopUP-ba és mennyire kevesen vették? Dehogy...
  • SUNNY84HUN
    #43434
    nesze neked mr2 -ből lambo lett nem semmi
  • JuhaAasz
    #43433
    igen, abszolút el vagyunk szállva magunktól.
    mindegy...nem az én bajom az életbe, hogy nem tudod mit beszélsz, hova milyen szavakat vágsz.
    azért adnék neked valamit, amit nézz meg (vagy bele)

  • Carmina
    #43432
    Köszönöm Krisz a beszólást..A hülye is tudja, mire írtam az egy szót!
    Overburner! Annyit fűznék hozzá, hogy ezek egységesített piros színben vannak. Ugyanúgy, ahogy a kék változatai.
    Na, de befejeztem. Megyek inkább játszom az oroszokkal, portugálokkal. Azok legalább nincsenek elszállva maguktól.Császtok.
  • JuhaAasz
    #43431
    ott a pont.

    egyébként az általam leírt 3 mondat miatt, ami "ezek szerint"-el keződidik miatt épp, hogy az egésznek semmi köze a magyar mentalitáshoz.

  • chris1997
    #43430
    Három szó! Egyéni Szoc. Problem.
  • Carmina
    #43429
    Egy szó! Muszáj!
  • Overburner
    #43428
    Amúgy reteksok mulik azon h mien a kocsi alapszine és a féstésnél az első réteg ami nálam teljese leszokta takarani az eredeti festést mi a szine, mivel a 2 vmien szempontbol más hatást hoz össze. Nembiztos hogy csak egy alap szinkódja van amit keresel.
  • Overburner
    #43427
    Adblock a böngészöhöz és minden problémád megoldódik. :D
  • JuhaAasz
    #43426
    miért kell magyar mentalitással dobálózni? ilyen piros team escape-s kocsi nagyon nagyon régen volt kapható boost mellé...meg jómultkor lehetett nyerni. ezek szerint nincs senkinek se aki fórumot olvas. ezek szerint akinek talán van, az nincs a fórumon. ezek szerint akinek van és a fórumon is van nem látta a hozzászólásod, mert azóta sok hozzászólás íródott.

    muszáj volt egyből magyar mentalitásosozni? MUSZÁJ???!!!!
  • Driverkiller30
    #43425
    Köszi :D
  • adamatts
    #43424
    mondtam Killer hogy ne csináld meg gymkhanasra így sokkal jobban néz ki ez legalább egyedi ilyen festés nincs még1 az fix grat
  • Carmina
    #43423
    Hihetetlen, hogy egy piros GTO-SRT8-SRT10 tulaj nem bír leírni annyit, hogy mi a színkódja a gépeknek! Magyar mentalitás..(nem igaz, hogy senkinek nincs meg valamelyik autó). Az is hihetetlen, hogy nem (vagy alig) használtok külön reklám blokkolót, külön tűzfalat, vírusirtót, féregirtót! Erről szól 10 éve minden informatikai biztonsági cikk. Nem csodálom, hogy annyi embernek ellopják a pay-pal, nfs és stb. jelszavát.
  • Driverkiller30
    #43422
    bocs de én csak ezt az oldalt tudom, amit el is fogad az sg.hu.
    Am fent kattints arra hogy continue
  • mamiya70
    #43421
    öcsém, milyen oldalra visznek a képeid!?! ha rákattintok valami on-line kukkolós oldalra dob...
  • chris1997
    #43420
    tényleg jó lett. Szép.
  • Overburner
    #43419
    Szép lett grat :D
  • Driverkiller30
    #43418
    Megvettem a Ford Focus RS-t és meg is csináltam a festését.
    Jól sikerült (szerintem) ezért felrakom.
    Íme:


  • HUNRRIKAN
    #43417
    Még mindig várom REXINFERNUM arról a cinegéről a videót feltudnád rakni nekem a linket ha szépen megkérlek mert mos elmegyek egy órácskára veszek egy startert és ha tetszik a cinege ma meg is veszem ám és akkor már melléd merek ülni arra a villany drótra
  • kaoszgolyo
    #43416
    Na! Végre egy normális kocsifestés! Egyszerű, nem rikító, nem buzis, nem akar ugatni, nem akar harapni, csak szimplán fasza. A rendszám színben passzol, szövegben nem annyira, de poénnak jó. A gyémántokig meg majd csak elvergődsz valahogy. Kár, hogy nem erről van szó. :D