94802
  • chris1997
    #43495
    MOMO Force-al türhető?
  • Quqa
    #43494
    Igen van (remélem) ment pü-be, de ez a RaceRoom is nagyon jó az meg a GTR Evolution-hoz hasonlít és alapból ingyenes. Tegnap nagyon jókat mentem vele persze még csak offline-ban, de pro -ban elég kemény. Billentyűvel is vezethető mind kettő de a kormánnyal jobb egy cseppet.


    #43491 Ilyen naponta van nálam, bár alig megyek pár kört. HS-en is volt már 3 a lobby-ban, de csak 2-en indultunk, itt is kivág 1-et.
  • chris1997
    #43493
    GTC befigyel
  • csiliboy
    #43492
    7 versenyző a lobbiban? :)
  • goregrind #43491
    Hol a hiba a képen?

  • Overburner
    #43490
    Nem értem miért kell ilyen trágya op fosokat berakni mint a legtöbb Porsche...nem is a kocsival van a baj hanem a gány nitrójával.....simán lelehetne elözni mert nemtud vezetni az illető de nem egyenesbe rám nitrozik azt kilök....hát gz.
  • SUNNY84HUN
    #43489
    a t. e -től hányni tudnék , de amióta buta agresszív vandálok a fakabátok az ucsó patch óta elszaladgálok , és nem mellesleg ultrákat ad ültetésekkel fűszerezve
  • JuhaAasz
    #43488
    a festés nagyon tetszik :)
  • chris1997
    #43487
    Szívem csücske ez az autó
  • Nomish
    #43486
    Chris,ezt csak neked,mert tudom hogy szereted! :D



    Mellesleg szerintem nem is sikerült rosszul a festés^^
  • SUNNY84HUN
    #43485

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mekkora troll vagy
    , nekem meg fáj a fejem , tegnap sok volt a jaffa
  • chris1997
    #43484
    Van.
    Tegnap járt le. 15000-es volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vagyis, ha lesz kód TUDNI FOGSZ RÓLA!!! Amúgy nem volt :P
  • kowavega
    #43483
    na a vinylezéses téma... első kép.. voltam tetováltatni megint, gondoltam megosztom, az a vinyl izé.. a 2. meg.. 1 kikúrt vrseny sincs abban a zónában ahol köveznem kell..
  • nfsmw4ever
    #43482
    Mázlista. :-D Nekem ez az egyetlen 50x-es. De jól esett. A jackpot is jöhetne, hogy legyen mit printszkrínezni
  • Nomish
    #43481
    Nyertem már párszor 50 nos,50 slingshot...50 magnet...-.- Ez is jackpot,mint az 1 Millió Cash.
  • nfsmw4ever
    #43480
    Szevasztok! Beteszek egy képet, amin elképedésem tárgya látható. Még múlt vasárnap történt, csak hát időm nem nagyon volt eddig.


    Gondolom nem túl sűrű a megjelenése...
  • Nomish
    #43479
    Bazz...olyan jót mentem egy órája a japán gépeimmel,hogy nem tudok aludni...megyek is vissza meghajtom őket még egy kicsit. Nem is rossz ez a C meg B kategória annyira. Az MR2 a B és az A határain lavírozik,bugos így A-ba is beenged,de verek vele Murcielagot és társait,hatalmas! :D
  • B13A6
    #43478
    Multkor reklámoztad a gtr2 kódot,az van még? :D
  • goregrind #43477
    Nem csak a world - én sem! Az rendben van, hogy gyorsabb egy két dologban, mint a win7, de hogy néz ki az egész? Öt éves gyerekek készítették 5 éves gyerekeknek?? Tesztelgettem, ízlelgettem, de egy nagy rakás
  • trakk
    #43476
    Nagyon úgy néz ki, hogy engem se láttok jó ideig a játékban, úgy tűnik, hogy a World nem szereti a Windows 8-at.
  • kaoszgolyo
    #43475
    Az micsoda?
  • xXcsabi1987Xx
    #43474
    sziasztok
    van már BOOST kód?
  • gduck
    #43473
    Újra elővettem a játékot és egyet kell értenem veled :( Valahogy a kezdeteknél jobban tetszett XD
  • kaoszgolyo
    #43472
    Egyre romlik az állapotod. :D
  • Quqa
    #43471
    Rájöttem miért ilyen fos ez a játék a nem lévő pályák és az idióta játékosokon felül. Az erőforrások jelentős részét az foglalja le, hogy a program az ideális ívre, ugrató, bukkanó után pont elénk tegye a civil forgalmat, ha netán mégis elférnénk mellette ráhúzza a kormány, vagy kijön valami a falból úgy hogy pont elénk fordul.
    Ugye múlt héten volt róla szó hogy kikérik a közösség véleményét túl nehezek, erősek e a civilek vagy a rendőrök. Hát pont leszarják sőt HS-en még agresszívabbak lettek. Tegnap 10 futamból 2-őt sikerült befejezni (Silvia,10 lvl, utcai cuccokkal), mert körbeállnak 3-4-en, megelőznek és nem lehet errébb tolni őket. A legújabb (ezt még nem láttam), megelőz a sün szgk. esetleg eltűnik egy kanyarban és ott megfordulva iszonyatos sebességgel jön szemben elkerülhetetlenül. Ma találkoztam hasonlóval egyenes szakaszon is.

    Aki nagyon szeretné a GT4-et (mert azt hiszi majd jól megy) csak szólok semmivel sem jobb a GT3-nál, az új GT2 meg simán elveri.
  • kaoszgolyo
    #43470
    Bármennyire is vonz az öngyilkosság, mégse kéne ilyen fiatalon eldobnod a földi életet.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Várj hétfőig.[spoiler]:)
    [/spoiler]
  • B13A6
    #43469
    murci
  • noxwill
    #43468
    nem érdemes
  • Pongyi
    #43467
    Én is csak azért tettem fel ujra mert két autót is boostért vettem meg:D
  • chris1997
    #43466
    Valahogy erre a kérdésre megjött a kedvem egy kis lövöldözésre... főleg az IGC miatt :D
  • samu15
    #43465
    sziasztok Igc sek közül Aston Martin DBS vagy lamborghini murcielago lp640 a jobB ??
  • noxwill
    #43464
    jah.... de csak majdnem....
  • chris1997
    #43463
    Majdnem sikerült EA...
  • noxwill
    #43462
  • noxwill
    #43461
    Faszom má a bugokba. És ez még "kisebb".....

  • kaoszgolyo
    #43460
    Guinness-rekord: a legnagyobb lehúzás.
  • Nomish
    #43459
    Az is elképesztő,hogy két év után,mikor fejlődnie kéne egy MMO-nak ez inkább visszafele fejlődik. Csak a játékba ölt pénzem miatt vagyok még mindig játékban,már rég abbahagytam volna. Tudom,hogy nem nyerhetek,de megpróbálom azért jól érezni magam a pénzemért. A k*rva anyjukat! :D
  • Pongyi
    #43458
    Elképesztő h lv50-es szarháziak teleportálnak!!!!!
  • JuhaAasz
    #43457
  • Pongyi
    #43456
    HÁT NEM HISZEM EL H MINDEN KÖRBEN TELEPORTÁLÓ VER MEG!!!!!!! Összeszarom már magam komolyan. Nem hiszem el h az EA nem tesz semmit ez ellen! Belese merek abba gondolni h az milyen lenne ha egy autót megvennék 20.000 boost-ért és egy teleportáló pöcs verne meg......Feljelenteném még a rendőrségen is:)