94802
  • noxwill
    #45025
    Tuti Carrera GT lesz.
  • kanyesz07
    #45024
    és ha egy pagani zonda tricolore? vagy huayra? Ha már a reventon is itt van :D

    vagy netán Koenigsegg Agera?
    vagy a régi Bugatti EB?
    vagy a Porsche Carrera GT?
    vagy kitudja?
  • veszettróka
    #45023
    A Geulach féle "változások a nyelvi fájlokban" topikot az utóbbi frissítésről nem találom az Ea fórumon. Törölték? Nem csinálja már? Valahol máshol tud valaki hasonlót?

    Spot the devs: pff megint vehetek valami virtuális izét.
    Minden normálisabb online játékban egy adott ideig tartó játékélményért fizetek. Sikeres, stabil játéknál aminek van jövője, ott egy iylen kifizetett élmény-adag (gyk.: példa: új kocsival futott versenyek) egészen hosszan tartó is lehet. Aztán ott vannak a havidíjasok is.
    De ez itt...itt ez már lejárt lemez, itt valami nagyobb dolgot készítenek elő frissítésről-frissítésre a gondozók (véletlenül se fejlesztők). Valamit, amit még nem látott a világ. Ez lesz az első online játék ahol az izgalmat kizárólag a virtuális cuccok puszta birtoklása fogja adni. Amiket aztán a hajamra se kenhetek ha kihúzzák a dugót.
  • trakk
    #45022
    Az lesz ám akkor, nem is kicsi.
  • chris1997
    #45021
    Ha azz Aventdor lesz elite baj lesz :-P
  • trakk
    #45020
    Azok, ráadásul valami "különleges" autó lesz most. Le merem fogadni, hogy új Elite, már csak a leárazások miatt is.
  • chris1997
    #45019
    Minek?
    Nagyon mazoistak ezek a fejlesztok.
  • trakk
    #45018
    Csütörtökön megint lesz Spot the Devs.
  • Quqa
    #45017
    Hamar megtörténhetett, hogy már megvan.
  • tutuhawer #45016
    ez az
  • Quqa
    #45015
    Hmm … a 3 kék 3 piros az most melyik?
  • tutuhawer #45014
    A konvertálás után a minősége kicsit romlott, de majd még finomítok rajta... (nem vagyok nagy videós)
  • tutuhawer #45013
    nem HD, de mindjárt megkövezlek... konvertálom a videót
  • Nomish
    #45012
    Nem,nem vette meg,nem játszik már a Worldel. És szintén nem a válasz,nem próbáltam. Mentem Groupban ellenük. R35 SpecV-vel simán otthagytam. Aztán poénból kiálltam kettő Nismo R34 ellen a Sima R34-esemmel Ultra tuned B Class teteje. Egyszer sem nyertem de 2-4 másodperc volt csak a különbség! :D Három következtetést enged ez levonni.

    1. Vagy k*rvajó vagyok.
    2. Vagy ők voltak bénák.
    3. Nem valami hatalmas durranás a Nismo R34 (Érzem ezért meg leszek kövezve) :D
  • tutuhawer #45011
    ha butaság, akkor én benne vagyok, ne viccelj... Párszor próbáltam okosat is írni, de azok a poénok nem ültek.
  • noxwill
    #45010
    Ti most komolyan arról kezdtetek el vitázni hogy melyik a jobb? GT-R vagy Zonda? Ennyire nem lehettek buták hogy ne lássátok a fától az erdőt
  • tutuhawer #45009
    a betások meg az origin nekem idegen terep, de nem tudok róla, hogy nagyon variálni kellett volna. Szabi is az, és nem kombinált nagyon
  • kaoszgolyo
    #45008
    Csodálatos.

    Nem tudom.
  • angyal2232
    #45007
    vettem egy Porsche 911 Carrera RSr 3.0-t 1940 boostért ha jól emlékszem, mi a véleményetek erról az autórol? még csak lvl 9 vagyok, régen játszottam a bétában 29ig jutottam de nem emlékszem már az accountra és már Origin van... gondolom átkellett hozni az accountokat régen igaz?
  • tutuhawer #45006
    :) 200-as kezelhetőséggel , elég komoly ajándék... Ami becspós lehet, hogy ha nitróval bekanyarítja az ember, de amúgy tényleg nehéz ügy a gép.
    Skyline-od van? Bio megvette, próbáltad? Mi van?
  • Nomish
    #45005
    Flextor BMW ajándékba ha nagy csomag boostot veszel. :D Pofátlanság netovábbja! :D
  • tutuhawer #45004
    Szevasz! ez lehet bug és lehet csalás is. Az esetek nagy részében bug szerintem - legalábbis az én futamaimban. Megmondom, miért: nagy tempót megyek, ha valaki nem indul el, és a csaló úgyse hagyná , hogy én nyerjek, röhejes idővel ugranának a célba, ami marha feltűnő. Itt jön be a képbe a tapasztalat, hogy meg tudom mondani, mi a röhejes idő és így mi a csalás. A kérdésedre válaszolok, baromira nincs eltiltási hullám, sokan vannak, szabadon garázdálkodnak, alattomosak és pofátlanok is - legalábbis a magyarok. (meg a brazilok is)
  • angyal2232
    #45003
    sziassztok! még anno bétában játszottam, aztán most visszatértem, és azt vettem észre hogy rengeteg cheater van. nem indul el egyik sem de a végén mégis ők nyernek.. ez ennyire elterjedt lett ebben a játékban? szoktak nagy bann hullámok lenni?
  • Quqa
    #45002

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A komoly fékek szénszálas kompozit anyagból készülnek és nem melegednek túl 1000 fokon is tökéletesen működnek sőt inkább hidegen fognak rosszul. Az egy lassító tényező, ha kezdenek elfogyni a fékpofák ill. a tárcsa, ekkor csökkenhet a fékhatás. Fékrendszer + Videó
  • tutuhawer #45001
  • kruger445
    #45000
    Míg élek, nem fogom elismerni az Infiniti G35-öt Skyline-nak. Idióta amerikaiak...
    C10 Hakosuka, R32 (Nakazato-Skyline) + R34 ROOLZ
  • JuhaAasz
    #44999
    jó, akkor legyen benne X liter üzemanyag, meg új gumi. fusson egy felvezető kört meg egy rendeset. boxba be, üzemanyag feltölt az X-re új gumi és újra. tényleg felesleges erről vitázni, voltaképp én nem is vitázni akarnék, csak rávilágítani a tényre, hogy ahhoz, hogy megállapítható legyen, hogy melyik kocsi mennyi időre képes egy versenypályán IDEÁLIS esetben, ahhoz sokat kell, hogy fusson, egyforma mennyiségű üzemanyaggal, és minden esetben egyforma kopású gumival.
  • Quqa
    #44998
    Nem videó csak egy teszt!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vadásztam egy tesztet ez után nem foglalkozok a témával soha többé.
    Van ott a grafikonon pár szinte tizedre azonos idő is és nagyon sok 5 tizeden ill. másodpercen belüli. Ez mégis fals képet ad, mivel F1-es gépeknél nagyon fontos a gumikopás és az üzemanyag mennyisége amitől gyorsul vagy lassul a versenygép. Ez a „szériagépekre” nem annyi hat.
  • noblem1983
    #44997
    Nem fog olyat menni mert fogy a benzin+ intenzív terhelésnél a gumik is jobban kopnak esetleg ha nem kerámia féktárcsák vannak vagy nem bírják az igénybevételt akkor megnő a féktáv stb.
  • JuhaAasz
    #44996
    ha a spoileres rész igaz lenne, akkor akármelyik profi az üres pályán 20x egymás után 1:42:23-at megy...ha majd ilyenről látok videót elhiszem...
  • Quqa
    #44995
    Nem vitázok veled, mert látom értesz hozzá , azért egy kicsit több motorsportot nézhetnél ám!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A profi azért profi, mert nem nézi el a féktávot, mert milliméterre tudja hol kell fékezni, hova kel tenni a kanyar előtt és után a kocsit, ráadásul egy üres pályán.
  • SonTom
    #44994
    Játékot, mely ráadásul Arcade és való életet összehasonlítani nem is ésszerű. De talán nem is ezt tettétek. Tutunak tetszik egy kocsi, és ott vannak az egzotikumok 10x annyi pénzért, melyre szintén van kereslet. Mindkettőnek van létjogosultsága, csak egyiket sem engedhetem meg magamnak. :D
  • Overburner
    #44993
    Az szép, én sose dobok ki Partokat...amik talán 1x még jók lesznek valamire :)
  • JuhaAasz
    #44992
    10-20 darab 100%-ban egyforma féktávokkal és milliméterre pontosan megegyező íven menni egymás után? bocs, de ne nevettes már...semmilyen ős pilóta tehetség nem képes rá. ahogy leírtam, egy 2 centivel hamarabb vagy később vett féktáv is jelenthet annyi időkülönbséget, hogy X kocsi jobbat menjen mint Y egy hajszállal...és akkor melyik a jobb?
    az egész így nem mérvadó és kész. ezalól egyetlen kivételt tartok fent továbbra is. legyen a világ 10 legjobb pilótája. menjen mindegyik pilóta mindegyik kocsival ugyanannyi üzemanyaggal 100 kört. na abból a statisztikából lehet csemegézni
  • tutuhawer #44991
    az egyik ismerősöm egy 0018-as féket dobott a szemétbe. Én nem teszem meg, most már nem is kell, 1 autóm van, ami megy, a többit félreteszem (másfél évig).
  • Overburner
    #44990
    Elég sok A-s kocsim volt igy ugy döntöttem hogy az Eclipsemet demotolom C-be és eléggé jól teljesit :D Nembántam meg.:)
  • Quqa
    #44989
    Figyu má, az nem a World , ott profi pilóták mennek és akár 10-20 kör top időt is tudnak futni egymás után. Persze pár kört biztos mennek gyakorlásként
  • CortezK2
    #44988
    Jah mert ha jól tudom arra is ráaggatták a skyline megnevezést, tuti a gyík amcsik miatt, hogy örüljenek maguknak
  • JuhaAasz
    #44987
    semmilyen emberi lény nem képes két SZÍN EGYFORMA KÖRT FUTNI! ha csak ezen tesztek nem úgy működnek, hogy az adott kocsival megy a csávó legalább 100 kört, akkor értelmetlen ezen vergődni...ha 10 kört megy mindegyikkel az nem mérvadó kicsit se...mert egy tizedmásodperccel elcseszett féktáv miatt jobb az idő és azt mondjuk, hogy juhéééé a zonda jobb...holott ha az a tizedmásodperc nem lett volna elkúrva a rossz féktáv miatt, akkor mondjuk egyforma a két köridő.
  • adamatts
    #44986
    a 2003-s egy infinity G35