94802
  • B13A6
    #45065
    Csábító,csábító,de tök hülyének érezném magam ha bekapnám a csalit....
  • tutuhawer #45064
    Micsu picchu
  • janihunk
    #45063
  • trakk
    #45062
    Ennek az Eclipse-nek így első érzésre erősebb a nitrója, mint az MR2-nek. 2200 SB-t abszolút megér, persze nem a nitró miatt elsősorban.
  • janihunk
    #45061
    Vége kifogyott a videó, C.C nem segített.
  • kaoszgolyo
    #45060
    +1. Néha kettőért. Próbáltam többfélét: gyorsnak lenni vagy épp várni, de egyik módszerrel sem fizetett minden videóért. Persze így is jó az a pár SB, G. pedig szerencsés. :)
  • janihunk
    #45059
    Hát én máér hiába nyitok meg vagy 10 lapot csak 1 ért ad boostot.
  • adamatts
    #45058
    ott a pont káoszgolyónál
  • kaoszgolyo
    #45057
    Szerintem a TunnelBearre gondolt. Nekem UK IP-vel ad videókat.
  • goregrind #45056
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1233324348&no=45049]#45049[/URL]
  • janihunk
    #45055
    Firefox
  • goregrind #45054
    US szerveren???

    Az nfsw hivatalos oldalon való belépéskor nem kell szervert választani, mindenki ugyan ott - ugyan azon a szerveren kapja az earnboost oldalt!
  • chris1997
    #45053
    Látszik, hogy a Carbonból lett importálva.. ott is csak ez az egy kaszni volt hozzá, ráadásul, spéci kocsi volt ott(nem vezethető karrierben és nem tuningolható my carsban(max moddal)).
  • adamatts
    #45052
    melyik böngészővel?? mert nálam a Chrome meghal
  • janihunk
    #45051
    Sok nem ad, de már 100 sikerült nekem is és vagy 15 perce csinélom
  • adamatts
    #45050
    nekem speciel nem is működött...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    US szerveren volt egy 5SB-s vidi vmi lady gagás vagy tudja az isten és nem adott egy peták SB-t se
  • goregrind #45049
    Palemoon, infó magyarul itt!
  • chris1997
    #45048
    Mit tudom én.
    Nekem baromira tetszik, szal meglesz. Ültetés, felni és valami vinyl.
  • kaoszgolyo
    #45047
    Nálam nem úgy működik, ahogy nálad. Egyszer-háromszor fizet egy videóra. Milyen böngészőt használsz?
  • janihunk
    #45046
    Jó is?
  • chris1997
    #45045
    2200SB az Eclipse Sima.. ránéztem és kell :D
  • janihunk
    #45044
    Müxik
  • kaoszgolyo
    #45043
    Igen, a SponsorPay oldalán felül a Video linkre kattintva. Nem mindenkinek kínál videókat, vagy ha igen, nem tudom, mi a módja.
  • janihunk
    #45042
    De a videókat hol találom meg? Lehet ezt így külön kikeresni?
  • goregrind #45041
    ...folytatás itt:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Böngésző bezárt, ccleaner izzít -> minden süti törlése. Böngésző megnyit, nfsw oldal -> login -> sb -> earn sb -> videók -> 3SB videókat adott, erre 20 lapot hívtam -> újabb 60 SB!

    Jöhetne már 100 SB-s videó is!
  • SUNNY84HUN
    #45040
    ezt kipróbálom roh@djak meg
    köszi
  • goregrind #45039
    Earn Speedboost videó story...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Volt egy kis ráérő időm ma, gondoltam meglesem az "Earn Speedboost" dolgot. Rámentem a videókra, adott egy 5 SB-s videót. Gondoltam ez nem valami sok, meg kellene lesni, műxik-e több lap megnyitásakor is?!?
    CTRL+T 10X, link másol majd beilleszt minden lapra - és működik! 30 sec videó, kb 42 másodperc alatt 50 SB lett!
    Rááltam egy picit ugyan ezzel a 10 lapos megoldással, jöttek 3,4,5,6 SB-s videók, majd egyszer csak 10 SB-t írt! Itt azonnal 5 új böngésző ablak lett nyitva, mindegyik 10 lappal. 2 kört tudtam így "lefutni", majd jöttek ismét a 6,5,4 XB-s videók - és végül a nuku több videó!

    Összejött így 1628 SB, kb 30 perc alatt! És egy videót sem játszottam le, mert ha esetleg valaki nem tudná, nem kell lejátszani a videót, csak az ott látható ideig kell nyitva hagyni az ablakot/lapot!



  • mamiya70
    #45038
    a fenébe, én meg megvettem az MK 40-est...
    bár nem bántam meg, csak kellenének még bele alkatrészek...
  • janihunk
    #45037
    Mindig csak az új kocsik, boost kód sehol.
  • bboyatty
    #45036
    Azóta már tisztázódott a dolog, elnézést kértem tőle csak ma elég sok csalóval meg érdekes dologgal találkoztam és hirtelen nem tudtam mire vélni azt, hogy egész a verseny végéig vezettem aztán 0,01el megvert. Azt hittem beteleportált de aztán megbeszéltük és elnézést kértem tőle a gyanúsításért.
  • chris1997
    #45035
    Azert van par Speeddemon.. Es a mienk nem csalo. Speeddemon1996 tud vezetni..sose csalt meg egy jatekban seem... Kicsit egoista de o mar csak ilyen :-P
  • smokes
    #45034
    ha demon csalo, akkor en is
  • SUNNY84HUN
    #45033
    az 1 csúnya bug is lehetett sokan már bele estek , ezért is nem szabad rögtön gyanúsítani senkit csak ha megbizonyosodsz róla teljesen , Demon sosem volt csaló ismerem 1 ideje
  • bboyatty
    #45032
    Már nem lényeges. Bocsánat itt is nem akartam gyanyusítgatni csak mikor egész végig vezettem és a végén kikaptam és ideges lettem. Bocsi DEMON!
  • bboyatty
    #45031
    Valami SPEED6666DEMON csaló? És ha az akkor legalább méltassa magát annyira, hogy mikor kérdezek tőle akkor írjon vissza, hogy igen csaltam, vagy valami.

    2 napja játszok újra de valami eszméletlen instabil a játék és rengeteg a csíter... kiábrándító.
  • noblem1983
    #45030
    Tudom, hogy olyanok is vannak viszont a mikor Sport Auto nevű újságot olvasom ott gyakran látom ezt a "felár ellenében kerámia fékkel is rendelhető" bár lehet ezt nem a Cinque vagy egyéb 600 lóerő feletti autóknál van mert ott általában az alapár része.
  • SUNNY84HUN
    #45029
    nem rossz gép ez , végre r34 is ér valamit , csak kár hogy a sima vspec nem megy így , kellene nekem is a dög , de 1 fityinget sem költök erre a g@naj bug halmaz és cheater melegágyra megfogadtam többé soha
  • Ryder159
    #45028
    BMW M3 (a Most Wated-es) is szóba jöhet...
  • trakk
    #45027
    Más, úgy érzem, mára várhatunk egy új autót.
  • trakk
    #45026
    A Carrera GT elvileg csak a drag móddal együtt jön majd.