94802
  • kaoszgolyo
    #45549
    Sírnak a marhák, hogy sok a barom. :)
  • noxwill
    #45548
    hát ha csak ennyi akkor eltudom képzelni a topic életét

  • mamiya70
    #45547
    ha valakinek kéznél van annak az oldalnak a címe, amelyik leírja, hogy a különböző színű alkatrészeknek milyen tulajdonságai vannak az linkelje már be, ha kérhetem!

    köszi előre is!!!
  • adamatts
    #45546
    szegény 69-s mustang is sok barom kezébe jutott
  • chris1997
    #45545
    Kapuzárás van....
  • chris1997
    #45544
    [OFF] Megjöttél, ennyi újdonság van:D [OFF]

    GXP? remek.... sok barom kezébe belejut.
  • noxwill
    #45543
    ZR1? Nemááááááááááááááááááááá
  • adamatts
    #45542
    új IGC kocsik elérhetőek!
    Chevrolet Corvette ZR1
    Shelby Cobra Daytona Coupe
    Lotus Europa S
    Pontiac Solstice GXP

    és kikerülnek az autókereskedésből Porsche 959, Porsche Cayman S, Audi S5 and the Nissan GT-R (R35)
  • noxwill
    #45541
    Szevasztok.
    Hazatértem rapid szabadságomból aminek kellemetlen következménye hogy ugrott a Treasure sorozatom. Kérdezném hogy van e valami sarkallatos újdonság? Mert ha nincs akkor pár hétre végérvényesen jegelem a Worldöt. Kicsit rácuppanok az F1 201re (ugyanis a 2012 egy rakat hulladék és már bánom hogy megvettem) illetve a mellett a GRIDre (Ahol éppen pont egy Skyline GT-R Nismo Z-Tune al szopatom a Ravenwest-es ficsúrokat)

    Köszöntem a válazokat.

    ui.: a trollkölyöktől nem fogadom a választ
  • RED BULL F
    #45540
    Na emberek, akiknek eddig fájt a foguk a ZR1-es Corvettere, azok most izzítsák be a Team Escape futamokat, mert jön IGC-ért!!!
  • SUNNY84HUN
    #45539
    régi archívumból , valami 2005 év eleji archívum lemezen találtam
  • SUNNY84HUN
    #45538
    régen a proxyswitcher volt jó de már gatya nem műkxik , ott 7 boostos dög árát kapartam ki belőle különböző profilokban , de ebben a sunny84hun -ban semmi nem működött így maradt a paypal anno :S
    ha új profilt kezdesz ne adj meg magyar címet lakhelyet mikor kérdezi hanem angol vagy usa irányítószámmal vagy egyébbel külföldit ezáltal több esélyed lesz earnelni
  • B13A6
    #45537
    1. oldalon megtalálod off topicban...
  • SUPERTRABI
    #45536
    hali a tunnelbeart hogy kell használni hogy speed boostot kapjak?
  • B13A6
    #45535
    Én sem tudok,pont arra lennék kíváncsi én is ...
    1600 boost amúgy kb. 2 és fél euró lengyel boostban ,amit a legtöbb munkahelyen kevesebb idő alatt meg lehetne keresni :D
  • rabert15
    #45534
    és tudnál nekem mondani egy olyan programot ami nem csak uk-ra meg us-re enged?
  • kaoszgolyo
    #45533
    Azt nem nevezném összekaparásnak. Az összekaparás kb. az, amikor a napi 100-nak is örülsz. A Honda lovagnak sem egy nap alatt jött össze az 5000+.
  • B13A6
    #45532
    Mondjuk egy olyan programmal ami nem csak angolra meg us-re enged rá...még mikor bejött ez a sponsorpayes dolog nekem pont ez a kettő adott legrosszabbul....
  • rabert15
    #45531
    3 óra kb.
  • kaoszgolyo
    #45530
    Mennyi idő alatt jött össze az 1600 Boost?

    Az off topikban (lap tetején a link) van pár sponsorpayes infó.
  • kaoszgolyo
    #45529
    Az orosz térségben mit nem tehetnek meg a gazdagok nyíltan...? Kb. azt nem, amiért egy náluk nagyobb kutya megbassza őket. Nem mintha felénk sokkal jobb lenne a helyzet, csak a csomagolás más.
  • RoboKutya78
    #45528
    De azt lested a videó vége felé a rendőrautó tetejére kiírva "freind police" tehát ezek szerint ők bármit megtehetnek ezeken az utakon:)
  • rabert15
    #45527
    Helló, még új vagyok itt. Olvasgattam, hogy miket irogattatok..és láttam, hogy SUNNY84HUN kb. 5000 boostot earnelt. Szóval engem az érdekelne, hogy hogyan csinálta(d), mert én próbálkoztam már sok mindennel, de csak a Tunnelbear nevü progival sikerült összeakaparni kb 1600-at. A válaszokat elöre is köszi.
  • kaoszgolyo
    #45526
    Gondolom, egészen addig szereted, amíg neked vagy egy szerettednek nem keletkezik kára belőle, vagy ami még rosszabb, kisebb vagy nagyobb baja nem esik.
  • bboyatty
    #45525
    Nekem bejön a dolog, persze ha volna is egy ilyen autóm akkor sem csinálnék ilyeket, de szeretem az ilyen illegális versenyeket, amúgy szoktak zárt pályán is gyorsulni.
  • kaoszgolyo
    #45524
    Az ilyenektől elkoboznám a kocsijukat és ingyen és bérmentve kapnának egy videót arról, ahogy bezúzzák a gépet. Takarodjanak zárt pályára.
  • bboyatty
    #45523
    Na valami ilyesmi drag nem lenne rossz.
  • SUNNY84HUN
    #45522
    jelenleg a sunny84hun -t és a nokedliverkli - t használom többi pihizik még a 003 is , amúgy nekem is ritkult picit a listám :S
  • tutuhawer #45521
    ok, úgyis kitöröltem a vasárnapi sofőr test drive fan burnout király jellegű játékosokat, akik hetente egyszer lépnek be
  • SUNNY84HUN
    #45520
    őő izéé :)) :D , másikba került , ne vagyok hajlandó költeni már erre .. így hát a nokedliverkli profilomba eset bele ahol össze earneltem 5000 feletti boostot így este fele a napokban

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!





    + felvettelek benne :)

  • tutuhawer #45519
    a nagy profilban egyelőre nem látom, ott van?
  • SUNNY84HUN
    #45518
    nagyon beteg ez a r34 es nismo :D imádom
  • RED BULL F
    #45517
    Legkésőbb holnap ilyenkor (legjobb esetben)
  • mormotax2
    #45516
    nem lehet tudni esetleg mijen igc ék érkeznek
  • mormotax2
    #45515
    micsoda ha néha odafigyel az ember hogy a való világban miket csinálnak , némejik betegebb mint bárki más
  • chris1997
    #45514
    [OFF] Akkor az nem valódi pap.
  • mormotax2
    #45513
    na az de nagyon tré volt az biztos
  • mormotax2
    #45512
    hát kinek a pap kinek a papné nekem jolesz a lánya is
  • chris1997
    #45511
    Boxster? Egészségedre.
  • chris1997
    #45510
    [OFF] Ezért tetszett meg az új mottóm PH!-ról, amit áthoztam ide is :PPPP