94802
  • Quqa
    #45749
    És hogy hasit így az M1, kisebb súly miegymás!
  • bboyatty
    #45748
    Ezt hogy csináljátok nem bírom felfogni, komolyan. 2 napja próbálom és összesen vagy 500 boostot hoztam össze. :))
  • Szabi #45747
  • Gyuszopapa
    #45746
    Nézz be a galériámba ott a kép az e-mail -emből.
  • mrredbull18
    #45745
    ezt még párszor tudnám nézni, hogy igy lassan már csak a nézéstől "megbolonduljon" és 5 percenként ugyan ezt kiküldje többször is :D [spoiler]
  • mrredbull18
    #45744
    nem hazugságra gondoltam, hanem viccre vagy valami trollkodásra :D, de ha sikerült akkor megdöntötted az új rekordom xD az viszont szép összeg boostból :D ám ha tunnelbearral csin... melyiken voltál? UK / US? :D mert akkor én is belekukkantanék 1 kicsit xD talán én is 10kt összekapok :D grat mégegyszer :D mázlista
  • B13A6
    #45743
    Tele van az egész játék bugokkal a boostos fizetési rendszer mértne lehetne bugos,vele együtt az earnboostos is...?Valami véletlenül többet adott esetleg kétszer adott....
    Mikor a lengyelboostot vettem én 2x kaptam meg egy 16 000 pakkot...vagy nem..az igazság sohasem fog már kiderülni,csak azt tudom,hogy este lefeküdtem és mikor reggel felkeltem 16 000-rel több volt :D....
  • JuhaAasz
    #45742
    szerintem hamar költsd el, mert lehet valami gebasz történt, és rájönnek és elveszik
  • Interstate 95
    #45741
    Szabi visszatértem, a nicknév a szokásos csinálj nekem is egy fejlécet, köszi.
  • Gyuszopapa
    #45740
    Köszi a gratulációt.
    Igaz,semmi előnyöm nem származna abból hogy hazudjak.Hogy hogy sikerült hát ne kérdezd mert én se tudom hogy jött össze,egypár helyre regiztem + videónézés és 359SB 16445 SB-re változott.Először nem hittem a szemenek ki-be loginoltam mert hihetetlennek tünt.

    #45739 TUTU neked is köszönöm a gratulációt.
  • tutuhawer #45739
    gratulálok hozzá.
  • mrredbull18
    #45738
    én 1 hétvégét próbáltam lowon mig megjött az uj lapos hááát valamit észre vettem :D pl. hogy a hang nem stereo hanem mono lowon mediumon meg az felett meg stereo :D


    keresd az érdekességet
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    (a halál autója) :D

    gyuszopapa: grat, ha igaz..... és hogy sikerült ha sikerült? :D
  • kaoszgolyo
    #45737
    Így van, azt beszopod. :)

    Akik bizonyos képminőség felett nyomják, talán nem is tudják, milyen fura dolgok történnek gyengébb grafika esetén.
  • Gyuszopapa
    #45736
    Basszus 1 óra alatt 16000 SB jött össze.Nem hiszem el.
  • tutuhawer #45735
    akinek igénye a még nagyobb szépség, annak jó a trükköd, bizony kiemelten közhasznú projekt, jár érte a piros pont. Szép munka. De... a pont előttem keletkező autót tök mindegy milyen messziről nem látom előre :) Spawn és annyi... végem van :)
  • kaoszgolyo
    #45734
    Kb.
  • mrredbull18
    #45733
    könyebben*
  • mrredbull18
    #45732
    ja értem, tehát akkor ez arra jo ha crashel a játék mint neked ahogy szokott akkor könnyeb és gyorsan visszatudd állitani?
  • kaoszgolyo
    #45731
    Passz. Valószínűleg nem. Vagy, ha mégis igen, valószínűleg nem fogod tőle jobban élvezni a játékot.
  • mrredbull18
    #45730
    hát fogjuk rá hogy értem :D de kicsit még bonyolult :D de ez pl. nekem mit tudna segiteni? én maxon nyomom a worldot minden maxon... ezen tud valamit még finomitani vagy valami?
  • kaoszgolyo
    #45729
    Néha az történik, hogy a játék olyan felbontásra vált, amit a monitor nem bír. De az is lehet, hogy kikapcsolja a monitort, nem tudom. Ilyenkor nyomva tartom az ALT+F4-et, és egy idő után bezáródik a játék. Ez oké, de a grafikai beállítások alaphelyzetbe állnak, így amikor megint elindítom a játékot, 800×600-as felbontásban fogad, és mindent újra be kell állítani. Alapvetően erre készült egy batch fájl. Az puritánabb volt az itt közöltnél.

    Már egy ideje szemezek az egyedi grafikai beállításokkal, így ma kikísérleteztem egy ígéretesnek tűnőt, amivel talán játszhatóbb lesz a játék. Elvileg messzebbről fognak látszódni a kocsik, ami nem árt. Persze csináltam egy fullos beállítást is a képernyőképekhez. Meg van ugye az eredeti játékbeli-csúszkás beállításom. Hogy e három közül könnyen választhassak, szükség volt a korábbinál egy kicsivel fejlettebb megoldásra. Megcsináltam, és gondoltam megosztom, hátha valakinek hasznos.

    Jobb lenne csak nyomni a gázt, de hát vannak kátyúk. Mindegy, ebből is tanultam valamit. :)
  • kaoszgolyo
    #45728
    Hú, baszki... :D

    Az NFSW-nek vannak grafikai beállításai. A játékban egy csúszkával lehet 4 ill. 5 minőségi szint közül választani.

    Ez a beállítás egy adott állományban tárolódik a számítógépeden.

    De lehetőség van a grafika részletesebb beállítására is a számítógépeden lévő állomány átszerkesztésével.

    Ám, ha átszerkesztetted az állományt, és a játékban újra a csúszkával állítod jobbra vagy rosszabbra a grafika minőségét, akkor a mókolt beállítások felülíródnak. Másrészt, ha több egyedi beállításod van (pl. egy a gyenge minőségű képhez és egy a jó minőségű képhez), akkor azt mindig kézzel kellene beleírni a számítógépeden lévő állományba.

    Na, ha a különböző beállításokat elmented egy-egy állományba, akkor azok nem íródnak felül és nem kell kézzel beírogatnod, ha mást akarsz.

    Hanem mindig azt az állományt másolod az eredeti helyére a számítógépeden, amelyikben azok a beállítások vannak, amit épp használni szeretnél.

    A batch fájl arra jó, hogy csak rákattintasz, és megcsinálja a másolást, nem kell pl. a Windows Intézőben kézzel megtenned.

    Érted? :)
  • tutuhawer #45727
    inkább csak nyomom a gázt... :)
  • mrredbull18
    #45726
    na ezt most mond el valami mezei nyelven is mert ez olyan volt mint 1 70évesnek mikor kezded tanitani a csucs technologiás számitógépet ...
  • kaoszgolyo
    #45725
    Jah, az némileg kimaradt. A nem gyári konfigurációk között lehet vele váltani. Azaz, nekem a 0-s az a grafikai beállítás, amit a játékban a csúszkával is be lehet állítani. Az 1-es a gyengébb minőségű képet adó egyedi beállítás, ami játékhoz jó. A 2-es pedig a képernyőkép készítéséhez használatos maximális grafikai beállítás. Azért van szükség külső megoldásra, mert ha az xml-t szerkesztetted, akkor ha a játékban a grafika-beállító csúszkát elmozgatod, elvesznek a korábbi beállítások.
  • mrredbull18
    #45724
    de ez mire jó? nem értem :D
  • mrredbull18
    #45723
  • kaoszgolyo
    #45722
    A kód a Pastebin.com-on: http://pastebin.com/aLaEHSK5.
  • kaoszgolyo
    #45721
    Itt egy kis batch cucc azoknak, akik a játékot nem a gyári beállításokat használják. Az alábbiakat egy bat kiterjesztésű szöveges állományba kell írni, azaz egy batch vagy kötegelt fájlba.


    @set valasz=
    @set /p valasz=NFSW 0. beállítások másolása (i/n)?
    @if "%valasz%"=="i" GOTO masolas
    @goto nincsmasolas
    :masolas
    @cd "%appdata%\Need for Speed World\Settings"
    @copy UserSettings0.xml UserSettings.xml /y
    @pause
    @goto vege
    :nincsmasolas
    @echo A beállítások nem lettek másolva.
    @pause
    :vege


    A cucc úgy működik, hogy a %appdata%\Need for Speed World\Settings könyvtárban lévő UserSettings0.xml állománnyal felülírja az ugyanott lévő UserSettings.xml-t, amennyiben az ember a kérdés után i (kis I) betűt ír és ENTER-t nyom (minden más esetben nincs másolás).

    Tehát a UserSettings0.xml-ben kell lennie azoknak a beállításoknak, amit használni akarsz.

    FIGYELEM! A UserSettings.xml felülíródik, elvész (nem feltétlenül, de maradjunk annyiban, hogy igen).

    Én három ilyen batch állományt csináltam, három különböző beállításhoz. Természetesen a kódban átírtam a UserSettings0.xml-t UserSettings1.xml-re ill. UserSettings2.xml-re és ilyen nevű állományokba mentettem a játék megfelelő beállításait. A batch fájl elején lévő kérdést is megváltoztattam, hogy tudjam, melyik mit csinál.

    A batch állományokra mutató parancsikonokat hoztam létre a nekem kézre eső menüben, de maguk az állományok is elhelyezhetők pl. a Start menüben.

    Ajánlom a Notepad2-t, mert azzal meg lehet nyitni és lehet menteni olyan karakterkódolással (852) állományokat, amik jól jelenítik meg a magyar nyelv ékezeteit a parancssorban. (A File menüben lehet kiválasztani a kódolást (F8 ill. F9).) Ha ez nem fontos, jó a sima Jegyzettömb is, de akkor ékezet nélkül célszerű írni.

    Windows XP-n teszteltem. Működik.
  • mrredbull18
    #45720
    ugyan ugy gondolom mint bárki más... rá klikk arra a zöld gombra amin irja a boostot kijön a regis oldal és kitöltöm 1 fake emailre és ha kell aktiválom a regit... és a köv... ugyan ilyen weboldalnál tehát ha még 1 ajánlatot kapok ami ugyan erre az oldalra hoz akkor már más emailt irok be tehát mindig uj emaillel nyomom :D
  • smokes
    #45719
    meg ezek a regisztracios dolgok hogy xy boostot kaperte arra is kivancsi lennek hogy csinalja meg hogy megkapja a boostot.
  • smokes
    #45718
    en is arra volnek kivancsi hogy lehet earnboostal fel ora alatt megkeresni ennyi boostot, egy videot kernek rola,ha nem is ide legalabb privatba mert erdekesnek talalom sok irja ennyi ido alatt szerzi meg.
  • mrredbull18
    #45717
    ja erre gondoltam, de ez nekem mondom 2x sikerült akkor is csak 2x 3 sb tehát ezt mondhatjuk ugyis mintha meg se történt volna xD , de akkor kijavitom magamat, amit linkeltél az meg nekem nem megy :D igy gondolom érthetőbb és helyesebb xD
  • kaoszgolyo
    #45716
    Mit írtam? Erre gondolsz? Ezt nem én írtam, csak odalinkeltem. Nálam ez a sokvideós dolog nem működik, csak néha, akkor sem ilyen nagy mértékben.
  • mrredbull18
    #45715
    mestert? xD lol azt pl. amit te irtál hogy a vidi nézést meglehet "szaporitani" azt meg én nem értem xD pl. nekem az eddig 2x sikerült de csak 2x 3 sbt adott tehát nem mondhatni valami sikernek :D ám a normál earn az valamitől ugy adja az sbt mint a télapó az ajándékot :D
  • kaoszgolyo
    #45714
    Köszi.

    A leírás mellett nagyon sokat számít, ha a mestert a gyakorlatban is láthatjuk.
  • mrredbull18
    #45713
    oks legközelebb megpróbálom de még sose vidiztem semmit xD tehát elég gagyi lesz :D na meg majd akkor kérek 1 jó vidi progit meg segitséget is :D de ám off topikban leirtam
  • kaoszgolyo
    #45712
    Valamit nagyon tudsz. Légyszi videózd már le nekünk egy ilyen fél órában a képernyődet, hadd tanuljunk!
  • mrredbull18
    #45711
    azta kuuuuu valamit ma tényleg jól csin... xD fél óra alatt összeszedtem 1627 boostot és sikeresen megvettem a scion tc kéket... erre most nézem és tehát fél óra alatt pontosan 5925 boostot earneltem új rekordot állitottam xD azthiszem xD xD
  • trakk
    #45710
    Sokadik bizonyíték, hogy a fejlesztőknek fogalmuk sincs, mit csinálnak, le merem fogadni, hogy ez sem szándékos volt, nem véletlen lett ilyen gyorsan "javítva".
    Spoiler után egy kép, hogy én hogyan képzelem el a fejlesztőket.