94802
  • Gyuszopapa
    #45869
    Hányszor volt már olyan nekem is hogy szépen venném be a kanyart mert ugyebár elsőnként az a lényeg hogy ne durranjak bele a kanyar falába,erre a vadbarom engem használ lassítónak hogy bevegye a kanyart mert a kanyar előtt nitrózik 30 méterrel.Persze beleken a falba és nem én és nem ő hanem az utánnunk lévők érnek be előttünk.Így leszek elsőből utolsó.
  • SUNNY84HUN
    #45868
    az is egyben :)
  • chris1997
    #45867
    Néha én meg mazoista szimulátornak.
  • SUNNY84HUN
    #45866
    inkább én önkontroll tréningnek hívnám :))
  • kaoszgolyo
    #45865
    Ehhehhe, a World egy kvázi ingyenes önpszichológiai tanfolyam. :D
  • Interstate 95
    #45864
    Folyt.

    Jól fel is basztam magam pár órája egy 600+ BMW -s gyökeren, mert mikor megpróbáltam előzni kilökött olyan szinten, hogy egy jó 100 méteres hátrányba kerüljek, és még két másik player is elment mellettem. A poén az az egészben, hogy az a két másik olyan gyenge verdákkal voltak hogy esélyük nem lett volna nyerni, és még is ők értek be először a célba. A gyökér pedig hozta a formát a BMW -vel hogy a hátrányból megvertem, és ő lett az utolsó. Majdnem levertem a monitort a helyéről, ha nem bassza az anyját vezetés közben akkor én nyerek.
  • Interstate 95
    #45863
    Nem akarom visszafejleszteni a Nissan -t, meg nem is érdekem mert a mezőny nem lett erősebb attól hogy most "C" kategóriás a verdám. Korábban is jöttek 5-600+ os verdákkal de közülük maximum a 10% aki ki is tudja használni, a maradék meg abból próbál előnyt kovácsolni hogy lökdösődik mert egy kanyart nem tud bevenni. Ezen okból a rajtra nagy hangsúlyt fektettem, ha jó a rajt, utána már csak sétakocsikázás.
  • SUNNY84HUN
    #45862
  • mrredbull18
    #45861
    á nem csak éjjel szófosást kaptam xD és 1 kicsit sok hszt irtam, kb 20 az enyém a 69ből :P
  • SUNNY84HUN
    #45860
    69 hsz mióta nem léptembe , azt hittem van valami új :D
  • mrredbull18
    #45859
    köszönöm a gratulációt, ezt olyan fél álmosan csináltam, nem gondoltam hogy tetszeni fog :D :D
  • noblem1983
    #45858
    Az a lényeg, hogy amíg az 50-es szintet eléred lesz összesen 6v7 garázshelyed. Gyűjtögeted szép az IGC-t és veszel nagyobb kategóriájú autót. A 69-es Boss-t is B-ben érdemes tartani, A-ba akkor vidd majd fel ha van elég ultra alkatrészed hozzá.
  • SylarHun
    #45857
    Szerintem nagyon jól sikerült!
    Gratulációm!
  • Interstate 95
    #45856
    Nem feltétlenül a játék volt a lényeg, hanem a fórum. A TDU2 -ről meg annyit hogy egy vamzer köcsög voltam, és kb 5-6 ember (cheater) permban-ja szárad a lelkemen. Remélem ezzel demonstráltam a helyzetet.
  • bboyatty
    #45855
    Akkor én kérek elnézést, félreértettem a hsz-ed. A TDU-t csak 2 éve kezdtem, és azóta nem tudom ha találkoztunk a nevem ott: bboyatty volt, most meg mint tudod lekapcsolták a szervereket szóval ott már nem találkozunk, TDU 2 pedig nem fut a fos laptopomon így hát meg sem vettem.
  • Interstate 95
    #45854
    Szerintem félreértetted a kérdést, nem azért kérdeztem rá a dologra mert cheatelni támadt kedvem. Sőt, nem tudom mennyire ismersz a TDU / TDU2 -ből, feltételezem semennyire mert akkor nem írtál volna ilyet. Nekem nem kell cheat ahhoz hogy nyerjek, nyerek anélkül is.

    Bár a béta óta kezdhettek volna már valamit az irreális lag-al.
  • B13A6
    #45853
    Szerintem azért nem látod,mert új nap kelt fel és megváltoztak az eventek
    400-500+-os kocsikkal meg szerintem azért találkoztál, mert mégiscsak open eventbe mentél ...
  • bboyatty
    #45852
    Én azt feltételezem, hogy csúnyán le leszel teremtve, kezdem én. Itt ne kunyizz cheatet, mert nem szívleljük a cheatereket, szóval ha cheat kell akkor keress magadnak de akkor felejtsd el ezt a fórumot. Amúgy meg szerintem, hülyeség volt felfejleszteni c-be, tedd vissza d-be és versenyezz úgy.
  • Interstate 95
    #45851
    Srácok, van valami cheat arra hogy akármilyen autóval, akármilyen versenykategóriában mehessek ? Mert a Nissan -om most egy kis fejlesztés által "D" -ből "C" kategóriás lett, és az eddigi versenyeket még csak nem is látom. A "D" kategóriás versenyeken pedig nonstop jöttek 4-500+ értékelésű autókkal, szóval feltételezem ez valamilyen cheat által lehetséges.
  • mrredbull18
    #45850
    keresd a hibát
    unatkoztam és alkottam 1 kicsit, kinek hogy tetszik? :D
  • mrredbull18
    #45849
    nem nagyon ajánlott, mivel nem tudod hogy mit fogsz ki és lehet virusos dolog is, én pl. eddig 2x fogtam ki olyan oldalt mind a 2x sikeresen jelzett is és igy nem is engedett rá.... de ha abszolút semmi védelem nincs csak a tűzfal vagy még az se akkor nem érdemes mert csak bajod lesz belőle... ám pl. nekem a fele új :D eddig még sok felnit nem láttam ezekből...
  • Interstate 95
    #45848
    Ő pedig a legelső verdám volt de eladtam, most csak ez a Nissan van amit fejlesztgetek de hamarosan jön a Boss 302.

  • Interstate 95
    #45847
    Átesett egy kis felújításon a verdám, kevesebb néha több felfogásban.





    Ilyen volt előtte, még mikor startolt a game akkoriban csináltam -->

  • tutuhawer #45846
    tök védtelen gépen ugye nem ajánlott sposorpayezni?
  • tutuhawer #45845
    az egyik Enkei az... ha minden igaz és a fele se tréfa
  • tutuhawer #45844
    én láttam olyat, ami az újaknak új, nekem meg régi, de kivették régen és most "új" , mert benn van újra.
  • mrredbull18
    #45843
    jó sok van és nem néznek egyedinek ki, tehát szerintem lehet ezeket nyerni is :D
  • mrredbull18
    #45842
    új felnik aftermarket shopban :D
  • mrredbull18
    #45841
    akciós kocsik: bmw 1 series m, clio, megane rs
  • mrredbull18
    #45840
    remélem ha alaszkába megy akkor az eszkimók megsütik mert jegesmedvének nézik..... vagy majd afrikában a kannibál gyerekek , nyakláncot fűznek majd a fogaiból xD és szintén nyárson sült lesz belőle.....
  • kaoszgolyo
    #45839
    Világkörüli útra indult, hogy fain ingeket vásároljon. Évente egyszer rájön az ingértmehetnék.
  • mrredbull18
    #45838
    szép reklámja van az új "csoda" járgánynak -.-
  • mrredbull18
    #45837
    bocs, csak a végén akadott meg a szemem a "volt"-on :D

    golyo: tudod az EAnak van az a spéci egyedi logikája na arról beszélek én xD


    ám mi van devellissel? eltünt? elrabolták? megkényszeritették a szűzku*wák? vagy mi van hogy se 1 tweet it up se fun friday nincs már többet vele.... csak nem lett valami vele? tán kilépett az EAtól?
  • kaoszgolyo
    #45836
    Amennyiben lehet logikának és működésnek nevezni...
  • trakk
    #45835
    Tudom, hogy most is az, azt írtam, hogy cenzúrázva van.
  • mrredbull18
    #45834
    EA logika alapján müködik akkor ez is :D
  • kaoszgolyo
    #45833
    Nem. Bizonyos esetekben lehet, máskor nem. Nem tudom mitől függ, de nem mindig csillagozza ki.
  • mrredbull18
    #45832
    de az idiot szót még pár órája le lehetett irni de mostmár nem xD
  • mrredbull18
    #45831
    most is cenzurázott nem csak akkor volt :D a haver szót most se lehet leirni rendesen xD
  • trakk
    #45830
    Mondok jobbat, cenzúrázva van az "av". Igen, konkrétan az "av", mikor a Carrera GT-t reklámozták a chat-ben, cenzúrázva volt egy része.