94802
  • veszettróka
    #47389
    öö a "továbbenged" béna megfogalmazás volt tőlem. Az van, hogy mindig végig tudok menni, de csak akkor fogad a célban, ha 39% után nem ugrik vissza 0%-ra, hanem megy rendesen 40% éstovább 100%-ig).
    Tehát ha nem figyelek és 0% teljesítéssel robogok a célvonal felé, akkor átmegy rajta mintha az ott se lenne.
  • evenorbert
    #47388
    Ez fura. Én most este csak ezen a pályán mentem (kedvenc lett, azt se bánom, hogy csak C classos), és nem dobott ki még eddig. Nem tudom, hogy sokat számít, de a 23 osztályú sofőrömmel mentem, Apex EU/US-en is. Én az olajfinomítónál mindig levágom azt a részt.
    Most megyek és kipróbálom másik driverrel és kocsival. (nem mintha unalmas mindig a Solstice-al nyerni :)
  • veszettróka
    #47387
    +1!
    Csak kár, hogy ha hátrafelé nézve futok be a célba akkor nem hagyja úgy azt a nézetet...
  • veszettróka
    #47386

    ...Az már megvan, hogy az olajfinomító területére fordító éles jobb kanyarnál, 39%-nál van valami.
    Csak eddig tök random hogy mikor engedi tovább 39%-ról 40-re és mikor áll vissza 0-ra ott. Mert néha megy, néha nem -ugyanazzal a kocsival is. Kár, mert tök jó kis pálya (Camden n Route 55)

    Csak azt reméltem hogy akad egy rutinosabb róka, aki kifigyelte már hogy mikor enged tovább nagyobb eséllyel.
    Ha megkerülöm a kis szigetet a külső falat végigkarcolva, vagy ha a levágást választom?
    (Ez utóbbinak jobban örülnék -ha az lenne a megoldás, mert olyan skandináv flick-es fordulókat mutatok ott be a levágásban a Chargerrrel, hogy az üldöző MR2-esek a döbbenettől egy pillanatra elfelejtenek vezetni is, mert mind beleáll ott a falba ha velem jönnek...
    E!)
  • trakk
    #47385
    Kételkedőknek jelentem, a duplázás továbbra sincs javítva, HS-en legalábbis tuti nincs.
  • Quqa
    #47384
    Nekem teljesen jó, csak már 20-as szinten is tele van csalóval, 420-as Silvia-val jön mellettem perfect nélkül, míg nekem 4s és 499-en van. Nyomok mindent nitrót, juggert, és slinget még mindig mellettem.
    Szerencsére elcseszte az alagútnál és jól lemaradt.
  • tutuhawer #47383
    én se tudok végigmenni rajta. Illetve... egy autóval megengedte annak idején... aztán mondom: "Igen, akkor hozom a másikat is" ,de azzal már nem tudtam befejezni...mondom erre: "A kurva anyádat te pálya geci" Ennyiben is hagytam :)

    (igaz történet)
  • bboyatty
    #47382
    Ha törölsz egy autóról egy vinilt, save, kilépsz és vissza működni fog. Ahogy Sunny is írta.
  • illesgergely
    #47381
    Remélem holnapra megjavul. Háromszor kivágott egymás után verseny közben severerrorral, gondoltam na akkor matricázok egy kicsit. De még ezt se engedi.
  • SUNNY84HUN
    #47380
    ne törölj semmi matricát , holnapra helyreáll , nekem is több profilban volt ilyen
  • veszettróka
    #47379
    És ha 1 vinylt letörölsz róla, elmented, kilépsz, visszamész? Ugyanez?
  • kaoszgolyo
    #47378
    Sehogy.
  • illesgergely
    #47377
    Vinyl Shopos buggal mit lehet csinálni?



    Újraindítás nem segít rajta.
  • kanyesz07
    #47376
    Nézd meg a Lamborghini Gallardo UR Twin Turbo-t :D 405 a végsebessége, a gyorsulása meg mint az állat, és mikor hallod hogy 398 al megy el melleted.. Legalább is egyszer átlinkeltem azt a videót :)

    ám hogy lehet megvenni a
    Mercedes-Benz SLR McLaren 722 Edition
  • veszettróka
    #47375
    + a 6.2 literes alap Murci az első generációs
  • Quqa
    #47374
    Különben meg másodikra!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak evés közben nem szoktam irkálni
  • Quqa
    #47373
    Agyaskám ne hogy már lecsesszél, csak egy példa volt tehát …
  • Hunn1a
    #47372
    A Clio V6 a rövid áttételei miatt szintén jó gyorsulós autó. 3-4-5 szinte egyetlen nitrós menet.
  • audi s8
    #47371
    Olyan okos vagy, mint mindig! Akkor észrevehetnéd, hogy amit linkeltél, azon 1, azaz 1 db Murci van! Én 1, azaz 1db Murciról nem tudtam, amint kiderült. Szóval, ha értelmes dolgot nem tudsz nekem írni, inkább ne is írj! Köszi!
  • chris1997
    #47370
    Drag az egyetlen kivétel, de azért a váltásnál számít mégis.....
  • Quqa
    #47369
    Szerintem drag-on pont nincs szerepe a „sofőrfüggőségnek”, mert csak a gázt kell nyomni és a váltást ill. a minimális korrekciót 5-10 futam alatt nem nehéz begyakorolni.

    #47360 Ezt még nem nem mutatta senki?
    [/spoiler]
  • audi s8
    #47368
    Tehát a Kína verzióról maradtam csak le! Köszi!
  • trakk
    #47367
    LP670-4 SuperVeloce, LP670-4 SV China Edition, LP650-4 Roadster, LP640 Versace, LP640 Roadster, LP640, Roadster, RGT, 40th Anniversary Edition
  • audi s8
    #47366
    Én gyári Murcikra gondoltam, illetve gyár által megbízott tuningolásra. Pl. Versace.
  • Ryder159
    #47365
    LP2000-2
  • SUNNY84HUN
    #47364
    jaja van aki menthetetlen

    más : hinni a templomban kell de ott is az elsősorban :D
  • Quqa
    #47363
    veri = nyeri
  • chris1997
    #47362
    Sofőrfüggő.. szájkoptatóként használom ezt a szót: SOFŐRFÜGGŐ... az egész játék szinte....
  • Quqa
    #47361
    Nem hinni kell (azt máshol kell …) hanem nézni – a képet – mert ha zsinórban veri az legtöbb futamot ultra cinegék, GT2-ők stb-k ellen, akkor nem lehet rossz. Versenyzésre nekem úgysem kényelmes, mert furcsán fordul, elpattog stb. legalább drag-on jó, úgy mint az Audi-k, Nissanok nagy része is.
    Mellesleg győzni sem fontos, mert a nitro-k nagy részét 2. helyre kaptam a felső pályán és volt már pro motor is 5. helyre.
  • audi s8
    #47360
    OFF!
    Egy Murcielago fanatikus embert kérdeznék. Felsorolnék pár verziót, valaki tud még ezen felül?
    LP640; LP640 Roadster; 40th Anniversary Edition; Barchetta; Versace; LP650-4 Roadster; RGT; LP670-4 SV.
  • chris1997
    #47359
    AZ igaz :D Ha látod nem tudsz segíteni másokon, hagyd a csudába...
  • SUNNY84HUN
    #47358
    csak én pont lesz@rom azt , eredmények bizonyítják meg én is látom, többi nem zavar
  • chris1997
    #47357
    Írod, de sokan nem hiszik el...
  • SUNNY84HUN
    #47356
    ezt írom minden fele hogy mp4 marha jó dög dagra is ;)
  • Quqa
    #47355
    Megvan mi nagyon jó grag-ra, az MP4! 2.-nál néha nem nitrozik (nehéz eltalálni) és van hogy perfect nélkül jobbat megy, mert akkor van. A GT2 talán még jobb nála, ott van 2-es ... általában.
    Jó sok ilyen kerekes szárnyas izé fér el benne, mert nyertem egy 3*-ost + 2*-ost dobott a gyémánt + van benne még 1*-os IGC-s és még nem full.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Érdekeseket tud menni ilyen brigádban is és nem is full pro. És ha minden összejön az első hely tuti.
  • csiles
    #47354
    Az nem bug, s a kezdetek óta olyan.

    Gondolj csak bele: a játék free roam része csak akkor frissül, ha bemész a garázsba, ha elmész versenyre, s utána ezekből kijössz. Amig az utcán vagy, csak a hirek, meg a chat frissül folyamatosan, de azok mindig frissülnek. A gyémánt csak a free roam be- és kilépését érzékeli.

    Ezzel csak annyit akartam irni, hogy akár reggel 10kor is össze lehet szedni a tegnapi gyémántot...

  • Dealcsy
    #47353
    A játék nem hazudtolta meg magát - szerencsémre.
    Ma hajnal 2 előtt 1-2 perccel jutott eszembe, fel se mentem még a játékra megcsinálni a th-t. 1 óra 58 perckor léptem fel. És 2 óra 4 perckor fejeztem be a vadászatot.
    Na most ez azért röhej, mert ugye hajnali 2-kor van váltás, magyarán új területen vannak a gyémántok. Szóval, találtam egy bugot, szerencsére, mert sajnáltam volna a 225. napnál befejezni, pláne hogy még nincs kész a SP, addig nincs 500 boost-om se.
    Huh...
  • SUNNY84HUN
    #47352
    nem ma volt a napokban valamikor :S
  • chris1997
    #47351
    Van ma békön? Vagy csak volt?
  • SUNNY84HUN
    #47350
    én mentem vele pár kört multiban a beacon stationon ahol ő mr2 vel volt én meg ultra mp4 el néhol 350 el mentem de ahol pu-t toltam volt hogy 370 el de ő nyert , igen durva az mr2 szóval mp4 , cinke , 911gt3 vigyázatok , másik pályán ahol ő persze nem tolt pu -t cinkével kb majdnem 20 mp-t kaptam és a kedvenc pályám volt 911gt3 al voltam..
    érdekes dolgok ezek