94802
  • tutika14
    #47429
    fasza! Úgy néz ki engem is feltörtek. Se az oldalra, se a játékba nem tudok bejelentkezni....
  • trakk
    #47428
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Totál felesleges és nem látom sok értelmét.
  • Hunn1a
    #47427
    Igen, tudom, hogy a keltáktól jön. De az amcsik verik legnagyobb dobra.
  • evenorbert
    #47426
    Azért remélem, hogy tudod, hogy a Halloween nem amerikai hagyomány, hanem a keltaiaktól. (Náluk ez a hagyomány semennyivel nem másabb, mint mondjuk a busójárás)

    A mexikóiak is beöltöznek ilyenkor az elhúnyt rokonok, ismerőseik emlékére. Ők így emlékeznek.

    Egy kis olvasnivaló: https://hu.wikipedia.org/wiki/Halloween (mondjuk az angol verzió valószínűleg jobb)

    Ha mások hagyományait és ünnepeit nem tiszteljük, akkor, hogyan várjuk el, hogy ők is tiszteljék a mieinket?
  • Hunn1a
    #47425
    Most, hogy félúton vagyunk a Mindenszentek őrület felé, kijelenteném, hogy (mivel egyáltalán nincs, és, mivel KK-európai nép vagyunk, nem is lehet hagyománya) kifejezetten ellenzem és gyűlölöm a 'Allo, Wien?'-t.

    Hazafiasság mindörökké!
  • mrredbull18
    #47424




    [spoiler] na ehez mit szóltok? :D szerintem komoly .....
  • illesgergely
    #47423
    Persze, mert a warez verzió az amcsiból készült, nekem is az volt meg először. De pár éve le volt árazva nálunk az Unerground 990 Ft-ra, nem classic vagy kutyafüle kiadás, hanem a rendes eredeti dobozos. Ennyiért muszáj volt megvenni. Abban viszont tényleg nincs benne Devellis. Más különbség nincs az európai és az amcsi között, csak más patch kell mindkettőnek.
  • tutuhawer #47422
    a kizzénégyet pedig megvenném most. De így inkább passzolom
  • trakk
    #47421
    Visszakerült a 135i Flexor és a Z4 M (boostért).
  • kaoszgolyo
    #47420
    Köszi.
  • chris1997
    #47419
    [OFF] Bedobva :)
  • Hunn1a
    #47418
    A fejlesztéskor még 3 év volt a Murci megjelenéséig. Még 1 évvel a modellváltás előtt is úgy tudták, hogy Canto lesz a neve.
  • kaoszgolyo
    #47417
    Vagy mi leszünk okosabbak, vagy kicsit égne az EA pofája, szóval mindenképp jól járnánk. :)
  • kaoszgolyo
    #47416
    Valaki bedobhatná ott a kérdést. :)
  • chris1997
    #47415
    Hát, a hivatalos az ilyen tudom...

    De azértez egy hivatalos NFS videó és itt már murci van... hm
  • kaoszgolyo
    #47414
    Hogy érted?
  • Hunn1a
    #47413
    Én, mikor kaptam keresztszüleimtől a gépem, akkor ezt is kaptam hozzá. Azt hiszem, TDK volt a márkája a lemeznek... De annak is ott volt az elején eme intró.
  • kaoszgolyo
    #47412
    Nem eredeti. Ha rákeresel a képre, megtalálod, és látod, hogy a Lamborghini utólag lett odatéve, mert elüt a kép többi részétől.
  • Hunn1a
    #47411
    Hja, akkor még nem is tudták, meddig fogja kihúzni a Diablo.
  • chris1997
    #47410
    AZ tényleg jó kérdés, mit keres ott, mivel nem csak itt láttam már... ez egy eredeti tok, csak nem tudom, hogy USA, vagy EU(Murci 2001-es autó ugye? hmm..)..
  • Hunn1a
    #47409
    Na ezt nem hittem volna. Persze, megnéztem párszor a videót, de csak most esett le, hogy akit itt a fórumon folyamatosan anyáz(t)unk, az nyomta az UG1 elején.
  • kaoszgolyo
    #47408
    A High Stakes borítóján egy troll kicserélte a Ferrarit Lamborghinire?
  • chris1997
    #47407
    [OFF] Ha találnék frissen eredeti csomagolással The NFS-t meg NFS II-t az drágább lenne mint az MW, tuti :)
  • SUNNY84HUN
    #47406
  • illesgergely
    #47405
    Vazze ezt én se gondoltam volna. De csak az amcsi Undergroundban van benne ez a videó, az európaiban amit nálunk meg lehetett venni abban nincs.
  • bboyatty
    #47404
    Ez az sg hibája, nyugi.
  • SUNNY84HUN
    #47403
    van néha ilyen bug itt is :) , a world fejlesztők keze van benne ebben is
  • trakk
    #47402
    Esküszöm, egyszer nyomtam a gombra.
  • bboyatty
    #47401
    Pffffuuu most, hogy láttam tényleg ő volt az de eddig meg nem mondtam volna, rég volt az amikor játszottam.
  • trakk
    #47400
    Nekem is nemrég esett le a tantusz a fórumot böngészve, néztem is nagyot.
  • SUNNY84HUN
    #47399
    nem mondod hogy ez a majom volt az ug1 elején
  • chris1997
    #47398
    Demon szereti a 350Z-t... Eddig :D
    Mi történt vele? Miért lett ilyen? :|
  • trakk
    #47397
    Akkor ezt most így itt hagyom.
  • SylarHun
    #47396
  • mormotax2
    #47395
    ejha odabasz kösszi kiprobálom
  • Hunn1a
    #47394
    Szia. A lényege az, hogy Team Escape után, amikor az utolsó beér (már füstöl a fékezése, de még nem látszik az eredményjelzőn; ez egy nagyon szűk idő), akkor nyomd meg a Next gombot. Ha sikerült elkapni a pillanatot, két kártyát is húzhatsz a végén.
  • mormotax2
    #47393
    Sziasztok érdekelne ez a duplázás hogyan smiképen müködik mert erröl lemaradtam
  • tutuhawer #47392
    Már fenn van a youtube-on az idei bathurst 1000. Az ausztrál túraautó-bajnokság, a V8 Supercars sorozat legendás versenye:
    http://www.youtube.com/watch?v=zNDlbLpsb0
  • tutuhawer #47391
    nyugi, elég öreg, rutinos róka vagyok, tolatva is lenullázott :)))) Másik géppel nitrózva is lenullázott, utolsó helyen juggernauttal tolatva is nullázott :) Valakinek soha semmi gondja, valakinek meg régóta elég sok a gondja. Játékosfüggő a dolog.
  • kaoszgolyo
    #47390
    Háromszor végigmentem rajta, és egyetlen problémát tapasztaltam: a három menetből egyetlen egyen volt minőségi ellenfél, mégpedig egy fő.