94802
  • tutuhawer #47749
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom megállni, hogy ne linkeljem, minden nap megnézem szinte:
    http://www.youtube.com/watch?v=OzCSUhY2X6w
  • tutuhawer #47748
    illetve mégegy válasz, igen, már 3X resetelték a statom. 2010-ben és 2X 2012-ben.
  • tutuhawer #47747
    nem, az a tiéd
  • mrredbull18
    #47746


    opa gengbeng sztájl >.<
  • tutika14
    #47745
    Én is jelentkezek a Racing Teambe!!! Lesz verekedés is? :DDD
  • mrredbull18
    #47744
    azta kuuu :O leresettelték a statod? :O
  • tutuhawer #47743
    nem semmi :) jó kép. Tutu Trans.

    Meg kéne alapítom a Tutu Racing Teamet NFS-ben. Én lennék a főnök, egyedül én lennék benne a versenyző és rögtön fel is oszlatnám összeférhetetlenség miatt... Hmmmm pedig jó ötletnek tűnt
  • illesgergely
    #47742
    8 óra vezetés után már ez se megy :)

  • illesgergely
    #47741
    Jót mosolyogtam vmelyik nap munkába menet, amikor elment mellettem egy ilyen kamion:



  • kaoszgolyo
    #47740
    A C&C TA fakk ju-jában benne van a válasz.
  • tutuhawer #47739
  • veszettróka
    #47738
    Jól mondod, elnéztem, bocsi. Kanadában (USA-ban) november 4-én kezdődik a téli időszámítás. A P-s (PDT, PST) időhöz 9 óra hozzáadás és megvan a hazai idő módszer -amit én követek, ezen a héten nem működik .
  • nfsmw4ever
    #47737
    Itt van a polcon. Majd hétvégén élesítem. Egyelőre a virágboltin gyakorlok.
  • mamiya70
    #47736
    ezt válaszolja:

    You have successfully redeemed your Bonus Package Storage +15 for 7 Days code.
  • Quqa
    #47735
    Nem 01-tól lesz hanem 00-tól, mert vasárnap visszaálltunk a normál (téli) időszámításra és a 23 UTC-hez így +1óra jön csak hozzá. És ezért volt vége a szerverleállásnak is 02-kor, viszont a gyémántot csak 01-ig lehet összeszedni.
  • tutuhawer #47734
    Remélem, kifognak pár családapát vagy paraszt pickup-sofőrt, de a legszebb az lenne, ha fejre állítaná mindegyik nagyfőnököt mondjuk juggeres autójukkal egy Suzuki Maruti... akkor néznének nagyot, vagy azt mondanák: "hát igen, ezt ,mi csináltuk."
  • kanyesz07
    #47733
    SO CALL ME MAYBE! xd Ez olyan jó zene xdd
  • hondabmw1987
    #47732
    én is ezt kérdeztem de még nem jött erre pontos válasz
  • kanyesz07
    #47731
    MIEZ??

    You have successfully redeemed your Bonus Package Storage +15 for 7 Days code.
  • Tarpi
    #47730
    Most Wanted-del megy valaki?


    (NFSMW, Trapi_Hun)
  • zsomboor
    #47729
    Gőzöm sincs, én se játszok vele csak a nevét tudom
  • hondabmw1987
    #47728
    milyen játék? o.O
  • zsomboor
    #47727
    Másik játék
  • hondabmw1987
    #47726
    Command Councer? az micsoda? o.O
  • zsomboor
    #47725
    Command &Conquer, megint...nem tudom ki az a retardált aki állandóan elkezdi terjeszteni, de megint facebook is ezzel van tele, mert hát ugye aki nem tudja hogy mi az megkérdezi
  • kanyesz07
    #47724
    You have successfully redeemed your Bonus Package Storage +15 for 7 Days code.

    ez mi??
  • nfsmw4ever
    #47723
    Command Councer vagy mi. Itt nekünk talán semmi... De köszi.
  • hondabmw1987
    #47722
    sziasztok NFS-es társaim,itt egy kód amit most találtam nem olyan rég :D BSGY-MP3J-FCCC-3S5K
    viszont nem tudom mire jó :/
  • zsomboor
    #47721
    Ezzel a tetves NetTerror szarsággal érdekes lesz mondjuk, már csak azért is megvárom röhögni rajtuk
  • noblem1983
    #47720
    Remélem kifognak pár neterrort aztán megtapsolhatják magukat és durranthatják a pezsgőt. Mostanában gyakran privátozok a multi hibái miatt de most úgy tűnik ha ketten vagyunk az sem akar működni. A multi meg vagy elindul vagy neterror de legalább nem kell Alt+F4-et nyomkodni mert "megment" ez a "csodás" hiba
  • veszettróka
    #47719
    01:00 -kor jönnek a mááágusok, leereszkednek a pórnép közé, versenyezhettek velük. Mert az jó és fun. Leramolni őket valami übernitrós izével még nagyobb fun lehet..
    Nem jár semmi, ha véletlenül elkapjátok és legyőzitek valamelyiket. Pálya nincs megadva, gondolom Ghostwood népszerű lesz náluk ha már emgy a másik "event" is rajta.
  • csiles
    #47718
    A szerverükkel van valami, nálam 1 órája szedi a frissitést... Ennyire azért nem szar a netem...
  • noblem1983
    #47717
    Úgy látom tényleg jó munkát végeztek az amatőrök. 1 hónapban egyszer mennék HS-t ->neterror..., na akkor Breaking point->Neterror connect. Nehogy már tudjak véletlenül játszani.
  • goregrind #47716
    Most végeztem a SPLIT/SECOND első évadjával. Mennyire más, mennyire jó - jobb, mondhatni jobban eltalált/kivitelezett/stb a World-nél!
    Anno megjelenéskor párszor kijátszottam és most, hogy valamit kerestem az nfsw helyére eszembe jutott ez a játék ismét!
    Még a zenék is hihetetlenül eltaláltak lettek bizonyos részeknél...
  • chromeg
    #47715
    A mai frissítéssel sikerült a színvonalat a béka s**ge alá redukálni, játszhatatlan. 10 betöltésből 6-7 alkalommal már az első verseny indításnál végtelen töltésbe süllyed a folyamat, ha esetleg átjutok rajta akkor rendszeresen neterror-ral visszadobál az utcára....


    Borzasztó... U_U*
  • Quqa
    #47714
    Valaki azt elmagyarázná, hogy a sebességet és a koridőt miért nem írja ki még mindig a játék (ha már beígérték a leírásban)?

    #47702 Nálam ma nem volt alt+F4 egyszerűen visszarakott az utcára.

    #47709
  • bboyatty
    #47713
    Jogos. Nem biztos, hogy nem írom ki én is.
  • tutuhawer #47712
    A mottómat nem változtatom meg továbbra sem, OK?
    http://nfs-s.com/nfsw/TUTUHAWER/20101105175715
  • kaoszgolyo
    #47711
    Önök a Kérdezzék Hitlert rovatunkat olvassák. :)
  • bboyatty
    #47710
    Ügyesen, pár kocka meg kör és kész is van.