94802
  • csiles
    #47789
    Nincs új TC, a Handing buggal nem tudnak mit kezdeni...
  • csiles
    #47788
    Pedig azt a legegyszerűbb: full ultra tuned...

    Nekem 739-es Lambóm van 3 pro tuned, 3 ultra tuneddel...

    9-17-0 ultra tuned kék motor
    7-9-0 pro tuned kék turbó
    17-9-4 ultra tuned zöld váltó
    4-7-13 pro tuned piros rúgó
    0-0-13 pro tuned piros fék
    4-4-17 ultra tuned piros kerék

    Egy másik nickemben 738-as a Lambóm, ott a turbó 6-9-0 pro sport kék, a többi ugyanaz...
  • trakk
    #47787
    Sőt, már előtte is, legalábbis kampókezesen.
  • peeter014
    #47786
    még aznap, mikor megjelenik már lehet tölteni, legálisan és illegálisan is :)
  • trakk
    #47785
    Azt ugye tudod, hogy ez a régi rendszerrel működik még?
  • Tarpi
    #47784
    bocs úgy nézem nem valami pontos, mert 709-et ír maxra, de nekem 728 és még lehetne növelni.
  • Tarpi
    #47783
    NFSW tuning calculator

    709
  • trakk
    #47782
    Hát még ha egy héttel előtte!
  • Hunn1a
    #47781
    Igen, bocsi. De kérem, egy 2-3 napja megjelent játékot már tölteni akar? Ha egy héttel megjelenés után kérdezné meg, nyilván más lenne a reakcióm.
  • Nomish
    #47780
    Valaki nem tudja,hogy a sima Lamborghini Murcielago LP-640-et fel lehet tornázni 749 körüli értékre?! :D
  • Quqa
    #47779
    Ezen elgondolkodtam, minek a sok új játék (egyik rosszabb mint a másik mostanában), mikor van egy alapjaiban nem rossz, ami a World és hát full online.
    Miért nem lehet ezt normálisan továbbfejleszteni pl.: …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehetne 1000 szint, vissza kéne venni ezt a 2 nap alatt 50-es elérő tripla vagy mit tudom én hússzoros fejlődésű (REP) ütemet.
    Lehetne itt minden: drift, jégfolyó, fizetőkapu, normális hosszabb drag teherkocsival keresztben, komoly rendőrös üldözés (mint a HP-ban) új városrész, rendes forgalom (hogy ne legyen olyan könnyű) és mind ezek 100, 200, stb. (szlalom pálya, KITT – féle 2 kerekezés hogy kis újítás is legyen és ami nem nagyon van egy játékban sem) szintek felett nyílnának meg és ezzel arányosan nehezednének is a pályák.
    Így lenne miért játszani, lenne cél, de most …!
    Persze ehhez programozni kéne … egy stabil rendszert, ahonnan a csalókat kitiltják stb.
    Kéne hozzá jó sok szerver (szerintem az lenne az EA raktárakban) és kéne a legfontosabb egy lelkes és hozzáértő fejlesztő csapat és garantálom mindenki szívesen áldozna a játékra a saját kis zsebpénzéből is.

    Megj.: azért a BB is tudott néha jót alkotni, nekem speciel a ProStreet és az Undercover is tetszett.
  • trakk
    #47778
    Szvsz tartalmilag egy nulla.
  • peeter014
    #47777
    nekem a tegnap esti javítás után mintha simábban futna! mintha jobban optimalizáltabb lenne! de lehet csak én képzelődök......
  • Nomish
    #47776
    Ejj de bepipult valaki! :D Mondjuk tény,hogy normálisabb választ is adhattál volna neki Hunn1a. Amúgy bármelyik nagyobb Torrent oldalról letöltheted,de ha nem teszed,akkor sem veszítesz sokat vele. :D
  • kopasz0
    #47775
    kulák majom te meg nyalj fagyit. gyökér..
  • Lupous
    #47774
    Ez egy újragondolt Most Wanted :) ÉS szerintem remek, pörgős, szórakoztató, pont ez kellett nekem. Ha a jövőben is megütik ezt a szintet az NFS játékok felőlem lehet akármi a címe. (De egy újramaszkírozott, a régi szellemben elkészített underground folytatásnak én is örülnék :) )
  • SUNNY84HUN
    #47773
    +1
  • trakk
    #47772
    Ha a Criterion dolgozik minden jövőbeli NFS-en, akkor én inkább azt mondom, hogy ne legyen UG3, elég volt a Most Wanted-ot meggyalázniuk.
  • Hunn1a
    #47771
    Inkább csinálnák meg az Underground 3-at. Sajnos azonban erre már nem lesz esély többé... Bár, ahogy alakul a régi szériák új sorsa, talán jobb is így.
  • SUNNY84HUN
    #47770
    van benne valami , el lehet vele b@szkodni másra nem jó
  • Quqa
    #47769
    Nekem ez az új MW HP-Burnout clon nagyon nem jön be, az irányítása pocsék, az autók szanaszét a városban. Egy ami jól sikerült az a grafika, ebben múlja csak felül a régi MW-t.
  • RoboKutya78
    #47768
    sokk itt a gazdag csóka:)
  • bboyatty
    #47767
    Mindenki milyen nagyra van már mintha soha a büdös életbe nem töltött volna le játékot.
  • Hunn1a
    #47766
    Hű, a 918-as...
  • Hunn1a
    #47765
    Menjél igyál egy kakaót, olcsójános.
  • kopasz0
    #47764
    üdv honnan töltöted le a Most Wanted-et?.
  • SUNNY84HUN
    #47763
    eltudnám képzelni a worldban is ezt :) mw -ben nagy kedvencem lett amióta meg van ;)
  • tutuhawer #47762
    a mottóm azért marad, most pedig megnézem, milyen a multi
  • chris1997
    #47761
    [OFF]Tényleg enyhén nagyon odavágnak a hangok... GT-R se rossz, de a Raptor a kinézetével mindent ver.
  • noblem1983
    #47760
    Ilyenkor sajnálom, hogy a Worldben nem így duruzsolnak az autók. Talán még élvezetesebb is lenne a játék. Azoknak tényleg szép hangjuk van +a Viper és a Bentley hangja is nagyon ott volt
  • SUNNY84HUN
    #47759
    én már tolom , 1napja megvan és bejön
  • RED BULL F
    #47758
    Fizikálisan gondoltam...
  • B13A6
    #47757
    Originről is lehet letöltéssel,nem?Az meg má nem illegális...
  • bboyatty
    #47756
    Lássatok csodát, kijavították a NET ERROR dolgot, sőt még 6 embert is képes betölteni a játék anélkül, hogy alt+f4-ezni kelljen. Ha ez így marad akkor elfogadható lesz a játék.
  • RED BULL F
    #47755
    A boltok polcairól. Ja hogy illegálisan? Az sajnos nem ide vágó téma.
  • hondabmw1987
    #47754
    amúgy ezt az új Most Wanted-ot hol lehet leszedni? köszi a segítséget előre is
  • tutuhawer #47753
    nem tudom, miről beszélsz.
  • mrredbull18
    #47752
    jah nem szóltam :D az 1 más proffod gondolom .... na m1 :D fáradt vagyok léptem is :D
  • tutuhawer #47751
    inkább passzolnám, köszönöm....

    http://www.youtube.com/watch?v=IYaqskg3Wh0&list=FLqWXtXXzlx2uzVkjB779dsA&index=1&feature=plpp_video
    a legújabb hozzáadott kedvencem. Ezt inkább hallgatom és nézem
  • Quqa
    #47750
    Akkor itt van valami hallgatni való is, nem World, de NFS.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az Audi és a Lambo valami szenzációs hangú, de a HF, RS, és az EVO sem kutya.