94802
  • SUNNY84HUN
    #47869
    üdv a közösségben a lényeget amit én is írnák Tutu leírta #47854
  • mrredbull18
    #47868
    irtam hogy csalás, és az artmoneyt is emlitettem :D
  • tutuhawer #47867
    első körben nem írtad le, hogy ez szükséges hozzá.
  • mrredbull18
    #47866
    a rendszámot és ha még 1x próbálod akkor az ültetést :D és igy tovább :P de valami féle képpen meglehet "akasztani" és akkor semmit nem dob ki hanem csak a spoilert :D és szépen leszedi a spoilert és marad a hiper szuper dögös kaszni és a többi afteres tuningod :d
  • Tarpi
    #47865
    azzal az a baj, hogy tényleg bugos, ugyanis van amikor ott van, van amikor nincs.
  • bboyatty
    #47864
    Ja, ok. Amúgy látom miről van szó, csak nem tudom mit dob el ha leszedem róla.
  • mrredbull18
    #47863
    aha
  • mrredbull18
    #47862
    [spoiler]
    leirtam hogy a csalás jelen van mivel artmoney / cheatengine szükséges még nem tudom pontosan
  • Tarpi
    #47861
    alul a Gifts rész lenne?
  • bboyatty
    #47860
    Nyugodtan fejtsd ki ezt bővebben, mert nem kár egy két felniért vagy ilyesmiért ha le tudom venni a spoilert az autóról.
  • mrredbull18
    #47859
    nem arra célzok hanem bemész ugye aftermarketbe és akkor bal oldalt vannak a beszerelt cuccok és jobb oldalt meg a(z) store/inventory na tehát ha bal oldalt letekersz a görgövel akkor láthatod hogy alul van még 1 bugos de már ott van "rész" és ott lehetne eltávolitani valami féle képpen a spoilert de mondom ne próbálkozz mig nincs tökéletesitett verzió mert én már elbasztam 1 3-as ültetést és 2 rendszámot ez miatt :D
  • bboyatty
    #47858
    Na ez engem is érdekel, mert nekem is akad amiről lekapnám és ha ehhez nincs szükség csalásra akkor nincs baj.
  • Péter 18
    #47857
    nem akartam csalni. nem szoktam soha. én is a tiszta dolgokat szeretem és tényleg jobb "megszenvedni" a sikerekért mint csalva elérni őket. úgy sokkal nagyobb jelentősége van.

    sajna nincs xbox karom csak ps de kérek kölcsön majd usbs kart. csak nem tudom h hogyan kell majd átállítani ha egyáltalán lehetséges. :)

    meg egy olyan kérdésem lenne hogy hogyan tudok az autóba cuccokat venni meg amit kapok a futamok után azokat hol tudom alkalmazni ("berakni a kocsiba")? turbó meg motor.
  • tutuhawer #47856
    a cuccok közül nem tudtam kiccuccolni a lényeget. ha az üres helyre ráhúzok valamit (megcuccozom), akkor leveszi a szárnyat a kocsiról? Mert lenne, amiről levenném...
  • mrredbull18
    #47855
    ezt most szivre vettem xD ....


    [spoiler]
    más - OFF: a world most kivételesen rohadt bugos :o minden vágyam hogy megtanuljam a spoiler telenitést mert 1-1 kocsin kimondottan jól nézne ki ... erre ma mutattak 1 vidit amin 1 érdekes bug mutatkozik fel a worldben.... annyiból áll hogyha aftermarketben a bepakolt cuccok résznél kezdünk görgetni lefele akkor lesz még 1 rész és az a spoiler része.... ha azt megcuccozod akkor lelehet szedni a spoilert na persze senkit se tanitani akarok és ezért nem is folytatom na meg persze nem olyan egyszerü... söt ne is próbáljátok mert csak az aftermarket cuccotok "basszátok" el ... ahogy én is de a vidin annak a valakinek sikerült :3 na de a bug abból áll hogy minden segéd hack progi nélkül is lehet látni ezt a spoiler részt ... kilehet azt próbálni hogy tényleg van ott még valami a rendszám alatt csak vigyázni vele....

    bocs ha valakinek ez nagyon szurja a szemét, de tény és való hogy ekkora bugot csak ugy ott hagyni mint 1 kis kaput hmmm érdekes ..... ezzel is csak a "csiterek" többségét növelik mivel hogy az artmoney is 1 fajta csit ....
  • tutuhawer #47854
    üdv a játékban. Hasíts lelkesen és bármi gáz van, a fórumban kérdezz egyet. (De akkor az kérdés legyen) Tipp kezdőknek: lelkesedés, becsületesség. Nyomd a futamokat lelkesen, és ne csábulj el a csalás felé. Maradj becsületes, semmiképp se csalj, mert marha jó érzés tisztának lenni. Látom én is , milyen nehéz kezdeni manapság, de azért nem lehetetlen, főleg neked: tipp nem csak kezdőknek: Xbox kontrollerrel másodpercekkel jobbat lehet menni.
  • Tarpi
    #47853
    Nekem is van alacsony szintű 'sofőröm'. 50, 40, 21, és egy 5 körüli.
  • Péter 18
    #47852
    azt elhiszem h lehet h nem prok meg stb csak én 1v1ekre is kerestem volna embereket és így azért már annyira sok esélyem nem lenne hiába vezet rosszul.
    meg még én is csak tanulom. most kezdtem csak gépen gameelni és még nekem sem megy. pshez meg a karhoz vagyok szokva... :D xD
  • Nomish
    #47851
    Senki sem 50-es szinten kezdte. Nem vagy sem több sem kevesebb mint az itt fórumozó emberek,ez csak egy szám. Lehet valaki magas szintű ha szarul vezet... :D Remélem érted a mondanivalómat,szóval csak hajrá!
  • Péter 18
    #47850
    ja meg köszi. :D
  • Péter 18
    #47849
    ja. ok. de ahogy néztem kicsi vagyok én ide... :D xD
  • Tarpi
    #47848
    A brigád nagy részének a játékbeli neve, szintje, és 'szlogenje' van kiírva.
  • Péter 18
    #47847
    engem is kidobott de a tűzfal miatt meg össze esett a server.
  • Péter 18
    #47846
    kezdők dobhatnátok üzenetben vagy hszben driver neveket vagy ti is felvehetnétek. és is kezdő vagyok. Ryuzaki6666
  • bboyatty
    #47845
    Nekem minden ok volt ma, meg kb vagy 2 napja jól megy a játék.
  • begotten
    #47844
    Sziasztok! Szeretném megkérdenzni, hogy Nektek simán megy a versenyzés? Mert engem állandóan kidob. Ez most patch utáni szivatás, vagy én csinálok valamit szarul? Köszönöm a választt!
  • Tarpi
    #47843
    Nekem a Logitech gempad a gyorsulási versenyeknél nem kormányozza az autót.- billre működik. A többi futamon nincs gond. (F710) Másnak is ilyen?
  • mrredbull18
    #47842
    tényleg veszett vagy =))) xD
  • bboyatty
    #47841
    Amúgy ahogy azt sejtettem csak írja, hogy nem megy a szerver, mert ha belépsz simán felenged.:P
  • bboyatty
    #47840
    Úgy néz ki. Na majd akkor kapcsolják vissza amikor én szólok nekik.
  • peeter014
    #47839
    leállás van??
  • Nomish
    #47838
    Íme egy kicsit művészies kép az egyik kedvenc autómról a játékban! Nem az ereje miatt szeretem,hanem a hangja és a formái miatt.

  • nfsmw4ever
    #47837
    :-) Ez igaz. Sajna a sötét oldalra is jut belőlünk. (Lehet bennem a hiba, de mikor kiderül egy csíterről, aki ellenem csalt, hogy magyar, akkor csúnyán beremegek. Más nemzetűek nem váltanak ki ilyen hatást... Bár azokat is meg tudnám fojtogatni.)
  • veszettróka
    #47836
  • nfsmw4ever
    #47835
    Faja. Mondom szombat, kis lazulás. Első multi:

    Ha valaki ismeri esetleg, akkor csókoltatom. Mondjuk mindent megtett a 2. helyért...
  • bboyatty
    #47834
    Na meg mr2 meg a többi, igaz nem tagadom, hogy én is kijárok dragre az mr2-vel, meg a chevellel is, haverokkal meg ami eszünkbe jut.
  • Nomish
    #47833
    Special,ahogy látom ez visszatérő poén lesz... :D Mellesleg én már nem hiszek benne,nálam az 5.2-vel elvágták azt a kicsi reménysugarat is. Na meg a hangja...arra leszek még kíváncsi,mert hogy az 5.2-nek ugyanaz a hangja mint a 4.2-nek az kész vicc! :D
  • veszettróka
    #47832
    [special] Remélem az új Audi R8 LMS jobb lesz nála, aztán szaladhat a nép megint a pénztárhoz (bocs hithű Audi r8 fanok) [/special]
  • Nomish
    #47831
    Lamborghini roadster egész jó,kezelhetősége hasonlít az LP640-eshez,bár nem annyira alúlkormányzott. Nitrója erős,jól gyorsul,nitró nélkül is.

    Mustang Boss '12 Dobja a farát,érződik rajta az erő,ahogy kitörni készül,nitrója átlagosnál talán kicsit erősebb,ha megtoldod két darab három csillagos nitró skillel. Nitró nélkül jobban gyorsul picit mint a Lamborghini,ám a kanyarokban nagyon meg kell fogni,mert kicsúszik,mintha kicsit túlkormányzott lenne,nekem legalábbis ez a tapasztalatom. Nem rossz választás,de tudni kell vezetni.

    LFA jól kanyarodik,jól gyorsul,főleg slingshottal. A nitrója gyenge,tehát perfect startnál le fognak hagyni,de ha ügyesen vezetsz és meg tudod fogni a kanyarok előtt,hogy jól tudj kigyorsítani,akkor behozhatod a lemaradást.

    Személy szerint én a Lamborghinit ajánlom,még boostos korában vettem meg,és szeretem nagyon,tudni kell vele bánni,de ha időt áldozol rá,megtérül a befektetés.
  • veszettróka
    #47830