94802
  • mormotax2
    #47909
    sziasztok benneteket beenged a szerver mert sem a saját sem a feleségem sem peddig a gyerekek email cimével nem enged be
  • csiles
    #47908
    És ne osztályonként nézegesd az autókat, hanem márkánként. Mert vannak olyan autók, amik boostosan valamennyire tuningolva van, s az már egy magasabb kategóriába van sorolva.
  • trakk
    #47907
    Lehet azt, csak váltogass a színek közt, nem mindegyiknek, de elég soknak van játékpénzes változata is.
  • hematit1976
    #47906
    Sziasztok!

    Igen régen játszottam már ezzel a játékkal, és most újra elővettem, de nem tudtam rájönni, h tudok új autót venni.
    Megtaláltam az autókereskedőt a menüben, de azt vettem észre, h "cash"-ért nem lehet autót venni csak prémium pénzért?
  • trakk
    #47905
    Kicsit más oldalról közelítem meg a dolgot, amennyit szarakszik mostanában a Flash minden második frissítéssel, szerintem jó a mostani rendszer, még lassított mobilneten is relatíve gyorsan betölt az oldal, és a böngésző se omlik tőle össze.
    Persze jöhetne a "Na és a YouTube-videók?" kérdés, de egyébként azoktól is hajlamos beakadni.
  • SUNNY84HUN
    #47904
    +1
  • veszettróka
    #47903
    Szóval van most ez a Lambo Gallardos háttér, erre felül jönne a flash anim. szintén a Gallardós hátterével , amiben rövid időre megjelenik az a Gallrdós háttér? Ez jó, ez az 1 tetszene benne :)
    A jelenlegi háttérrel, a nfs-com-os poszt-fejlécekkel, meg a nagy NFSW felirattal megvan már a topic dizájnja. És tök jó így. Egy villódzó fejléc már sok lenne. Ezért +1 szavazat arra, hogy nem kell.
  • bboyatty
    #47902
    Ettől féltem, nem fikázkodtam, de vedd úgy, hogy meg se szólaltam. De szerintem semmi értelme.
    Egyáltalán Szabi tud róla?
  • RoboKutya78
    #47901
    el ne fáradj abba az 5-6 mp be.
    ti mind egy kaptafára készültetek káoszgolyóval egyetemben?
  • bboyatty
    #47900
    Nem akarlak megbántani, de szerintem nem túl jó, nem mintha én jobbat tudnák de az autókról a kép el van nyújtva, az alap kép rendesen pixeles. Meg hát az is kérdés, hogy mennyire menne ez a banner a topik gyorsaságának a rovására? Mert nekem pl míg betöltötte a flasht bizony kellett neki vagy 5-6 másodperc. Persze, ha a többiek igénylik akkor nem szóltam semmit.
  • RoboKutya78
    #47899
    Na közelebb kerültem egy működő fejléchez esetleg ki lehet próbálni majd:)
    link
  • mrredbull18
    #47898
    ez de beteg videó xD és disznó pörkölésre nem is rossz ötlet xD ha már más nincs :D :D :D
  • veszettróka
    #47897
    Engem is hívhatsz D-be. Valószínűleg végig a visszapillantóban fogsz látni, viszont ha akárcsak 1x is hibázni merészelsz akkor kapod ám a büntetést ... :)
  • szabolcsurasag
    #47896
    1 hete játszom, azóta először van ilyen gondom. Nem állítottam semmit a rúteren, tűzfal kivan kapcsolva. Lehet hogy csak átmeneti gond? vagy lehet hogy hülye vagyok hozzá
  • Nomish
    #47895
    Gamepad beállításhoz használd a Joytokey nevű programot,youtuben találsz részletes útmutatót a beállításához. Alapból a World csak az Xbox 360 kontrollert ismeri fel. Bár nekem vegyes tapasztalataim voltak a Logitech és a Speedlink gamepadommal egyaránt. Nincs "holtjáték" se semmi ilyesmi mint X360 kontrollernél,annyiban segít,hogy nem görnyedsz a gép előtt.
  • Nomish
    #47894
    Ha mindenféleképp A-B classban gondolkozol,akkor jobban ajánlanám a Ford Mustang Boss '69-est. Jobb a nitrója,jobban gyorsul,barátibb a kezelhetősége. De ebbe a kategóriába sorolható még az El Camino SS,az is nagyon jó gép,rengeteget mentem vele. De ha nem kikötés az izom autó,akkor még jó vétel lehet a BMW M6 Coupé.

    Ha kidob akkor több oka is lehet,router,tűzfal,internet kapcsolat ilyesmi. Routeren a NAT legyen nyitva,tűzfalban is add a kivételek közé a játékot,ha több gép között oszlik a net,akkor az is számít. Nagyjából ennyit tudok erröl a hibáról,nekem a router beállítása segített anno még jó régen,kezdő koromban.
  • szabolcsurasag
    #47893
    Ford Gt40 Mk1-et érdemes megvenni?
  • Hunn1a
    #47892
    Nincs igazán ötlet, ez ilyen sajnos.
  • Péter 18
    #47891
    érdeklődnék hogy kart hogyan lehet beállítani hogy működjön?
  • szabolcsurasag
    #47890
    Sziasztok!
    Az miért van, hogy bejoinolok egy eventre Worldon és mikor kezdődne az event, kidob. Próbáltam randommal, meg próbáltam mapról joinolva is, ugyan úgy kidobál.
    Ötlet?
  • SUNNY84HUN
    #47889
    ha már tél lesz akkor jöhetnek a disznóvágások sok páleszal + borivoviccsal

    és az új disznó pörkölő :D ··



  • mrredbull18
    #47888
    okés köszi :D
  • SUNNY84HUN
    #47887
    50,000 Speed Boost, a Porsche 911 GT3 RS Cop, Halloween Vinyls Purple NFS Neon , Formula License Plate. lengyelen keresztül 200zl = 14ezer ft ,, még mindig itt a legolcsóbb
  • mrredbull18
    #47886
    kérdés: hol a legolcsóbb az SB és mennyi? :D valaki valami gyors infót tud adni? :P
  • SUNNY84HUN
    #47885
    ,, így van csak most éppen reklám van :D
  • Tarpi
    #47884
    Chip Foose Hondát épít át aDiscovery Channelen :)
  • Hunn1a
    #47883
    Hohó, most látom, hogy kibővült a verseny utáni panel azzal, ami hiányoltunk (versenyidő, csúcssebesség).
  • Hunn1a
    #47882
    ClioV6 játszik? Mert akkor vegyél fel. (KRUGER445)
  • csiles
    #47881
    Nekem van egy Silvia v2, egy TE Scion és egy TE super BEE. Ha érdekel, előbb vegyél fel.

    Másik 2 profilomba Zack-om meg mx-5-öm van még pluszba.
  • tutuhawer #47880
    evo 8-asom lesz majd, hétfőn engem kereshetsz.
  • Nomish
    #47879
    Húúde,hajde...valaki,valamikor jöhetne versenyezni egyet D Classban! Csak mert meghajtanám ezt a vadmalacot valami másik vadmalac ellen! :D persze kategóriáján belül...

  • tutuhawer #47878
    2 éve minden nap erről hallok.
  • mrredbull18
    #47877
    és te az felől hallottál valamit hogy elvileg jövöre a world ujra pályára lép és befog jönni a drift meg jobban elfog huzodni a drift felé az egész játék meg kijavitanak minden bugot meg minden... 1 szóval azt lehet majd mondani hogy a world 1 álom játék lesz :D nem lesznek csiterek, bugok, és élvezhető lesz... lesz canyon , drift és tökéletesitve semmi bug, vagy valami :D erről te hallottál valamit?
  • tutuhawer #47876
    2 féle, meg talán még egy féle trükk van most. 1 kiszáll, azt írják.
  • mrredbull18
    #47875
    erről én nem sokat tudok viszont kb 1 hete mondta nekem is 1 haver hogy nem lesz elvileg több hack a worldbe mert nincs aki csinálja mert a szerkesztők abbahagyták ... de azthiszem kamu volt mert azóta is vannak csiterek
  • tutuhawer #47874
    közben most olvasom , hogy az egyik hacker (csapat) kiszáll a Worldből, aki olvassa még a csalós fórumot, az is informálódjon, legyen szíves.
  • mrredbull18
    #47873
    szerintem valaki lesz olyan okos hogy ebből valahogy kihozzak a lehetetlent és ugymeglehet majd bugolni hogy semmi csit ne kelljen .... én már várom :D ha ennyire eljutott 1 amatőr akkor 1 pro mit tud 1 ilyennel kezdeni? hm hm hm? :D én már csak elmélkedni tudok rajta hogy micsoda hyper kütyük lesznek belőle ha 1 pro megcuccolja :D a cuccost :D
  • tutuhawer #47872
    nem vagyok én hittérítő
  • bboyatty
    #47871
    Pedig nagyon megörültem, hogy egy bugot kihasználva eldobom azokat az ocsmány spoilereket. Remélem hamarosan lehetőség lesz rá legálisan.
  • Nomish
    #47870
    Worldos hittérítőnket hallottátok! :D Tutu,ne vedd rossz néven,maximálisan egyetértek amúgy a nézőpontoddal,ha nem is mindig mindegyikkel,ezzel biztosan! :D