94802
  • kanyesz07
    #47989
    zondám nitróval mindenhogy 381 , megpróbál mindig átlépni de nem megy..

    Ám én már a holnapot és jövőhét szerdát várom igen csak, mert akkor jön a GTA V újabb trailerje :D

    És végre megvan a most wanted zenéje :)
  • noblem1983
    #47988
    Na jó most volt egy rakéta 997-es GT2 aki 14.8-at ment Speed Fairen aztán a másik kolléga már üzent is, hogy "report this fool"
  • tutuhawer #47987
    láttam már képet 800 Km/h roadster Zondáról is
  • noblem1983
    #47986
    Előtted értek be és úgy kaptak DNF-et?. Ahogy én tapasztaltam elég kicsi rá az esély, hogy boostos autóval csaljanak a játékosok legalábbis én 99%-ban IGC-s versenyzőket jelentettem.
  • Quqa
    #47985
    Azért azt szeretem mikor a csalóknak sem megy!
  • Hunn1a
    #47984
    Eszetlen jó!
  • Dealcsy
    #47983
    Belülről jött... a gyomromból...
  • RoboKutya78
    #47982
    Kösz ez jól esett nekem már bizsergett az ujjbegyeim hogy írogassak néki de megelőztél:) Már azt hittem hogy Trollkodó az emberke :)
  • Dealcsy
    #47981
    #47923 - #47926, #47931, #47933 - #47934
    Tisztelt Uram!
    Felhívom figyelmét, hogy az SG.hu-n található Need For Speed World topik célközönsége a MAGYAR (nem a MÉLYsötétMAGYAROK a pontosítás kedvéért - a szerk.), ezzel a játékkal játszó emberek. Ergo, maximálisan csak a külhoni testvérekkel együtt is 15 millió ember jöhet csak szóba. Ami kevés. Szemben például az elitepvpers.com, vagy a d3scene.com vagy az mpcforum.pl vagy esetleg a neoseeker.com, ahol a célközönség az egész világon (WÁÓÓ!!!) ezzel a játékkal játszó emberek, ami saccperkábé ha belevesszük azoknak az országoknak a lakosságát, ahonnan foglalkoznak, játszanak, vagy netán még csítelik is a játékot (mínusz 15 millió ember - ugye a magyarok), akkor egyből 1 milliárd emberről vagy többszöröséről is beszélhetünk. Tehát ha a statisztikákat nézzük, nagyobb esélye van annak, hogy az előbb megemlített vagy nem megemlített fórumokon feltett kérdések kevesebb idő alatt kerülnek megválaszolásra, mint itt vagy a TCM-en (bocsesz a TCM-esektől, de a statisztika alapján ez van - a szerk.) feltett kérdésekre. Tehát ha Ön azt szeretné, hogy az Ön által feltett kérdések minél hamarabb megválaszolva legyenek, forduljon bizalommal a falhoz, ami ott áll Ön mellett.
    Köszönöm megtisztelő figyelmét!
    (kretén művészeti agyagedény... - a szerk.)
  • Dealcsy
    #47980
    Ehh...
    Csak most tűnt fel, mekkora hátsója van a kedvencemnek... ami vagy fehér vagy fekete...
  • adamatts
    #47979
    közben leléptem... meguntam egy kicsit
  • tutuhawer #47978
    és közben fatal error 7, lost connection hibaüzenet (az internetrádió pedig megy)
  • tutuhawer #47977
    épp írtam, hogy ityeg... jól megy a skyline-om, paganis tempót is tudok vele, amíg nincs nitró a futamban
  • adamatts
    #47976
    Azt tudom hogy top up volt de ennek örülök hogy most már bent van a kereskedésben
    Nekem a régebbi verzió van meg az is úgy megy mint egy kisdisznó szerencsémre olcsón tudtam megvenni anno (900SB)
  • nfsmw4ever
    #47975
    Ez? A kedvenc autóm. Még top up korában tettem szert ilyenre és legendás futamok kerekedtek vele. Akik annyira csípik az MR2-őt mint én, azoknak kötelező darab. A sima Rx8-tól stabilabb és masszívabb. Szerintem nagyon eltalált verda, B classba tökéletes, de mivel jól lehet végsebesség közelében tartani, okozhat meglepetést A verdákkal elleni futamon. Örúlök hogy végre bekerült.
  • Gyuszopapa
    #47974
    Hali valaki nem játszik véletlenül a NFS Shift-el.Segítség kellene.
  • adamatts
    #47973
    egy kis rendőr RX8 09'
    a Car Dealerbe benne sincs a 09'-s verzió akkor ez?

  • SUNNY84HUN
    #47972
  • goregrind #47971
    Igaz én sem nagyon nyüstölöm mostanában a játékot, de ha segítség kell én is jelentkezem. Van saját (fizetett) tárhelyem amin jelenleg is fut az aláírásomban látható zenei fórum. Anno csináltam is egy teszt fórumot egy ingyenes tárhelyen, amit neked is mutattam szabi...

    Ha kell segítek, valahogy a szívemhez nőtt ez a fórum és vele együtt a bughalmaz játék is...
  • mrredbull18
    #47970
  • Ryder159
    #47969
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fúú ne is mondd. Eszembe jutottak a régi szép idők. Anno olyan 8-10 éve rokonomék csokigyárban dolgoztak, és a Milka csokis mazsolát és társait gyártották. és amik selejtes szemek voltak azokat a gép kidobálta, és a munkások elvihették haza. Gondolhatod hogy már nem volt hova szétosztani, annyi volt.
  • mrredbull18
    #47968
    aha xD de legalább nem rontod el a gyomrod a sok finomságtól :P
  • SUNNY84HUN
    #47967
    bor mellé tudod milyen sz@r :D
  • mrredbull18
    #47966
    ha van milka csokid akkor felőlem is megfelel xD
  • SUNNY84HUN
    #47965
    a bor is megteszi szeretem a rosé édes borokat , hát nem játék autóra gondoltam de kezdetnek az is megteszi
  • Ryder159
    #47964
    Én inkább a bort részesítem előnyben, és nincs Hondám. Max egy a régi játékos dobozomban valahol a pince mélyén. A demizonok mellett...
  • SUNNY84HUN
    #47963
    ha sok pálinkád van és egyéb nyalánkság és még Hondád is van akkor lezsírozva a dolog felőlem
  • Ryder159
    #47962
    Weboldal készítésben van gyakorlatom, fizetős tárhely is akad a fájl számára, szóval ha jobbat nem tudtok, és Szabi tényleg lemond a HG-ról akkor vállalom. Persze ha Ti is úgy akarjátok. Bár hozzá kell tennem hogy a játékban én sem vagyok túl aktív, de a toopikot még követem rendszeresen.
  • tutuhawer #47961
    természetesen csak viccelek, Szabi remekül kezelte a szart itt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gyorsan jópofizok egy kicsit, mert Szabi letilt még az internetről is
  • SUNNY84HUN
    #47960
  • tutuhawer #47959
    szerk: "nem úgy,mint te"
  • mrredbull18
    #47958
    óóóó =))
  • SUNNY84HUN
    #47957
    én azt honorálnám aki átveszi esetleg vagy is olyan vegye át aki tudja kezelni a dolgokat kellő odafigyeléssel , min úgy mint te ;)
  • trakk
    #47956
    Nem hiszem, mikor onnan vásároltam, csak a cucc árát vonta le.
  • RoboKutya78
    #47955
    vásárláskor nem pakolnak rá még plusz kiadást?
    az esetleges kártya tranzakción kívül?
  • RoboKutya78
    #47954
    nekem új amazont nem lestem eddig:)
  • trakk
    #47953
    Tudtommal ezek mindig ennyibe kerültek.
  • RoboKutya78
    #47952
    Skacok itten mért látom a packokat olcsóbbnak?
    amazon.com
  • tutuhawer #47951
    Gyuri maradtam
  • mrredbull18
    #47950
    na na na? Benő vagy már? xD