94802
  • veszettróka
    #48029
    "Blackfoxhun: Ezt itt hagyom, hátha valakit érdekel:"

    (a linkre kattintva se jött be itt, csak kimásolva)
  • tutuhawer #48028
    tudom, hogy értesz, már linkeltéél sokat. Csak mondom, hogy Robotuya....ő aztán tudja, milyen a menő kép beszúrás (én mindig nevetek rajta)
  • trakk
    #48027
    Ismétlem önmagam: nem saját feltöltés, mobilról vagyok, nem figyeltem a tárhelyet, amin volt.
  • Quqa
    #48026
    Nem ezt szeretnéd, nekem hátha sikerül.
    picturepush
  • trakk
    #48025
    Nem saját feltöltés, értek ahhoz, ne aggódj.
  • tutuhawer #48024
    ja, Robokutya majd segít képet feltölteni, abban ő itt a király, Szép Lambót festettm jár is érte a piros pont.

    /Garlandó /
  • trakk
    #48023
    Na akkor inkább linket:
    link
  • Quqa
    #48022
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az 5.-nál természetesen drift-et akartam volna írni (drag helyett).
  • veszettróka
    #48021
    köszi, nem kő béka jégkockába', tuti döglött.
  • trakk
    #48020
    Ezt itt hagyom, hátha valakit érdekel.
  • Quqa
    #48019
    Bughalmaz? (nem csak neked, hátha olvassák Drew-ék is)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Vegyük sorra:
    1.Nem tölt be versenyre: egyre kevesebbszer fordul elő, inkább visszarak az utcára.
    2.Nem kapok mágnest, hát örülök neki, looser-ek ellen tökéletes.
    3.Nem kapok + kört szeretem, ha igen és elöl megyek és az utánam jövő az első nem szeretem.
    4.Nem látom az ellenfelet, na püff neki, legalább nem ramol össze – vissza a TE-n nevelkedett idióta 50 lvl-es. Ha e miatt nem nyerek éééés!
    5.Ha a fentiek fenn állnak multi után a singli-ben ki fog dobni, az 100.
    6.Cikázik a user, ott sem feltétlen az EA ill. a szerver a hibás, lehet hulladék neten van a gólyafos!
    7.Matricázási egyéb hibák kellemetlen, annyira nem érint.

    Ami bosszantó:
    1.Nincsenek pályák, ami van az sokszor ismétlődik, uncsi!
    2.Van drag ez jó, de hogy nincs kihívás az nem (és nem csak ott), legalább lenne az event választónál egy olyan lehetőség, forgalommal vagy a nélkül szeretnénk indulni. Meg lehetne csinálni? Meg! Csak akkor dolgozni kéne kicsit.
    3.Még mindig vannak csalok! Miért? Ki lehet őket tenni? Ki! Pl. ultimátum aki csal eddig tehette holnaptól, 1 hét múlva, stb. aki csal 1 figyelmeztetés után repül az acc-jával együtt. A trainer író nagy-tudásúakat meg meg kell keresni csak apparátus kérdése, aztán mehet a tajgára.
    4.
    Megoldás (lehetséges):
    1.Sok pálya, de nem mindenkinek, ez a mindenkinek ugyanaz egy marhaság, vissza kell állítani a szintenkénti pályanyitásokat elvégre akkor van cél, így nincs.
    2.Az elérhető szinteket megemelni, először 100-ra és fél évente lehetne 50-el emelni, ha sokan elérték, határ a csillagos ég (mondjuk 1000). Így kb. 5-10 évre meg lenne a játék jövője.
    3.Természetesen ezt az agyatlan magas REP osztást vissza kéne venni a 1,5 évvel előtti szintre vagy még kisebbre, ezzel együtt persze az IGC adogatást és az árakat is (autó, egyéb).
    4.Új városrész, persze ez is mint minden rendes játékban csak bizonyos szint felett nyílna meg. Elférne 2x 3x ennyi is és azt a csicsan (vagy mi a szar) szervert megszüntetni (hogy legyen kapacitás), minek az. 1-2 hete próbáltam menni valami multit, de nem sikerült csak a gép ellen, jó hogy van.
    5.Jöhet a drag, de míg itt van a tank módos csalás semmi értelmi.
    6.Havonta el tudnák képzelni egy Ghostwood-hoz hasonló pályát, de (és ez a lényeg) csak az mehetne rajta aki X multit letolt az előző hónapban. Persze nyeremény azért kellene, mindig más top gép lehetne a főnyeremény és sok egyéb apróság (boost, matrica stb.)

    Nagyjából ennyi jutott eszembe így elsőre. Kár hogy Kanadában nem gondolkodnak hosszú távra.

    #48006 A picturepush miért nem jó?
  • veszettróka
    #48018
    Slingshot? Az a felzárkóztató powerup. Minél többen vannak előtted -amikor benyomod-annál erősebb.
    Egyszer nyomd be akkor, amikor a 6. helyen autózol. ..
  • zsomboor
    #48017
    Ma már 3. magasröptű beszélgetésem bonyolítottam le, de ez ütött eddigi pályafutásom alatt 1 kivételével mindent, vagy 20 percig csillagszórás volt aztán block-block és megoldottuk a dolgot valahogy ma nagyon felhúztak a gyökerek
  • szabolcsurasag
    #48016
    csak engem bosszant a sok lökdösődés vagy aki nem is nyomja le az útról a másikat, az ratyi?
  • kanyesz07
    #48015
    xDDD
  • kanyesz07
    #48014
    lol... xdd nálam már csak 3 kettős pont van..
  • szabolcsurasag
    #48013
    nálam 1 óra 50 percet mutat még
  • kanyesz07
    #48012
    nálam itt az időzítő lejárt.. Nálatok?????

    gyors válasz kéne, mert a haveromnak meg 1 óra 30 perc..
  • szabolcsurasag
    #48011
    Valaki megmondaná, hogy a slingshot mire jó? szoktam nyomkodni csak nem tudom minek :D
  • adamatts
    #48010
    Hé Chris mit nyertél a twitteres játékkal milyen kocsit??
    Amúgy grat
  • RoboKutya78
    #48009
  • mrredbull18
    #48008
    kitalálom ezzel akarod lezsirozni hogy mindenki azt mondja hogy huuu de szuper a kép ... persze van mikor bedob 1-2 randa csajt akkor az azt mondja majd hogy nem tetszik xDDDD
  • RoboKutya78
    #48007
    Bakker tényleg bocsesz:))
  • RoboKutya78
    #48006
    igazából arany akarna leni:) ezt a képfeltöltöt meg azé használom mert egyszerre több képet tudok egy linkkel feltenni egy hsz be:) a '( ért meg sorry
  • mrredbull18
    #48005
    nagyon profi ez a kép feltöltő oldal xD főleg mikor rákattolok a képre ám jó lett a festés is :D jó az a kis sárga rész :D
  • mrredbull18
    #48004
    "jó dedót" ezt biztos magadra értetted mert itt civilizált emberek vannak ... tisztelet a kivétel(te)
  • RoboKutya78
    #48003
    Kicsit alkottam:)
  • mrredbull18
    #48002
    juj ez odabaszott xD ettől besirtam .... "forduljon bizalommal a falhoz... " xDDDDDDDD az ilyenhez is kell 1 kis pihent fej xDDDD de ez jo =)
  • bboyatty
    #48001
    Én lassan egy hete tiszta vagyok, semmi elvonási tünet vagy hasonló, bejövök szétnézek fórumon mi van és kész, nem vágyok a játékba.
  • goregrind #48000
    Eljött az idő, hogy visszacsábuljak lassan eme szép világba! A MW2 single része letudva, a multi egy f*s - valami kell....

    Ami volt (SplitSecond - Velocity, Heat Online) csak pótlásnak felelt meg, szóval valami kelll...

    Ez a valami meg asszem a W.O.L.R.D. nevű bughalmaz lesz!
  • SUNNY84HUN
    #47999
  • tutuhawer #47998
    lyons and hwy201-en a lejtőn lehetett rátenni +2 Km/h-t. A skill mod előtti időben 424 Km/h volt azt hiszem a maximum...
  • tutuhawer #47997
    Quqa vagy, ez a neved, azért hívtalak így. igyekszem majd felvenni a tempót, bocs
  • Quqa
    #47996
    Tegnap néztem és van a hírekben 2db giftem, de sehol sem találom, aki kapott hasonlót megihatná mit hol kéne keresni.

    #47993 Viszont leköteleznél, ha a PH az ott használatos nick-emen szólítanál.
  • goregrind #47995
    Zonda?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem max sebesség zondával asszem 417 volt. Videót is csinált az arc akivel nyomultam akkor, csak pislogtunk mi a fasz van...

    Ultra cuccok, és 3 csillagos nitró/slingshot skillekkel. Dombnak lefelé sikerült persze ez, de akkor sem értettük, hogy?!? Természetesen azóta sem sikerült...
  • tutuhawer #47994
    Boldog névnapot kívánok Zsombornak
  • tutuhawer #47993
    értettük. Én se folyamatosan a fórumban lógok most meló közben, egy kis átfutási idő van, míg dobok egy választ.
  • Quqa
    #47992
  • Quqa
    #47991
    A stat oldal szerint igen, a sok csillag nem véletlen (az egyik kétséges), a röhej az volt hogy full ultra géppel kiléptek. …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    … lehet nem ment a trainer és hát úgy nehéz is vezetni!


    #47990 Ez is egy megközelítés de ilyen hozásállással sok segítségre úgy nem számítasz.
  • begotten
    #47990
    Kérdezd már meg kit érdekel? LOL! Egy JÁTÉK neghogy már utat mutasson. Okéa, paraszt voltam, ez van. Jó dedót!