94802
  • SUNNY84HUN
    #48549
    ilyen nekem is itt van ám :))



  • Hunn1a
    #48548
    Ó, a viccen kívül legendás GN3 csatorna...
  • chris1997
    #48547
    Chat már nekem is hiányzik.
    De legalább a téli hószezon itt lesz, bazihangulatos.
  • Quqa
    #48546
    Nem az olyan 1,5 éves kép mikor még volt chat, de ilyen is van (2011-ből) ami nemsoká lesz, csak hát majd nem tudunk egymásnak irkálni olyan könnyen!
  • chris1997
    #48545
    Mi is a második Spoiler alatti képsor? SDC bajnokság talán?
  • Quqa
    #48544
    Ilyen nekem is van!

    Sőt ilyen is akad, bár nem sok!
  • Hunn1a
    #48543
    Hű, ha már akkor ismertem volna a magyar közösséget... Sok-sok 86-os.
  • chris1997
    #48542
    Csak a Skyline kasznija miatt régi :D

    Amúgymeg.. Ez a régi dolog :D

  • SUNNY84HUN
    #48541
    és ilyen ez milyen régi :D
  • chris1997
    #48540
    Bezany :)
    Ez is megvan.
  • SUNNY84HUN
    #48539




    de ez az igazi nosztalgia

  • chris1997
    #48538
    Nosztalgia

  • Zsolti89
    #48537
    Köszi szépen. Hát igen a színeken variáltam egy darabig, de én sem találtam megfelelő árnyalatot.
    Robokutya bármit tehetünk bele nem sokkal lesz jobb. Sík úton megy mint a rakéta, de amint kanyart lát már nem olyan stabil.
  • mrredbull18
    #48536
    de régi kép :3 még a T3 befigyel :D

    OFF: lenne 1 kérdésem a STEAMesekhez :D főleg ahoz aki nagyon érti :D mégpedig az hogy hogyan lehet megváltoztatni 1 játék telepitési helyét? mert pl. fel akarok tenni valamit és auton a C-re teszi ahol a steam is van de hogyan lehet megcsin... hogy pl. a D-re tegye? :D vagy egyáltalán lehet ilyet csin...? :D
  • nfsmw4ever
    #48535
    Na ez szép munka! Grat. Jó az elgondolás és a megvalósítás is. Talán a szinek árnyalataiba köthetnék bele, de az meg inkább a world zsírja. Röhej hogy a felbontástól függ némely szín élénksége, telítettsége. Ja. Az én TH edition silviám nem sikerült ennyire. Neked megy a piros-pont.
  • RoboKutya78
    #48534
    én majom telenyomtam az slr-emet pár ultrával azt hittem jobb lesz de nem
  • kanyesz07
    #48533
    én számomra/nézetemből csunya rajta a treasure hunt :/
  • Zsolti89
    #48532
    Egyszerű, de nagyszerű (számomra).
    Mercedes-Benz SLR McLaren 722 Treasure Hunt Edition:
    http://www2.picturepush.com/photo/a/11457395/1024/Picture-Box/nfsw065.jpg
    http://www3.picturepush.com/photo/a/11457396/1024/Picture-Box/nfsw066.jpg
  • mrredbull18
    #48531
    erre csak azt tudom mondani hogy chat a játékban sose lesz :3 mivel hogy nem rég találtam 1 oldalon 1 olyat hogy AUTO CHAT SPAM.... azaz auton ir mindenkinek süketséget amit az illető oda beir... lásd a képen amit linkeltél .... azaz onnan bárki tök ingyen leszedheti és addig baszhassa a játékot mig mindenki el nem húz és akkor meg leállitják a szerokat és a többi keményfejü játékos aki ezt végig kibirta és még vett is boostot az majd sir hogy "háááá vettem búúsztot azt most mért nem megy ez a retek? nincs miből fenntartani?" egy szóval a játék szinvonala 1 cseppet lement a béka segge alá ... vagy még alább ... oda a sárga földig....

    robokutya: a felfedezésedre meg csak annyit tudok mondani hogy szerinted az nem hack/csalás, viszont szerintem na meg a szerkesztők szerint az ... mivel hogy nem te játszol és ezt viszont többnyire sehol se nyilvánitják legális játszásnak.... azaz csalás .... és hogy még erősebb érvem legyen rá az az hogy találkoztam már olyan "csalással / nem csalással szerinted" hogy ugyan ezt csinálja mint amit te leirtál csak annyi hogy nem 1 egér / bill érzékelő és rögzitő hanem 1 kicsi progi féle amit már szépen megirtak hogy ugyan ezt csinálja meg mint amit te pl. felvetetsz / felvetettél.... azaz nem kell vetetni a dolgokat hogy mikor mennyire nyomja a W-t vagy valamit hanem már megvan az szépen benne irva rendesen... és tudok már pár ilyen csitert/nem csitert is ... és találkoztam is ilyennel ....
  • Dealcsy
    #48530
    Jól van na!
    Megjegyzek valamit, azt mindjárt be kell sírni.
    Amugy madzsarbol ketes voltam, amit tablatörőgetés miat kaptam
    szoval igy mónd nekem a madzsart hat ha megértem

    Amúgy ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy abszolút ismeretlen ember szídja a másikat, akit nem is ismer, csak a fórumról max. Akinek nem inge, ne vegye magára, akinek meg igen, az gombolja be jó szorosan.
    (Ez a normális embereknek nem szólt.)
  • Hunn1a
    #48529
    Akkor ideális RedSuns-üzemmódhoz.
  • Hunn1a
    #48528
    Nos igen, a Downtown Challenge-nél 4 veszélyes forgalmi csapda van:
    - a parkban a levágások után a nagy lejtőnél, mikor repülsz
    - a villamossín nagy lejtésénél, szintén repülés közben
    - a kínai negyedre ráfordító kanyar alternatívájának kijáratánál is nagyon észnél kell lenni az ív választásával
    - a kínai negyed hirtelen szintkülönbségeinél, főleg az utolsónál

    Amúgy szeretem azt a pályát.
  • Doozer
    #48527
    Nos hát Mazda RX-7 FC3S : ma reggel vettem meg, mindjárt mentem is vele kicsit. Irányíthatósága, gyorsulása közepes szinten van, nem túl kiemelkedő. Gyárilag ugyebár 2 kulcsos Gromlenekkel van felszerelve, és nitro nélkül 299 a vége. Nitroja sajnos az elég gyenge. Annak ellenére, hogy nem egy Toyota MR2 szintjén van (amit nem is várok el, félreértés ne essék), egy egészen jól irányítható, viszonylag jól gyorsuló autó. Ennyit tudtam kideríteni a kocsiról 15 perc alatt, majd próbálgatom versenyeken is, de most irány dolgozni, majd holnap teszt.
  • trakk
    #48526
    STD 12 nyertesek
  • veszettróka
    #48525
    Játékélményt veszünk. Egy adott ideig tartót. Minden ilyenféle multis játékban.
    Vettél Chargert boostért de egy km-t se mentél vele? Nem adott semmi + élményt? I.J.-tál.
  • tutuhawer #48524
  • trakk
    #48523
    Akkor ugyanarra a sorsra jut, mint minden MMO, ergo nem lehet majd tovább játszani sehogy sem. A régi NFS-ek nem multira épültek, ez viszont igen.
  • Tarpi
    #48522
    És aki egy csomó pénzt beletolt, úgymond megvette a játékot (autókat) azzal mi lesz? Mert a régi nfsnél ha le is kapcsolták a szervereket, még az SP maradt.
  • Quqa
    #48521
    Csak nehogy késő legyen mikor bejelentik, pl. hogy a jövő hónaptól leállítják a szervereket érdektelenség miatt, akkor már cseszhetjük! Akkor már késő lesz kapkodni!
  • Tarpi
    #48520
    Egyenlő forgalom egyenlő esélyek. De már a 8 majd (még) a 6 játékos szinkronizálása is gond, mi lenne ha még megszámlálhatatlan civilt is hozzá vennék. Persze gondolom ezt is meg lehetne oldani.
  • tutuhawer #48519
    ja, ez lemaradt
  • tutuhawer #48518
    sajnos ez a helyzet. Ez már a programozók dolga keményen - gondolom. Elég siralmas innen nézve a játékunk...
  • Tarpi
    #48517
    A civilekkel nem lenne baj, ha minden futamban résztvevőnek ugyanaz a forgalom lenne.
    Szerintem mindenki találkozott már azzal, hogy kergeti az előtte levőt, aki elkap egy nála nem létező civil járművet, és lassulás nélkül tovább megy. Te meg próbálod kikerülni a kiszámíthatatlanul röpködő, mandinerből visszapattanó, majd szinte nullára lassító civilt. Ha nem hibázik esélytelen utolérni.
  • tutuhawer #48516
    úgysem fogok egyelőre
  • Quqa
    #48515
    És nem kéne valamit csinálni (többször irkáltam már ez ügyben, de csak ide), esetleg végre mögé állhatnál valami jó dolognak, mint ismert arc (úgysem fogsz). Nagy valószínűséggel a Magyar közösség túlnyomó többsége is csatlakozna, mert mint látható ezt a fórumot és a többit is (úgy ahogy a játékot is) elhagyta legalább a játékosok 50%-a, hanem több. Persze világszerte találhatnánk a nemtetszésüket hangoztató user-t (esetleg nagy és ismert neveket is). Aztán mehet a petíció Drew-nek a fészre (és/vagy minden létező fórumra), hogy szar, uncsi stb. a játék valamit változtatni kéne.

    #48514 North Road nekem tökéletes, Waterfront stb. inkább ami iszonyat roncsderbi volt, onnan jó hogy eltűntek, bár nincs gond a forgalommal se, csak ne legyen szemét: ráhúzás, direkt gyorsítás, fékezés stb.
  • tutuhawer #48514
    az a civilekkel teli kombináció nagyon is kiváló. Ami alattomos, és ma is alattomos, az a spadde-downtown challenge,north road -féle szemétségek. A central coast az egy kiváló pálya volt nekem. Sajnálok jónéhány pályát civilek nélkül. ha pályára akarnék menni, mennék szimulátorba valamilyen formában, de én élvezem a civilekkel teli futamokat itt az NFS-ben... egy ideig még.
  • Hunn1a
    #48513
    A gyilkos forgalom a sétányról lefordulva a Central Coaston azért gondolom, nem hiányzik...
  • tutuhawer #48512
    én nem így képzeltem a class rendszer utáni pályákat/versenyeket. A legkiválóbb, legtrükkösebb pályák közül sko lett class-besorolású, ami nekem nem pálya. Így azért kevés. Az E kjateóriások nagyja például kedvenc nekem , de nagy autóval inkább. Szóval nem lenne szar, ha maradna a napi 15 pálya, de mindenhova mehetnék szinte mindennnel. Túl kevés az OPEN kateógira, én így fogalmazom a kritikát
  • Hunn1a
    #48511
    Túl sok a forgótárcsa és túl kevés a RedSuns matrica a hátsó oldalüveg alatt...

    Takahashi Ryosuke ROOLZ
  • chris1997
    #48510
    quqa drew reakcio egy videoban kicsit lentebb:D