94802
  • nfsmw4ever
    #49191
    Ez gondolom az a jelenség, amikor nullára van hajtva a verda. Olyankor szokta akár egy-két classal lejjebb pontozni a szeró. (persze ez attól is függ, hogy üresen mennyi az owerall. na ez elég hülyén jön ki :-) )
  • RoboKutya78
    #49190
    kérdés ezt a lambo roadstert randomra árazza a szeró?
    nekem 39 es szinten üresen 667 over mellettem a csóka 33 as szinten telepakolva cuccal 655 over?
    erre varjatok gombot.!
  • RoboKutya78
    #49189
    Nem tudom ki szokta lesni az épp versenyre jövő járgányokat, de szinte teljesen eltűntek az igényes graffal rendelkező versenyzők.
    Csak a csürhe tolja már ezt a játékot akiknek hiányzik mind a 4 ujja a kezéről, de játszani akar.
    Tisztelet a kivételeknek persze.
    A szerkesztők igazán betolhatnák magukat a játékba legalább ezét is díjazhatnák a jó népet akik még kitartanak itten, ezen a téren is mert ez a game nem csak erről szólna ugyebár.
    TCM-en nem lesz valami mikulásra?

  • mrredbull18
    #49188
    na még 1x
  • mrredbull18
    #49187
    itt van a festés :P [spoiler]



    Kék: 248/100/60
  • DEJAVU71
    #49186
    Minden elismeresem, nagyon jo a video
    Milyen szep is volna, ha lehetne driftelni a worldba...
  • kanyesz07
    #49185
    gyá nekem is van 2 drift videóm melyben volkswagen és egy subari imprenzával toltam


    Felkeresem ezeket-e hogy be-e szálhatok a party-ba
  • RoboKutya78
    #49184
    a bmw 3.0 nagyon siru a driftre szerintem.
  • RoboKutya78
    #49183
    1:30 nát tetszik a dolog úfajta kordon ?ehh:)
  • mrredbull18
    #49182

    erről :3 :D :D
  • Ryder159
    #49181
    Milyen videóról is van szó? most már kíváncsi lettem...
  • nfsmw4ever
    #49180
    Ami lemaradt:
    Igenis, szeretem a World-ö! Akkoris.
  • nfsmw4ever
    #49179
    Igenigen! Feltűnően jól sikerült, annak fényében miszerint, mindannyian tapasztaltuk mennyire jól szinkronizál a szeró. Ehhez képest jól összejött nektek. (Valami nagyon jó bolygó konstellációt sikerült kifognotok) Nekem (is) olyan élmények jutnak, mint a rajtrácson egymásra dobott versenyzők (ráadásul menetiránynak szemben) a párhuzamos úton "itt is megyek, meg ott is megyek" feltűnő párhuzamos valóság, a privátban én megyek a külső íven - nem mert én, a kanyarban belemegyek a sarokházba, de nem inkább 300al beléd-megyek, a köszi a civiled - én nem ütköztem, az ugratón lefelé való falnak menés, ami csak átlátszó fém mégiscsak (drótkerítés) és simán leheveredik egy koccintástól is, a bibibí én vagyok elől, nem is, mert nálam utolsónak ír vagy nem is vagy versenyben, 4-20 másodperccel később világító nitrócsóva, ez el nem sütött mágnes aktivizálódása, ez első helyre beeső, de negyedikre érkező hős dragos, vagy épp első, de DNF, vagy a verseny, civil, ellenfél és forgalomzaj mentes éjszakai zsebüres város a holt-tengeri tekercseket idéző térképével... Hö... Tisztára mint egy celebhíradó..:...........
    Depi vége
  • kanyesz07
    #49178
    a gallardo nem szar. Ám ebben van valami hogy nem értik a címét sem hogy TEAM Escape..
    Mikor valakit majdnem elkapnak, miért csak én fordulok meg érte hogy nekimenjek a rendőrnek? Mondjuk egy okot mondhatnak amit elhiszek, hogy mivel ez időre megy, és nincs idejük...
  • Quqa
    #49177
    Vért izzadtam a Gallardo Spyder-ért (Out-on pénztarhálás címén). Ennyi idióta barmot amennyi maradt ebben a játékban az nem létezik, ha nem a játék dob le minden futamon vagy valakit mást, akkor egy – némely versenynek képzelő seggfej miatt nem lehet normálisan végigmenni, hogy mind a 4 beérjen a célba, mert valamelyik biztos siet, de a végén meg nem várná az utolsót. Ha nem siet ramol a marhája 1-2 csirának le is írtam mi a lényege a TE-nek utána meg jó gyorsan tiltottam, ki kíváncsi a Bornout-ot játszó – re egy TEAM-ben (még jó hogy a tiltólista nincs 100-ra korlátozva ).
    Az hogy a Gallardo ennyire rosszabbul megy a Murcielago-hoz képest (a játékban) azt ki találta ki csak nem a puderes-képű lenyalt majom (aki szerencsére már elhúzott), mert én nem nagyon látok különbséget.

    Ez meg csak úgy érdekességként, épp belebotlottam az SLR is szarul megy.
  • mrredbull18
    #49176
    háát ööö tény és való hogy az adidas logó csak találomra jött viszont szerintem ez jobban passzol a sciroccora mint a 3 leveles fajta :D :D :D


    nfsmw4ever: kössz a dicséretet már zekknek is átadtam :D :D :D leszámitva hogy a world mennyire szinkronhibás szerintem is elég jól sikerült ... viszont azért elég szépen befigyel jó párszor a szinkronhiba .... de azért jól esett hogy másnak is tetszik a mi kis szórakozásunk :D :D :D
  • kanyesz07
    #49175
    sztem ez csak trainer.. hiába irják oda ezt azt..
  • RoboKutya78
    #49174
    Itt a véglegesített drift city logós Bmw 3.0 :)
  • RoboKutya78
    #49173
    :))
  • Ryder159
    #49172
    Betesszük a képet banner-nek?
  • SUNNY84HUN
    #49171
    lúzer fc
  • CortezK2
    #49170
    Bajusz brigád
  • RoboKutya78
    #49169
    a mai official facebooks bejegyzésüktől elhánytam magam:) fényezik magukat a jól végzett munkával:)
    BOOST éhes büdös bagázs!!

  • Hunn1a
    #49168
    Undercover: rettenet rövid, de tényleg iszonyatosan. Új MW-t nem toltam még, de azt hiszem, nem is fogom, megmaradok a Worldnél, amíg még tart. Új HP: játszottam vele, de nem fogott meg a sportautók új varázsa.
  • SUNNY84HUN
    #49167
    csodás hacker barom , ezen nem kel csodálkozni ezt látva hogy server error stb jön ilyen sűrűn
  • nfsmw4ever
    #49166
    Jah igen! A HP2-őt majd el feledtem. Az is nagy volt. Az UG valamiért nem volt bejövős, de nagyon jó játéknak tartottam és tartom ma is. Nekem a Prostreet volt a leszálló ág. Shift-el kb 2 órát toltam és uninstall. Az Undercover tetszett volna, ha nem cseszik el az irányítást, meg a fizikát "kissé". A legújabb HP viszont nagyon remeknek minősült nálam. Aztán jött a world (nekem több mint egy év késéssel, mert nem követtem a híreket :-) ) és ez telitalálat lett számomra. The Run is nagyon jó, meg annyira rövid is. Az MW2 csalódás, bár nem rossz.. Nekem valamiért problémás az irányítás és hiányzik a sztori... A multija viszont egy kaotikus rammerfelekezeti egybezörrenés.
    Nfs World - Other Nfs: 1-0
    Szubjektíven. :-)
  • CortezK2
    #49165
    Az ilyenek után nem is csoda hogy állandóan szétesik ez a kakahalmaz játék.
  • Ryder159
    #49164
    Na tessék szép kis jövő elé nézünk...

    Milyen jó lesz ha a csíter barátunk elénkba** egy kamiont verseny közben...
  • Hunn1a
    #49163
    Ja és bárki bármit mond, szerintem a ProStreet határozottan jó cucc volt, megágyazott a Shiftnek (ami szintén nem okozott csalódást).
  • Hunn1a
    #49162
    Az NfS-múlt nálam a Hot Pursuittal kezdődött. A legelső ilyen nevűvel. Aztán mikor megkaptam a saját gépem, jött az UG1 (meg a Hot Pursuit 2), az állat volt, utána szép sorban jöttek az újabb és újabb részek. Én is inkább az árkádot csípem, mert tapadni márpedig kell. A kedvenc nálam az Underground 1, egyértelműen (a zenék miatt nem az UG2-t mondtam). A Carbon meg jó volt, amíg volt (sajnos irtózatosan rövid), meg a szemet kisütő neonáradat sem az én világom. Az MW is bejövős, de én a rendőrökkel nem szeretem felvenni a kontaktust (ezért nem is vittem végig soha).
  • nfsmw4ever
    #49161
    Az jó. Nekem a world adja azt, ami miatt leülök játszani. Igazából (vagy komolyabban) az MW óta tolom. Az tetszett nagyon. Utána 2. kedvencem a Carbon. És ott bejöttek a drift pályák. Meg az, hogy arcade mind a vezetés, mind a fizika. 4-10 gomb nekem bőven elég egy játékhoz, illetve ezeket szeretem (ki nem állom a túlbonyolítást). Ezért nem is erőltetem a szimulátor jellegűeket. Mert ha vezetni akarok, akkor ne kelljen nekem pl a gumi kopásra figyelni vagy tekintettel lenni. Én így szeretem. Nekem a World a minden :-) (szerintem én is eléggé árkád volnék, meg lehet, az életem is) Vagyis én is szeretném, ha lenne, akár zárt pályán lehetőség a driftre, itt a World-ünkben.
  • Hunn1a
    #49160
    Megjegyzem, a Worlddel párhuzamosan tolom a Heat Online-t is, na ott minden kanyar drifttel beveendő. Persze az is igaz, hogy ennek okán a második körben már tropára mennek az abroncsok...
  • nfsmw4ever
    #49159
    Jó lett a videótok! Szép. Az autók festését is jó volt látni. (Úgy gondolom itt a példa arra, hogy igenis van létjogosultsága a driftnek a worldben, és akkor nem biztos, hogy kellene súrolni a legitimitás határait egy-egy ilyen élményért. Írom ezt úgy, hogy nem kedvelem magát a driftet)
  • tutuhawer #49158
    annak idején, amikor logókat matricáztam nap mint nap, és valaki kérdezte, hogyan kezdje, akkor ezt az adidas logót ajánlottam. Meg segítségképpen a google-t is:
    Google
    rá kell keresni egy eredeti példára és akkor sokkal jobban fog mutatni. Én többször is feltettem az adidast és ez nekem nem tetszik.
  • mrredbull18
    #49157
    éjszakai alkotások egyik darabja :D [spoiler]
  • RoboKutya78
    #49156
    :) megláttam a logót azt így sikerült de holnap lehet kijövök az 1.1 es verzióval:)
  • tutika14
    #49155
    Váááááá régen mennyit toltam :D
  • RoboKutya78
    #49154
    kicsit gáz nem ?:)
  • kanyesz07
    #49153
    Ez is nagy
  • Quqa
    #49152
    Ez az LMS egyre jobban tetszik (kanyarban kis gázfröccsökkel becsúsztatja a seggét és baromi stabil) ezek a szemetek egyre jobb gépeket kezdenek betenni (pl. F1) hogy vegyék, lehetne ehhez is olyan franko örökbe kód mint a SUV-hoz, mert azért kb. 2.000-et nem érne meg (lengyelből).