94802
  • chris1997
    #49231
    Vettem ma paysafecardot. 16 jegyu kód megvan és egy eléggé hosszú blokk ez rajta a kód, számla, és egy szép használti útmutató. Ha lesz Nissan vinyl 3500 Sb ért akkor bevaltom. Hazaérek megmutatom hogy néz ki.
  • Ryder159
    #49230
    Kanyesz, látom Te nem vágod. Megpróbálom mégegyszer és utoljára.
    Szóval bemész az OMW kútra. Veszel egy olyan valamit mondjuk 10€-ért.
    Hazamész. Bekapcsolod a gépet, ha esetleg nem volna.
    Elindítod a böngészőt, beírod ezt: world.needforspeed.com
    Utána jobbra fent rákattintasz a nagy 'Buy Speedboost' feliratú gombra.
    Kiválasztod a 10€-s csomagot. majd kattints a "Get Boost" gombra lent.
    Kiválasztod, hogy PaySafeCard-al szeretnél fizetni. Elfogadod a feltételeket. Továbblépsz.
    Ekkor bejön a PSC fizető oldala ahova beírod a papírodon található 16 számjegyű kódot, és kész. Kifizetted a boostot.
    Értelem szerűen ha 20€-s kártyát veszel akkor 20€-ért vehetsz boostot. Ezért mondtam, hogy érdemes lengyelre váltani a profilodat, mert ott fele annyiba kerül a boost, mint itt. Ezért 10€-ért 8000-et vehetsz, nem csak 3500-at.
    Remélem most már minden világos, én többet el nem magyarázom.
  • Ryder159
    #49229
    Nincs kezelési költség, ha egy éven belül felhasználod a kódot.
  • Quqa
    #49228
    Ne kezd te is nincs Google-d.
  • tutuhawer #49227
    Nem is rossz a paysefacard, tetszik. Plusz kezelési költséggel dolgoznak?
  • Quqa
    #49226
    Apám te tényleg ilyen vagy, vagy mi a túró, leírtuk kb. egy hete, olyan mint a telefon kártya, veszel x összegért, kapsz egy blokkot, azon a kód, beírod vásáslásnál ennyi. A vételi árfolyamot meg átváltod valutaváltóval.
  • trakk
    #49225
    Soha nem volt még dolgom PSC-al, de én két komment után is megértettem, hogy annyi PÉNZ lesz a vásárolt kártyán, amekkora értékben veszed, nem búszt lesz rajta rögtön. A pénzt meg aztán arra költöd, amire akarod.
  • kanyesz07
    #49224
    ha OMV-n veszek 10 € ós paysafecardot akkor lehet hogy azon van pld 8,000boost.
    De lehet hogy ha veszek pld 20€ ós paysafecardot azon csak 1,000boost..
  • Ryder159
    #49223
    MI van? min lesz mi?
  • kanyesz07
    #49222
    De miért van külön áron ha úgyse lehet tudni mennyi van rajta...

    lehet hogy egy 10€ son lessz 8000 de lehet hogy egy .. 20€ sn lessz 1000..
  • Ryder159
    #49221
    fél órás???
    5 óra kell nekik ahhoz is hogy kivegyenek valamit...

    #49211 Body partokat nem lehet nyerni. (forrás Drew twitter)
  • chris1997
    #49220
    Paysafecard? Leggyorsabb.
    Ha nincs más:-/
  • chris1997
    #49219
    Nincs mit :-D
  • Gab0523
    #49218
    Moneybookers Maestro-t nem fogad el. :/

    Ugyan, Trapi, én köszönöm, hogy próbálkoztál :)
  • Tarpi
    #49217
    Ja , értem. sorry.
  • Gab0523
    #49216
    Köszöntem szépen, Krisz -ha minden ilyenért sörrel fizetek, lassan alkoholista leszel...

    Trapi, eggen, ahol hozzá van adva egy PP, ott simán működik. De, ha most akarok hozzáadni, akkor szivat. :D
  • Tarpi
    #49215

    amit az ea csinál a world-el és az mv-vel, nem tetszik. Ezért nem fizetek nekik semmit, de idáig eljutok:
  • chris1997
    #49214
    Moneybookers lényegében olyan mint a paypal. Kártyát csatolsz és vásárolsz. Holnap regelek rá én is és akkor többet tudok mondani.
    Paysafecard meg a legegyszerűbb. Se kártya nem kell csak el kell menni egy ilyet árusító üzletbe. Legtöbb OMV árulja ezt. Ezeket 2000 5000 10000 25000 ft ért tudod venni. Ez egy blokk amin van egy 16 jegyu PIN kód. Amikor vásárolsz akkor csak válaszd a paysafecard opciót a boost vásáron beütöd ezt a pint és kész.
  • Gab0523
    #49213
    Köhömm... Krisz... Taníts, Mester!
  • chris1997
    #49212
    Ki bizony....
    Moneybookers meg paysafecard van még
  • adamatts
    #49211
    Elvileg lehet nyerni mindent most már csak elég nagy mázli kell hozzá
    De Tutu az neked van bőven
  • Gab0523
    #49210
    Sziasztok!

    Hát... Namost ez egy vicces dolog. Hozzáadom a PP fiókot, ahol ugye be kéne írnom egy lengyel címet, stb. De... A legördülő menüben csak Hungary szerepel, és így nem is lehet Zlotyiban fizetni.:D
    Ezek kitaláltak valamit, hogy ne lehessen trükközni, vagy..?
  • SUNNY84HUN
    #49209
    ne bántsál már , küldök 1 fekete pontot és Szabinak is szólok még az internetről is le fog tiltani
  • chris1997
    #49208
    Nagyon várom már a havaspalyat én is. Remélem minél előbb ugratnom kéne már egy nagyot... No meg a 911 turbo snowflakeet élesben kipróbálni.
  • tutuhawer #49207
    szerintem dec 5-6-7. fél órás leállás alatt meg tudják csinálni, amennyire én tudom
  • kanyesz07
    #49206
    Mikor lessz bent a havas pálya?
  • tutuhawer #49205
    komolyra fordítva a szót: mi van most ezzel a hátsó szárnnyal, lehet venni vagy kapni vagy nyerni ezt a típust?
  • tutuhawer #49204
    jellemző.... asszed' mindig te vagy a középpontban, rólad szól minden...
  • trakk
    #49203
    Sajnos chat nélkül nem lesz annyira fun. :/
  • SUNNY84HUN
    #49202
    kis elő kedvcsináló a múltból :))







  • RoboKutya78
    #49201
    következő alkotásom témája a dominó:)
  • RoboKutya78
    #49200
    :) most már én is ottan leszek:)
  • RED BULL F
    #49199
    Gyorsulási versenyeken 5-ből 4 versenyen mindig roadster murcit kapok ellenfélnek. Szerinted?
  • RoboKutya78
    #49198
    Hopi itt az új Lambo lp 650-4 roadsterem lehet pislogni:)
    A héten túltejesítettem 3 nap alatt 3 festés:)




  • Ryder159
    #49197
    Mert sokan rájöttek hogy hála a BB által vért izzadva kifejlesztett matricarendszernek, minél több a matrica a kocsidon, annál jobban szarik a szerver. Ez ezért van mert minden egyes felrakott matrica egy külön textúraréteg. Tehát egy autóhoz 31 darab textúrát kell betöltenie a szervernek és küldeni a kliensek felé.
    (Ez nem hivatalos infó, csak az én agyszüleményem...)

    Normáliséknál ezt úgy oldják meg hogy felpakolsz annyi matricát amennyit akarsz, és mikor elmented azt "összeolvassza" egy réteggé, és így máris csak egy textúrát kell kezelnie a szervernek.
  • nfsmw4ever
    #49196
    Nekem a CCX meg a nagy bömbi esett le már B-be ilyen leharcolás miatt. Meg van az is, amikor bszakszik a szeró és nem lehet sem a skilleket, sem a tuning kütyüket pakolgatni, sem eladni ("unknow error") na akkor szokott érdekeset mutatni a lobbyban az owerall. Először egy full ultra Procar miatt vitt el a szivem, mikor megláttam a majd 200 ponttal kevesebb oweralt??? Restart game és elmúlt az infarktusom...
  • Hunn1a
    #49195
    Én csak azt vettem észre, hogy egy frankó festés, tesómnak meg rögtön leesett, hogy ez bizony a Scorpions banda festése (a Carbonból). Igen, lehetne díjazni az igényes festésű autókat, vagy legalábbis büntetni a hányavetieket.
  • chris1997
    #49194
    AWD sokat segít, DE azért az LMS megpakolva nem lesz rossz...
  • kanyesz07
    #49193
  • RoboKutya78
    #49192
    neem most vettem a boltba és első versenyen látott lambóval összehasonlítottam.... az lehet hogy a csóka szarrá hajtotta a járgányt:)