94802
  • Quqa
    #50072
    Ez egy olyan játék hogy nem csak top pilóták vannak benne, ennek fényében hagytam már le F1-et is vele. Én csak ürülök ha minél kevesebben veszik meg, nem való ez mindenki kezébe.
  • SUNNY84HUN
    #50071
    őszintén megmondom én még ki sem váltottam , de amik ellen mentem multiba meg haverok akik megvették boostért azok ellen az nagyon lelombozó volt , kinézetre pofás dög nagyon szépen ki van dolgozva , de a többi paramétere
  • RICCS98
    #50070
    Ma váltottam be a kódot. Háát nemcsoda, hogy kódként adták xd.
    Gyorsulása 160-200 km/h - ig jó. De aztán...., Hiányzik az ami a Boss vagy a GT3 ból.Nem érzem azt, hogy húzna az autó.

    Végsebessége egész jó. De ha már az ami, akkor szerintem minimum 230 - 240 fölött kéne lenni.(persze mérföld/óra)
    Persze ha olyan lenne minta Lotus akkor megérteném, hogy nem jó a végsebessége.

    Ami a kezelhetőségét illeti jól kanyarodik aztán elgondolkodik, hogy vajon Ő egy kő vagy egy autó..., És mire túlkormányozottság miatt neki mész egy fának, rájön, hogy Ő csak egy autó. Szoval eleinte kanyarodik, aztán meg..., nemistudom.

    Egyszóval. Nem ezt várnám egy alapból S osztályú autótól.
    a GT3 am még mindig kenterbe veri
  • SUNNY84HUN
    #50069
    murcit oké hogy elkalapálja mert taliga , de hogy gt3 at és königet az már lol ott már igen balf@szok voltak a sofőrök ... , minden autóval lehet szinte nyerni pálya ismeret és sofőr függvénye , tegyük fel hogy ugyan olyan képességű sofőr megy a 911el mint te a a bentleyvel akkor mi van ? kérdezem én hol a tankhajó ? ..
    #50066 és én részemről nem kell tartani hogy megveszem , ha rajtam múlna ott marad ahol van és 2 hét múlva kis is vehetik
  • RED BULL F
    #50068
    Jeee, lassan tényleg leredukálódunk újra az 1 darab IGC kocsihoz 2 hetente (ha nem havonta) :D Óó de tudtam, hogy ez lesz. Habár a 959 megvan, a bentli annyira nem érdekel (kivéve ha a juggernaultosat adják, álmodik a nyomor...) Legalább lesz még időm kuporgatni a jobb verdákra. Lassan tényleg megvalósul a múltkori álmom, miszerint bejelentik, hogy most már csak 2 hetente 1 IGC verda fog jönni :D
  • Quqa
    #50067
    Mit is mondtál?
  • Quqa
    #50066
    Időközben utolértem a USS EA-t és asszimiláltam a szemeteket.


    #50044 Innen!

    #50046 Aztakur.a még jó hogy nem olcsó és a sok marha nem veszi meg … remélem.
  • SUNNY84HUN
    #50065
    mert alkalmatlan versenyre mikor komoly autók mennek , vspec - boss -stb lightos verdák ellen elmegy
  • noblem1983
    #50064
    Ezen ne csodálkozz. Péntek óta az IGC-s/már volt IGC-s kocsikat akarják akciós boostos áron eladni. Kíváncsi lennék mennyit adhattak el péntek óta belőlük. Tegnap illet volna már cserélni az akciós verdákat de helyette kihúzták a kábelt az jobb poén volt Érdekes módon miután megjavult elég szépen töltődtek be a versenyek de estére visszajöttek a hackerek aztán ez is elmúlt.
  • noblem1983
    #50063
    Na a Bentley az jó lesz mert boostért nem valószínű, hogy megvettem volna így legalább kiderül majd, hogy jó-e mert nem is látok versenyben szinte egyet sem. Akinek esetleg van megmondaná, hogy létezik- e hozzá rendes bodykit mert az az undorító juggeres nem az igazi.
  • veszettróka
    #50062
    Úgy emlékszem h. a boltban állva, a bal alsó sarokban mutat valamit.
  • Faster111
    #50061
    Köszi a válaszokat,csak még annyi,hogy már régen vettem új kocsit,és most nem látom,hogy mennyi hely van még a garázsban.Hol mutatja,hogy mennyi helyem van?
  • veszettróka
    #50060
    ZR1 lassabb, könnyebb, jobban fordul, és még gyengébb a nitrója. Fortunás pályákra jobb. CLE az puskagolyó, ZR1 a kis pillangó.
  • SUNNY84HUN
    #50059
    pontosan 10860 ra :D
  • chris1997
    #50058
    Nope.
  • rabert15
    #50057
    Bentley Continental Supersports Coupe: $ 2 000 000
    Porsche 959: $ 1 800 000
  • Faster111
    #50056
    Nekem van egy Corvette Z06 Carbon Limited Edition,megéri megvenni a ZR1-et?
  • chris1997
    #50055
    Világítás. De gyorsul mint barom.
  • chris1997
    #50054
    Ugyanannyi amikor kivették.
  • veszettróka
    #50053
    A Bentleynek mennyire erős a nitrója?
  • chris1997
    #50052
    De a free rally delta nincs messze...
  • Hunn1a
    #50051
    Annak idején, mikor bejött, 1 millió volt a 959. Most vajh' mennyi lesz? Másfél? Kettő?
  • chris1997
    #50050
    Aki a kicsit nem becsüli nagyot nem érdemli.
  • adamatts
    #50049
    már egyre csökkentik az IGC-s autók bejövetelét már csak 2 tavaszra már 2hetente 1kocsit fognak adni a retro porsche meg volt már IGC-s...
  • Hunn1a
    #50048
    De hát a 959 már volt IGC-ért!
  • kanyesz07
    #50047
    r*****g..
    Pedig az LFA-ra gyüjtöttem..
  • trakk
    #50046
    Holnap jön IGC-ért:

    - Bentley Continental Supersports Coupé
    - Porsche 959

    Mennek:

    - Lexus LFA
    - Chevrolet Corvette ZR1
  • kanyesz07
    #50045
    mondjuk nagyon örülnék neki ha betennének egy havas versenyt is, ahol havasak az utak, és így ilyen jó összhatás mint a The Run-ban ...

    Meg legalább havazhatna egy nagyon kicsit
  • Hunn1a
    #50044
    Ez miből van szedve?
  • chris1997
    #50043
    Hopalya a legjobb az egész worldben. Mint hangulatfokozó.
  • SUNNY84HUN
    #50042
    talán a havas sípályás cucc most ellensúlyozza 1 picit , de a free chat hiánya nagyon gáz , emlékszek 2 éve mekkora volt a a hangulata , sokkal egyszerűbb volt a kommunikálás és komoly létszámot össze lehetett szervezni akkoriban oda , sok fasza videó készült a meetingekről és sok új haverság született ott
  • kanyesz07
    #50041
    nem olvastam hogy holnapra halasztják.. tegnap olvastam ezt hogy holnap azaz ma..
    de vettem már észre hogy nincs bent..
  • noxwill
    #50040
    Egy kezemen megtudom számolni hányszor mentem Drag versenyeken. Nagyobb volt a füstje mint a lángja. Viszont a sípálya talán javít a játék renoméján, az egyetlen dolog a "régi" időkből ami jó, merem remélni hogy nem szarják el.
  • SUNNY84HUN
    #50039
    nekem személy szerint már okádnom kell előre a 2 új drag pályától és az update utáni sorozatos hibáktól , kezdek besokallni
  • Ryder159
    #50038
    Tudod mi az hogy Update után? Tudod, amikor leállítják a szervereket áramspórolás céljából. Ezt pedig már lentebb megbeszéltük, hogy elhalasztották HOLNAP-ra.
  • kanyesz07
    #50037
    havas pálya/2 új drag már bent van?
  • Quqa
    #50036
    Megjött a kedvem a sok képtől és próbáltam valamit összehozni több kevesebb sikerrel. Nem röhögni …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    … túl hangosan!!
    Minta.






    A színek az valami hihetetlen low-on megcsinálom erre médiumon a szép piros (vörös) inkább rózsaszín, fordítva meg fakó lesz, ha meg fotózok utóbbin full. fényerőn is marha sötét a kép.
    Aki nagyon vágja miből lehetne szebb csillagködöt szerkeszteni leihatná.
  • RoboKutya78
    #50035
    na jó de én ezt a mailt már vagy tegnap előtt küldtem nekik:)
  • noxwill
    #50034
    FBn úgy pörögnek a posztok, hogy mire odajut valaki a fejlesztők közül hogy megnézze a képeket, a tied eég elvész a sok spammelő barom miatt. Ebből kifolyólag a mail jobb alternatíva.
  • mrredbull18
    #50033
    nem emailre kell küldeni hanem az FB oldalukra kell feldobni :P