94802
  • Hunn1a
    #50112
    Pedig az milyen jó volt. SDC bajnokság ezen versenye végén a 8-ból 4-en értünk be (te, BB0735, én meg még valaki), aztán utána próbáltuk reprodukálni a be nem értek sorrendjét, mert mindenkinél más volt. Ó, a szép emlékek.
  • chris1997
    #50111
    Szomorúan látom nincs több hastings :-(
  • trakk
    #50110
    Ma bejött a pályalista, amit a táblázat alapján összeraktam, szóval úgy néz ki, pontos a cucc.
  • chris1997
    #50109
    Trakk tetszik az ötlet de még " melózok" szóval majd kirakom.
  • RoboKutya78
    #50108
    Na ennek ku..vára örülök képzeljétek el majd ha nem lehet hiba forrás miatt visszautasítani vagy a csaló majma kikapcsolja ezt a funkciót és állandóan visszahívogat majd:)
  • Hunn1a
    #50107
    Nagyon tetszetős funkció, tegnap is nagyon kellett volna (a Bossra gyűjtök), mikor B korlátozott sprinten mentem 5 kört egymás után a 86-ossal. És minden egyes alkalommal térkép elő - rákattintani a futamra - join - várakozás - join a "rajtrácsra" - várakozás - töltés - futam. Így az első 4 lépés átugorható lesz. Végre egy jó és kényelmes újítás.
  • RED BULL F
    #50106
    Race again? Remélem privátban is elérhető lesz, nagyon kényelmes funkció lenne.
  • chris1997
    #50105
    Nem rossz tetszik.
  • trakk
    #50104
    A keddi patch-el bekerül a "Race Again" funkció, ez lényegében annyi, hogy a verseny végén lesz egy lehetőség, amivel ugyanazokkal a játékosokkal, ugyanazon a pályán lehet rögtön még egy kört menni. 30 másodperc lesz a verseny után (ebbe beletartozik a nyeremény bezsebelése, a kártya kiválasztása is), ennyi idő alatt kell kiválasztani, ha valaki nem él vele, az visszakerül free roam-ba, ha esetleg nem mindenki él a lehetőséggel, akkor új játékosok kerülnek az új lobbyba.
  • Hunn1a
    #50103
    Nyugi, vidéken lakom, ráadásul a vasútvonal is itt van a közelben, az is tompít valamennyit.
  • CortezK2
    #50102
    Ugyan :D Remélem a szomszédok majd jól bírják a hárdkór Eurobeat-et
  • Hunn1a
    #50101
    Nagyon szépen köszönöm!
  • RoboKutya78
    #50100
    volt már olyan hogy a barom beleste és mielőtt beértem volna pár centire a célnál nyomta meg a gombját:) a mazda mx 5 még tud meglepetést is okozni B - ben:)
  • CortezK2
    #50099
    Régen innen nézegettem a zenéket, aztán egyszer inkább fogtam és le....mentettem valahonnan az egészet Sok sikert+kitartást, van egy pár album

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://go2id.net/mp3.php
  • Hunn1a
    #50098
    Ja, a ralipilótákat a többség utálja. Számomra plusz kihívást jelentenek, miattuk nyomom még mélyebbre az előre billentyűt.
  • RoboKutya78
    #50097
    gyűlölöm azt amikor látom hogy a barom nem indul el a start vonalról ilyenkor elszáll az agyam és elküldöm a francba.
  • RoboKutya78
    #50096
    skacok ha fent vagyok valakinek a listájában és látja hogy vagyok hívjatok nyugodtan versenyre mert ezektől a pofátlan csíterektől kiütésem lesz..Magammal meg nem szeretek versenyezni a múltkor is csak azé kaptam alkatrészt mert magamat vertem halomra:)
  • Hunn1a
    #50095
    NFS és suli... Az NfS2 volt meg ott.

    Más: nem tud valaki Initial D tracklistát linkelni? (Nem YouTube lista formájában, hanem úgy lepötyögve valahol.)
  • chris1997
    #50094
    Privatban leírtam.
    Kruger: mi cs 1.6 ön fuggtunk általánosban mint a disznó :-D de gyakran ott NFSeztem.
  • speedboy71
    #50093
    Szia! Mi is ez pontosan? Talán ez az= paysafecard ??? Mert erről már halottam de nem tudom miképpen működik. ???
  • Hunn1a
    #50092
    Ismerős érzés, ált. suliban nálunk is ez volt. 1NSANE bajnokságot szerveztünk akkor.
  • chris1997
    #50091
    Suliba padavan....suliban elintézem talán :-D
  • trakk
    #50090
    Korrekció: Melyik pálya melyik nap...
  • trakk
    #50089
    4 órányi munkát hoznék most ide, jelölném is fejléces linknek:
    Ezt
    Egy táblázat arról, melyik tábla melyik napon elérhető.
  • chris1997
    #50088
    Nincs baj. Infótanár nagy fazon. :-D munka után csináljátok amit akartok. És köszönöm az infót eclipse le lesz tudva.
  • chris1997
    #50087
    Psc letesztelve sikeresen. Működő fizető eszköznek nyilvanitom.
  • nfsmw4ever
    #50086
    Bocsesz. Nem agitálni akartalak. Sőt, még jutalékot sem kapok a kerítői feladatokért! csak élénken él bennem az érzés, hogy nem sikerült megvenni jóárasítva a kedvenckét. ( Murci SV-vel meg pont fordítva jártam. Le volt akciózva 5100-ra. Másnap megvettem két profilba, mert milyen jó, hogy csak ennyi. És akkor másnap lambó árleszállítás történt. SV lement 3600-ra.... Na sok mindenre gondoltam)
  • IDFMAXIMUS
    #50085
    YEEESSS jon a varva vart autom IGC-be a BENTLEY

    szerintetek menyire lehet szamitani ?
  • chris1997
    #50084
    Van VW Vinyl újra jeee tuti jön eclipse.
  • chris1997
    #50083
    Akkor suliban megveszem :-D
  • nfsmw4ever
    #50082
    Én is így gondoltam. Csak legutóbb, úgy jártam, hogy este jött az új akció... Gondoltam majd reggel kávé mellé megveszem az egyik kedvencem a kínálatból. Aztán lőn reggel és ugrott a lehetőség. addigra valami occsó vackok voltak "leárazva" (mind igc)... Szóval Eclipse garázsolva. Kávé mellé majd kavicsok.
  • chris1997
    #50081
    Hmmm érdekes gondolok rá egy estét. Mert a vinyl nem szimpik.
  • RICCS98
    #50080
    Fura..., ez az idei snowflake. Mármint új meg minden de ez mégiscsak egy Hummer. "Dezsávű" érzésem lett tőle. Mindig az NFS Underground2 jut eszembe ahol még azok a nagy "tankok" is voltak :D.
  • nfsmw4ever
    #50079
    Simán eclipse. Nem a GT. Az újabb. Az elite utcai kiadása. (Fél szemmel másoltam, de még egy év után se tudom fejből betűre pontosan a verdákat) Szóval ami még csak búsztér van, az lett most leárazva.
  • chris1997
    #50078
    Eclipse? Gst? Sima?
  • nfsmw4ever
    #50077
    Bazz... ami lemaradt
    Audi 5.2 - 2760
  • nfsmw4ever
    #50076
    Üdv! Ha valakit esetleg érdekel, most akciós:
    MR2 - 1260
    Mitsubisi Eclipse - 1320
    Audi R8 Coupé 5.2 FSI Quatro
    a car dealer-ben.
    Meg egy marék amúgy igc verda.
    Ebből jön nekem egy eclipse, mert azt szeretem és jó is. :-)
  • chris1997
    #50075
    2 év R8 4.2 után én bármit elvezetek :-P
  • SUNNY84HUN
    #50074
    a régen a sima r34 multi futamok után az az autó már csak gyerekjáték lenne nekem , na de őszintén megmondom nem tetszik és kész ezért meg sem veszem , neked bejön ezért futsz vele ennyi

    #50073 a 69 es boss 302 nagyon jó autó , érdemes megvenni , ha b csúcsra rakod igen komoly ellenfél , a class felhúzni is lehet de nem érdemes ott már mp4 , porschek , stb már megpicsázhat rendesen ..
  • Hunn1a
    #50073
    Mustang Boss 302-t (a régit) érdemes megvenni, ha igen, melyik géposztály felső csúcsára volna jó belőni? Nem bírok magammal, kell egy izomautó is.