94802
  • Ryder159
    #50232
    A ranglistáról lehet hogy eltűnik, de a játékban még akkor is ott van...
  • tutuhawer #50231
    Milyen ranglistáról tűnik el a játékos? Vagy honnan tűnik el? Törlik a profilt?
  • Hunn1a
    #50230
  • Gab0523
    #50229
    Sziasztok!

    Nem akartam, de szeretnék reagálni...

    A WoT és a World. Kezdjük az abszolút eltérésnél: A WoT számára semmilyen licenszjogi felelősség nincs, ugyanis azokat a tankokat nem terheli jogi értelemben licensz-kötelezettség/felelősség. (Igen, ezt a BF3 megjelenése után adták közre, miszerint a haditechnikai járművek bizonyos felhazsnálási feltételeihez nem szükséges licensz.)

    Igen, tény, itt is lehetne várni egy pecsre heteket, csak éppen nincs értelme. A WoT pecselésén 7 ember dolgozik, a World-én 26. Szélsőséges példa, de a WoT esetében a különböző csít szoftverek blokkolása is kb háromszor annyi időt vesz igénybe, lévén, kb háromszor annyi van ahhoz, mint a World-höz. Ráadásul a WoT esetében még a pecselést is tárgyalás előzi meg, mivel a motor nem saját tulajdon, csak licenszelt.

    Ami a kitiltásokat illeti, nem értem... Tényleg nem. Én készítek egy képet, feltöltöm, elküldöm, és 48-72 órán belül a tag eltűnik a ranglistáról. Szóval, vagy velem tesznek kellemes kivételt és az érdekemben eljárnak, vagy nem mindenki jelenti be megfelelően a csalókat. (nem célzás :))

    Jelenleg a Worldben a szinteknek ahhoz van köze, amit XP helyett kapunk: Hírnév
    Már a kezdetektől beszéltek róla, hogy valójában a fejlődésnek egy autós játékban nem sok értelme van. mitöbb: zavaróvá válhat. Kezdetben ugye kaptuk és kiosztottuk a pontokat, de ez valós értelemben semmit nem jelentett. Most a fejlődés egy státuszt jelent, olyan, "rangra" emlékeztető valamit, ami semmit nem jelent, csak van, de legalább látványnak jó, valamint, kapunk garázshelyeket. -és ezzel kifújt. (Itt jegyezném meg, hogy ez a rendszer még nincs teljesen kész, így valószínű, hogy 1 éven belül lesz is értelme a szinteknek...)

    A beállításokat tekintve, csupán a szalmaszálak hiányoznak, ami segít abban, hogy a konfigok között elvezényelhessük a játékot, az mind megvan, és így, ezzel a spártai rendszerrel azok is könnyebben beállítják, akik egyébként nem igazán konyítanak hozzá.

    Nincs tökéletes játék, és soha nem is lesz. Nem is igazán az EA-vel van a gond, mert logikus, hogy ők a kiszolgálás mellett a haszonra is ráhajolnak. A gond ott van, hogy nem lehet egyetlen játékkal az összes felhasználó igényeinek megfelelni. Jó lenne, de ez képtelenség. Hibátlan játék? ugyan... Soha nem volt és soha nem is lesz. Próbáljatok mindent először üzleti alapon nézni, aztán játékosként, és próbáljátok meg kiélvezni azt, ami jó a játékban, és csak ezután káromkodni azon, ami mégsem olyan jó. Így lehet élvezni... :)
  • Ryder159
    #50228
    Egy jó kis keresgélős játék ajándékokért
  • Ryder159
    #50227
    Új netkód? Jaj neeee. ezt gyorsan el kéne felejteni, vagy az ilyet valami hozzárető fejlesztőre bízni.

    Az a baj, hogy ők az ilyet a saját, zárt szerverükön tesztelik, ahol vannak max 100-an, és ott elhiszem hogy minden tökéletesen fut.
    BFP4F-ben az utóbbi időben, az ilyen újításokat egy külön szerveren tesztelheti bárki, és mikor minden jó akkor teszik be élesbe...
  • trakk
    #50226
    És ez sajnos mind-mind így is van, ahogy leírtad. Szerintem mégis az a legnagyobb probléma, hogy az EA irányítja őket, az EA-t pedig mind ismerjük, milyen...
  • Hunn1a
    #50225
    Nos. Tegnap este jutott eszembe egy magyarázat arra, miért sorvadozik lassacskán a World.

    Mert nyugati szemlélettel csinálták/csinálják.

    Rengeteg pénzt öltek bele (főleg licencekre), de úgy látszik, mintha a fejlesztők se rajonganának igazán az autóversenyekért. A Quicklime egyébként is most már csak egy halom inkompetens fickónak tűnik, akik csak a pénzért vannak még ott, meg mert muszájnak érzik.

    Mire gondolok, amik miatt egy radikális szemléletváltás kellene? (A példákat a World of Tanks-ból hozom, szerintem a Wargaming.net csapata jó például szolgál a kelet-európai szemléletre.)
    - Nem rajonganak. (A WoT csapata rendszeresen látogat meg mindenféle hadi múzeumokat.)
    - Nem vonják be a játékosokat a tesztelésbe. (A béta után nem volt ilyen, ha jól tudom, ezzel szemben a WoT minden nagyobb patch előtt csinál egy zárt meghívásos bétát, utána tényleg jó lesz a csomag.)
    - Nem lehet klánokat/bandákat alapítani. (A WoT igen népszerű klánháborút is fenntart.)
    - Nem fejlesztenek. (A WoT-ban mostanában újították fel, rendezték újra szinte az összes pályát, illetve jöttek újak is. Ja meg a fizikát is sokáig csiszolták, de megérte.)
    - Túl gyorsan foltoznak. (Ha 1 hónap telik el 2 patch között, akkor már siettek a WoT-nál, de az a patch olyan is, hogy utána nincs sírás.)
    - Sok alkalommal 1-1 új autó. (A WoT-nál fordított a rend, 2 patchenként jön fél-1 tucat új csoda. Tehát 2-3 hónap telik el a bővítések közt, de legalább tartalmas az a bővítés.)
    - Egyáltalán nem figyelnek a játékosokra. (A WoT-ban, ha feljelentenek a bajtársak egy s*ggfejet, kivizsgálják az ügyet "odafönn" és kemény szívvel bannolják, aki megérdemli.)
    - Nincs széles körű beállíthatóság technikai beállításokat tekintve. (Még a Heat Online is jól idomítható a hardver képességeihez.)
    - Vannak szintek, de értelmetlenül. (A WoT-ban nincsenek szintek. Ott is kell természetesen küzdeni IGEN SOKAT a jobb cuccokért, de lehet, hogy a World-ben is érdemes lenne kocsikra XP-t gyűjteni, mint értelmetlen szintekre.)

    Szóval ennyi. És bocs, ha hosszú voltam.
  • chris1997
    #50224
    Nem lesz új sorba... Majd rendet rakok lehet selejtezek is.
  • IDFMAXIMUS
    #50223
    sziasztok

    Valaki segitene nekem le forditani azt hogy pontosan mikor jon a BENTLEY ( IGC-be) ? kozvelten a pach -utan ?

    Elore is koszonom
  • veszettróka
    #50222
    Csak ne új sorba. :)
    A fenti linkgyűjtemény kezd úgy kinézni mint az eddig IGCssé tett kocsikról a lista, amit kéthetente új sorral bővítenek.
    (először 6 aztán 4 aztán 3 aztán 2 - 2 -1...)
  • chris1997
    #50221
    Naja ahogy akarjátok.
  • RED BULL F
    #50220
    Majd a többség megszavazza
  • chris1997
    #50219
    De ha akarjátok kirakom.
  • chris1997
    #50218
    Azért nem mert a híreket én vagy trakk vagy valaki más szinte azonnal kirakja.
  • RED BULL F
    #50217
    Csak egy felvetés a házigazda felé: Felülre a World magyar facebook oldalát nem lehetne kilinkelni? (Esetleg ha valaki netán nem ismerné.)
  • chris1997
    #50216
    Tavaly már dec. 6.án volt hó.
  • RED BULL F
    #50215
    4 csillagos skillek? Ajjjj szinte éreztem, hogy hamarosan ennek is jönnie kell :D
  • Quqa
    #50214
    Nekem az az álláspontom minél többször, minél nagyobb létszámban ill. fórumon kell cseszegetni őket, hogy lássák nincs minden rendben ebben a játékban. Nem beszélve rengeteg bosszúságtól szabadulnánk meg, ha nem lenne egy csaló sem a játékban.

    Más: Tavaly nem volt már ilyenkor rég bent a hó vagy csak én emlékszem rosszul?
    Vagy igen?
  • SUNNY84HUN
    #50213
    majd csak lesz 1x patch jövő hét közepén
  • tutuhawer #50212
    Szevasz, roppant mód tisztelem a lelkesedésedet, ahogy a játékot játszod. A hozzáállásod példás, de neked is adok egy fekete pontot, ha nem olvasod kicsit lejjebb a fórumot. Hibátlanul fordítja BLACKFOXHUN az összes hírt, ami a hivatalos oldalra vagy a fórumba kiírásra kerül.

    Itt fordította le: Link

    mindig mindent lefordít azonnal
  • speedboy71
    #50211
    NFS Világ Maintenance Window - december 13.
    By: NFSDrew | 2012/12/12

    Cél:
    Ennek a karbantartás ablak telepíteni szerver / játék patch Need for Speed ​​World. Kérjük, olvassa el Release Notes alább.

    Időpont:
    december 13, 2012

    Időtartam:
    Függő
    Start: Függő
    Vége: függőben

    Új funkciók:
    - Két új open-class drag események adtak hozzá a játékot, és elérhető lesz a napi play ("csetepaté" és "Loop")
    - Egy új funkció a "Race Again" került a Post-verseny áramlását. A játékosok most már többször faj ellen az azonos csoportba az ellenfelek nélkül visszatér a Free Roam végig kell mennie a verseny utáni áramlás egy meghatározott ideig.
    - A játékosok most keresni Rep és eléri Level 60! Egy ingyenes autó slot lesz nyitva a Level 60 és hozzáadjuk a játékos garázs
    - kivetítése javult, hogy pontosabb ábrázolása a játékos helyzetét és a vezetés során tanúsított magatartása a verseny vagy a Free Roam
    - Új 4-csillagos Skill Mods tekintette kiadták! Ezek Skill Mods a legnagyobb tartománya készség hatással lehet a játékban, és lehet akár megnyerte a szerencsés Draw vagy beszerzési különböző Skill csomag, beleértve a meglévő Race Skill Pack
    - Winter itt van! Ünnepi dekorációk most látható szerte a világon, többek között a téli csodaország, amely megtalálható a Forest Green Country Club, a jobb felső sarokban a világ
    - A Koenigsegg CCXR Edition gépkocsi került a játék és lesz megvásárolható A Car Dealer
    - New bodykits és burkolatok kerültek az Aftermarket Shop a különböző autók

    Bug Fixes / Változások:
    - Rep és Cash Rewards osztályú meghívásos eseményeket 20%-kal
    - több négyzet karakterjelek szereplő teljes szöveg-game lett javítva
    - Javítva olyan kérdés, ahol a játék lenne lezárni, ha a szociális modult A verseny utáni képernyőn
  • IDFMAXIMUS
    #50210
    hmm en sem vettem eszsre semmi kulonost
  • chris1997
    #50209
    Sync javítás? Látszik itt a karácsony.
  • trakk
    #50208
    Hidd el, akárhova írná is, semmit sem érne, így is tele van a fórum vele.
  • Quqa
    #50207
    Ha már beírtál a fórumba megkérdezhetnéd a csalók ellen nem kívánnak tenni valami komoly lépést (pl. azonnali acc törlés a belépés ill. trainer indításával egy időben) mivel a játékosok nagy %-a e miatt (is) hagyta/ja abba a játékot. Mondjuk én Drew fészére a kiemelt új posztok közé írnák.
  • tutuhawer #50206
    olvasni fogom a reakcíóitokat
  • trakk
    #50205
    Sőt már van is. :)
  • veszettróka
    #50204
    vagyis ma :)
  • veszettróka
    #50203

    Tudom pl. hogy holnap lesz Campbell tunnel amit imádok ... ez új és jó ... kösz Blackfox
  • trakk
    #50202
    Közben Drew kicsit elmagyarázta a sync-részt, dióhéjban ennyi:
    Az új netkód több tényezőt fog figyelembe venni, realisztikusabban, simábban mozognak majd az autók, reálisabb lesz felfüggesztés és a kerekek állása.

    Szóóóóval lehet, hogy mégsem lesz egy megváltás ez.
  • tutuhawer #50201
    Szevasztok, látom, mik az újítások. Nem semmi.
  • veszettróka
    #50200
    "- Bekerülnek a 4 csillagos Skill Modok, ugyanúgy lehet ezeket is nyerni majd."

    Már így is túl gyors a játék, lassítani kéne rajta megint, esetleg komplexebbé tenni az összes kocsi viselkedését.
    Erre basszus nem bírnak magukkal és gyorsítanak az egészen . Amikor még a szupersportkocsis teljesítménylépcső is folytatódik.
    Perm. wallride mode ON
  • trakk
    #50199
    Franc se tudja már ezek után, elvileg holnap már tényleg lesz.
  • Quqa
    #50198
    Rohadjak meg ha nem pont 2 napja gondoltam erre a 4*-os skil-ekre („ezek már a fejemben is turkálnak nem csak a pénztárcámban szeretnének, de azt elcseszték”) és már majdnem elkezdtem egy levelet Drew-éknek megírni, hogy ha nincs ötletük jó pénzért lenne néhol kis szellemi termék játékfejlesztés címén.

    Most akkor mikor lesz a leállás holnap, vagy mikor a kedvük tarja, esetleg elhalasszák a karácsonyt januárra!?
  • trakk
    #50197
    Kis javítás: A Rep és Cash növelése csak a zárt versenyeken lesz.
  • trakk
    #50196
    Kikerült a holnapi patch tartalma:

    - Két új drag, "Skirmish" és "Loop"
    - Bekerül a "Race Again", amiről tegnap már írtam
    - Jobb lesz a játékos helyzetére való következtetés (ergó szinkronizáció-javítás)
    - Bekerülnek a 4 csillagos Skill Modok, ugyanúgy lehet ezeket is nyerni majd.
    - Bekerül a téli dekoráció
    - Bekerül a Koenigsegg CCXR
    - Új bodykitek és motorháztetők is bekerülnek

    Javítások:
    - Rep és Cash jutalmak 20%-al növelve
    - Néhány rosszul megjelenő karakter javítva
    - A verseny utáni képernyőnél a szociáls menü használata miatti fagyás javítva
  • RoboKutya78
    #50195
    valaki kérdezte milyen a qatro hát nálam ilyen volt fénykorában.
  • RoboKutya78
    #50194
    szerintem semmi nem történt a stat oldalon max ha csak annyi nem hogy törölték a drag adatbázist az új pályák miatt.Mivel hogy csak a drag pályák eredményénél látok # -ot
  • RoboKutya78
    #50193
    ha valaki bekerül ide az szóljon nyomogatjuk neki is:)