94802
  • RED BULL F
    #50272
    Drag-re kihegyezett autóba milyen nitró skill-t ajánlanátok?
  • kanyesz07
    #50271
    de az is kicsit fura az EA-tól hogy egyszer egy nagy egyszer egy hiper kocsi..


    F-150 raptor -- McLaren f1 -- Hummer H1 - Koenigsegg CCXR
  • SUNNY84HUN
    #50270
    faja

    erre ezt tudom mondani szupi dög az ae86

  • chris1997
    #50269
    Ez váratlan igaz, mert patchel együtt jön. De engem attól még nem izgat.
  • kanyesz07
    #50268
    de ez váratla. Hisz általában mindig vanna videók hidden cars....
  • chris1997
    #50267
    Én a Hóra meg a Snycre, többi hidegen hagy.
  • kanyesz07
    #50266
    kiváncsi leszek a Koenigsegg CCXR-e holnap
  • RoboKutya78
    #50265
  • noxwill
    #50264
    A sok off között bemutatnám az én Corollámat egy kis sponsor képen

  • Tarpi
    #50263
    Ha raksz linket rányomok, de nem fogom keresni.
  • SUNNY84HUN
    #50262
    toljátok a like -ot mert csak 494.465 eddig , kell az a free rally lancia nekem ................. a másik 6 mellé
  • noxwill
    #50261
    Eddig én tudtam.... Mostanában azonban nem használtam.
  • peeter014
    #50260
    OFF! de sztem érdekelni fog mindenkit! Ami régen az RTL-KLUB-on ment Grand -Prix néven anime elérhető jó minőségű képpel és hangala nCore-on!
  • Tarpi
    #50259
    a mikrofont tudjátok használni csoportban?
  • noxwill
    #50258
  • Gab0523
    #50257
    (csakkabbe :D)
  • chris1997
    #50256
    Csak neked, csak most

  • noxwill
    #50255
    mivan madár?
  • chris1997
    #50254
    [OFF] Trollka csitt :D
  • noxwill
    #50253
    EPIC WIN :DDDDDD
  • chris1997
    #50252
    [OFF] Cöh
  • Gab0523
    #50251
    (Majd kinövöd :p)
  • chris1997
    #50250
    Jobb szeretek naiv lenni először, mint ténytudó
  • SUNNY84HUN
    #50249
    ha olyan mértékű javulás lesz a szinkronizációban mint anno az r34 vspec újrahangolásánál akkor b@szhatjuk az egészet
  • SUNNY84HUN
    #50248
    akkor toljad neki mert elvileg 11 fele kezdik
  • chris1997
    #50247
    De azért nem semmi a patch részletei. Sync javítás a legjobb.
  • Guido992
    #50246
    Remélem tényleg ma lesz a frissités mert ha nem akkor az EA nagyon GÁZ lesz. már 2 szer elhuzták. szánalmas...
  • RED BULL F
    #50245
    Óóó akkor még van idő a szokásos esti futamokra
  • SUNNY84HUN
    #50244
    sztem őket ismerve 2-3 óra min de 4 sem kizárt
  • RED BULL F
    #50243
    Hány órától lesz leállás?
  • Gab0523
    #50242
    Feri: Nincs, fel sem tudom venni barátlistára őket. Közli a rendszer, hogy ez a játékos nem létezik, ha azt a nevet létre akarom hozni, nem engedi. Ergo: Bannolták.

    Lényegében a WoT-tala World-öt nehéz realisztikusan összehasonlítani, a szinkront főleg nem. ha majd ott is megtolod a tankot 320kmh fölé, akkor oké, addig nem. Serveres alapon a szinkron legnagyobb ellensége az adott játékban elért sebességek. Ez volt pl az oka annak, hogy az Unreal Tournament 3-ban sokkal lassabban mozog minden karakter, mint a korábbi epizódokban, és a Quake 4. lassú mivoltának is ez az oka.

    Ha mondjak példát, egy egészen más játék kapcsán...
    Metin:
    Millió+3 server létezik. Ahol megtartották a normál sebességet, ott a szinkron nagyon jól el van találva, és csak bizonyos átviteli okok miatt tér el néha a normálistól. Ahol azonban fel van turbózva a karakterek mozgási sebessége, ott a szinkronnak nyomát sem látni.

    (Megj.: Fura egyébként, hogy a sokkal komolyabb sebességhatást/érzetet bemutató Codemasters játékoknál a szinkron majdnem tökéletes... Lásd: Grid, drift.)
  • Hunn1a
    #50241
    Egy kis Észak-Amerika.


  • chris1997
    #50240
    Átrendeztem az egész fejlécet és akkor már az fb oldalt is kiraktam.
  • kanyesz07
    #50239
    gyáááá!

    - The Koenigsegg CCXR Edition car has been added to the game and will be available for purchase from the Car Dealer
  • Hunn1a
    #50238
    Példának hoztam, mit kellene másképp csinálni, de most már tényleg térjünk vissza a témához. Fél órán belül hozom a képeket a Mustangomról.
  • chris1997
    #50237
    ElWoT osodunk gyerekek?:-P
  • RoboKutya78
    #50236
    na ja meg is jutalmaztam akkoriban magam az egyik tankjukkal mivel megérdemelték:)
    T26E4 Super Pershing
    Am itt a karakter leírásom be kell vallanom nem sokat voltam fent mostanában utoljára az emelt díjas bulin voltam fent.
    Wot statisztikám
  • Hunn1a
    #50235
    Kaptunk is érte jutalmat bőségesen. 5x XP szorzó az első győztes csata után (tankonként), 3 nap prémium tagság mindenkinek, na meg plusz ellátmány (amit egyébként csak valós pénzért lehet venni).

    (Hunn1a, a Turul Gépesített Hadosztály tagja)
  • RoboKutya78
    #50234
    látszik hogy jártál a wot világában tényleg szép munkát végeznek nem hiába kapták meg az arany joystik díjat.
  • Hunn1a
    #50233
    A hírnév relatív, azoknál jelent sokat, akik nézik a stat-oldalt. Kis suttyók még egy számjegyű szinttel és már a leggyorsabb autót birtokolják? Az ilyenek ellen lehet a legnagyobb alázásokat elérni egy kigyúrt 86-ossal vagy Mazda3 MPS-sel. (Persze én is meg lennék illetődve, ha Perfect10n vagy Bitpor beköszönne egy rajtrácsra.) Na meg ha valaki emlékszik még a Community Spotlightokra, azokban is a legmélyebb csalókat interjúvolták (legalábbis az itt látott hozzászólások alapján), pedig a ranglista-vezetőkre szerintem kíváncsibbak lettek volna a játékosok.

    Lehet, hogy licencelt motor van a WoT alatt, de legalább kitűnően működik. 15v15-ös csaták részben rombolható környezettel, rendes fizikával, remek szinkronizálással. Lenne mit tanulni a Quicklime-nak, akik még 2 versenyzőt se tudnak összeszinkronizálni.

    A nyugati szemlélet a "dőljön a lé" alapelvre is igaz. Ma a kínálat (és itt nem számolom a különleges kiadásokat) körülbelül 65%-a csak boostért elérhető. Milyen jó volt régebben, mikor még lehetett válogatni a megvehető gépek közül, valós pénzösszeg beleölése nélkül is (mikor az FD és a Z4 jelentette a hatásos belépőt a T2-be). Most meg... Nyálat csorgatni is jó dolog egy Miurára, de vezetni még sokkal jobb (lenne).

    De mondom, ami a leginkább hiányzik a fejlesztés mögül, az a rajongás. Küldött YouTube-videók helyett mondjuk szívesebben látnék egy helyszíni élménybeszámolót egy NASCAR-futamról vagy parkolós tuningtaliról a Mega Monday keretében.