94802
  • peeter014
    #51274
    a TunnelBear a leggyorsabb és legegyszerübb!
  • DEJAVU71
    #51273
    Hm, hat ez egy kisvaros, nem tartom valoszinunek, h itt kapjak dobozos starter packot. Ma erdeklodtem a postan, van paysafecardjuk, de meg soha nem adtak el egyet sem
    Akkor szerintem dobozos starter pack...
  • chris1997
    #51272
    Nem tudom, hogy Erdélyben, hogy vannak a Sima starterek, de itthon az Amazon nem éri meg őket, ahogy nézem a valutát. Fent a fejlécben a "Dobozos játék leírása" pontra kattints. Ott van a leírás, mik vannak benne. Erdélyben nincsen Dobozos starter pack?
  • Quqa
    #51271
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Off-ra valaki feltehetne egy IP váltó progit, hogy ne kelljen keresgélnem a NET-en. Köszi.
  • DEJAVU71
    #51270
    Es az hogy mukodik?
  • chris1997
    #51269
    Most már nem is fog.
    Még az Amazon starter packok maradtak.... Meg a sima.. enyhén kicsesztek velünk.
  • DEJAVU71
    #51268
    Hm, akkor mostmar nem csak a paypal nem mukodik, hanem a paysafecard sem?
    Az ejjel a paypallal probalkoztunk, minden siman ment, a legutolso lepesig, lengyel cimet elfogadta, megvolt a paypal is, aztan egy ilyen hibauzenetet dobott
    An error occurred while processing your request. If you canceled your purchase at the third party payment website, this error is expected. Code: NU1010
    Jah, en Erdelybol probalkozom, amugy
  • noblem1983
    #51267
    Akkor leshetik a 2800 Ft-ot amit a 8000-es pakkra tettem félre. Szegény hülyék már a pénz sem kell nekik banda
  • chris1997
    #51266
    Az R8 LMS-re meg az Aventadorra rágyúrok, aztán befejeztem végleg a Boostolást....
  • Hunn1a
    #51265
    Ma reggel láttam egy felhívást a magyar NfSW FB-oldalon, gondoltam kiírom ide a lényegét: akinek van Porsche Snowflake kódja és egy kis karitatív érzése, most segíthet egy beteg lánynak álma valóra váltásával.

    (Aztán hogy ebből mennyi igaz, nem tőlem kell kérdezni.)
  • chris1997
    #51264
    Projekt 1:
    Challenge Completed

    IP cím alapján határozz be minket.
    Projekt2: Failed
    An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later. {0}
  • SUNNY84HUN
    #51263
    tegnap írtam nekik akkor is írták hogy megnézik utána reagáltak rá 10perc kb , most meg kaptam 2ik visszajelzést hogy foglalkoznak az üggyel erre pár perce kaptam is a hóemberes kódot , szóval nyugi ....
  • trakk
    #51262
    Ezen kívül magyarhonban nem lehet már PayPal-t vagy Paysafecard-ot használni. Most úgy igazán érdeklődnék a kedves fejlesztők édesanyjuknak a hogylétéről.
  • trakk
    #51261
    Mert mindig, mindig muszáj kibaszni mindenkivel...
  • RoboKutya78
    #51260
    ahm nem baj most küldtem az ea.helpnek is :) had gondolkodjanak ök is:)
    Köszi az infót. Lehet 3 at fogok kapni ha sokat ugrálok össze vissza:)

  • trakk
    #51259
    Drew ma írta a fórumon, hogy tudnak róla, és dolgoznak rajta.
  • Warga90
    #51258
    Én is megkaptam a hóemberes matrica e-mailt méghozzá egyből kettőt, 1 angolt és 1 magyart de kód egyikben sem volt most akkor mi van? Hova és kinek kéne ezzel kapcsolatban panaszt benyújtani?
  • RoboKutya78
    #51257
    sacok megjöt a hóemberes mailem de magyarul mit kell tennem hogy megkapjam a kódot?
  • tutuhawer #51256
    Ebből a szögből jobban tetszik nekem a gép. Marha jól hasít.
  • Ryder159
    #51255
    Vagy benne van a pakliban hogy VIP autó lessz
    Akkor viszont szintén:

  • trakk
    #51254
    Egyszer.
  • RoboKutya78
    #51253
    na igen ezt a kérdést én is feltettem már egyszer de senki se tudta vagy nem olvasta a kérdést.
  • bartuczk
    #51252
    Kérdés: Az Aftershop->Store->Gift részében lévő plateseket akárhányszor meg lehet venni 0 boostért?
  • kanyesz07
    #51251
    ez kell!

  • trakk
    #51250
    Kösz.
  • bartuczk
    #51249
    You have successfully redeemed your Chromed License Plate (Sport) code.

    Én is megkaptam. Gratulálok Blackfox, 3x nyerni :O...
  • trakk
    #51248
    Nekem is az volt az egyik, a másik meg Ford matricacsomag, és még mindig várom a Facebook-os nyereményemet.
  • RoboKutya78
    #51247
    szólhatnál neki hogy küldhetnék azokat a hóembereket nekem mert lassan kitavaszodik:)
    ha már ennyire jóban vagy vele:)
  • Hunn1a
    #51246
    Drew küldte a nyereményem a Cossie gyors eltalálásáért (a hétfői első FB-kihívás). Egy Touge rendszámtábla. Már azt is tudom, mire fogom rakni.
  • RoboKutya78
    #51245
    Hopi ismét egy remekű szerintem.
    Na melyik a játék és mellik az igazi?



  • kanyesz07
    #51244
    képzeld, neki lehet menni annak amit az a hófújó fúj..
  • noxwill
    #51243
    deeeeehogy ott a kijárat :D
  • chris1997
    #51242
    A "falba" :D
  • noxwill
    #51241
    Repülazonda :D

  • chris1997
    #51240
    Nem jön ki ma: Mit tökölnek vele? TopUp veszély?
    Forrás: Twitter. ....
    +18 as üzenet a fejlesztőknek, ha TopUp lesz.
  • chris1997
    #51239
    Hát annyi pozitív van..
  • BONESAI
    #51238
    De legalább nem az Aventador lett topup... ma már nem várom meg, majd holnap csekkolom. Sziasztok
  • chris1997
    #51237
    És no Kobolt.... ehh
  • kanyesz07
    #51236
    https://world.needforspeed.com/news/article/6291
  • trakk
    #51235
    Korrekció: 17,5k-tól és 8k-tól.