94802
  • chris1997
    #51315
    Lengyel IP és Moneybookers. Eddig ez nem adott ki errort.
  • Gab0523
    #51314
    Nem a játékkal van a gond, hanem az üzletpolitikával. De, majd kacsintanak egy ba**ott nagyot, amikor az régiós megoldások miatt visszaesik a boost-vásárlás mennyisége.

    (Krisz (Mester), találtál már megoldást? :D)
  • RED BULL F
    #51313
    Karácsonyi Top Up Autó:



    Mielőtt kérdeznétek, biztos forrásból kaptam az infót!
  • SUNNY84HUN
    #51312
    új top up kb ennyit ér már a játék a szememben
  • BONESAI
    #51311
    Nekem kezd az agyamra menni, hogy beraknak egy videót a weblapra az Aventador leírása helyett...
  • chris1997
    #51310
    Ne kínozzá,Lengyel boost megvonás(MB kivéve talán).
  • RED BULL F
    #51309


    Nesztek gyerekek, esti mese. (Ha már volt, akkor bocsesz)
  • chris1997
    #51308
    Nem jó a képeltöltő, használd a Picturepusht.
  • Dealcsy
    #51307
    De a jobb felső sarokban repülő kocsiról nem is beszélve.
  • Dealcsy
    #51306
    Miket találok én manapság... koppincs név
  • Gab0523
    #51304
    Nekem TH-on megvolt a 365. nap 1-2 héttel ezelőtt. Azóta gyakorlatilag 2 csillagnál jobbat nem láttam. -Szakadna meg :/
    http://i.imgur.com/bG2YO.jpg
  • Hunn1a
    #51303
    Bejött az, amit mondott itt valaki nemrég (ahol alkatrész, pénz vagy skill kártya pottyan, ott nyomni onnantól a futamokat). Még annyival egészíteném ki, hogy ugyanazzal az autóval és ugyanabban a pozícióban vagy feljebb, amennyiben lehetséges. (IS350 a.k.a Hercegnő, Ocean View: második helyekért folyamatosan 1 csillagos haszontalan skillek, de legalább megvolt a javítási költség belőlük; harmadik helyekért némi plusz pénz, ami mindig jól jön.)
  • Ryder159
    #51302
    Na szép kis karácsonyi ajádék. Köszi EA és húzzátok a fa**tokra a játékotokat... Részemről ennyi...
  • Dealcsy
    #51301
    De kb. 100 nap, amikor játszani is felmentem, nem csak a gyémántokat szedtem össze, szóval ez nem nagy szám.
    A másik: megtanultam 200-al pörögni az MR2-mel nitró mellett. Tanulnom kell még ezt nekem...
  • Hunn1a
    #51300
    Ez milyen király rövidfilm teljes egészében...
  • veszettróka
    #51299
    Hmm. Oké 285. nap jövööök!!
    lol, mégsem. Szerintem előbb lesz nálam valami ilyesmi:
  • Dealcsy
    #51298
    Na... Mit kaptam most? Rakom is bele a MR2 Noob edisönömbe, hogy maxon legyen a nitró és sokak arcáról lefagyjon a mosoly, mikor meglátják... ez komoly...
  • TOMDRIVER333
    #51297
    Köszönöm.
  • Dealcsy
    #51296
    Hopsz... #51292 ide akart menni
  • Dealcsy
    #51295
    Amúgy üdv druszám, még nem láttalak errefelé vagy csak az én figyelmemet kerülte el. Holnapra neked is és magamnak is boldog névnapot kívánok!
  • Dealcsy
    #51294
    Tegnap vertem el az ajándékba kapott sim-en lévő 3583 forintot. Erre most adnak egy SUPERCAR rendszámot is 2500 boost mellé. Dögöljenek megfelé. Nagyon nem érdekel a rendszám, mert általában amúgy sem érdekelnek a rendszámok. De akkor is már...
  • veszettróka
    #51293
    Bi'ttos a holland, dán, norvég, svájci stb. kőboostos játékosok nagy része is lengyelként vette már a búsztotot... ok meglépték.
    A kérdés az hogy nálunk miért ennyi a lengyel-, brazil annyi?

    A fórumon vagy Drewn keresztül mehetne mindenféle big-mac-index spam hogy egyből levágják miről van szó: 1 pl.: mennyit dolgozunk egy hambiért
    Nehogy erről megfeledkezzenek aztán fél munkát végezzenek -ha már belekezdtek. Top-up bonust állítgató marketingesek meg halálra unják magukat...
  • TOMDRIVER333
    #51292
    Milyen jó bameg, most sms-ért megvett boost mellé is adnak ajándékot, most tényleg megéri.
  • Gab0523
    #51291
    Lényegében az XFire el lett... Kapkodva. Az új tulaj kicsit spórolósra vette a figurát. Most már nem csak olcsóbb -gyengébb- serveren vannak, de ráadásul ez eddigi 28-30 ember helyett 5-8 embert dolgozik az egészen. :/
  • RED BULL F
    #51290
    Hmmm, meglehet, hogy azért ingadozik néha. Na mindegy végül is. :D
  • Gab0523
    #51289
    Hmmm... Kérdés:
    Amit itthon lehet kapni, Starter az miért nem jó?
  • Gab0523
    #51288
    Sziasztok!


    Off-ra:
    Az XFire-t nemrégiben áthelyezték egy Dublog serverre és pár dolgot összekavartak; kisebb gondok a vfeltöltéseknél, de nem tuti, hogy elveszett a cucc, csak MÉG nem elérhető az adott linken.

    On:
    Az IP átmeneti cseréje sajnos nem megoldás. Úgy fest, hogy az oldal csatlakozáskor nem a gépednek/modemednek kiosztott IP alapján azonosít be, hanem a "területi HOST" címe alapján.
    Ezt hívják "cuminak". :D -de mér az Aventador előtt..? :s
  • TOMDRIVER333
    #51287
    Tudomásom szerint nincs egész erdélyben, starter pack, csak ha nem rendelsz az Amazon-ról.Én maradok az sms módszernél.
  • RED BULL F
    #51286
    Kicsit OFF kérdés azok felé, akik rendszeresen használják az Xfire programot: Ti nem futottatok bele olyan problémába, hogy egy jó adag feltöltött képeiteket nem találjátok az oldalon? Értem ezalatt, hogy nekem csak a World-ból körülbelül 470 feltöltött fotóm van, ami 20 oldalon terpeszkedik csak el, szóval biztos vagyok benne, hogy egy jó része hiányzik. A múltkor még 70 oldal volt :\
  • RoboKutya78
    #51285
    puffognék ha lenne perfekt angolom úgy elküldeném őket hogy a lábuk se éri...Sőt már mindenükből kiforgattam volna már az egész bandát drew gatyában pózolna a meetingjein.
  • chris1997
    #51284
    Puffogj te :D
  • RoboKutya78
    #51283
    Na azt hiszem ebben az évben vagy teljesen elfelejtem ezt a paraszt játékot vagy nem támogatom őket egy gagyi zsetonnal se vagy ha valaki tud egy jól bevált megkerülő módszerrel és megosztja nekünk akkor maximum de csak akkor esetleg....
    Ez egy teljes körű diszkriminációnak megfelelő lépés amit most kitaláltak mi jogon szabja meg hogy egy emberke milyen valutanemben vásároljon támogassa őket? Ez szerintem egy igazán felháborító lépés volt tőlük.
    Azt hiszem ismét megy a panaszlevél az ea.help részére.
    Aki tud a fórumukon puffogjon már egy kicsit hogy ezt hogy is képzelték valójában?
  • RoboKutya78
    #51282
    TunnelBear nem éri meg az angol font még drágább mint az eu .
  • noblem1983
    #51281
    Euróban mennyi lenne a 8000-es csomag?
  • RoboKutya78
    #51280
    Jól van ea mostantól baszottul szarok minden busztos baromságotokra ezt vásárlási jogok megsértésének lehetne beállítani hogy engedheti meg magának ezt az ea hogy be skatulyázzon egy országot valahová?
  • chris1997
    #51279
    Proxy Switcher Standard vagy Pro.
  • speedboy71
    #51278
    Tud esetleg valaki olyan programot. Amivel át tudom állítani az ip címem Magyarról lengyelre ??!!
  • chris1997
    #51277
    Moneybookersnél(Prezevly24-nél) nem volt nálam error, az talán működik Lengyel Ipvel.
  • SUNNY84HUN
    #51276
    abban angol meg amcsi van csak
  • Quqa
    #51275
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van benne lengyel IP is?