94802
  • chris1997
    #51555
    Bármeddig.
  • DEJAVU71
    #51554
    Kerdes, az egynapos rentalok meddig hasznalhatok fel? mert nekem meg mindketto megvan, marmint az F1 meg az Alfa
  • Dealcsy
    #51553
    Örök hála neked. Megvan. Ott rontottam el, hogy a levélben jobb gomb -> oldal forrására kattintottam. Aztán előjött minden kriksz-kraksz, html, scrypt meg ehhez hasonló finomságok.
  • csiles
    #51552
    Átesett egy kis finomhangoláson a régi 911 GT3 RS, nagyon brutális lett (főképp az irányíthatóság és a stabilitás lett nagyon komoly.. nálam az alsó 3 piros, sorrendbe pro tuned-ultra sport-ultra tuned), mindenhol 2-3 seceket megyek jobbat, ahol azzal az autóval tartom az egyéni csúcsomat, illetve ahol a McLaren-MP4-el tartottam a csúcsot, azt most a Porscheval lazán megdöntöm..

    Következtetés: a McLaren-MP4 a 911 GT3 RS-el szemben lófasz lett, magyarul normál körülmények között esélye sincs... A Meki-F1 hatása...
  • chris1997
    #51551
    Biturbó HKS R8-am van, irigykedsz csak :P
    Szkájp később, most még ahhoz fáradt vagyok.
  • barack1997
    #51550
    Magadat égeted vele ;) olyan mint a rotary LF-A. Gyárá Skype :D
  • chris1997
    #51549
    Leszarom, HKS marad :P
  • barack1997
    #51548
    Háát én HKS-t nem raknék germán autóra az fix, főleg mert japánokra van specializálódva..
  • veszettróka
    #51547
    Húha hullámos a küszöb... mindegy, én arra is így csinálnám.
  • chris1997
    #51546

    Valahogy így?
  • Ryder159
    #51545
    Akkor ezek ma lehúzzák a rolót?
  • Gyuszopapa
    #51544
    Ezzel a Zsolt-al már beszéltem telefonon és még fogok is mert van egy kis elintézni való ügyem az EA-val.
    Rendes mert azonnal segített és még valami kódot is kaptam tőlle e-mail-ben.
  • RoboKutya78
    #51543
    Ki az a Balázs jelentkezzen
  • chris1997
    #51542
    Amikor én a magyar supportal beszéltem, akkor egy supportos ezt a fórumot ajánlotta fel..kizárt, hogy ne nézzék :)
  • RoboKutya78
    #51541
    Gondolom játszik a srác a játékkal mert másképp hogy a manóba kapott volna ö is kódot,
    eskü megkeresem a játékban és tiszteletbeli barátnak fogadom fel :)
    Valamelyik fórumot csak bújja ö is:)
  • chris1997
    #51540
    Na ez rendes dolog.
  • RoboKutya78
    #51539
    Skacok hát ez aranyos volt :)

    Tegnap előtt ugye megkaptuk a hibásan kiküldött hóemberes hirdetményt.
    Én berágtam rájuk és ment a ea.help.com ra a reklamáció válaszuk :

    "A Need For Speed World játékban található tartalmak aktiválására használatos kódokat a rendszer automatikusan generálja.
    Sajnos nekünk még mindig nem áll módunkban ezeket a kódokat pótolni. Az előzőleg nyitott ügyében mellékeltem Önnek Zsolt kollégám kódját, amelyet felajánlott Önnek: És a kód helye"


    Na most ez engem annyira meghatott
    Így mivel nekem is megjött a kód így visszaküldtem a felajánlónak.
    Itt is megköszönöm neki hátha inkognitóban itt is figyel az illető:)
  • veszettróka
    #51538
    "All go, no show"' 904-eske? Akkor szolidan, még kisebb méretben az ajtó alá, mélyen a küszöbre, a kisebbre húzott world felirattal, béta matricával egyvonalba.
  • TOMDRIVER333
    #51537
    Sztem ott pont jó
  • chris1997
    #51536
    R8 5.2 frissítve. A HKS hol mutatna a legjobban?
  • RED BULL F
    #51535
    Lehet ez is csak egy álca, hogy a közösség ne háborogjon, a háttérben pedig még mindig ő mozgatja a szálakat :D
  • Quqa
    #51534
    Jó sok hsz.
    Lehet még visszasírjuk a púderes-képűt, akkor nem volt ennyi szarkavarás!
    Tényleg ezek mellett csaló van még a játékban?
  • Hunn1a
    #51533
    "Legendary Elite Car Pack" (az első 4 elit verda) 30 500 SB-ért.

    (Csak szólok, hátha valaki el szeretne b*szni némi maradék lengyel boostot.)
  • trakk
    #51532

    A játékból van a kép.
  • GEMPAHUN
    #51531
    Hát ezek a ruszkik nem változtak meg még mindig nem tudnak vesziten xDDD
  • RED BULL F
    #51530
    Kis fárasztás éjszakára:



    Megérzéseim beigazolódtak, ruszki a gyerek :D Később aztán kiderült, hogy ő még mindig ezt az 51%-nál kilépkedek partolás cuccot akarta magyarázni nekem. Elég érdekesen kommunikál, mit ne mondjak.
  • Gab0523
    #51529
    O.O Az ilyen miért születik élve?
  • speedboy71
    #51528
    Sziasztok ! Na miket tudtok az új Lamborghini Aventador Érdemes meg venni? Milyen a kanyarokban?Gyorsulása milyen? Stb
  • Ryder159
    #51527
    Most normális az ilyen? Még adja nekik a hülye ötleteket. Inkább el is megyek aludni...
  • chris1997
    #51526

    Komolyan vettem :P :D
  • Gab0523
    #51525
    Isten vagy. -nem kell teljesen komolyan venni. :p
  • chris1997
    #51524
    Yep. Úgy ment havernak.
  • Gab0523
    #51523
    Krisz, MB+LengyelIP+P24?
  • noblem1983
    #51522
    Az LP-670-SV és az Reventon is "megéri"(játékautó csak azért) ezt az árat és érdemes elgondolkodni rajta mert ennyiért nem biztos , hogy lesz még egyszer a közeljövőben. A Zonda F/Cinque brutálisabb de az utóbbit még nem árazták le úgyhogy arra is van esély az ünnepek miatt.
  • chris1997
    #51521
    Na közbe egy kis update a lengyel boost megvonásból: Lengyel IP+Moneybookers működik!
  • chris1997
    #51520
    [OFF] Csak egy World vége Fake Patch:New features:
    - An all new commemorative "*INSERT YOUR DRIVER NAME HERE* *INSERT YOUR BIRTHDAY HERE*-2012" vinyl has been added to the vinyl store for 100 SB.

    Bug fixes / changes:
    - NFS World has closed.
    - Drivers have been deleted.
    - The Need for Speed World Team has disbanded.
    - Marc Devellis returns.
    Az uccsóért respect
  • RICCS98
    #51519
    Mint karácsonyi ajándék, megkaptam a 8k boostot. van e mellet még 3k boostom.
    És arra lennék kiváncsi hogy mit vegyek meg:
    Pagani 5
    valamjen murcu
    Vagy esetleg valami más....,
  • chris1997
    #51518
    Nem is fog semmit kiírni váltáskor.
    Tőlem gyere azzal.
  • RICCS98
    #51517
    Ami a szombati fótózkodást illeti, be írtam, és azt jól láttam-e, hogy nem jelezte azt, hogy ott bent vagyok, csak simán bedob és,cs. javítsatok ki ha tévednék :D.
    Ha érdekel a Ford focus RS-el mennék. Kukk meg ha érdekel:D
  • noxwill
    #51516
    Tavaly December elején még nem volt lengyel buszt de már akkor is annyi volt abból mint szaron a légy....