94802
  • Gab0523
    #51595
    Elmélet:
    Minél több a memória,annál gazdaságosabban használja fel a Windows.

    Gyakorlat:
    Mivel jelenleg még nem nagyon vannak forgalomban 12-16 magos procik, ezért gyakorlatilag a 8GB RAM az, amit érdemes felpakolni, a többi csak veszendőbe megy. Maximum, ha van egy baromi erős VGA-d, akkor 12-16GB, de csak abban az esetben, ha a processzor magonkénti órajele eléri a 3,8GHz-et.

    Gyakorlat 2.:
    DDR2-es RAM-ok esetében a felülkezelési átlag nem megy 12GB fölé, DDR3-asoknál ez 8GB-ra korlátozódik, sebességtől függően. :/
  • Dealcsy
    #51594
    Hova a francba 32 GB ram? Mit futtatsz te? Rajtad keresztül mennek az ESO (europen Southern Observatory) távcsöveinek az adatai?
    Nekem 2 GB-n simán elcsordogál a játék max beállításokkal. Most tervezem, hogy megnégyszerezem.
    Nem nézlek le, meg ilyesmi, de mi értelme?
  • Gab0523
    #51593
    Aztakur... Itthon, ha rendelem, akkor majdnem 160-ra jön ki. :D
  • goregrind #51592
    Ez a "kifejtés" hol található? Érdekelne engem is, 16 giga ram van, mégis előfordul 1-2 alkalommal!
  • Driverkiller30
    #51591
    550$ volt, ami akkor 116ezer forint volt.
  • Gab0523
    #51590
    Feri, egyszer már kifejtettem, miért csinálja, csak senki nem hisz nekem. :D

    Killer, ha nem vagyok nagyon bunkó meg indizskrét, mennyiért sikerült beszerezni ezt a kártyát?
  • nfsmw4ever
    #51589
    Szivesen ;-)
  • Ryder159
    #51588
    Az tuti hogy nem lesz jobb, de az is hogy az out of memory hiba ebben a játékban nem azt jeleni hogy megtelt a memória. Valami más lesz az...
  • Gab0523
    #51587
    Ugyan. Én a mai napig képtelen vagyok megjegyezni a procim nevében, hogy 81.. őőőőőőőőőőőő... Mondtam, hogy nem bírom megjegyezni. :D De a 81 stimmel, aztán vagy 20, vagy 50.
  • Driverkiller30
    #51586
    Bocs, de tényleg ez rögzült belém valamiért h 7450-es..
  • Gab0523
    #51585
    Mondomén :)
  • Driverkiller30
    #51584
    Ooops... és tényleg.... HD7770-es
    pedig megvoltam győződve róla hogy 7450-es..

    itt egy kép, így néz ki:
    http://upload.hardver-teszt.hu/imgs/news/2012/2250/sapphire-hd-7770-7750-vga-5-b.jpg
  • Gab0523
    #51583
    Hát, Barátom, mondom, hogy ott elnéztél valamit.
    A Sapphire licensz szerződése sosem korlátozódhatott csak Amerikára, mert akkor a cég már nem létezne, a másik, hogy soha, egyetlen 7450-est sem készítettek, mert nem volt benne elég potenciál. De ami fontosabb, hogy semmilyen gyártó nem készített PC-be való 7450-est.
  • Driverkiller30
    #51582
    Oké, leszarom. Nem lesz nekem attól jobb, ha bebizonyítom nektek, hogy mi van a ki..szott gépembe.

    NFSMW4EVER:

    kikapcsotlam a torrentet és működik, nem lök ki a játék.
    Kössz a tippet.
  • Ryder159
    #51581
    Tényleg elég limited ha még a google sem találja
  • Driverkiller30
    #51580
    Sapphire
  • Gab0523
    #51579
    De, komment:

    Kérlek, mondd már meg, melyik gyártó adta ki ezt a kártyát?
  • Driverkiller30
    #51578
    Nekem is Win8 am van.....
  • Gab0523
    #51577
    Nókomment :)
  • Driverkiller30
    #51576
    Ráadásul Gamer Limited Edtion néven vettem, amint már mondtam Amerkából.
  • Ryder159
    #51575
    Ja és ráadásul jelenleg Win8 alatt fut a World...
    Szóval lehet utálni az AMD-t, akkor is jobb...
  • Driverkiller30
    #51574
    Hát figy... Nem nagyon érdekel mit lehet találni a neten meg mit nem.
    Ez 4GB akárhogyis nézem, és felőlem lehet butított, de akkorsincs vele gondom.
  • Gab0523
    #51573
    Problem? Nincs problem, csak fura, hogy egész neten semmilyen infó nincs róla.
    A másik, hogy a 7450 egy "butított" 7750-es. A 7450-est általában lap top modellként tolták piacra, és csak limitáltan. 2GB volt a felső határa, mert a mag ennél többet nem képes ellátni.
  • Ryder159
    #51572
    Utálod mert most az a divat. Te bajod, speciel nekem full AMD/Ati a gépem és 1.5 giga rammal soha nem volt még out of memory hibám
  • Driverkiller30
    #51571
    Nekem mindig is Intel+Ati párosításom volt, és soha nem vold gonodm a játékokkal. A lehető legszebben futnak a játékok.

    nfsmw4ever:

    lehet a torrent miatt fagy ki :)
  • nfsmw4ever
    #51570
    Nekem intel procim van (core i3-2120) Ati 6800-as vidkarival. Nincs panaszom rá, teljesen jól működnek együtt. (MW2 full grafon néha mikrolagg) Még a prociba integrált vga-val is játszható a world közepes beállításokkal rezzenéstelenül.
  • Driverkiller30
    #51569
    Igen 4GB gamer edition, amerikából hozattam unokabátyámmal...
    problem???

    VFERII:

    Intellel nekem nincs bajom, kinek mi jön be. Én speciál utálom az AMD-t.
    De eddig semmivel nem volt bajom..
  • Gab0523
    #51568
    Naja... A másik, hogy Intel CPU mellé nem rakunk AMD kártyát, csak nVidia-t.
    Az Intel mindent max teljesítménnyel akar letolni, ez a gáz. De nekem leginkább az a 4GB-os VGA sántít.
  • nfsmw4ever
    #51567
    A hiba valszeg nálad. Vírus, akadozó net kapcsolat, gyengébb minőségű hálókábel, sok progi a háttérben, rosszul kommunikáló RAM, esetleg vírusírtó ami nagyon eszi a neted, torrentkliens, az újabb programokkal együtt települő alkalmazások amelyek legelik a neted (yahoo, Ask stb toolbar) vagy épp a vírusírtód, esetleg 3rd party szoftver... Ezer lehetőség. Lehet alszol rá és elmúlik. Ez egy ilyen játék.
  • Ryder159
    #51566
    Intel jó grafikára, videószerkesztésre, meg minden másra de nem éppen játékra lett kitalálva. És még 3x annyiba is kerül mint egy ugyanilyen teljesítményű AMD...
  • Gab0523
    #51565
    4GB-os 7450? Érdekes baleset...

    A böngészőket zárd be, ha játszol, valamint érdemes a pagefile méretét 7,4GB fölé emelni.
  • Driverkiller30
    #51564
    Áhh.. Elegem van mára a World-ből...
    Minden 5 percben ledob azzal a hibával, hogy "Out of Memory"

    Szerintetek hol lehet a hiba??

    -32GB Ram
    -Intel Core i7 8x 3,2Ghz
    -Ati Radeon HD 7450 4GB (Limited)

    ????
  • TOMDRIVER333
    #51563
    Értékeljék már le egyszer a GT3 RS-t!!!
  • Dealcsy
    #51562
    CSILES: akkor én elköszönök

    Más:
    Rájöttem, mi kell egy jó kis roncsderbi futamhoz: MR2, rajta egy 'NOOB' felírat, max nitró skill, nitró, ready és egy pár versenyző, aki szomjazik az első helyre. Olyan 4 roncsderbit mentem, hogy az nem igaz. Régen találtam ilyen élvezetet ebben a játékban.
  • nfsmw4ever
    #51561
    Pontosan. Nem mai jelenség. Anno veretlen single arány után, én is javítgattam időket. 3 verseny után update és lőn 3 vereségem, plusz a javított idő sem került be. Se másnap, se semmikor. Ez egy ilyen jelenség. De erre a pár órára minek is javítani
  • csiles
    #51560
    Na én most hagytam abba a játékot...

    Single-be mentem 3 fordulót ezen a pályán: HOME FOR THE HOLIDAYS

    2szer a 911 GT3 RS-el
    1szer a McLaren-MP4-el

    mindhármat megnyertem, a második több mint fél percet kapot, a gép ugyebár, aranyat kaptam, szal minden a legnagyobb rendben...

    ránézek a statomra, singe-ben van 3 vereségem... MIVAN? Ránézek a statoldalra, arra a pályámra még az időmet se írja ki, mintha ott se lettem volna, erre beír 3 vereséget.... Azt a Pályát kevertem ezzel: LION'S CHALLENGE, vagyis felváltva toltam... Oda beírta a javított időt...

    MOST MI A FASZ VAN? HA ÍROK A SUPPORTNAK, SZERINTETEK CSINÁLNAK VALAMIT? VAGY A KIS SZAROS BUGJUKAT ENNYIRE BESZOPTAM, HOGY MÁR SINGLE-ZNI SE LEHET ÚGY AHOGY ÉN AKAROK? MILYEN JOGUK VAN RÁ ILLEGÁLISAN BELEMÁSZNI A STATOMBA??? MILYEN JOGUK VAN ARRA, HOGY A GYŐZELMEMET VERESÉGNEK SZÁMOLJA EL???

    Ilyet én még nem pipáltam... Ezt a kibaszást.... Ha nem kapok érdemi választ, akkor szevasztok, én leléptem....
  • nfsmw4ever
    #51559
    Uggyanmááá! Hagyd. Örülök ha segíthetek.
  • DEJAVU71
    #51558
    Koszi a valaszt :)
  • chris1997
    #51557
    Year 2 Vinylek voltak.
  • IDFMAXIMUS
    #51556
    sziasztok 1 kerdes :

    HKS es a NFS WORLD vinyliket boostert vetetek ?