94802
  • chris1997
    #51835
    ON/OFF: Mai fotózás biztos meg lesz tartva, csak most egy felettébb érdekes demonstrációt végzett el a VGA kártyám. Egyszer csak ellilult minden és az egérmutató helyén csak egy fehér "hangyacsata" féle négyzet volt. Aztán "Nincs jel bemenet". Vélemény?
  • RED BULL F
    #51834
    Nagyszerű. Akkor most már tudom, kit kell majd követni. Kössz!
  • chris1997
    #51833
    Engem kell követni. Az önkijelölt főnököket hagyjátok a vérbe.
  • RED BULL F
    #51832
    Olyat lehetne kérni, hogy csakis egyetlen EGY, itt kinevezett vezető legyen annak érdekében, hogy elkerüljük a csoportbomlást?
  • noxwill
    #51831
    nájsz strategy :DDDD
  • chris1997
    #51830
    Na megvan a menetrend:
    - Rögvest fejlécfotózás a hópályán. Ha este, akkor a hátsó ugratónál, amelyikre a játék neve rá van írva.
    - Utána indulás az olajfinomítóhoz, a felső ugratófél(Felül, ami északra mutat :P )előtt, hátul lesz a megálló és szintén lehet fotózni.
    - Karneválra, a nagy óriáskerékhez menetelve, leállunk a keréknél.
    - Végül egy panorámafotó a Fortunai kilátónál(ha jól sikerül ez, akkor később még fejléc is lehet).
  • SUNNY84HUN
    #51829
    talán jövő év közepe tájt lesz újra chat , csak kicsi az esélye

    ------------------

    de én még mindig nem tudom mit vigyek ki a golfpályára , majd megálmodom , gépet újra raktam world ucsó frissítését szedi ac3 fent meg minden ami kell nekem :)
  • trakk
    #51828
    Nem fogják, jövő év elején még jön valami nagy újdonság, aztán jöhet a chat esetleg, ezt a stream-ben mondták Drew-ék.
  • bboyatty
    #51827
    Ja vagy úgy, azt hittem, hogy visszarakták így az ünnepre, így már érthető miért nem megy. Köszi.
  • TOMDRIVER333
    #51826
    Szép ajándék lenne ha visszatennék karácsonyra.
  • trakk
    #51825
    Már lassan 9 hónapja nincs free roam chat, a csatornaváltás csak azért kell, hogy lássuk egymást.
  • bboyatty
    #51824
    Csak nekem nem megy a chat? Mármint nekem nem működik a gn 2 sem más freeroam chat...van valami okosság erre vagy csak balfasz vagyok?
  • RED BULL F
    #51823
    Oké pőnök, akkor ezt tisztáztuk :D
  • chris1997
    #51822
    A stáblistát értettem egy képkockának, csak kaja közben nem tudok gondolkodni, enni és Így Jártam Anyátokkal-t nézni :D
  • trakk
    #51821
    Én mindenképp inkább az effekt nélküli verzióra lennék majd kíváncsi. Egyébként 2 és fél filmnyi tapasztalat után mondom azt, amit mondok, szívem szerint én is tonnaszámra gyártanám a World-videókat, csak gyenge hozzá a konfigom.
  • RED BULL F
    #51820
    Akár így is megoldható. Bár a résztvevőket szerintem is jobb lenne stáblistába beleírni, mint egy képkockára rábiggyeszteni. De majd a szerkesztő Úr eldönti :D
  • kanyesz07
    #51819
    meglássuk. A natúrt nem teszem nyilvánosban az tuti, hanem csak aki a link birtókában van nézheti meg. Azaz ide rakom meg aki kéri.
  • RoboKutya78
    #51818
    Én ebbe fogok feszíteni
  • chris1997
    #51817
    De, úgy értettem.
  • kanyesz07
    #51816
    az igen csak fura lenne, hogy 2 videó az 1ik ahogy van, a másik meg a vegasban műtött?
  • chris1997
    #51815
    Natúr, minimális effekt, zene, szereplőlista egy képkockában. Pölö.
  • TOMDRIVER333
    #51814
    Nemtom ha megyek, de ha megyek is gondolom hogy tudjátok hogy a Procar-ral jövök.
  • trakk
    #51813
    A résztvevőket nem lenne egyszerűbb a végén egy stáblistába bedobni?
  • RED BULL F
    #51812
    Vagy lehetne belőle egy natúr (effektek nélkül) és egy csicsásított verzió is. És mindenki azt nézi, ami neki tetszik. Nem?
  • kanyesz07
    #51811
    oké, akkor lefelezem ahogy jön.
  • chris1997
    #51810
    A résztvevőket lehetne egy sorba írni Vegassal. A több féle zene engem nem zavart, de az Effekt tényleg sok volt.
  • kanyesz07
    #51809
    nem feles az effect :D, kinek így kinek úgy. Igen elég csak hama vége, meg jön az a része ami kicsit sem illik rá, ezért változtatom folyamat.
  • chris1997
    #51808
    Igen, a videót szívesen várom, azt megköszönném Kanyesz.
  • trakk
    #51807
    Ha megint csinálsz videót, akkor két tipp: 1, Ne pakold tele megint felesleges effektekkel 2, Egy zene is elég alá.
  • chris1997
    #51806
    Biztos, de nem. Mindenki azzal jön, amivel akar. Úgy ám. Eredetileg sem úgy volt megrendezve, majd talán később. Most nem.
  • kanyesz07
    #51805
    Ja. csak azért mondom hogy fekete villogó vagy hófehér mert havason ha veszem azt nézd meg chris, hogy k* szép. De mindenki azzal jön amivel akar term.
  • chris1997
    #51804
    Nem te mondod, ki mivel jöjjön.
    És természetesen ÉN. Coprende?
  • kanyesz07
    #51803
    Kifogja vezetni a karavánt 20kor?
    Ám majd arra kérnék mindenkit ha találkoztunk a golfpályán, fekete villogó kocsival jöjjön vagy hófehérrel.
  • RED BULL F
    #51802
    Valahogy nem is fáj a szívem azért a Hummer-ért. Bár nem, mint ha nem fogadnám el :D
  • trakk
    #51801
    A kódosztást a Destructoid tartotta, nem EA/QL, gondolj rá úgy, mint a Boxster kódosztásra anno a Gamespot-on. Mindenkinek megvolt a lehetősége, csak nem mindenki élt vele.
  • Driverkiller30
    #51800
    A többi esélyt sem kapott, hogy megszerezhesse. Ehhez énsem tudok mást mondani.....
  • trakk
    #51799
    Kevesebb mint százan voltak jelen a streamnél, én sem kívánok többet szólni ehhez.
  • mrredbull18
    #51798
    20 db kód több millió játékosnak az szép .... ehhez már nem is szólók többet ...
  • Hunn1a
    #51797
    Azt hiszem, én a Delta 2.0-val megyek. Vagy a Mustanggal, még nem döntöttem el.
  • TOMDRIVER333
    #51796
    Na, megvolt a karácsonyi bevásárlás is:

    -Porsche GT3 RS
    -BMW M3 GTS